Foorum
2014-03-29 21:17
vastuse leiate minu lisainfost. cheers !
˅ näita rohkem ˅
2014-03-29 21:29
Miks paljud mehed ei vääri head naist? võiks samuti küsida.

Mida kuradit teema?
Elu on üks ja ainus. Me kõik, KÕIK, väärime PARIMAT , milles üldse küsimus?
Kas keegi vajab teistest vähem puhast õhku, vett ja armastust?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-29 21:44
Pikk jutt, sitt jutt! Eriti, kui mõte kaob kirjavigade vahele ära
Me kõik väärime parimat, aga mis on kellelegi parim???
˅ näita rohkem ˅
2014-03-29 22:06
miks peab sinu ankeeti vaatama kaval turundustrikk?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-29 22:34
Ma ei lugenud sellest mustandist vastust välja. Kibedust täis sisekõne. Huvitav oleks teada, mis hindele kirjutasid oma lõpukirjandi, RedJungle?!

Hinne 2, istu!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-29 22:41
Peeglike,peeglike seinapeal,kes on parim kogu maal?
Sina,ikka sina,mu kullakallis Redike.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-29 22:59
Miks tee võtate ta kallal, ta ju alles õpib elu. Noorte päralt on tulevik. Iga asi omal ajal.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 08:32
Kui tutvusringkonda valida ei oska, siis võib tõesti jääda mulje, et kõik naised on permanentselt kiimas ja valelikud maod. Umbes nagu vangile võib maailm tunduda kaabakaid täis ja igapäevast olelusvõitlust sisalduva paigana. Reaalsus on siiski märksa igavam ja positiivsem. Enamus naisi ei kepi valimatult kõigiga, enamus mehi ei ole vangis istunud ja suur osa sellest enamusest on täitsa toredad ja muhedad tegelased.

Mis aga parimasse puutub, siis peab igaüks leppima faktiga, et ideaalset elu ei ole olemas. Küll aga võib inimene ise oma elu üsna meeldivaks teha, kui järgib vähemalt kolme lihtsat reeglit:

1) Vii oma soovid ja ümbritsev reaalsus kooskõlla, ära hellita absurdseid lootusi.
2) Ole töökas (tegevus vähendab aega muremõteteks ja suurendab konkurentsivõimet ning oskusi).
3) Suhtu teistesse heatahtlikult. Pahatahtlikkus pingestab elu ja negatiivses keskkonnas on vastik elada.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 08:49
selle eest ma paneks sulle plussiga viie, brillamento
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 09:32
Õigus Brillamento.
Ennast väärtustaval ning ülalpidaval naisel pole aega kibestuda ega olla igaühe mängukann.
Siinsel lehel on muidugi elu lihtsaks tehtud... üksik naine= kibestunud ja seksinäljas kurtisaan
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 11:49
Brillamentol on alati asjadele selge ja asjakohane vastus,tegemist paistab olevat haritud ja intelligentse inimesega.
Yks asi läks sul aga vääriti,mis puudutab meeste aresti.
Sealgi on alates reapätist,lõpetades intelligendiga+syyta syydlased,kes valel ajal vales kohas või lihtsalt syydi lavastatud.
Brill,kui loa annad,kas tohin välja öelda sinu eelmise kasutaja siin?Ennastki huvitab,kas ma ikka tean.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 21:09
Eee ... ma tänan, Raitsx.
Mu eelmine kasutaja oli smsart.
See vangide näide oli suvaline esimene pähekaranud võrdlus. Ma ei arvagi, et vangid kõik lollid või ühiskonna ebameeldivaimad isikud on, aga kahtlemata on seal kaabakate osakaal suurem kui vabaduses. Ka prostituutide seas on olnud igasuguseid, sh. näiteks kirjaniku ja arstiteadlasena tuntud Brooke Magnanti alias Belle de Jour.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 21:38
Sel juhul ma ei eksinud .
˅ näita rohkem ˅
2014-03-30 22:54
ei tasu peeglit sõimata, kui lõust viltu - vanasõna.
nüüd istume ja mõtleme.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 13:42
Iga inimene vajab parimat, loomulikult pole parima saamine alati meie enda teha. Peab endale selgeks tegema mis on parim ja seda otsima.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 18:59
90-aastaselt vanapoisilt küsitakse surivoodil:
“Sa pole kunagi abielus olnud, aga pole ka kunagi öelnud miks. Nüüd, enne surma, võiksid ju oma sõprade-tuttavate uudishimu rahuldada ja oma saladuse reeta?”
“Jah, mul on üks saladus,” vastab surija. “Ma ei ole kunagi abielu vastu olnud, aga ma otsisin ideaalset naist. Ja selle otsingu tähe all mööduski mu elu…”
“Kuid kas sa siis tõesti ei suutnud meie suurest maailmast, miljardite naiste hulgast, oma ideaali leida?!”
“Ei, ühe ma siiski leidsin,” vastab rauk pisaratega võideldes.
“Aga mis siis ometi juhtus? Miks te ei abiellunud?”
“Sest see naine otsis ideaalset meest…”
˅ näita rohkem ˅