Foorum
2010-04-17 17:32
mis siis saab kui pakkuda naisele raha ja kutsuda ta välja.kas esimene asi on et ok aga ei seksi või ollakse kohe nõus,peaasi et raha saaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 17:52
Looduses (väljas) seksimise eest küsitakse kindlasti rohkem raha!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 17:52
Arvata on aga eks näis millised soovid tulevad...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 17:53
Pane kuulutus parem.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 17:57
Kas arvasid et võtan siin teema üles aga järgi ei proovi! Eksisid!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 17:58
Raporteeri siis tulemustest siia ka.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 17:59
Kohe kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 18:21
Aa kalev34 uuri ka see jalutamise lugu välja. Et kas raha tahetakse kilomeetri eest või ajaliselt.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 18:46
Poleks vist pidanud siia midagi enne kirjutama
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 20:33
Järeldus selline-et välja tulijaid neide on küll aga ilma rahata mitte.Seega raha kõige tähtsam.Muidugi miinuseks see et siin avalikult enne oma plaanist kirjutasin.Tähendab et naised ikka käivad foorumis ka,mitte ei otsi ainult sponsi.Oli ka selliseid kelle ise siia suunasin peale mõne kirja vahetust.Peale seda enam ei kirjutatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 21:00
enamus naisi kes raha otsivad siin tahavad,et teed ülekande ja siis tegelikult ei kohtugi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 21:22
tegelikult on palju selliseid kes kohe välja nõus tulema kui rahast juttu teed.kõige parem muidugi kui annad raha,viid jalutama ja peole ning seksi ei taha...
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 21:58
kalev sa leiutasid uuesti jalgratta! See ju ammu teada, et siit lehelt heal juhul leiad 1-3 kasutajat kes raha ei taha. Ma 2 olen leidnud kui aus olla, rohkem vast ei olegi ehk selliseid.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:05
mina ei kuulu nende kahe alla ja raha ei taha,seega 3,aga ei ole ma ka sex-suhtest huvitatud.kas siis ei lähe arvesse?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:13
Raha ja sex? Kuidas keegi.
Mina eelistan head sexi rahale. Võid miljoni leti panna kui sex on mage võid ka teise panna kõrvale ikka on mage.
Head sexi raha eest ei osta. Või vähemalt ma usun et, masu tuleb ette kui summadest rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:18
kaasik: Vat seda peab teema algataja nüüd oskama vastata, mis arvesse läheb.

Parandan ennast. Ma pole kõiki läbi küsitlenud, seega võib tõesti olla rohkem kui 3. Pmst saite aru küll. Põhirõhk on ikkagi rahal sellel lehel.
Aike: siit saaks hea teema aretuse teha seksi kvaliteedist ja raha seosest.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:30
parmaleikin-olen minagi vaid paar tõsiselt võetavat siit leidnud!ehk oli tõesti jalgratta leiutamine aga vähemalt lõbus.
kaasik-sina oled eri arvestuses.
aike-eks ta õige on et head seksi raha eest ei saa aga kui mõne naise jaoks on see ainus sissetuleku allikas siis saan aru miks end müüakse.ja meeste seisukoht on ju teada selles suhtes.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:33
Mina jälle usun, et saad seda mida ise peegeldad. Sellise suhtumise juures ei jäägi Sul lõpuks muud üle kui naisi osta, usu, et kogu Su skeptilisus ei tee Sinust ihaldusväärsemat meest.
Ma ei saa üldse aru, millest selline teemapüstitus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:41
Lihtsalt algus sai sellest et kutsud neiu kinno siis ei kõlba minna aga kui mainida et toetan rahaliselt siis kohe nõus!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:45
Nereia-kui ma oleks tahtnud nii väga kinno minna ostetud naisega siis ei oleks ma kodus arvuti taga.Soovisin vaid teada mis võim on rahal.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:51
foorum sellex ongi,et teemasi püstitada.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:53
Ah et kalev oled kooner jah? Tahad tasuta naist saada?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 22:59
Vot õige mees,said asjale enam-vähem kohe pihta.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 23:01
Aga ikkagi päris huvitav oleks teada,et kui panna kuulutus: "kenale naisele ära anda 1000 krooni" palju vastuseid tuleks ja milliseid pakkumisi need sisaldaks.
