Foorum
2014-07-30 15:43
Autor:
velker
Saaja:
Leevile
Teema:
Saadeti: 2014-07-30 10:59:26
Loeti: 2014-07-30 12:21:31
kustuta kiri

Teema suht apsurdne,aga kuna olen selle eesmärgiks võtnud, siis püüan ka lõpule viia.
Mure järgmine, tuleb luua ühte tutvumisportaali konto koos pildiga ja võtta ühendust ühe härraga nii juhuslikult. Aja jooksul tuleb temaga ilusti ja meeldivalt suhelda ja viia ta vaikselt nii kaugele et kutsub kohtama, milles ma ei kahtle ka mitte. Tingimus on see et mul oleks ligipääs sinna kontole, tasus lepime kokku. Kui arvad et saad mind nii aidata siis edasi räägiks telefoni teel ja lepiks juba täpselt kokku kuidas seda teha. Kui tekib küsimus miks ma seda teha tahan siis vastan kohe, ma ei taha et minu ex naine kellest lahutasin eelmine kuu, saab haiget selle uue suhte loomisega, ma tean 100 prossa et see tüüp on ainult seelikukütt.Kui tekib küsimus kust ma seda tean siis võin ka rääkida, aga see on nii uskumatu et vaevalt et usud.

Noh, naised, kiirelt raha teenima
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 15:46
velker
VIP 2014-07-30 15:10:46
Kallid naised, abi vaja mul. Tegemist ei ole mingi sex teenusega vaid isikliku asjaga. Kui oled huvitatud siis kirjuta, lepime hinnas kokku ja teeme ära. Peaksid olema vanuses30-40 Veelkord ütlen tegemist ei ole mingi jama või muu sellisega. Siiralt on see abipalve. Peaksid olema Tallinnast
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:06
Kuulutuse lisas siiski vist mees..
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:07
See Velker on mees.
Ja ilmselgelt armukade eksabikaasa. Naine läks teise mehe juurde ja mees püüab seda uut meest diskrimineerida.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:16
uskumatult ebaküps käitumine teemaalgataja poolt
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:22
Ei leia, et ebaküps, sellised tolvanid tulebki avalikustada, kes selliselt naisi rappida üritavad, ise oma suhtega hakkama ei saa aga hullu pannakse küll armuvalus, mahajäetud mees, loll ka veel pealekauba
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:25
kui mõtlemisvõime jääb sama kitsasse vahemikku, siis muidugi ei leia
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:30
Utha mõtlemisvõime on siin kõigile eeskujuks, samuti maailmavaade ja tema arvamused või
Igaüks on siin omade mõtetega, soovidega, need ei pea olema kooskõlas kellegi kolmanda sõnavõtuga, tasub tähele panna, et teine osapool on siin nimetatud vaikimisi
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:30
Mees, kes niimoodi tahab kätte maksta või naist tagasi saada, on ebaküps.

Naine, kellele selline ettepanek tehakse, ei tohiks seda aga avalikustada.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:33
eks mul on selleks omad põhjused,miks seda tegin
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:35
naiste ringkaitse?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 16:46
mis sellest, et on ebaküps? küsis keegi teie hinnangut, professorid? teema mõte oli ilmselgelt sootuks teine.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 18:42
Ma märkasin jällegi seda, et iha absoluutsed suhtenõustajad jott, utha ja brillu on kohe kohal arvamustega?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 19:20
brillamento-miks ei tohiks naine sellist ettepanekut avalikustada? kes teda peaks keelama?
Kas sellise mänguga kaasa minna või mitte?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 19:48
Aga sa Tutt, tee mehe konto ja kutsu mehi üles enda naist Kosmosetutti võrgutama Või on sul kosilasi niigi palju
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 20:07
Risto,
ehkki kirjas tehtud ettepanek on minu mõistes ebaeetiline, on kiri ise kirjutatud viisakas toonis ja korrektselt. Kui keegi pöördub minu poole ettepanekuga, mis mulle ei sobi, siis ma saadan vastuse, et see ei sobi mulle. Kui tülitamine jätkub, siis võib kasutada muid vahendeid, aga kohe esimese asjana kiri foorumisse postitada on ebaeetiline.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 20:18
Flirtida saab vist reaalis paremini. Pilgud ja kehakeel on palju mõjusamad kui sõnad.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 20:23
Selle mehe plaan on ilmselgelt arusaadav,kui sellesse syyvida,mina arvan,et midagi ebatavalist või ebaeetilist pole,naised teevad märksa hullemaid tempe,kes pole neid kogenud,nendel on vedanud
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 20:25
tänud, bri. võtsid sellega kokku ka minu arusaama.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-30 20:27
brill- juba sellise ettepaneku tegemine mehe poolt paneb asjad paika.
Mees peab olema suuteline ka väärikalt kaotama.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 00:05
igasugune teise nime alt kirjutamine ja nuhkimine on nõme
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 11:28
Suure südamega mees, kes muretseb et eksil hästi läheks.Mul oleks ükskõik, kui lähebki halvasti--isegi väike kahjurõõm oleks.Nõid, nagu ma olen
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 11:35
Kui mees oleks, siis oleks ju lihtsalt tähtis, et konkurent hoovi tõmmataks, aga tema tahab kõike peensusteni teada saada ja olukorda enda kontrolli all hoida. Sellepärast kahtlengi.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 11:46
No on ka mehi reaalselt päris, kes olukorda oskavad peenelt kontrolli all hoida..Las aga hoiavad--mida see annab?? Sa jf pane shampused juba külma
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 11:52
kahjurõõm ei ole enam ükskõiksus, sir. deformeerunud tunne - aga see on ikkagi olemas
andke oma mölakatest eksidele hinges andeks, olge tänulikud selle eest, mida te neilt õppisite, siis hingage sügavalt välja ja varsti näete, kuidas te tunded rahunevad. viha endas hoides olete ainult stressis.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 11:55
Tänulik?? Mille eest? Et kedagi enam ei usalda mitte kunagi??
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 12:03
kullakene. siin on ka teisi vihavaevas naisi, mitte ainult sina. miks see teema näiteks tehti? miks naised seda kaitsesid? kellegi plaanide nurja ajamiseks? miks see nende asi on? solidaarsus? sama viha meeste(ekside) vastu?
aga et tundsid ennast puudutatuna, see räägib juba sellest, et ma ei eksinud. see ei olnud aga isiklikult sinule.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 12:07
no mina ei luura kellegi järgi ega huvita, mis keegi kuskil teeb..samas ma usun et nii mõnigi tunneks väikest kahjurõõmu, kui su eks mitme kuu järel helistab ja nutab et pole enam söögiraha, ei ole bensuraha, et palun aita nüüd mind..ja eksideks ma nimetan ikka neid, kellega koos on elatud, mitte selliseid vahepealseid tutvumisi
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 12:11
Kahjurõõm ja kadedus on paraku inimesele loomuomased tunded. Aga vähemalt avalikult ei tohiks neid välja näidata, nii palju enesedistsipliini võiks ikka olla.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 12:18
mul ükskõik. lasku käia, elagu ennast välja. võtku kõik mõeldavad ebameeldivused ükshaaval läbi. väljarääkimine vahel maandab kiiremini. leivapoe sabas seda võimalust võib-olla ei anta.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 13:11
http://www.gfrevenge.com/main.htm
˅ näita rohkem ˅
2014-07-31 15:19
Naise uuel mehel on veel suhteid. So what. Miks peaks meest loksutama, kellega ta endised naised magavad. Ela, mees, oma elu ja lase teistel oma elada. Mina küll ei taha, et mõni ex tuleks mulle ütlema, kellega mu sõber veel kohtub.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 22:45
Minu meelest on siin tegelt veel see probleem ka, et kas ja kui eetiline või kuidas karistada ka igasuguste suvaliste kirjade ülesriputajaid . Ei tea ega tunne seda kirjasaatjat absull ning spekuleerimine selle üle, kas, miks ja mida see kiri endas sisaldas või sisaldama pidi on ju ka väheke igaühe fantaasia tasandil . Ja pealegi tõenäoliselt siit nagunii mingit keissi ei politsei ega kohtu silmis nii või teisiti ei tuleks . Asja saaks vaadelda kui mängu või kättemaksu, kuid seega pani justkui suurema rikkumise toime nüüd see kirja avalikustaja, sest nüüd saavad kõik spekuleerida, et mida mõtles kirja saatja, mida postitaja jne . Selles mõttes tasuks taolistest kahtlastest kirjadest pigem raporteerida .

Praegu väga emotsioonivabalt arutledes oli juttu sellest, et tuleks mingi pildiga konto kuhugi suhtlusportaali luua . Paraku pole juttu ju sellest, et tuleks võtta selle exnaise pilt ja sedasi toimetada . No ja muidugi huvitav, kuidas see värk oleks välja näinud - kas umbes sedasi, et "teenusetellija" saab ka parooli ja siis kahekesi suhtlevad "ohvriga" . Või oleks exnaisest ilmajäänu siis juba ise kirju saatnud, näiteks mingi suvalise modelli fotodega ja vaikselt ona pannud erootiliselt tsättides .

Mõte mul aga selles, et kui igaüks võib talle saadetud kirju lihtsalt mingite omapoolsete kommentaaridega vürtsitatult avalikult üles panna, siis võib teoreetiliselt ju igaüks meist siia mingi foorumiteemaga üles sattuda . Näiteks tüüp või naine, kes saadab nilbeid kirju 2)kes saadavad mingeid üliromantilisi kirju,nii et Shakespeare isegi kadestaks . Noh ja lõpuks siis ongi sedasi, et 90 protsenti pettureid on tegelikult "korvi saanud" või "korvi andjad" .
˅ näita rohkem ˅
2014-08-02 11:27
Hea teema õigluse eest võitlemise ning eetika segust.
Kuskil on keegi, kes võitleb omi võitlusi ja kasutab selleks oma taktikat. Ta satub inimese peale, kel on omad nägemused õigustest ja õiglusest ja asub agaralt asja avalikustama, kuna nii tundub just talle õige. Kas karistuseks või kellegi kaitseks ....
Eetika võib selle teema juures aga jutuks võtta üsna mitme kandi pealt.
No ja nagu näha siis rahvas on seda agaralt ka käsitlema asunud. Ja jällegi on nii, et igaüks oma õiglusmeelest ja eetikast lähtuvalt.
C'est la vie
Tegelikult on see teema aga üsna lihtne ja tavaline näide inimlikkuse erinevatest tahkudest, kus on äratundmismomente paljudele.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-02 11:56
Igaõks suhtub vastavalt oma rikutusele
˅ näita rohkem ˅