Foorum
2014-04-29 11:07
Huvitav kas ihas on veel lihtsameelseid, kes erinevate haledust tekitavate juttude peale on valmis oma raha aknast välja viskama
? Järjekordne näide highas. Kysib raha ja haliseb et elu raske, laps näljas ise töötu jne. Kui kysisin mis tööd ta tahaks oskaks ja suudaks teha hakkas lihtsalt karjuma ja sõimama. Selline käitumine on iseloomulik doosi jaoks raha otsivale narkarile. Loodetavastipole keegi nii nauivne et usuks teda.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 11:16
kahjuks eestis ongi sageli nii, need kes midagi oskaks on vist juba k6ik eestist lahkunud
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 11:33
No õnneks on ikka palju tublisid jäänud ka!!!............
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 17:38
Pole see eesti elu nii hull midagi,kui oskad mingile ärile elu sisse puhuda,siis toimib kyll.
Lihttööline jh ei ela,ei sure.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 17:59
k6ik ei mahu äri tegema ja k6igil pole ka ärisoont...
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 18:41
kui ärile elu sisse ajada, peab ka arvestama, et töötegija tahab ka palka..Mul oleks küll häbi maksta alla 1000 eur töötajale kätte..Nii et parem töötan välismaal, kui pean eestis endal odavat orja..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 18:45
sirruke
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 18:52
Mul oli üks tuttav, kes oli ka kunagi tööandja..Ta rääkis, et tema ei võtnud kedagi tööle, kes esimese asjana palga numbrit küsis..Minu jaoks väga kummaline..Ma ka küsin ju paganumbrit, kui tööle kandideerin..Ja ma usun et inimene ikka kandideerib sinna, mida ta oskab teha..No ma ju lennukipiloodiks ei kandideeriks..Tegemist oli müügitööga..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 18:57
Mul ka kurvad kogemused eesti tööandjatega, kuna mul ei ole ühtegi dokumenti ühe v6i teise keeleoskuse kohta ega ka ühe ameti kohta mida tegelikult valdan. Saksas seda probleemi aga ei olnud, siin tahavad nad rohkem näidet ja kuulata mida inimene suust välja ajab ja mis keeles suudab seda teha.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:00
No need korraliku palga numbri küsijad ongi enamasti sellised tavaliselt kel pole mingit haridust,oskusi koolitust
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:02
lollus, arska. ka hariduse, oskuste ja kooltitustega inimene tahab palka. aga kõik tööandjad tahavad tööle maksimaalsete oskustega minimaalpalgalist.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:02
arska
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:04
Minul on olemas keskool ja ka amet õpitud ja ka oma alal kogemused ..Ja ma olen kohusetundlik..Loomulikult ma alla 1000 tööd tegema ei hakka..Aga turul müüjad on ka INIMESED, kes tahavad normaalselt elada Lihtsalt vastik on kuulata, kui alandatakse lihtöölist.Ise kelkides, kuidas ta rahasid lennutas ja polnud oma miljonitega midagi peale hakata..Aga no mis rikkaid rääkida
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:06
Asi pole häbis sirruke,majandus paneb hinnad paika,ka palgad aga see on pikk jutt.
Eks eestis on jh nagu on nende palkadega,muidu ma siin soomes isegi ei passiks.
Eks pered seetõttu lahku lähevadki aga mis teha.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:15
kahe eelk6nelejaga n6us. ja ka vabakuulajaga. arska on vist üks krimpsus näoga tööandja
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:20
Mulle alles pakuti tööd võrkturunduses..Ma tean, et ma sellega hakkama ei saaks ja ega tahagi..Selleks peab olema väga hea suhtleja ja valetaja ka loomulikult No see inimene arvas, et ma muidu ei arene vist edasi..Aga meil pannakse just lauta robotit üles ja ma pean õppima kõik ka arvutis selgeks..Minu meelest on siin palju rohkem, kuhu areneda, kui kellelegi mingeid tooteid pähe määrida ja ajada lolli juttu , mida ma ise ka ei usu
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:29
noh näed, eestis ei saa tööd kes on keskeri haridusega, 5 kategooria 6mbleja-motorist (paberitega eestist) ja samas ka filmimontöör (paberitega inglismaalt) it alal kuigi seda valdab paremini kui kahte ametlikku, ei saa tööd ka t6lgina kuna puudub keelekohane tunnistus, see ei loe, et on ametitunnistus inglise collegest
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:34
Võrkturundus e.pyramiidskeem töötab põhimõttel,lollidelt tulebki raha ära võtta,seda ei kannata isegi turunduseks nimetada.
