Foorum
2014-03-23 09:45
see on eriline vitt sõimab ja paneb kohe bloki , haige mutt
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 10:01
hoiatustesse ei tahtnud seda kirjutada? seal on veel vaba ruumi
võib- olla oli saadud blokk sinu suhtes ennetav. sina ründad oma mullavalli tagant, teine oma. järgnev käitumismuster, nagu siin praegu selgelt näha, peakski ettevaatlikuks tegema. ma arvan, et hea otsus
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 10:26
siin pole midagi hoiatada ,lihtsalt info on see kui ei ole inimesel huvi kirjutada siis ei ole vaja ka sõimata, siis no perverte küllaga
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 11:00
Huvitav, et mind pole küll sõimatud Aga juba see, et sa siia teema tegid, annab vastuse.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 11:06
heamees2014, õpi lõdvestama oma närve.
kuidas sa ise suhtuksid vaatlejana mehesse, kes ütleme (see on visioon praegu) visatakse hommikupoole kohtumise järel naise korterist välja ja satub koos asjadega tänavale ning siis kohast ja naisest ilma olevana keset tänavat tagantjärele valjuhäälselt naist siunab, teda eriliseks v...tuks, haigeks jpt. erinevate nimedega kutsub? ma usun, et sa saad aru, et varsti kutsutakse sellisele inimesele abi kohale
foorumis väljaelamine võrdub tänaval tagatjärele omaette rääkimisega
ka sulle pole laubale seda kirjutatud, kas sa oled pervert või mitte. sinuga kirjutades ei kaasne juhendit selle kohta, kes sa oled ja kuidas sinusse suhtuma peaks
päevalõikes saabub naiste postkastidesse erinevas suurusjärgus kirju - sisult erinevad, saadetud erineva iseloomuga kasutajatelt. niisiis pole see, mida sulle vastatakse, mitte alati otseselt seotud kirjutajaga ja seda ei öelda alati sinule, vaid seda mõtet võidi mõelda näiteks üle-eelmisest isikust, kes sellel päeval, kui sina oma esimest kirja saatsid, võis naisele olla kahekümnes, kellele ta keelduva vastuse kirjutas. keegi teine, kes naise ära pahandas.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 11:16
ma võiks käitumisõpikuid koostama ja välja andma hakata. siin oleks nende järele nõudlust kahjuks aga siin vist raamatute lugemine eriti populaarne tegevus pole, õpikutest rääkimata.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 12:10
Tüüpiline iha.ee lastehaigus enamjaolt põevad seda kodanikud alla 30 eluaasta. Leidub muidugi ka erandeid. Kirjutatakse mesimagus kiri, lubatakse maad ja ilmad kokku ja kui eitava vastuse saavad, siis hakkavad räuskama ja tõestama , kui kõva mees ikka ollakse. Sina oled kibestunud ja suure egoga vanatädi, kes ei tea heast asjast muhvigi Lõpuks kui enam peaga vastu seina joosta ei viitsi ja kodaniku õigusi postkasti kirjutamise osas piirata, läheb viletsamatel nutulaul foorumis edasi
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 12:18
See on küll täiesti õige.
Ma vahel ikka mõnele ütlen, et ma olen täiskasvanu ja lollakaks pole ka veel tunnistatud - seega võib suhelda normaalses keeles, mitte pudi-mudi-ludi magedaid meelitusi puistades. Kui need ehk pool alaealistele peibedele mõjuvadki(milles ma kahtlen) siis täisealiste naiste jaoks on selline suhhtlemine ilmselgelt eemaletõukav
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 13:30
Tegin ka viimase talvenaudingu. Magasin telgis, roomasin lumes. Sai isegi päikest võetud
Nüüd on hea tunne.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 13:57
täisealise mehe kõnekeelde ilmuvad normilõdvad käibeväljendid (nt liiga „last mehes vabastavad“, pehmendatud (mitte iseloomulik) kõnekeel, või rõhutatult karuse macho muljet jättev) ja närviline sõimav tekst („eriline v...tt, „haige...“jmt) näitavad ühtaegu ka mehe kohta seda, et „vastuse“ saamisega on kiire „mul ei ole aega sinuga suhelda ja sobivust selgitada ja see mind ei huvita ka. tahaks, et ma sobiks sulle kohe“.
elund mehe rindkeres pumpab kogu aeg verd kogu kehasse laiali, täites samas elutähtsat osa mehe meheks olemises. kui midagi siis veel alt ka veab, siis....
st et mehe suunast vaadatuna asetatakse pakule enne naist alati enda, mitte naise pea
pidev valmisolek „surra“. pidev stressiseisundis elamine. siit nähtub, kui vajalik on mehe elus omada regulaarset, stabiilset suhet.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 14:20
Utha,jälle sa asud kasvatama inimesi
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 14:43
loomkatsed jätkuvad, liigirikkus on suisa hämmastav...
