Foorum
2010-04-02 17:15
ja mitte pühademunadest ei taha ma rääkida...
mõnele mehele ei meeldi meigitud naised ja viimasel ajal rohkem naisigi, kes mingil põhjusel (?) ennast ei meigi!
kas me (tundub, et võrdõiguslikkust taga ajades) ei jõua sinna, kus mehed on ikka nagu mehed (va metrosexuaalid) aga ka naised nagu mehed? nagu soomes või rootsis - mõsta-mõista, kes ta on
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:18
ilus naine on värvimata ilusam ja kole naine värvituna koledam
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:25
Kas küsimus on värvimise-teemal või võrdõiguslikkuse teemal?
Kui võrdõiguslikkusest rääkida, siis see asi on üle igasuguse piiri läinud. Mehed ja naised ei ole võrdsed ega saa olla ning ei hakka ka kunagi olema.
No ja see värvimine on tõesti maitse asi ning sõltub konkreetsest inimesest, mõni naine või mees ei muutu ka värvides vaadatavaks või siis ei ole nii palju raha, et teda ilusaks juua.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:25
Meik läheb laiali. Siis on meie kiisul kriimud silmad.
Või on siis pool meiki sulle endale kõhupeale laiali nühitud.
Pärast näeb väga jube välja.
Igatahes voodisse meiga ei sobi.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:47
Eks see meikimine üks valetamise alaliike ole.Inimene püüab end näidata sellisena nagu ta tegelikult ei ole.
Igaüks tahab ilus olla,aga kõigepealt tuleks õppida kasutama neid võimalusi,mis loodus kaasa andnud.Nõuka ajal oli vähemalt see hea asi,et pubekatel ei lubatud vähemalt koolis enda nahka kõiksugu keemiaga rikkuda
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:48
õige, parmaleikin! sellepärast ma esimesel kohtumisel mingisse sauna-mullivanni ei kipugi! meigitus on minu jaox ülim alastus, mida näevad vähesed!
minu meelest teeb maitsekas meik kena naise veelgi ilusamax ja keskpärase kenax! või kuidas?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 17:52
On ka nähtud kuidas ilusast saab peletis
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 18:07
Ma pean siin nõustuma Komytea arvamusega, see mis puudutab võrdõiguslikust. Naised on ja jäävad tugevamaks pooleks. Nad võivad ju mängida keda iganes. Ärge uskuge seda.
Mis puudutab aga meiki ehk värvimist tuleb mul üks anekas. meelde.
Jumal lõi mehe, vaatab siit ja sealt. Jääb väga rahule. Ilus, kena, tore, tark ja hea. Teeb siis naise, vaatab ja mühatab üle õla "Üle värvides käib kah."
Eks selle värimisega ole nii nagu on. Kaunis ja sokuslik meik tõsiselt kaunistab aga kui sellest saab sõltuvus haigus, kus isegi posti ei minda postkastist tooma kui kapitaalne meik näos ei ole siis vist kisub asi ära vasakule kiiva.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 20:47
meik aitab kindlasti rõhutada, peita jne.
on ju meiki, mis püsib ja ei pudene
ja ega meili ei pandagi labidaga peale
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 21:02
sorry et teemast mööda aga ma ei viitsi värvida pesisn hoopis korralikult puhtaks
˅ näita rohkem ˅
2010-04-02 23:10
oleneb palju keegi krohvi kihti peale võõpab??olenemata siis kas mees või naine!! ehitusel saab ka krohvida!!!! aga kui meik tagasihoidlik siis kaunistab ju ainult inimest!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 03:17
jumestamine ja värvimine erinevad asjad. Värviad on ehitusel maalrid. aga on ka selline amet nagu jumestaja. kui neid segi ei aeta on ok. Paljud naised ja enamuses noored võõpavad ennast üle ja nimetavad seda jumestuseks. Tsirkuses klouvid ka jumestavad ennast
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 09:54
Nagu siin maailmas iga asjaga - more is less! Väike minimaalne jumestus on hea, aga ilma ka midagi viga pole

Aga selleeest meeldivad mulle jälle kunstküüned, värvitud (pikemad) juuksed, ja pikad ripps rippps rippsmed
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 11:47
mulle küll meeldib meigitud naine, ilus ju. aga nagu kommentaaridest selgub on siin koos eriti kibestunud kamp mehi irwwwww
see ei meeldi, too ei meeldi, küll naine peab olema loomulik ja muidu seksi, vot siis see räbal mehike hakkab alles vaatama. aga muidu parem olen ilma irwwww

see eristabki naist mehest. naine saab teha end ilusaks ja mees on lihtsalt ilus. kui naine kah lihtsalt ilusaks muutub, ongi kaks meest majas.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 11:56
Väga imelik avaldus sult uman.Tuleb välja et naised on ilusad vaid siis,kui nad ennast ilusaks on teinud.Erinevalt sinust,oskan mina leida ilu ka naiste loomulikust olekust.Ja minu meelest pole nad küll meeste moodi
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:05
ei ole imelik, teema on meikimisest. muidugi sa oskad leida naise nö naturaalset ilu, ma ei kahtlegi selles
kui elad naisega koos, näed seda naturaalset ilu enamuse ajast. mida kauem elad seda vähem viitsib naine end sinu jaoks ilusaks teha sellega harjud ära ja kõik uus tundub hiljem hirmutavana. kas pole nii?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:18
Tuleb välja et, kui ei tee siis pole ilusaid olemaski. Kindlasti on. On ehk vahe selles et, on naisi keda oled harjunud nägema meigituna ja sätituna. On neid keda näed alati loomulikuna ja oled sellega harjunud.
Mina kui naine pooldan meiki muidugi kui see on harmoonias isku olemusega. See tähendab kui see osatakse väljakanda. Meik võib olla iluks ja võib mõjuda ka hävitavalt.
Ka mehed ei ole kaugeltki lihtsalt ilusad ka nemad peavad selle nimel et, head välja näha tublisti pingutama. Kas või oma habeme eest hoolitsemine. Usun et, see on tõsine tegemine iga jumala päev tegeleda raseerimisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:24
kahte sorti naisi on. ühed on tibilikud, teised on tavalised. tavalised naised jagunevad omakorda kaheks, tavalised ja veel tavalisemad. kõige paremini löövad läbi tibilikud naised. nad on ilusad, nad jäävad silma, neile antakse kõik nende lollid tembud andeks.
tavalised naised on rabajad, nad löövad läbi oma isikuomadustega. nad on tublid, aga kuna nad ei rõhuta oma välimust võivad nende mehed salaja himustada tibilikke naisi. kõige tavalisemad naised on need kes kõik ära kannatavad, lolli mehe ja jama elu, neis pole kuraasi ka midagi oma elus muuta.

