Foorum
2014-03-10 18:55
Mõrtsukas?

http://publik.delfi.ee/news/mitmesugust/fotod-narvid-ei-pea-vastu-kallima-morvas-suudistatav-pistorius-hakkas-kohtus-lahanguraportit-kuuldes-oksendama.d?id=68210653
˅ näita rohkem ˅
2014-03-11 20:21
tegemist psühhiliselt väga haige mehega,
põeb väga tugevat kompleksi sh
tema põhiline "teema" on oma relvaga mängimine ja samas tulistamine kuhu iganes, küll sõidu ajal läbi auto katuse, restoranis õhtusöögi ajal põrandasse, kodus voodis lesides toa vastasseina jne jne

Kui ta arreteeriti kahtlustades elukaaslase tapmises, siis proovis ta näidelda ja saada meditsiini poolt kinnitatud "teovõimetuks"
seda ei juhtunud,

patoloogide aruandes aga seisab, et ta tulistas oma elukaaslast enne surmavaid laske: kätte, puusa mitu korda ja alles hiljem uued ja surmavad lasud, seega ta nautis seda õudust ja valu, mida naine kannatas

nüüd süütuke nutab kohtus ja oksendab selle peale, mida ise TEADLIKULT ja TAHTLIKULT korda saatis ja sandib kaastunnet !

siit minu vastus teemaalgatajale:

Jah, mõrtsukas on Pistorius
kaks võimalust minu poolt, kui saaks:

1. elektritool, surmasüst ( ise valigu kumb)
2.eluaegne vanglakaristus
˅ näita rohkem ˅
2014-03-12 00:13
vangi ära jah, süütu ta kindlasti ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-12 00:32
Kui arvestada, et ta ei kasutanud laskemoona, mis on mõeldud märkilaskmiseks või hädakaitseks, vaid sellist, mis tabamuse korral võimalikult suuri vigastusi tekitaks s.t. mis on mõeldud inimese tapmiseks ....
˅ näita rohkem ˅
2014-03-12 00:40
ah, mis seal vahet, mida miski lõuna-aafrika onu tegi. või kust pärapõrgust ta oligi... soprtlanegi võib tõbras olla, olgu või (para?-)olümpia võitja.
˅ näita rohkem ˅
2014-03-19 20:59
alles täna jõudsid pressi asitõendid, millest ma juba 11. 03 rääkisin
˅ näita rohkem ˅