Foorum
2014-02-13 17:03
Mehed sõbrapäeva puhul pidage ikka rohkem sõpru meeles ja minge sõpradega pubisse

Naised, lilled ja roosad südamega karud jäägu parem naistepäeva ootama

Homme on ikka see päev kui selgub kumb on mehe parem sõber kas Mari või Muri
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 17:05
aga mis naised siis teevad,kui homme sinu arust meeste päev
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 17:09
Naised mingu oma sõbrannadega kuhugi, andke meestele ka üks päev sõpradega koos olla.
Kui on sõbrapäev, siis olgu meestel ka sellest mingit mõnu, mitte mingi roosa ninnu-nännu-musi-kalli jänkimaa püha
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 17:12
mis sõbrapäev?
homme on kõik naised valentiinad ja mehed valentiinod...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 17:14
Natureboy sul vist endal naist ei ole?
Aga kui naise parim sõber on just oma mees ja vastupidi
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 17:19
Homme on just kõik parajad Buratiinod, kuna sõpradega ei seksita

Sama ütlus kehtib ka selle "oma mees parim sõber" kohta.

Kiisu, mul pole kunagi olnud naist, vaid naised
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 19:06
jätan selle palagani vahele. sõprade jaoks ollakse olemas kas iga päev või ei kunagi. tsirkus barcelona.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 19:13
On jah see mingi tobe palagan, nagu Vaba väga hästi väljendas..Aga ma sain kõikvõimsast FB-st teada, et täna on kondoomipäev
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 19:23
See kondoomipäev on just meelega enne sõbrapäeva tehtud, sest sõbrapäeval mees joob pubis koos sõpradega ja naine peab kuival olema

Pealegi kumm on so yesterday, nagu nuusutaks lilli läbi gaasimaski, tänapäeval on in ilma - liiv fäst tai jung
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 20:01
nõus vabaga. õiged sõbrad on su kõrval kogu aeg või siis on nad enamuse ajast sul olemas ja kutse kaugusel.
ma usun, et väljakujunenud sõprus eraldi mingi päevaga üle toonitamist ei vaja ja midagi erilist sellega ei juhtu, kui sõbrapäeval kaart saatmata või sõbral käsi surumata jääb, kuid head sõbrapäeva korra soovida võib omadele ikkagi. kui see neile meeldib. mõni võib ju solvuda selle peale, kui teda meeles ei peeta. võib-olla on selliseid. oleneb suhtest, mis kellele sobib ja kuidas need asjad kokku lepitakse. kui vaja, siis võib välja uurida, kas see on sõbra jaoks oluline päev.
minu peale õnneks keegi solvunud veel pole olnud.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 20:37
mis te siin heietate, sukavarrast võ.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 21:06
Utka, ma ütlen sulle kohe täna ette ära, et ära loodagi et ma homme õhtul koju tulen. Homme on sõbrapäev ja ma lähen patsaanidega pubisse jooma, nii et võid vabalt kodus Eesti Laulu vaadata
˅ näita rohkem ˅
2014-02-13 23:53
anna teada kuhu sa nature lähed,tulen kah imen mõne õlle.Utka virinat küll imeda ei taha.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-14 16:44
Sõprus võib olla magus kui mesi, soe nagu päike, tugev kui kalju, selge kui vesi... milline on sinu sõprus, kas soe ja siiras või hoopis valus ja kurb.... sõpru saame valida ja need kes ei pööra pead kui hädas oled jäävad elu lõpuni sinuga. Mõnikord on sõprus proovikivi, et selgusele jõuda kas olete sõpradeks või lihtsalt tuttavateks loodud. Selles on meil endil palju ära teha ja õigepealt vaadata iseendasse, keda me enda ümber näha soovime, neid ka näeme.... loodan et sõprus ei tee haiget... vaid pigem rõõmustab ja rikastab meie elu....

Head sõbrapäeva kõigile!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-14 16:47
Proovige siis süübida teiste sisse ja muredesse, siis saate seksi ka.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-14 18:23
Vaadake selle sõbrapäevaga ette. Sõpru ju ei kepita
˅ näita rohkem ˅
2014-02-14 18:59
aga mind huvitab omakorda, palju suitsiidikuid tänase-homse päeva- ja ööga koguneb: täiskuu ja siis müütiliselt ülespuhutud sõbrapäev.
˅ näita rohkem ˅