välimusel on väga tähtis roll siin elus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:31
Mina lugesin küll reklaamist, et naised jagunevad ainult kaheks. Ühed, kellele meeldib suur peenis, ja teised, kes seda varjavad
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:33
uman jumal tänatud ei ole maailm nii lihtne.
Esiteks on välimus kaduv väästus.
Teiseks on paljud naised läbinud tibinduse faasi.
Kolmandaks . Olgu rohkem ma ei ava naiste tegutsemise maailma. Kirjutasin aga kustutasin maha. Pole meestel ka kõike vaja teada meist naistest.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:35
huvitav kuidas naine saab seda varjata mida tal pole? Peenist.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:52
Üks lugu meikimisega.
Rakvere kandis oli mul üks tüdruk kes ei läinud majaette putkast suitsu ka ostma, ilma et ei oleks ennast meikinud. Ja meikimine võttis tal alati vähemalt tunni. Esimest korda ma ei teadnud seda. Ootasin autos tundaega enne kui uks lahti tehti. Teinekord helistasin ette kui Tallinnast sõitma hakkasin (100km ongi tundaega sõitu) Aga tegemist oli blondiga ja ikkagi ootasin autos jälle tundaega. Kolmas kord pea juba jagas ja veetsin selle tundaega juba teise tüdruku juures. Nii et 2 ühe hoobiga.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 12:56
Tibilikel naistel on oht olla,kui pilt näitusel....ilus vaadata küll,aga endale koduseinale ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:01
jfjm: Miks siis koduseinale ei kõlba? Kas kodus peab ainult loll Masha (tuletis vene naise nimest) olema, kes ainult peseks ja süüa teeks?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:08
aike: nagu naine saabunuks eile planeedile Maa

ilmetu naise võtad koduseinale ja öösel näed und sellest tibist parem äkki leida see keda tõesti tahad, mitte vaevelda stereotüüpides nagu tibi = loll, lits
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:08
parma. sa oled tõsiselt väga rats. mees. Tubli.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:10
Tänan. Ega siis aega raisata ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:11
Mitte just nii,aga ma eelistaks kodus ilu,mis pole nii väljakutsuv.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:14
kardad ilma jääda

postimehes on pealkiri: Eesti mees muutub järjest jobumaks.
varsti ei leiagi eestist enam naist kes oleks jobu vääriline
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:14
Et siis peab ise ka ilus olema?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:26
Ei ole jobu vääriline......Kas see tähendab,et on veel jobum
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:38
Võib ka teisiti keada. Meigiga varjata jobusust. Huvitav kas õnnestuks???
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:42
Aike: Tee proovi. Meigi ära ja peegli ette
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:54
Oi siis küll ei tea mis välja tuleb. Nii võib parem silm vasakuga sassi minna ja huuled hoopis põsele satuda.
Ma eelistan jätkata vanal poel, ikka peegli ees meikida. Kuigi jah ega seegi aita, kuigi ikka jobu siis ainult meigitud jobu. Muud vahet vist ei tule.
Muna in ikka muna olgu ta siis värvitud või värvimata.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:55
KAs see muna teab, et ta on muna?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 13:58
parma. me oleme teemast väljas jääme parem vaka. Ma naeran siiani.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 14:02
Jah. Aga kas see jobu ise teab, et ta on jobu ja värvib sellepärast või värvib sellepärast, et on jobu?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 14:12
Oled sa kohanud alkohoolikut kes tunnistab et, ta on alkohoolik?
Kes on jobu?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 14:16
mina olen nii laisk, et kohe ei viitsi pingutada ja end ilusamaks muuta - liiga suur ego ka, kui ei kõlba, siis ei kõlba.....vahel kahjuks aga lihtsalt sunnitud meikima, sest massidega juba peab arvestama, aga mingi ühe mehe pärast - nu ei.........hea söögi võin teha, kui on selle ära teeninud
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 14:41
Jobudest kirjutamine ei mahu siia teemasse.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 15:02
siis tuleks uus teema teha
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 15:06
Liiga jobu, et kirjutada uut teemat
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 16:56
Kas mehed ka ennast meigivad?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 16:57
On ka sellist asja ette juhtunud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 19:11
2008.aastal Amsterdami hotellitoas juues laenasin tüdrukult mingit kreemi ja määrisin näole. Mingisugust efekti ei järgnenud, ei muutnud ilusamaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 19:27
Ehk oli efekti vaba kreem?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 19:33
Jah, inetust pardipojast ei saa valget luike, siin ei aita ei kreemid ega muu nasvärk.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 19:54
Kui piisavalt juua,küll siis saab
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 20:08
Parem aus pardipoeg kui joonistatud iludus.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-03 20:28
Jah sohki ei tohi tea, et jood ilusaks!
˅ näita rohkem ˅