Foorum
2014-06-24 16:56
Poolt või vastu? ... või erapooletu?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:02
Selline teema on juba vikerkaare rubriigis.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:05
Minu tagasihoidlik arvamus ...
Seadus ise ei häiri (või siis hetkel seaduseeelnõu) küll aga käib pinda see kuidas seda oravate poolt vägisi üritatakse läbi suruda. Vägisi selles mõttes, et rahva arvamus on ilmselt sellel vastu aga reformarid ja sotsid sõidavad sellest üle ja mängivad "me oleme targemad kui rahvas" ja "ilgelt sallivad poliitikud oleme" mängu. Sinisilmsena sooviksin näha, et need 101 ahvi, kes Riigikogus istuvad käituksid rohkem sünkroonis rahva arvamusega. Kuna uued valimised ka ukse ees võiks kooseluseaduse osas seisukoha kõik parteid panna oma programmi sisse ja peale valimisi kui piisav häälte arv on olemas võtku vastu.

Hetkel näeb aga võimalust, et seadus võetakse vägisi vastu ja vastumeelsus ühiskonnas seksuaalvähemuste suhtes mitte ei vähene vaid trotsist pigem kasvab. Nii, et ma pole päris kindel, kas sellisel moel kooseluseaduse vastu võtmine on geide huvides.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:07
Arusaadav, jfjm, aga ma arvan, et paljud heterod sinna foorumisse ei satu

... ehk, et pole vast probleemi kui see on ka eraldi teemana väheke üldisema foorumi all?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:11
vastu ju krt küll see on kolmas kord juba foorumis kui seda ütlen.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:18
http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=4&post=224688
kui rubriigi suunitlusest suurt numbrit tegema hakata, siis ei satugi kordagi sinna vaatama. erandeid on.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:24
Utha, ma võrdleksin "vikerkaart" õudusfilmidega. Kui ikka õudusfilmid üldse huvi ei paku siis ei satu neid kinno ka mitte kunagi vaatama. Samamoodi nagu ei satu kunagi vikerkaart klikkama. Ma tean, et vikerkaar ja õudusfilmid on olemas ja ma aksepteerin nende eksistentsi aga kokkupuudet hoian nii ühe kui teisega minimaalsena. Ja ma usun, et paljudel hetero (meestel) on vikerkaare suhtes väga sarnane suhtumine.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 17:53
kui sa võrdled "õudusfilmidega", miks see "õudusteema" üldse sulle huvi pakub?

Sa külvad siin küünilisust aga said ja saad veel rohkem kibestumist, sest sa ei suuda ennast realiseerida antud valdkonnas !
miskit "sügeleb" sinu sisemuses sügaval.

teemaalgatajale vastus: jah, poolt sest see seadus ei muuda minu igapäevaelu !
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 18:03
Vabandan oma otsekohesust aga suhtumine "poolt, sest see seadus ei muuda minu igapäevaelu" on pehmelt öeldes idiootne. Esiteks iga viimane kui seadus kas otseselt või kaudselt mõjutab Sinu igapäevaelu, teiseks säärase suhtumisega võiks siis Sinu meelest Eestis kehtida ka näiteks seadus, et kõik neegrid kastreeritakse ... Sinu igapäevaelu see ei puudutaks.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 18:27
vasturääkivus. kokkupuute minimaalsena hoidmine räägib ikkagi mingisuguse algse, vahest ehk veidi ebamugavust tekitanud huvi olemasolust, ainult et seda ei pöörata mitte ümber huvi puudumiseks, vaid kantakse sellesse tsooni üle, kus ebamugavate tunnete tundmine on rohkem aktsepteeritud ja tuntaks nende väljendamisel ennast turvaliselt. ehk siis negatiivne ala. enam ei räägita mitte sellest, mis ei huvita(nud), vaid sellest, mis ei meeldi. vastumeelsus.
samasugust vastumeelsust näen mina ka selle teema avamise taga. siin mitte ei hoita eemale, vaid tahetakse näida huvitu ja näidata eemale hoidmist. näilisus. aktsepteeritakse tegelikult aktsepteerimata.
nii et see „üldse ei huvita“ jms loobitud jutud jäävad sinna kahtlaste juttude äärealadele. uudishimu ümbritseva vastu peetakse inimese kohta loomulikuks ja seda alla suruda on raske.
mõnikord on kasulik oma sõõrist välja astuda.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 18:38
jah, Utha! Müstilisel kombel suutsid 4 lause põhjal kaardistada kogu mu senise ja tulevase elu. Mõistan nüüd isegi, et see teema algatus tähendas tegelikult seda, et olen salaja kogu oma senise elu istunud kapis. Tänud, et mu silmad avasid. Võiksid saata mulle oma kontaktid, teaksin Sind edaspidi tippklassi psühholoogina soovitada kõigile oma sõpradele ja tuttavatele (neile on seda arvatavasti nüüd vaja kui saavad teada, et ma tegelikult olen sitane pederast).
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 18:40
aga miks sa selle teema lõid? mis sind huvitab?
teed statistikat, palju siin homosid? arvad et see kes ütleb jah on homo?
imelik mees oled
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 18:50
Mind huvitab seksuaalselt vabameelsemate inimeste arvamus antud teemast. Tegelikult sooviksin leida kasvõi ühe homo, kes oleks selle seaduse vastuvõtmise viisi VASTU. Ja ütleks, ausalt ja avameelselt, et talle ei meeldi viis kuidas poliitiliselt rahvast teerulliga üle sõidetakse ISEGI kui see seadus ehk oleks tema huvides. Nagu ma oma teises postituses ütlesin (mendil pole ajusid, et seda lugeda veel vähem, et aru saada) siis pole küsimus seaduse sisus vaid viisis, kuidas seadust rahvale pähe määritakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 19:31
Mis lärm seal väljas on, Barrymore?
Pederastide protestimiiting, söör.
Mida nad nõuavad ?
Kooseluseadust, söör.
Kas nad praegu siis ei tohi koos elada ?
Tohivad küll, söör
Aga mida nad lärmavad siis seal, Barrymore ! ?
Sest, et nad on pederastid, söör.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 19:36
Ja milleks on siis siin aja seda kõigile pähemäärida?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 19:40
Väga geniaalne küsimus, jfjm!!!

