Foorum
1
2
2010-04-06 13:17
kui neile ära öelda hakkavab nilbusi loopuma ha teevad ia päev uue konto et sind tüüdata oma haigete ja nilbete kirjadega yks slline on kasutaja sitahais j sobiv nimi tal ,aga ene on tal 3 kasutajat veel blokin ära ja ta teeb jälle uue
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 13:43
Mis neist ikka arvata
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 13:53
Võib-olla oled mingil moel ise põhjuse selleks andnud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 13:57
vaevalt kui t olen nende lollustele vatamata jätnud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 14:09
Viga tehaksegi sellega,et blokitakse.Neid tuleb lihtsalt ignoreerida,aga blokeerimine tähendab ju tähelepanu ja et ta häirib sind.Tema taotlus ongi sulle närvidele käia ja miks peaksid siis talle tegema seda heameelt,et seda väljanäitad
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 14:26
elmar59! Mis on see õigustav põhjus, et üks mees naisele inetusi ütleb?
Kas tõesti äraütlev vastus??? Miks peaks üks naine laskma ennast valimatult panna igal mehel, kellel selleks tuju tuleb?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 14:40
apelsin: Nõustun. Mõistan veel nilbeid, bravuuritsevaid pöördumisi noorematelt kuid mis põhjusel sõimleb, solvab naisterahvast üks 40 - nendates mees? See et ma sind lähemalt tundma õppida ei soovi, ei anna ju ometi õigust peale äraütlemist tulla piltide alla norima. Ollakse kahepalgelised, tegelikkuses tehtaks mida iganes et saada see naisterahvas kuid äraütleva vastuse korral muututakse õelaks Kaztseiks
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 14:51
Arvesta,et neil vanematel läbikõrbenud elumeestel on seda kibestumist ikka üksjagu kogunenud.Kui ääreni täis ämbrisse vett valada,voolab see kõik ju üle ääre
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:01
Mina tean ainult seda,et ma isiklikult kellegagi portaalis inetult ei käitu.
Teiseks,et siin üldse olla, peab inimesel endal olema korras närvikava.Nagu ifjm mainis juba ..blokkimine on samuti vahel õli tulle valamine.Enda kogemuste varal võin öelda.Tahaks vahel kedagi sõnadega kiusata aga vastused olen saanud nii meeldivad,et mul kaob igasugune tahe selle inimese kallal norida.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:08
Vahepeal hakkas jälle neid vanemate kirju laekuma. Kirjutasid alates 40 a mehed. Üritan ikka viisakaks jääda ning kui on kena pöördumine tehtud siis saab ka ilusasti kuid siiski äraütlevalt vastatud. Avastasin aga et oma viga Oli kirjas et soov tutvuda noormeestega alates 22 a, kuid vanuse maksimumpiir oli hooletusest märkimata jäänud Ju siis need 40 - aastased peavad end siiski veel noormeesteks
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:19
No nii Barb pani nüüd paugu, allapoole vööd Ah, et siis 40+ mehed, on juba mahakantud vanakesed või..?