Paraku pole ma nii rikas,et sellist eksperimenti korraldada.Keegi võiks mulle sellise pakkumise teha
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 23:21
Jah, aga need eksperimendid ei muuda üldjoontes mitte midagi, kuiv statistika lihtsalt. Mõistlik oleks ju välja valida ja suhelda omasugustega? Milleks Sul oli seda kommentaari "toetan rahaliselt" vaja lisada?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 23:24
Kui nüüd aus olla siis pole leidnud sellist naist kellega välja minna ja lihtsalt uudishimu sai must võitu,et kas tõesti raha eest ollakse nõus,kui muidu ei kõlba.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 23:30
kalev aga ole sa ka õige mees ja saa aru, et tasuta ei saa!!
ja Nereia kui omasugused suhtleks omasugustega siis teistsugused sureks nälga.
jfjm 25 eeki on ka toetus ei pea kohe tonni lauale taguma
Huvitav kas naised ka maksaks seksi eest meestele? Foorumis korra oli teema ja B tähega tüdrukkasutaja teadis lausa 3 e tegelast. Aga hindadest ei räägitud midagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:11
_Aga ikkagi päris huvitav oleks teada,et kui panna kuulutus: "kenale naisele ära anda 1000 krooni" palju vastuseid tuleks ja milliseid pakkumisi need sisaldaks.
Paraku pole ma nii rikas,et sellist eksperimenti korraldada.Keegi võiks mulle sellise pakkumise teha_

Ilmselt küll huvitav aga mina ei ostaks naist 1000 krooni eest. Mitte sellepärast, et mul seda raha investeerida poleks aga küsimus on mis ma selle rahaeest saaks? Korra sexi? No thanx!
Kui keegi mulle sellise pakkumise teeks siis ma ei võtaks seda inimest enam tõsiselt ja lõpetaks igasuguse suhtlemise. Ega ma Ema Teresa pole!
Mulle lihtsalt istub sex kui inimestevahel keemia on. Ja siis kui see keemia on võin ma investeerida "seksieest" ka kümneid tuhandeid probleemidetta.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:15
B - tähega tüdrukkasutaja teab nii mõndagi OK, ise pole kunagi meesterahvale seksi eest maksnud ning loodetavasti ei pea seda ka kunagi tegema Oman infot et siin leidub tõepoolest neid kes oleksid nõus tasu eest naisterahvaid rahuldama. Panin kord tähele et üks noormees kellega olen kohtunud on oma ankeeti täiendanud ning lisandunud on soov sponsoreeringule. Kuna mul oli temaga mingi teema siis küsisin kohe et mis nüüd pean maksma hakkama we ning üleüldse mis toimub? Selle peale vastati et jah, rahalised raskused ning et ei, ei, minult ei võeta midagi Järgmine päev oli sponsoreeringu otsing eemaldatud. Mingi aeg juhtusin mingi macho kontole. Vaatan suured kirjad ees et ollakse naistele tasu eest saatjaks jne. Niisama igavusest sai ühendust võetud kuna kodanik eksis nagu liiga tihti mu kontole. Küsisin siis et mida saatmise all silmas peetakse, palju ka taks on jne ning kas seksi ka saab? Vastati viisakalt et muidugi saab, tasu olevat 500.- ning neiut / naist saadetakse kuhu iganes on tema soov. Ei mäleta kaugele see vestlus arenes, minust tema klienti ei saanud Oli veel üks juhus. Ei hakka pikemalt teid tüütama aga ka too pakkus enda keha raha eest, summaks samuti 500.- Küsisin et kauaks sellise summa eest rentida ka annab, vastati et noh kui muidu on taks 500.- tund - kaks, siis mind oldakse selle raha eest nõus terve öö rautama Loobusin tehingust
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:15
no 10 000 kätte?
Sellega küll eriti naist üleval ei pea! Ja seksi ikka ei saa!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:16
Miks mul on tunne et kõik arvavad et tegin seda selleks et tahtsin naist? Soovisin teada et mida raha eest saab.Mina sain enda uudishimu rahuldatud.Miks muidu see teema on siin foorumis!?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:20
kalev kui korra selle palli veerema lükkad siis ta ka veereb ja pidama enam ei saa. Ise võid rahus lausa konto kustutada aga vat internetist sa enam välja ei saa.
Nagu vanasti pandi laulusisse nii tänapäeval pannakse internetti.

Aga B miks sinust siis klienti ei saanud? Hammas valutas?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:26
parma: Nii lollile küsimusele ei oskagi vastata
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:26
parmaleikin-sul jumala õigus,sellest enam pääsu pole,lumepall veereb ja muutub suuremaks,kuni ükskord sulab.aga arvatavasti on nüüd paljud naised siin seda lugemas käinud ja järeldus järgmine-vilets mees,saab naist vaid raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:28
va härra pold,kindlasti panite tähele,et võimaliku kuulutuse tekstis oli kirjas "ära anda",seega ei sõnakestki seksi ostmisest.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:31
Kui vilets mees saab naist raha eest kas siis see naine kes küsib raha on vilets või on ta hea?