Ma küsin vastu, et milleks on üldse seda foorumit või ükskõik millist foorumit või ükskõik, mis teemat neis foorumite vaja?
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 20:48
2014-06-24 16:56:50 Kooseluseadus
Poolt või vastu? ... või erapooletu?

Geniaalsele küsimusele geniaalne vastus:

Poolt.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-24 23:15
Kah poolt, seaduse ees peavad olema kõik võrdsed, olenemata sellest millised on nende seksuaalsed eelistused.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 10:24
kooseluseaduse eelnõu võeti alles menetlusse, enne eelnõu lõpphääletusele panemist ma veel häälte lugemisega ei kiirustaks. jõuab seda ka teha. vara veel poolikut seadust vastu võtta, aga üldises osas ühinen eelnõu algatajate ja võrdõigusvoliniku arvamusega. samasoolistel paaridel on samasugune õigus seaduslikule kaitsele. poolthääl.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 11:59
Sa uhta astu ise oma söörikust välja, hakkab parem.....
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 13:42
tuleb kooseluseadus ja hiljem ka abielu
aja küsimus,


minu igapäevaelu see ei muuda, rahakotti paksemaks ega õhemaks ei tee
jätkuvalt poolt !

Mind häirib palju tõsisem probleem, pealinna teed, et tänaval nolgid võivad juua, minu maksud linnale ei too mulle, kui kodanikule mingit rahulolu, pigem vastupidi
maksan makse oma vaenlastele (pehmelt öeldes)
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 14:19
ebavajalik seadus, mis puudutab vast ainult 5% elanikkonnast- vastu. puhas populism häältepüüdmiseks.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 14:33
Oh aegu, oh kombeid- jätkuvalt vastu!
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 17:11
pigem selle õnnetu seaduse pidev üleskatkumine mõjub samuti (anti-)reklaamina. stiilis, et kui sellest söögi alla, peale ja söögi ajal kah rääkida, küll ta siis meeldima hakkab. ei hakka.
ma eelistaks kah, kui valitsus selle pseudoprobleemi asemel pigem millegi kasulikuga tegeleks.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 21:50
Siin hinnatakse seaduse nime ja sedagi tuginedes enamasti vaid kuulujuttudele. Et seaduseelnõus õiget pilti saada, tuleks lasta see kümnel erineval advokaadil äratõlkida ja siis teisel samal arvul kohtunikul neid tõlgendusi hinnata. Siis ehk hakkaksid selle seaduse võimalused ja mõjud väljakooruma.
Enamus seadusi mahub Riigiteatajas ära mõnele(kümnele) leheküljele, aga et sellest aru saada, tuleks läbitöötada tuhande leheküljeline kommenteeritud väljaanne.
˅ näita rohkem ˅