Aga teemasse, siis: Solvangud võõra inimese aadressil, olgu põhjuseks ükskõik mis, pole millegagi õigustatud ja näitavad solvaja madalat enesehinnangut ehk siis alaväärsuskompleksi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:32
kaunitar30 - kuidas sa võid teada et selle nn. 40-se meesterahva taga ei peitu 16-aastane poisinaga..... siin on kõik võimalik Kõige parem taktika on ignoreerimine. Eks sellised alaväärsuskompleksides indiviidid kiusavad ikka neid keda saab ärritada.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:41
aikon62: Minu vabandused . Mahakantud just mitte aga igaühele oma
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:47
Miks nii noored ja kaunid naised pole endale siis seda "härra õiget" leidnud veel ja lasevad siin edasi enda kallal ilkuda.Minu arvates poole päevaga võiks endale suhte leida ja kontoga mitte aktiivne olla.Vaevalt siis neid totreid kirjasid enam tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 15:53
Pealegi on inimeste vastuvõtlikkus väga erinev, mis ühele võib ilkumisena tunduda võib mõne jaoks lihtsalt otsekohene jutt olla
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 16:01
loe seda teist teemat ja siis mõtle korra enne kui kirjutad, otsekohene jutt my ass
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 16:05
Mina enam noor pole, kauniduse koha pealt jätaks asja lahtiseks aga ega siis see et siin konto olemas tähenda seda et seda keegit olemas ei võiks olla See siin puhas meelelahutus või nii Noja vaba ajakest ka hetkel piiramatult et 24 h online olla
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 16:06
Olles tutvunud teise teemaga siis see on ikka peris haige... teismelised elavad vist ennast välja.....ja isegi teismelise kohta pole normaalne
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 19:28
40 ja juba vaimuhaige Siin on mängus naise käsi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 20:05
Kas pole see tõestus väitele mis hiljuti ajalehtedest läbi käis et, eesti mehed muutuvad veelgi jobumateks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 20:21
Ja olukorra lahendamiseks, oleks millised variandid? (pidasin silmas eesti meeste "jobustumist"
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 20:38
Miks selline üldistus meestest.See on lihtsalt suhtlusportaalide omapära kuhu jobud kokku tulevad.Pole siin kõik naised ka mitte"kullatükid" Elu käib ikka reaalis.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 20:38
Leiutada vaktsiin, jobuluse vastu.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 20:43
Kõigi portaalide jobud!!! Ühinegem!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 21:40
Teema lõpp.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 23:06
http://jobud.webs.com/

Kes tunneb ennast jobuna, siis seal saab suhelda ja olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 08:30
iff123......selle kasutaja lisaks hea meelega sinna
Kuigi ei vasta teemale....aga ei saa aru ka inimestest kellele ütled ei ei soovi tutvuda ja 69 nime taga ei tähenda muud kui sünniaastat..siis saad automaatselt bloki.

Ja mul siin päris paljud kirjutanud kellel vanus pandud näiteks 27-34....aga suhtluse käigus tuleb välja et kasutaja vaid poisikese ohtu mingi 18- 20 aastane nooruk.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 08:49
Hellake 69: Tere tulemast klubisse!
See isik on jah siin laialt laineid löönud ja paljudele oma äärmiselt "Viisaka" käitumisega muljet avaldanud. Talle ju lausa teema avatud siin personaalne ja puha.
Aga jah see teemast väljas.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 08:51
Huvitav Miks mulle keegi tähelepanu ei pööra? Tahaks nagu kah omanimelist teemat
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 09:19
ega aikon, kullake, sul muud üle jää...kui - sulg pihku ja nilbeid kirju saatma!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 09:23
aikon62: Ma olen sulle juba korra öelnud " Sa lihtsalt ei suuda sellist "kõrg tasemel" etendust anda."
Selleks on vaja teistsugust ajuehitust. Oluliselt suuremat ja võimsamat kui meil siin paljudel on antud. Olgem õnnelikud et, on meist arenenumaid ja kaunemid inimesi on ka meil kuhu areneda.

Loodan et, kõik said sarkastilisest alatoonist aru.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 09:54
Aike: Sellist solvangut, ei kannata isegi minu, haugi aju välja
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 10:21
Sa oled ikka tõsiselt metsik egoist. Ära kujuta endale ette sulle on midagi nii suurt ja väärtusliku antud kui seda on haugiaju.
