Foorum
2014-02-07 14:03
Kui avastad partneriga esmakordselt paljas olles ta kubemelt vastassoo esindaja nimega tätoveeringu? Küsid või ignoreerid? Kommenteerid?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 14:18
Hmm... ma arvan et esimene reageering, juhul kui partner pole mulle seda varem maininud, oleks et pahvatan naerma
No mõtle, nagu naise püksid maha saad, vaatab sulle vastu "Igor" või "Jüri" Suur seksiiha oleks nagu noaga lõigatud ja asendunud uudishimuliku elevuse ja huumoriga
Võimalik et pikapeale sellega harjuks, aga imelik oleks ikka, näiteks keelekat tehes pidevalt mingit "Voldemari" nime näha
Samas pikemalt mõeldes tekkiks suur kahtlus sellise inimese vaimses küpsuses, oleks 18, siis veel, aga 28 või 38, siis võiks juba mõistust olla. Aga kui on armastus ja soov pikemalt koos elada, siis võimalik ju iga nimi ümber kujundada või lihtsalt leppida
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 14:36
Huvitav küsimus.
Ma ilmselt põrkaksin esimesel hetkel tagasi, ehkki seks ära ei jääks. Kui tegemist oleks mingi juhusuhtega, kus ma naisest midagi ei tea, siis ei oleks probleemi (niikuinii enam ei kohtu, seega mis seal vahet on). Kui aga tegemist oleks algava ja pikemaks loodetud suhtega, siis vajaks asi kaalumist. Kui naise selgitus tätoveeringule oleks rahuldav (noore plikana lolli peaga tegid mõlemad tollase "elu armastusega", siis ma laseksin tal seda niimoodi täiendada, et nimi muutuks arusaamatuks. Veel parem oleks sellest tätoveeringust üldse vabaneda.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 16:26
Tuli meelde lugu, kuidas naine pihi enda uuele kavalerile, et tal on olnud kaks suurt armastust ja ta on lasknud nende näod enda rindadele tätoveerida. Mees hakkas kõva häälega naerma ... ??? "Ma kujutan endale ette, kui pikaks nende näod on kahekümne aasta pärast veninud"
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 16:34
"avastad ... ta kubemelt vastassoo esindaja nimega tätoveeringu" - nimi on vastassoo esindaja oma partneri või sinu suhtes?
Tolle teise olukorra puhul ei teakski kuidas reageerida või mida öelda.
Esimese võimaluse puhul on siin juba nii mõnigi rakenduskõlblik käitumismudel välja pakutud
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 16:41
Jott, need näod "joonistati rinnale? Tavaliselt, kui nägu graveeritakse kõhule, (ka kõige tõsisem) hakkab see iga aastaga aina enam "naerupalli" meenutama
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 16:43
Ses mõttes, et suunurgad venivad
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 18:45
noh, kui ma olen partneri juba nii kaugele saanud, et seda tatood näen,siis ärgu ta lootkugi, et nii labase võttega seksist pääseks
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 19:09
Huvitav on olukord siis kui mehel kubelemele väiteks Vasja on kujundatud
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 19:19
Pole siin midagi huvitavat,on teada,et ka vägisi on tehtud selliseid pilte,mida tavakodanik ei suudaks uskudagi,mitte vaid kinnipidamisasutustes.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 20:16
Ei olnud Vasja, midagi Dusja-laadset oli
Eks tätoveering oligi kunagi noorena tehtud ja õnneks ma ise ehmatusest pikali ei kukkunud, ta(l) jäi ikka ka püsti
˅ näita rohkem ˅