Ka need inimesed,kes sellega kaasa lähevad ja yritavad enda elujärge parandada on tegelikult juba konksu alla neelanud,sita majandusega yhiskonnas on selliseid myyjaid lihtne leida,kurb aga tõsi.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:35
Siis vaja hakata ettevõtjaks kui palk väike, saada ise normaalset palka ja maksad ka töölistele veel paremini,antakse ka igasuguseid stardi rahasid jne.Tuleb ise härjal sarvist võtta milleks muretseda
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:41
arska, mis siis saaks kui eestis k6ik kel vähegi nupp l6ikab hakkaks ettev6tjaiks?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 19:41
Stardirahad või mitte--aga töö peab ka meeldima endale..Mind ei pane ka suur raha tegema tööd, mis mulle ei meeldi..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:08
Kui kõik hakkaks ettevõtjaiks,siis väiksemat kasumit saav ettevõtja läheks lihtsalt suuremat kasumit teeniva ettevõtja juurde tööle
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:27
ihas ei tohi ennast rikkamast küljest välja lasta paista. Piisab, kui teavitada, et oih homme on palgapäev kui saad juba 2-3 küllakutset.
Mõistusega võid hiilata või hiilgamata olla, see ei mängi tibinate juures mingit rolli.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:44
Oot-oot-oot, kus siin mõistusega mehi pakutakse?
Ettevõtluse kohta võin öelda sedapalju, et parem ole eekujulik tööline kui p... kukkunud ärimees. Kui inimesel pole ikka äri ja majandamise peale soont siis võiks seda ise ka mõista, mitte kujundada üht läbimõtlematut ja segast skeemi teise järel.
Loomulikult läheb ka tegusatel meestel asju aiataha aga selllest tehakse enamasti ka omi järeldusi
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:47
Inimene ju õpibki kogu elu,peale seda on kõik võrdsematest võrdsemad.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:47
no kurat, näeme neid eesti ärimehi küll. kui pole dotatsioone või abirahasi, pole ka äri. makse ei maksta, töölistele palka ei maksta, aga hirmsad ärimehed. müük käib mitte käibe aga hinna pealt. ärimehed. ptüi. õhumüüjad. vahendada vaid enamasti oskavad, parimal juhul.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:49
parem tehku sellised "ärimehed" ausat ja korralikku palgatööd ja ma pean neist lugu.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:52
Siis saad ju ise ausaks ärimeheks hakata kui nupp nokib,milles küsimus
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:54
jajaaa, ega juut pole rahvus, see on elukutse
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:54
sellepärast ei saagi, et ei taha inimesi petta. eelistan ausalt palgatööd teha. mis teha, siuke kiiks.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 20:57
Nupu nokkimisest yksi on vähe kasu,sa ei saa ausaks jääda,sest siis kõrbed ,systeemiga pead kaasa voolama.
Seda on ysna lihtne ära seletada,miks just endised nõukamaad pätte täis.
Olgem ausad Nõukaajal sellist kammajaad ei olnud nagu nyyd.
Kiire kolinal langemine kapitalismi,kus kõik tahtsid ratsa rikkaks saada,tekitaski sellise yhiskonna kus me oleme.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:01
ja kuna nõuka ajal oli vargus nii riigi kui ligemese tagant nagu auasi, nagu ka riigi petmine, siis on see teatud ringkondades seda siiani.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:03
rigivargus oli §88 ja andis vanglas eristaatuse, samas ligimese tagant virutamine see §139 seda ei andnud
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:06
võimalik, ei olnud nõuka ajal krimkoodeksiga kokkupuuteid. juba siis oli minu kasvatuse üks osa- ära varasta. ära peta. riiki, inimesi, iseennast.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:08
krim koodeksiga v6is ja v6ib ka muul moel kokku puutuda, s6ltuvalt huvidest ja hobidest, teema juura
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:13
Oleneb, kes varastas..Ma olin agronoom noorena, peale kooli..Üks traktorist varastas 2 kotti väetist ja müüs maha--sai 2 aastat reaalselt vanglat..Samas osakonnajuhataja, kes selle traktorist kohtusse andis--see varastas 20 tonni vilja kolhoosilt ja ta visati Kom.Partei ridadest välja..
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:21
Advokaadi või prokurörina on vist Saksamaal raske hakkama saada?
Mull yks sõber siin soomes juba mitu aastat ajab advokaadi pabereid aga väljamaalasena eriti eestlasena ysna raske pidavat olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 21:26
selleks et neid asju teada ei pea olema advokaat, piisab asjaväisest n6uandjast
saksamaal ma ei tea eriti advokaadi elust midagi, olen ühega kokku puutunud, muidu oli inimese moodi aga kohtus ehmatas päris ära kafkan seljas ja puha
˅ näita rohkem ˅