Foorum
2014-04-01 21:40
" Päästke Willi", selline pealkiri justkui kohane.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 21:44
Väiksed nopped iha kirjavahetusest x kasutajaga pushup-i järjekordse varika liinakesexy poolt.

miks ta teile närvidele käib? pidi viiekümne aastane olema, töötab vist soomes, elas vahepeal mustamäel. margit vist nimi, otsinguga ei leia. facebookis kasutab teist nime. näoga pilte hoiab teisel kontol, huvitav miks ?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 21:46
mingisugused õllekõhuga pässiga pildid olid tal vahepeal kiizuka kontol üleval, ju mingi somm ikka üle käib
nimi on margit aga perekonnanime nüüd ei tea, äkki on ära vahetanud? oleme teda sõbrannaga näinud, käib sukki ostmas. piltidelgi kannab sukki, et oma veenidega jalgu peita
piltidel tõmbab kõhu hästi sisse ja tissid ette, loomulikus asendis oleksid need ju kõhuni rippu
kunagi hoidis kiizuka kontol pilte, kus rinnad loomulikus asendis, pluus eest lahti. appike, tissid olid nagu lontukõrvad. hullutab siin mehi oma fake piltidega. meie oleme teda näinud, lühike, parukaga mutt on, nägu krimpsus, tuhkjas jume. suitsetab nagu loom. eks sellepärast näoga kontot lahus hoiabki, mehed saavad koomalaksu kui teda tegelikkuses näevad.
mingi aeg nägime teda mustakal ühes pubis, istus seal ja kimus suitsu
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:02
Seda küsiksin sinult tore imeja, miks labaste provokatsioonidega siin tõmmelda, odav värk. Võiksid ju pussu kontolt rääkida, milleks see kahestumine jälle, mul pole probleeme mingi mina kaotamisega ja teise, näit. mehe torsosse kolimisega.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:08
LoogiÅ¡, nüüd tulevad mees, naiskontod avitama pisikest tiuksi, hale ennast peita nn. jstkui tõeste meeste, naiste seljataha, nii suur, tugev naine ja mängib nõrgukest. Pole eladeski nii totrat juttu kellegi suust kuulnud, nagu sina siin kõigile püüad ajada. Mingi aeg tagasi sõimasid, noomisid mehi oma õigelt pshup-i kontolt, et kas nad idikad, minusugust naist kommivad, suht nõdrasmeelse sonimine. Kui mulle su sõgedaid kirjade copysi hakati saatma, tõmbasid rasvad tagasi ja tõmblesid varikate varjus. Nagu näha, järgi lohisevatele rindadele, rõvedatele veenidele nende aastatega kallis pussu mul lisandunud ka parukas. Aga tänks reklaami eest ja kümnete raiskamise pärast minu nimel, sa oled mu lemmik siin olnud alati.

PS! Kuna pushup-i tervis paneb mind muretsema, kuppel ikka täiega kõigub, palun, kellel infi, andke teada kus ta elab, v töötab. Arvan, et reaalne kohtumine oma fänniga ehk suudab ta mu ahistamisest ja iha kasutajate tüütamisest nõdrameelsete kirjadega üle saada.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:12
Vabanda aga, mida sa tarbid? Mõjub vist hästi kui kiizuka kontolt kiizuka kontot sõimad
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:15
Ja kloun, kas sa ei tea seda, et fake pildid tähendavad kellegi teise pilte, varastatud x saidilt, nagu sa ise pidevalt teed. Mul kõik pildid oma kehast, mingid pildid kunagi olid tõesti kui sinu väljendeid kasutada töödeldud, vabanda, et luba ei küsinud, kas võin kustutada tattood, v mitte.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:27
Anonyym, need kirjad saadeti mulle. Lihtsalt jälle ehe näide kuidas üks frukt raiskab oma elu minu elu jälgides, otsides, varikaid vorpides ja muinasjutte välja mõeldes. Normaalne naine teab, et sukki kanda on seksikas, a see tolvan arvab, et peidetakse mingeid kohutavaid arme, veene, tsellukat jne.