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 15:34
kui foorumis teemakohaselt arvamuse avaldamine, risto, sulle liiga emalikult, kasvatajatädilikult või liiga õpetajalikult mõjub, siis olgu selline sinu arvamus
aga vahel (st kui sa alati nii tunned) tasub siis ka endalt küsida, miks sulle tundub, et õpetatakse põhjused võivad sind ennastki üllatada.
usu mind, aga mõni võib ka varajasse täisikka või keskikka jõudes ning veel oma keskiga ületadeski oma kasvatajatädi vajada siin pole selliseid mehi mitte vähe.
võin kinnitada sulle ja sind rahustada - kasvatamise küsimustes olen ma väga laisk inimene. mul on tavaks mehelt eeldada, et ma suhtlen juba väljakasvanud materjaliga ja mingit õpet suhtlemises kui aines eraldi pakkuma ei pea emakeeles tunde ka ei tahaks anda.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 16:06
Uthal on väga tõsine mure . Probleemseid tegelasi on siin palju, aga kaunil Uthal on mingi hingekraapiv mure, mis juhib vist kogu tema elu .
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 16:51
milles küsimus
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 17:52
Mingi tigeduse periood on praegu? Kuri tähtede seis? Üks teema teise järel on kellelegi ärapanemiseks. Seksikusest on asi siin juba mitu päeva väga kaugel olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 18:05
Need ju kevade märgid
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 18:44
lahr ju,iha ongi selline koht
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 19:20
Ah, et iha on koht verbaalseks onaneerimiseks. Tundub jah, et sina arvad nii.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 19:32
kuna sa seda kinnitasid siis ilmselt on jah.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 19:50
Mina nii ei arva. Mina eelistan arukat juttu. Vahest võib nalja ju teha, aga selline vigisemine ja ussi ajamine pole naljakas ka mitte. See on märk sellest, et kasutajal on väga väikesed jalad
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 21:37
prooviks siis siin vähemalt arukat juttu ajada,mujal ei lasta ju.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 22:04
Kes sind keelab? Tuleb vaid inimestega ka siin samuti suhelda, nagu reaalses elus, sest siin suhtlevad inimesed reaalist ning nad arvavad, et sa reaalis käitud samuti kui siin.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 22:11
Velts, kas munad on maha lõigatud, et täna nii tagasihoidlik oled. Sina ju oled siin teemast teemasse ainult ropendanud. Sa oled ikka täiega ajukääbik, kui ei mäleta mida varem oled korda saatnud..
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 22:18
Paraleelselt jooksvas teemas jäid need tal vist kapiukse vahele
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 22:21
Muideks Velts ootan suu pärani, mis see arukas jutt sinu suust siis on. Hakka juba vahutama.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:13
Shellist seatoitu ei saa
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:26
Prisma oleks järgmine.......ehk sealt saab midagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:47
Utha, sa oled jänes
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:50
tundus juba et jfjm aias vähemõistlikumat juttu kui perverdist kolepeeretus oma varikatega.Tundub et pean pettuma.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:54
tundub, nagu oleks debiilikute lehele sattund...
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:56
Velts, sul pole mõtet endas pettuda, Ma olen tõesti mõtete peitmise meister. Ka üks iha helgematest peadest tunnistas, et ivani jõudmine kestis nädala.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-23 23:57
Sa Velts oled ajukääbik ja sinu tõmblemine pole mingi uudis.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 00:18
jänes, andy?
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 00:27
hajameelsus
sul on ajutine ligipääs minu postkastile, andy. kehtib kaks päeva!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 01:14
Kas mina ka saan ligipääsu.
Luban,et ei kirjuta miskit ebatsensuurset.
