Foorum
2014-04-11 15:41
Tunnistage ausalt üles paljud teist on tööl või kontoris seksinud, onaneerinud?

Või kui paljud siinsed naised on kontoris midagi sarnast teinud või julgeks midagi sellist teha

http://xhamster.com/movies/2851723/public_work_wet_dildo_orgasm_2.html
˅ näita rohkem ˅
2014-04-11 18:55
laual pole just eriti mugav. voodis ikka parem. ekstreemseksiks käib kah.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-11 18:57
samas ei saa aru, miks sa paned linke, mis ei avane. see pole ainus selline
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 02:53
Nii härrad Rekkamehed, kuulame huviga rindeteateid Poola teedelt Sambrowi ja Ostrov Mazevietska kandist!!! .....aga palun siiski mitte väga detailselt, eks........
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 10:23
mis sul detailide vastu on?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 10:46
Väike nüanss oleks ehk hügieen. Ainult ma ei oska arvata, kummal see probleem suurem on, kas mitu riiki järjest pesuta mune laiaks istuval rekkamehel või tee ääres hääletaval lihamüüjal. Jõeh.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 12:35
ma küll ei tea rääkida rekkamehe tööst ja tööpäevadest, aga nende hügieenipuudulikkusesse mõtlemine võib ka olla üks võimalik viis üle mõelda, asju üleforsseerida. kes siit on rekkal nende sõitusid kaasa teinud? mina ei ole.
äkki on see kinni teiste mõtteviisis, et nad ei saa ja nende hügieen on kehv. millegipärast tundub mulle, et nii ränk see veokijuhi elu neil pole. vahepeatusi ikka vist tehakse. näiteks tanklates. kas on endal veega kanistrid kaasas või saab kraanikausis pesta.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 15:47
Ma pole küll ise rekkamees iial olnud, kuid sõidan ju pidevalt Kesk-Euroopa vahet ja võin öelda, et hügieenivõimalustega ongi kõige nirum just Baltikumis. Siin tuleb ikka neid bensukaid teada, kus normaalsed pesemisvõimalused. Alates Poolast on aga asi päris hea ja enese kasimine on pigem kinni igaühes endas, mitte võimaluste puudumises.
...Teine lugu on aga nonde daamidega, kes seal metsade vahel kügelevad. Julgen arvata, et "puhta kauba" saab vaid hommikul esimene.
............samas ........mõnele ehk isegi meeldib selline ligane ja libe!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 15:51
"Metsavahi tütred" on kenasti hommikuses kastes kümmelnud ja värsked nagu päikesetõus
˅ näita rohkem ˅
2014-04-12 16:27
Võibolla hoopis murueidetütred
˅ näita rohkem ˅
2014-04-14 20:58
Luukera, miks peab keegi ennast bensukas pesema????
˅ näita rohkem ˅
2014-04-14 21:00
Võib ju ka räpasena ringi sebida- keegi ei keela
˅ näita rohkem ˅
2014-04-14 21:23
Vot ei tea, kas see oli nüüd linnalegend või tõsi, aga juba kümmekond aastat tagasi olla poola naised läinud üle täis teenuse paketile. Leidnud bensukast abivajaja, viisid nad ta endale koju, pesid ta pesu, toitsid ja siis puhaste linade vahele. Kui vedas sai valida ka, kas ema või tütart.
Olen seda mitme rekkamehe käest kuulnud, aga ....
˅ näita rohkem ˅
2014-04-14 22:45
Hetkel peab end rekkamees veel bensukas pesema seepärast, et jõed ja järved on sitaks külmad veel!
˅ näita rohkem ˅