Tule nüüd lõpuks ommeti maa peale ja vaata reaalsusel otsa. Ka Sinult kullake on kobas vaid üks ajurakuke, mis ujub kurvalt ringi ja unistab et, on olemas kuagi teine "Ajurakuke". Saada kokku ja teha sugu. Kuid ta eksib, teist pole.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 10:45
Kuhu küll vaatab administratsioon, et selliseid mõnitusi ja suisa räigeid inimväärikuse alandusi, lubab trükki
Aike: Inimväärikuse solvamise eest, tuleks Sind Euroopa inimõiguste kohtusse kaevata
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 12:48
kui ei ole huvitatud,siis ma lihtsalt ei vasta kirjale ja mul pole veel olnud probleeme. võibolla ongi mõni mitu kirja kirjutanud,aga ma lihtsalt ei lase häirida.pole veel kedagi blokkinud.arvan ka et see blokkimine on tähelepanu näitamine,mis on nagu õli tulle valamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 13:10
Nii jah,kaasik.Pole mõtet näidata kellegile oma närvilist olekut..Eks ka reaalis ole kõik kohanud lolle ja rõvedaid pealetükkivaid mehi ja ka naisi Oskus igas situatsioonis käituda on lahendus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:19
Sõimamise kõrgem pilotaaž on,kui seda tehakse viisakate sõnadega,naeratus suul.Aga see ongi sama,kui võrrelda vormel 1 ja romurallit.Vormeli sõit võib muutuda romuralliks,aga vastupidist ei juhtu kunagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:23
Vabandage mu juhmus aga miks peaks ültse sõimama?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:27
...eks kedagi läbi sõimata korralikult,võib end sel moel lihtsalt maandada
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:47
Igal lollil oma lõbu Kes harrastab sõimamist, kes kätega rääkimist. Kes joob täis, kes poob üles
Demokraatlikus ühiskonnas on igal õigus isiklikule arvamusele
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:55
Jah kõigil on õigus elada oma isikliku elu nii nagu soovib, hetkeni kui see ei kahjusta ega ei muutu häirivaks teistele.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:56
Sõimamine on madala enesehinnanguga inimese meeleheitlik püüd tõestada,et vastane on temast veel madalamal.Vastu sõimates teed sa talle asja kergemaks,sest langed temaga samale tasemele.Selleks,et teisest parem olla,tuleb ise kõrgemale tõusta,mitte teist alla suruda.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 17:09
Vot just! Ja sellepärast ka surmanuhtlus kaotati. Mõrtsukat hukates, astub ka hukkaja, mõrtsukaga ühele tasandile.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 20:38
Selle sõimamise teemalt edasi minnes. Üks naiskasutaja kirjutas ka sõimukirja. Mina vastu ei sõmanud ja siis see naiskasutaja dituleeris mu debiilikuks. Krt seda teab. Kui sõimad oled paha kui ei sõima oled ka paha. Vahel on need asjad keerulised.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 21:16
Vaevalt et, surmanuhtlus selle pärast kaotati. See teema on pisut laiem et, seda siin teema väiselt arutada.
Mis puutub aga sõimu siis nii kaua on sõimajaid kui on reageeriaid. Üks ei saa ilma teiseta.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 21:47
aikon, mõne parandamatu, paadunud retsi hukkamise mõte võiks olla hoopis see, et ära hoida tulevasi tema poolt põhjustatavaid surmasid. Siis on hukkaja hoopis heategija, kes ühiskonna päästjana pole kuidagi retsi tasemel.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 22:08
Hukkamine on tagajärg aga mis on põhjus, et inimene selliselt käitub...?
Ma ei õigusta kurjategijaid, kaugel sellest. Mind huvitab aga, mis on see, mis sunnib inimest kuriteole.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 22:23
ma arvan, aikon...ma mõtlen, et see on lapsest saati sissekodeeritud arvamus, et...et minul(s.t.tolsamal kurjategijal siis...) on alati õigus!...ja, teised, need on rumalad putukad mu ümber, ja need, kes minuga nõus ei ole, kuuluvad hävitamisele
füüsilises mõttes mõrtsukateks ei saa neist igaüks vaid seetõttu, et kodust eemal on midagi muud ka külge jäänud või...lihtsalt pole juhust ette tulnud!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 22:26
Kurjategija on ära teeninud karistuse,aga surmanuhtlus pole karistus,see on kättemaks.
Igal inimesel on õigus elada ja selle õiguse äravõtmine on kuritegu.Pealegi,kas mee suudame olla ikka nii objektiivsed kohtumõistjad ja kas me üldse mõistame kohut õige inimese üle?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 22:29
Eks see ole küll teemaväline jutt, kuid kas paadunud mõrtsuka puhul ongi sel enam tähtsust, mis oli tema kuritegude põhjus? Hukkamine on tehtud tegude tagajärg ja võimalike tulevaste tegude ennetus.
Põhjuste teadmine võib huvi pakkuda ainult sellest seisukohast, et ehk aitab see kaasa teiste, väiksemate kurjategijate n. ö. "ümberkasvatamisel" (kui see on võimalik).
˅ näita rohkem ˅
1
2