Palun.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 01:28
ei saa
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 11:01
KUI MINU SOOVE EI AUSTATA(vanusepiirang) JA TRÜKITÄHTEDEGA KIRJUTATUD INFOST ARU EI SAADA JA IKKA TÜÜDATAKSE OMA RUMALATE JA LABASTE- JA ARULAGEDATE KIRJADEGA, SIIS SAADAN KIRJA NING KÜSIN, KAS OLED KIRJAOSKAMATU TORBIK, ET ANKEEDIS JA PILDI ALL OLEVAT TRÜKITÄHTEDEGA KIRJUTATUT INFOT LUGEDA EI OSKA NING SELLISED RUMALAD KIRJAOSKAMATUD KIRJASAATJAD LIHTSALT BLOKEERIN. MA EI OLE KELLEGI OMAND EGA NÄLJANE KODUTU KOER, KES ESIMESE VÕÕRA VILE PEALE KOHALE TORMAB JA TUNDMATULT SAADUD TUNDMATUT PALAKEST NÄRIMA HAKKAB JA EI PEA KA KELLELEGI TAHTELE ALLUMA. NII LIHTNE SEE ONGI.KÕIGILE ILUSAT KEVADET!(ka neile, keda olen blokeerinud)
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 11:06
Aga tundusid selline heasüdamlik, kodukana tüüpi naisterahvas olema tuleb välja, et mingi tulehark hoopis
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 11:24
Ülitundlikkus on muidugi ka omaette häda. Kui kokku satuvad ignorantne kiimas mees ja ülitundlik erisoovidega naine, siis on pauk kõva. Ja nagu igas konfliktis, nii on ka siin ikkagi kaks osapoolt. Alati on neid, kes ei loe profiilis sisalduvat infot läbi või ei saa sellest aru või katsuvad kõigest hoolimata siiski õnne. Neile sõimukirju saata on sama hea mis üritada paaviani hobuseks kasvatada. No ei toimi.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 13:09
Tead teemaalgataja, kui oled ikka rumal kirjaoskamatu, siis ära tule siia halisema, et blokeeriti ja mind kirjalikult solvama.See postitus iseloomustab ja annab ülevaate ikka Sinust endast,aga mitte minust.Lisan veel juurde, et riietus on inimese juures ka minu jaoks väga tähtis ja sinusuguse kaltsukapükstega mehepoja poole ma ei vaata ka kahjuks või isegi õnneks.Nüüd imejavits, ka Sina said bloki, kuna ka kirjaoskamatu, mida selgelt tõestasid saadetud kirjaga.Proovi see supilusikatäis verd sealt alumisest peast ülemisse toimetada ja usu, et tekib värskem ja parem tunne ja ehk mõjub isegi ajutegevusele paremini, muidu aga jääb kehtima Sinu kohta vanasõna.Pikk m..., aga lühike mõistus.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 13:29
väga võimalik et ka sinu püksid on kaltsupüksid ja sellis vanasõna pole olemas mida sa siia kritseldasid.
Ma lihtsalt esitasin sulle sellise küsimuse,ega lootnudki et sealt miskit areneb.Pohui ei plokkisid,see miskt juurde sulle küll ei anna.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 16:17
Proua Talvenauding pole vist kursis, et praegu on firmapoodides müügil täiesti uued lõhkised teksad ja ei maksa üldsegi vähe.
Aga tegelikult on ju isegi parem, et see kontakt loomata jäi, sest reaalsel kohtumisel oleksid palju heledamad sädemed lennanud.
Ja mine võta kinni, kes rohkem süüdi. Osapooled ise vaevalt selles kokkuleppele jõuaksid ja mis see teiste asi on.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 16:39
Olen kahjuks paljude asjadega kursis, aga minu jaoks on sellised püksid räbaldunud ja selliseid pükse kandvad inimesed jäävad minu poolt tähelepanuta.Ka odav õigesti valitud püks teeb inimese stiilseks --- eks ju.Nüüd siis veel imejavitsale, miks oled nii ärritunud minu postituse peale ja minu püksid on tõesti kaltsupüksid kui kuu aja pärast neid enam ei kanna. See Naroova vanasõna on täiesti olemas nagu seegi, et sila est, uma net. Minule õnneks pole pööningule ega ka mujale küll midagi juurde vaja, aga Sina võiksid enda pööningule ukse ette panna või siis algatuseks kardinagi ette tõmmata Ma siis enam Sind ei ärrita, aga Sina targuta edasi!
˅ näita rohkem ˅
2014-03-24 18:40
Vabandan väga vale nime kirjutamisel, ärge palun solvuge .... imejaveltsile ..... on ikka see õige nimi, mis selle teemaga seotud.
˅ näita rohkem ˅