Naised kes küsivad raha on viletsatele meestele?
Kui raha ei teeni siis oled vilets mees?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:34
Kui küsib siis on halb naine aga kui mehelt raha kätte saab siis on hea naine.Hea naine ju suudab kõike.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:38
kalev sa hoia hinge kinni, et naised seda rubriiki ei loeks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 00:40
Ja jah,eks ma olen kõige hullemaks valmis
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 09:32
hmm ja mind uuring ei hõlamunud, kuna minu ankeet oli kuri? olen mitmeid kordi saanud postkasti kirja, et ala... kirjutaks küll, aga ankeet nii kuri või konkreetne.. pähh, ebaõiglus missugune. KÕIK naised pole siin rahapeal väljas ja seda arvamust julgen väita oma mättalt vaadates ja siin mõningaid teades

kalli kalli
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 09:53
tore kui keegi ausalt väidab et pole raha peale väljas
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 09:56
Ma annaks küll,kas või reaalis kohtamise eest kenale ja mõistliku jutuga naisele raha kui ta seda tegelikult ikka vajab Mitte sellepärast,et oleks rikas aga üht meeldivat kohtingut hindan rohkem kui raha eest seksi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 09:59
Huvitav kas mees või naine läheks sexima inimesega kelle välimus on talle vastu võetamatu. Väliselt juba tugevalt alla kesmist elatustaset? Arvan et, mitte.
Kuid juba välimus ju reedab meie materjaalse kindlutatuse.
Teda ei huvita Sinu panga konto seis kuid sa pead olema temaga vähemalt võrtses seisundis et, ta Sinuga ültse suhtlema hakkaks.
Ma ei usu ealdeski et, keegi siinsetsest oleks nõus sexima "Prükariga"
Me kõik oleme ostetavad ja müüdavad, küsimus on vaid hinnas mida pakutakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:06
ei, ei. küsimus pole vaid hinnas, vaid teenuses mida müüme. iga inimene müüb end iga päev, kes müüb oma ajumahtu, kes aga oskusi ja kes müüb siis oma keha. modell müüb keha, prostituut samuti, oskustööline aga oskusi ja muidu ajuhiiglased oma tedmisi, seega ei jääks ma nii raami, et vaid hind on määrav, siin ilmas pole veel väljamõldud summast, mille eest mind saaks meelitada seksima, olgu või prints samundast... olen ja jään seda meelt, et seks kahe inimese vahel peab olema mõlema soov ja see peab olema ja jääma tasuta saadavaks. siirast sõprust ja armastust osta ei saa, kuid ostetud seks pole mu arvates pihkupanemisest kah parem, kuid eks mehed targemad ja teavad siinkohal rohkem öelda, et kas Pihu-Pille või ostetud naine
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:10
Oma kogemusest räägin et oli kunagi au olla Norras miljonääri armuke.See naine pakkus mulle kõike. Alguses tundus kõik ahvatlev aga kuu möödudes sain ma aru,et ma ikka ei ole ostetav ega müüdav
Igal müügil on oma konks olenevata hinnast
Ma parem teenin ise raha ja võin sirge seljaga maailmas ringi käia
Olgu siis see teenitud summa 1000 eeki või 100000 euri
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:15
siniair just minu mõte
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:16
Me kõik oleme maha müüdud kas või näiteks oma tööandjatele. Müüdud ja jutul lõpp.
Siniar: Ma jään Sinuga täiesti nõusse. Parem varblane peos kui tuvi katusel.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:21
Aike-arvan et ainult välimuse järgi ei saa otsustada,kas inimene on rikas või mitte.Ok,prükkarist võib aru saada aga pangakonto suurust riiete järgi otsustada ei saa.Mul omal paar head tuttavat kes käivad marati dressis aga raha on palju.Nende jaoks pole selle näitamine tähtis.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:26
Igapävane elu töösuhtes nõuab meid müüa süntsalt
Aga müüa ennast intiimselt on iga inimese elujärje küsimus
Näiteks Hollandis on prostituutidel ka haigekassa olemas maksavad ausalt makse jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-18 10:33
Ma jään oma arvamuse juurde. Jätan sulle loomulikult Sinu oma. Kõigil meist on oma elu subjektiivsed kogemused ja selle üle ülditusi teha on äärmiselt kitsarinnaline käitumine. Ja meie ju ei ole kitsarinnalised!!!!
Appi me ei saa ju eestit võrrelda muu maailmaga. Kuigi jah eestis võiks kah olla avalikud majad. Ei peaks vased "B" naised netis kuulutamisele aega raiskama ja saaksid korraliku papi. Eesti mees on ju rikas mees kellele ei ole kahju ju vaesele "B" naisele anda.
˅ näita rohkem ˅