Sa imeja puhka jalga, tahtsid nr. said, mu postkast pole prügikast kuhu oma tobedusi saadad, ei vitsa, liialt läbinähtav.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:31
MIna pole su numbrit tahtnud.Sa jagasid seda ise.
Ma pole sulle mingeid tobedusi saatnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:53
Mida sa soovid taotleda siin kokutamisega, küsisid ju foorumis nr. kui nüüd seda ka ei tunnista, nõme. Mul pole kommet oma nr. jagada, kuna püüdsid pingsalt meesterahvast mängida, tahtsin oma sisetundele kinnitust, et tegu pole mehega ja saingi. Tobedus on juba see, et palusid minu kaudu, et keegi minuga suhtlev naisterahvas bloki ära võtaks, kirjutasin talle, võttis maha ja mida sa tropp tegid, odavad lükked. Lohutan ennast alati tõpraid vaadates, igal oinal oma mihklipäev. Ja muideks elus nii ongi, õiglus eksisteerib ja küürakatel tuleb oma tähetund alati.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:57
Veltsil on dementsus.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 22:59
Vaatad,kena naine ja puha.
Aga sellist mula ajab ainult idioot suust välja,haige inimene.
Pea ennast naisterahvaks,ärge olge nagu viimased tolgused oma kontojuttudega.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 23:03
Jeezus kyll, te ei saa vist ühtki päeva siin päikese all mööda saadetud ilma ihas halamata
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 23:11
Ratsx, tundus sümpaatne mees justkui.
Aga see oli väline kest, nüüd õide puhkenud ja väga rõvedaid, teisi alandavaid kommentaare foorum täis, idioot ei ütle, see tembeldamine sinu pärusmaa, jõudu.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 23:12
Kas sa siis blondiine ei tea,istus ehk mustaka pubis ja lärmi tõttu ei kuulnud tlf või tättooaparaat surises kõvasti.
Joptvajumat on alles khmmm.naised väikse algustähega.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 23:14
Mina ei alanda kedagi,lihtsalt vaatad ja imestad,kaugele inimesed suudavad minna oma nõmedustega.
Ega ma isegi mingi õieke pole.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 23:54
RAITSX, suure algustähega, sa oled nii sõnaosav, müts maha.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 10:58
Paluksin tõlget. Kiizukas sõimab Kiizukat. Kui aprillinali, siis AHHAHHAAAAA, aga muidu ei saa mitte muffigi aru või on see mingi siseringi teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 11:18
Millisele sihtgrupile see teema on
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 14:06
kiizukas, miks nii tõre? nautige parem teile osaks saanud tähelepanu.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 14:19
Blue moon paistab et siin saidil täiesti igapäevane nähtus. Jääb selline tunne, kõik kasutajad on hulluks läinud
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 14:50
Keskendumisraskused. Paljud ei viitsi lugeda, veel enamad ei vaevu süvenema. Kui puust ja punaseks ei tee, siis jääb arusaamatuks. Paljudele jääb puust ja punasena ka arusaamatuks, sest mugavus ja kõige kohe tahtmine on inimesed ära rikkunud.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 16:39
Calla, käes on kevadine jooksuaeg
˅ näita rohkem ˅
2014-04-02 16:43
Ära kiizukas pikka viha pea ehk olid va kangemat pruukinud.
Ma olen ise selliseid sigadusi kokkukeeranud ylepruukimisega,et hommikul ei julge peeglisegi vaadata.
Sessuhtes olen ma arusaaja inimene.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-03 21:04
˅ näita rohkem ˅
2014-04-03 21:24
hea, kui mõistmisvõime säilub, aga enesekontrolli tasub siiski omada. joomisele on võimalik piir panna ja tulebki panna, kui see probleemiks muutub.
˅ näita rohkem ˅