Foorum
2014-05-21 15:53
Oleks vist pidanud "Kaua võib" alafoorumisse teema tegema, aga Päevateemat loetakse vast rohkem?
Kuidas saavadki mehed mingit respekti või autoriteeti oma kirjades saada, kui esimene kiri juba kubiseb kas ainult motikonidest ja punktidest, või siis üldse mitte kirjavahemärkidest - lihtsalt üks pikk sõnademula?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 16:05
aga mida sa siia kontot tehes lootsid leida?
eesti keele õpetajat mängida, või türa koos paksu rahakotiga ?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 16:31
Aga ongi põnev ju, annab sulle võimaluse teksti Å¡ifreerida. Kõige keerukama koodi taga peitub kõige huvitavam mees.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 16:47
Õnneks on paremat teha
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 18:05
Räägi parem, mida sa paremat/targemat teed ka?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 18:17
Mitte-dekodeerimine ja -Å¡ifreerimine näiteks
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 20:27
Mina rakendan seda nippi juba mõnda aega, et nimelt istutan vigasid sisse, et näha esimest tagasisidet.
Kui tagasiside pole piisavalt vürtsikas vigade teemal siis ma üldse ei lähegi voodisse sellise naisega.

Alles eile veel oli viimane juhus, et naine oli viisakas ja soovis seksi.
Aga sellised kirjad lähevad kõik kustutamisele. Kumminukuga pole ju voodis midagi teha.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 20:46
Mõmmi- sa oled armas
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:27
Tõesti siin meestele kirjutavad naised ja soovivad seksi? Ilma raha küsimata?
Miks minult ei soovi? Ma ei ole ühtegi sellesisulist kirja saanud!
Ilmselt olen foorumis liiga kuivik olnud. Naised tahavad ikka pätte, mitte professoreid. Pean stiili muutma.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:38
brill,mullegi ei kirjuta ega paku keegi midagi, peale kontovaatamist pigem blokivad
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:38
Õige jah, unustasin juba et siin käivad ainult metsalangetajad ja bemmraiderid
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:44
Minul pole ei metsa ega bemmi. Ei soovi ka hetkel kumbagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:48
Kasutu peer siis
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:48
Sul pole kirjavigu ka- keskmise kähkukanuiaja kuvandist täitsa väljas
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:51
Ma vahel ikka mõne trükivea teen. Kähkukat pole ma kunagi nuianud, aga ega ma muidugi iha.ee tasemel suurem asi seksilõvi ole. Siinsed maratoonarid ilmselt nimetaksidki mind mu soorituse peale kähkukameheks.
Aga mis seal ikka. Elu läheb edasi, peaasi on elurõõm säilitada.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:57
ah et mets ja bemm peavad kah veel olema...vat siis...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 21:59
Elurõõm ikka üle kõige, sest ''one day, baby, we´ll be old..''
Brillamento, oled norimise pärast ikka veel torisev? Ää ole, elu on ilus!

Niisiis - õigel seksilõvil on bemm ja kirjavead? ...iga päevaga õpin midagi juurde...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:04
Kui see lohutab siis bemmi ja kirjavigadeta mehed ongi huvitavamad
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:04
Ei ole ma midagi, Ylikylm. Mulle tegelikult meeldib, kui natuke noritakse. Või lausa kritiseeritakse. Toob maa peale tagasi. Liigse kiitmisega võib ego taevasse lennata ja paksu pahandust tekitada.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:11
Ütle nüüd, ja mina ostsin külapoe taskurätikutest tühjaks, et neid sulle pakkuda... mida ma nendega nüüd pihta hakkan?????
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:13
müüd osta kaudu maha
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:20
Peab kuulutuste rubriiki üles viskama, eritellimuse korras heegeldan serva pitsiliseks ja tikin monogrammi ka nurka.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:22
Või tikid pisikese tillu
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:24
"Mõmmi- sa oled armas
"

˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:26
õige, siinses kirjavigases keskonnas ei ole monogramm hea mõte, piltkiri ikka üle kõige.
Pealekauba - tegemist on pabertaskurättidega ja siis jääb pärast esimest nuuskamist vähemalt tikitud tillu alles...
˅ näita rohkem ˅
2014-05-21 22:29
Asjadele tuleb ikka teemakohaselt ja saidile vastavalt läheneda
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 09:27
Ma isegi võtaks selle metsalangetaja, kui ta on puhas, suhtleja, bemmi olema ei pea, kuna pean lugu jap autodest
Jube igav on siin üksi suvitada
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 09:34
Puugid ja põdrakärbsed meeldivad?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 10:28
Sirtzakas, enne kui teiste kallal möla valla lased, vaata oma koma kohad üle. Vihjeks: ja, ning, ehk, kui ette üldjuhul koma ei panda. Küll aga pannakse koma sõna "et" ette. Jõudu!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 11:45
IhaMent, minu tekst oli arusaadav. Jutt käis sellest, et ühegi kirjavahemärgita pikast sõnademulast kirjas midagi aru ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 12:09
Piltkiri ei sobi kirja sisu jääb ka arusaamatuks kuna puuduvad punktid konksud ja muu säärane üleüldse on kord kärss kärnas kord maa külmunud meite vanatädi armastas selle peale hüüda haritlased

Nunii, haritlased, kas tõesti jääb sisu hoomamatuks?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 12:34
Mida suurem on kosilaste järjekord, seda enam võib filtrit peenemaks kruvida. Koma vales kohas, next vennike kohe ette. Krt see ei pane punkti, blokk, adjöö, next
˅ näita rohkem ˅
2014-05-22 16:58
Kosmosetutt
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 06:58
ühte ma pean küll ütlema: sõnade ees ja taga punktikesi või läbivalt punktiirjoont kasutavad mehed on rohkem ebakindlad, stiililt ebalevad ja ettevaatlikud, aeglased, puudub see tunnetatav selgus ja konkreetsus soovides, ei tunta aega ega iseennast, ei osata ennast arusaadavaks teha. liiga pehme liha.
minu jaoks ei ole küsimus mitte kirjavigade esinemises, vaid selles, kes kirjutab - kas ta on isiksus ja milline isiksus ta on. kirjastiil ja kirjaoskus annab inimese kohta väga palju infot välja. väga hästi saab sellest aru, kas stiil on õpitud (teeseldud) ja kasutajale ebamugav või talle loomuomane ja ta tunneb ennast kirjutades vabalt. sealt võib kõike leida. nii et minule kirjutades "valetada" eriti nagu ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 07:50
Ei tea ... Isiksus ... Kas selle isiksuse määravad selgus ja konkreetsus või on ka kõhklejal, otsijal, pioneeril mingigi lootus? Jah, ei tea ... Mida ma tahaksin? Kuhu ma suundun? Ma tean, et ma ei paku Sulle raha, neiu, sest ma ei taha mingit keha tunniajaseks masturbeerimiseks, kuid ma ei tea veel, kas ma tahan Sind ... Ah et miks? No ma ei tunne Sind, lihtsalt Su pilt erutas ja profiilist loetud info tundus minu olemusele sobivat, aga ...

Utha, Sa kirjutasid absoluutse tõe võtmes vähemalt kaks otseselt Su isiklikul arvamusel põhinevat väidet. Absoluutse tõega pole seal midagi pistmist. Punktid tähistavad kõhklust, sest nende eesmärk ongi kõhklust tähistada! Täpselt nagu küsimärgi eesmärk ongi küsimust tähistada!
Ja misasja annab minu kirjastiil minu kohta välja? Ma võin kirjutada Sulle seitse erinevat kirja 20 minuti jooksul ja Sa ei saa kindlasti aru, kes ma nende kirjade taga olen. Alustades kõige labasemast emoticon-based märguandest ja lõpetades sophisticated conversation'iga. Ma võin esineda välismaalasena, kes pole iial Eestis käinud ja maamehena, kes pole iial Eestist väljas käinud.

