Foorum
2010-03-21 22:16
Seoses ühe teemaarutlusega tekkis huvi küsida sellist asja et oletame saate lõpuks virtuaal - tuttavaga kokku kuid miski temas ( välimus, käitumismaneer, mida iganes ) siiski ei meeldi siis kuidas lõpetate asja? Kas lahkute nö. sõpradena ja teie jääte teda ignoreerima ( juhul kui temasse jäi teie vastu huvi püsima ) või ütlete kohe kohtumise käigus kas läbi lillede või siis otse julmalt näkku et ei meeldi, ei soovi edasist suhtlust / kokkusaamisi jne?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 22:45
Mina isiklikult ei ole nendega edasi suhtlema jäänud.
Lihtsalt.
Ignoreerin.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 22:50
Minule küll pole äraütlev vastus takistuseks edasi suhtlemisel,loomulikult kui minuga veel tahetakse suhelda.Lihtsalt see teema on päevakorrast maas.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 22:54
noo kui ikka suhtlus klapis siis arvan et ikk sõbradena sest ega nägu pöle enda teha vaid loodud see on minu vastus
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:01
Vist õigem ütelda otse nagu on. Kui suhtlus ei klapi voodis võib ta kappida suhtlusena. Kui ei klapi suhtlusena, siis ei klapi ta enamasti ka voodis. Kõik suhted ei pea olema voodisuhted
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:07
aix õige jut mehe suus ole tubli
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:10
Komytea: Kuidas see ignoreerimine siis välja näeb? Oletame et aretasite tutvust msnis, kas siis pärast kohtumist paned inimesele bloki või jätad ta nö vinduma ning eemaldad mõne aja pärast listist?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:15
Umbes-täpselt jah, pole mõtet edasi punnitada kui tõmmet ei ole.
Suhtlus hääbub vaikselt. Mõnikord.
Suhtlus lõpeb kiirelt. Mõnikord.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:17
noo minu arvamus kui suhtled siis ära plokki aga kuitas keegi arvab inimesed on erinevad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:19
olge sõprad ja hinnage ja kommige ja suhelge normide piires siis on õige
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:23
Sedasi blokkida oleks nagu nõme. Ehk on parem selgitada tekkinud olukord, et kas suhtlus ja seks, kas suhtlus ilma seksita või siis ei ühte ega teist. Kui mitte midagi siis kustutada listist, kui suhtlus, siis edasi suhelda. Kui üks tahab ühte ja teine teist ja kumbki ei aktsepteerri teisepoole tahtmisi, siis paraku jah ignoreerimine ja blokk ainus lahendus
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:37
Päriselus on ju samamoodi - kui mõne inimesega suhelda ei soovi, siis ei hakka tema nina ees lipitsema ja pugema, kuigi tegelikult ta ei meeldi sulle või temaga ei ole huvitav suhelda. Virtuaalmaailm ei erine sellest. Tahan suhtlen, tahan ei suhtle.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:42
kui ise suhelda ei soovi, miks peaks blokkimine inetu tegu olema. msn on privaatne kanal, blokkimine on normaalne.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-21 23:56
selle kohta ütlen nii kui suhtlesid ja juba msn siis küll oma viga jaa suur ei ole vaja jagada enne kui ei ole kindel
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 00:08
Mina ei saanud eru viimasest lausest suurt midagi aru.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 00:34
Komytea: Kusjuures sa pole ainuke
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 00:36
tollel tegelasel oli vist mõttes, et ära jaga MSN kui ei ole kindel, et tahad suhelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 00:36
No msni jagamine on suhtluse üks etappe. Algul kirjavahetus siis msn et olla rohkem kättesaadavam. