Foorum
2015-08-13 22:20
Päevitamiseks pole vaja avaliku randa minna, on ka muid kohti. Alastiranda minnakse ikka ennast näitama ja teisi vaatama, aga tuleb omada mõõdutunnet. Ei tohi muutuda pealetükkiva
˅ näita rohkem ˅
2015-08-13 22:44
Meie oleme nii koledad ja karvased, harva, kui keegi tülitama tuleb. Üksikuid tütarlapsi on siiski mõningase aja jooksul me rannalinale potsatanud nagu muuseas, aga reeglina on nad ennast viisakalt üleval pidanud.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-13 23:40
Mis sest teemast enam. Päevitada ja veel paljalt........, järgmine nädal on ööd juba nii külmad, et hommikul hallad maas ja perse härmas järgmise õhtuni!!!
........saaks kuidagi veel aru, kui teha seda karupükstega!!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 11:04
No teie jutud on küll üle soolatud ja hirmud asjatud . Käisin ka sel suvel ühel palaval päeval korra seal ja jagan oma muljeid. Naiste osa oli tõesti naisi paksult täis, seega pole ime, kui keegi "näkku ronib", aga naiste osa lõpupoole oli ruumi juba rohkem, võib minna ka piirist edasi, sealgi keegi näkku ei roni, veel edasi oli täiesti tühi maa. Mis meestesse puutub, siis paar meest küll patseerisid naiste ala lõpus, aga seda nüüd meeste poolt hõivamiseks nimetada küll ei saa. Kuna pidin ühe naisterahvaga kokku saama ja teda ei leidnud, siis läksin ka natuke üle piiri naiste poole vaatama, kas seal teda pole, siis tuli kohe üks mammi sõimama: kas lugeda ei oska, see naiste ala, kuigi jah, seal lõpu piiritulbal polnud naistest sõnagi, ainult alasti inimesed, ju siis mehed polnud tema jaoks inimesed . Käisin reedesel päeval, võib-olla puhkepäeval on teisiti.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 12:04
Ma oleks sellele naisele öelnud mine loe silti või näita mulle kus silt või teadete tahvel et siim naiste rand
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 14:10
Munitsipaalmaal ei tohi sooliselt diskrimineerida. Vähemalt üks kohtki. kus zoovolinik peab meeste kaitseks astuma
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 17:12
Pärnu on kõikide rand
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 19:11
pikakari rand oli täna näiteks alasti päevitajaid täis.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 19:13
Kõikides randades
˅ näita rohkem ˅
2015-08-14 19:14
palju mehi palju naisi oli?
˅ näita rohkem ˅
2015-08-16 12:35
Pärnu on kõikide rand
˅ näita rohkem ˅
2015-08-17 13:43
Tere valkla randa pole mõtet minna
˅ näita rohkem ˅
2015-08-17 21:51
Pikakari tõlgib Googla maps "Pikakari nude beach" Ilmselt otstõlge Paljassaarest. Täna seal paar võõramaa paarikest oligi. Eks lahkusidki tegeliku arvamusega olukorrast eestis.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-17 21:59
kui ilma lähipäevil on siis peaks uuesti minema.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-17 22:26
Laulasmaa keskusest vbl kilomeetrijagu edasi läheb metsa Rannametsa tee. Muidugi seal eratee silt. Auto tuleb tee äärde jätta. Seal tavaliselt rohkem autosid. Läbi metsa ca 500m teerada, mis lõppeb laudteega mereni. Paremale jääb mõnus privaatne tekstiilirand, paarsada meetrit vasakule minnes, saab paljalt mereski sullata. Palju seal inimesi ei ole aga koht on ilus. Me käime seal.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-18 15:35
Hetkel olen Laulasmaal täiesti üksi! Privaatne nude beach.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-19 17:25
Ilusad ilmad see hea homme20augustil lähen pärnu ja saulkrasti,kui tagasi olen räägin teile kumb rand parem
˅ näita rohkem ˅
2015-08-21 16:17
Nii, kirjutan lubatud tagasiside käigust Pärnu naisteranda.
Käisin Pärnu naisterannas eelmisel nädalavahetusel(laup ja pühap).
Laupäeval käisin sõbrannaga ja pühapäeval üksinda.
Kui olla piirkonnas, kus on mehed ja paarid, siis on kõik korras ja keegi midagi ütlema ei tule.
Kui aga olla naiste arvates neile liiga lähedal("sügavas" naisterannas), siis võib küll ütlemist ette tulla..
Sõbrannaga koos käies oli kogemus väga meeldiv. Keegi kellegile ette ei jäänud ja koos läheks sinna tagasi iga kell.
Üksinda käies olin ma võib olla siis naistele liiga lähedale läinud. Kuigi tegelikult võiksin täieliku õigusega olla "sügavas" naisterannas. Üks vanem naine kõndis minust mööda, viskas paar pilku minu riistale ning ütles: "Pagan, mis sorti tüdruk see meil siin on?" ning kõndis edasi. Kõrkjatest kostis fraase "Äkki peaksime paluma tal kaugemale minna". Aga samas oli ka selliseid naisi, kes meeste kaitseks välja astusid ning selgitasid ühele eriliselt aktiivsele naisõiguslasele, et rannas on üleval sildid, mis viitavad, et "alal võib viibida alasti INIMESI", mitte ainult naisi. Mulle tundub, et kõige hullemad meeste kallal inisejad seal on vanad naised, kes on kinni nõuka ajas ja traditsioonides. Noorte puhul, vähemalt nende, kes minu läheduses olid, ma mingit sallimatust ei täheldanud.
Mina ennast nenedest vahejuhtumistest eriti segada ei lasknud ning päevitasin rahus edasi.
Loodan, et veel see suvi tuleb naisteranda järjest rohkem mehi ja paare, ainult nii saame murda selle igivana AINULT naistele mõeldud ranna traditsiooni.
MIna lähen kindlasti sinna tagasi, tulege teie ka ja võtke sõbrad ka kaasa!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-21 17:27
Õige jutt ma olin eile pärmu rannas alasti inimeste alas üks naine tuli õiendama ütlesin kutsu politsei kui rikun seadust naine läks porisedes minema
˅ näita rohkem ˅
2015-08-21 21:35
Naised, mehed, paarid. Naistel võiks olla ju oma privaatsem ala ja poistel teine, kuhu lihtsalt vahtima ei minda. Mis ninast ikka igale poole toppida. Ebamugav kah, kui tunned, et sind kõõrdi vaadatakse. Kuskil need alad ju servapidi koos ja seal saavad kõik isu täis vaadata. Eks ta lõpuks kujunebki välja.
Pärnul üks omapära. Linn on väike ja inimesed tunnevad üksteist. Mu tuttavad naised käivad naisteosas triipe välja päevitamas sooviga mitte kohuda seal naabrimeestega, kollegidega, isadega, pegadega jne. Nad ei ole nudistid ja ei taha, et neid vahitaks. Alasti päevitamise soov ei ole nudism. Kes näidata-vaadata tahab, võiks ikkagi nende alade liitumiskohas peesitada-promeneerida.
Kuid jah, mõned naised sätivad end servaalale sisisemiseks. Küll aeg nad välja sööb.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-21 22:02
See sisisemine on nii mõnelgi ilmselgelt selline erutuse tekitamise vorm
Tegelikult ma ise käin sellest naistekast edasi muulipoolsel jupil, kus ruumi lahedamalt ja sisisejaid üldiselt pole märganud. Viimasel korral küll seadis kesk üsna tühja randa üks idapoolsete juurtega paarike end otse minu kõrvale, et siis oma pereprobleeme valjuhäälselt lahata
˅ näita rohkem ˅
2015-08-21 22:22
Rannaga on nagu WCga. Kas on üks ühine või eraldi naiste- ja meeste WC. Sellist olukorda, kus WC on vaid ühe soo esindajatele ei tohi olla. Rannas on veel see eripära, et peaks olema ühine tsoon, kus paarid saaksid koos päevitada.
Muide nudism on palju enam, kui alasti avalik päevitamine ja nudistidel ei seostu alastiolek seksiga.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-22 09:43
Kunagi Pärnus oligi. Paremal paljad naised, vasakul paljad mehed. Kui keskel kokku said, tõmmati püksid jalga. Loomuvastane. Ikka on alastiolek seotud seksiga. Kõik on seotud seksiga . Seks kindlustab elu jätkumise plaaneedil Maa.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-22 09:49
...ja nii nad väja suridki...
˅ näita rohkem ˅
2015-08-22 11:20
Nudistile on riided külma eest kaitsmiseks, mitte keha võõraste pilkude eest peitmiseks, Loomulikult seksivad ka nudistid ja nad teevad seda enamasti nii nagu teisedki inimesed, omaette olles. Avalik seksimine pole nudismi kohustuslikuks osaks.
Seksida saab ka riideid seljast võtmata.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-22 21:42
http://www.parnupostimees.ee/3302377/parnu-naiste-paradiisist-on-saamas-porgu
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 12:54
see on alasti inimeste rand
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 13:38
Just nimelt rand. Mitte koht, kus ilma luba küsimata võõraid pildistada ja käsitööd harrastada.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 13:46
ja seal sexitakse käige saulkrastis ära siis saate aru
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 13:49
Käidud kordi ja kordi.Seal on väga viisakas rahvas, keegi ei pildista ja austavad nö ühisreegleid. Mitte ajuinvaliidid, kes sellise käitumise ebanormaalsusest aru ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 14:03
saulkrastis sexitakse rannas koik koos
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 14:05
Lollike unistab
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 14:09
kui ikka auk on peas, siis on raske nõuda adekvaatset mõtlemist. (see oli siis viide sellele, millise peaga mõned mõtlevad.)
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 14:09
kes soovib räägin privaatselt edasi
˅ näita rohkem ˅
2015-08-23 14:32
loodame et on sooje ilme veel palju
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 12:25
Tere!
Kogemused Kloogaranna sellest osast kus saab alasti päevitada. Kõik oleks OK! kui see oleks nudistide ala ja alasti päevitada soovijate ala, aga võta näpust. Pigem võiks seda nimetada vuajeristide alaks. Olen nudismi kui sellist alles avastamas, parem hilja kui mitte kunagi , ja seoses sellega saigi esimene käik tehtud sinna. Kokku käinud siis neli korda ja nüüd siis kogemused. Esimene päev oli superlux, käisin õhtupoole ja rahvast praktiliselt polnud, seega hea ja rahulik. Teine ja kolmas päev oli kõige naljakam minu jaoks. Lähen randa, jõuan kohale ja naksti kümmekond meest püsti, kaelad õieli, edasitagasi käik sees . Nähes, et naisi pole varjusid heintesse. Nii kui külge keerasid või vee järgi ulatasid, naksti vennikesed jälle püsti, pea tiirlemas nagu öökullil ja edasitagasi käik sees. Nähes, et naisi pole rahuneti. Neljas päev oli jälle peaaegu superlux, kui mõned kiibitsejad väljaarvata.
Kuram küll , nudismi harrastajate ja alasti päevitajate ala ei ole selleks, et seal kaelad õieli ringi käia ja vahtida. Ja samuti binoklid, WTF!, õnnestus eile sellist kah näha. Ornitoloogid ma ütlen . Ole ja käitu viisakalt. Lase teistel samuti olla ja ennast mugavalt tunda. Ma usun, et ei meeldi kellelegi, kui ronitakse külje alla ja siis vahitakse nagu mingit imeelukat. See on minu arvamus muidugi, aga pean seda õigeks. Kui kunagi peaks mul tekkima tutvus sealsete paaride või mõne naisterahvaga, siis oleks vahva, teinekord seltsis segasem rannas käia. Kuigi vaikus ja rahu on esmased põhjused . Niipalju siis minu kogemustest selle Kloogaranna maeiteagikuidassedanimetada alaga.
Päikest kõigile!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 14:15
Kõik ilusa rikuvad ära kodanikud, kes tegutsevad põhimõttel, et kõik mis pole seadusega keelatud, on lubatud. Nad ei tunnista reegleid, mis põhinevad ühiskondlikel kokkulepetel, aga pole riigikogus kinnitatud ja seaduseraamatusse lisatud. Tihti on aga need reeglid isegi tähtsamad, kui kirjutatud seadused.
Ka nudistide seas kehtivad omad reeglid ja nende reeglite eirajad sunnitakse lahkuma.
Need naisterannas onaneerijad saaksid õiges nudistide rannas, kus võrdselt nii mehi kui naisi, lihtsalt pasunasse.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 16:11
Ei riku keegi vaba maa kõigil õigus olla
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 16:21
Praks, aga sa Raekoja platsis ei taha onada? Seal ju sama vaba maa, kõigil õigus olla. Täpselt sinusugustest jott räägibki.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 16:31
Ei paku huvi
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 16:43
Küürakat parandab haud, ajuhälvikut ka.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 18:24
on issanda loomaaed suur
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 19:24
Aga paraku tuleb osasid isendeid puuris hoida.
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 19:33
õnneks ilmad soojad tööd mul jätkub
˅ näita rohkem ˅
2015-08-24 23:17
Ei riku keegi vaba maa kõigil õigus olla
˅ näita rohkem ˅
2015-08-25 02:52
Üks taoistlik koaan õpetab, et "kui surnud, siis kauaks; kui loll, siis igaveseks". Nii et ajuhälvikuid haud vist ikka ei paranda...
˅ näita rohkem ˅
2015-08-25 08:32
Sina hoia suu kinni jälle olid vanalinnas
˅ näita rohkem ˅
2015-08-25 11:19
Kui keegi veel teema algust mäletab siis.... . Pole küll seotud nudismiga vaid paljalt päevitamisega. Päevitatud paljalt see aasta Pärnus ja Tallinnas Pikakaril. Mõlemad rannad toredad ja õnneks mitte ülerahvastatud. Nii et vaidlemise asemel võtke p-d paljaks ja randa, veel on ilusad ilmad!
˅ näita rohkem ˅
2015-08-25 14:39
Pikakari randa ju raske saada
˅ näita rohkem ˅
2015-08-25 15:21
Pikakari randa ju raske saada
˅ näita rohkem ˅