Nii et ei maksa nii absoluutseid väiteid õhku riputada. Neid on lihtne ümber lükata.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 08:18
keegi leidis jälle midagi omale kahvli otsa võtmiseks? otsitakse absoluutset tõde ja kurat teab mida veel. minu arvamus on minu isiklik arvamus ja punkt. kellegi jorin sel teemal mind ei huvita.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 08:31
No ma vihjasingi sellele, et Sa ei märkinud kuidagi ära, et see on Sinu arvamus. Pigem jäi mulje, et Sa tulid taas mingi lõpliku tõe kuulutamisega välja, kus taas Sina mõistad maailma ja teised on lollid.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:07
anna andeks. ma ei tulnud selle peale, et oma arvamuse väljendamisel selle eraldi ära märkima peab, et ma oma arvamust avaldanud olen. tõesti minu mõistus seda ei võtnud. püüan edaspidi parem olla. nüüdsest peale saab olema nii, et kuhu iganes ma midagi postitan, tuleb sellele juurde eraldi nupuke selle kohta, kus see selgelt kirjas on, et see on minu arvamus. eksole. nii et iga idioot saaks aru.

p.s- palun lugeda eelnev arvamus minu omaks. samuti palun lugeda minule kuuluvaks õigused seda avaldada. sellega annab avaldanu teistele teada, et tal puudub ka samas tahe võtta teiselt õigus teha sedasama. see ei ole lõplik tõde. arvamuse avaldanu ei oma selleks nii palju teadmisi, et lõppu nendega minna ja kõike mõista. seda maailma ei mõisteta.
see, mida te loete, ei sisalda soovi kedagi sellega alandada ega arvamust, et lugeja loll on. vastupidi.

oli see nüüd enam-vähem?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:21
................................................................pikalt selgitavalt vaid rumalad inimesed. inimesed, kes arvavad, et teised neid muidu ei mõista................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:24
mille alla läheb isikliku vimma pidamine? on see nüüd tarkus või rumalus?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:38
oeh, jälle läheb jutt siin rappa ma ise leian, et kui inimene postitab siin siis on tegu postitaja arvamusega, on selelst siis m6nel nii keeruline aru saada?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:44
mõnel mehel kraabib nii kõvast hinge see, mida ma ütlen. jube lausa
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:46
vaene vennike siis ega tegelikult m6ni kompleks pole häbiasi, andesta tibukesele
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:52
jumal andestab ma ei ole jumal
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:54
jumalat pole olemas mis nüüd siis saab? pole tarvis ärrituda kompleksised vennikestest, maailm on ilma neid tähele panemata palju ilusam
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:54
Jutt ei lähe sugugi rappa, vaid on väga ilusti teemas.
Ehk siis Utha tõi välja oma seisukoha, kus ta väitis, et teatud kirjastiil väljendab ebakindlust ja et ta saab kohe aru, kui keegi püüab üksnes kirjastiiliga lüüa.
Ma vaidlesin vastu, et näiteks punktide kasutamine onstiili lahutamatu osa, umbes nagu iga muu kirjavahemärgi kasutamine.
Ja et vähegi kirjaoskaja inimene, kes enda emotsioone kontrollida suudab, petab valitud stiiliga päris pikalt ära, kui tahab.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:57
ja brilla vaidleb vastu, et see nii ei ole? vabandust, aga selline väide paneb mindki, vaba stiili pooldajat muigama. kas peab hakkama näiteid tooma siia? foorumis on neid ju kuhjaga lausa, iseäranis särav täht muidugi ses osas on keegi derexx.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:57
Yandex, Sa ise liigud nüüd küll teemast välja. Kusjuures rünnates inimesi, kellega Sul mingit pistmist ei ole. Ma saan aru naiselikust solidaarsusest või arvamusest, aga Sa asusid praegu kas mind või Pipetti kompleksides inimeseks tembeldama lihtsalt lambist, ilma et me kumbki Sind sõnagagi eelnevalt maininud oleksime. Miks?
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 09:59
Ühe hullu esinemine ei muuda ju kõiki kirjakirjutajaid ebakindlateks juhmarditeks, issand halasta!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-23 10:04
kas eelk6neleja ei v6i neile s6nadele läheneda pedagoogilisest seisukohast? keda ma rünnanud olen? igaühel on 6igus oma arvamusele ja sinu nimetatud kasutajat algustähega p ei tunne ma, ega pole ka tema kirjutistesse süvenenud, seega ei tasu sildistada, eksole. kena päeva.
˅ näita rohkem ˅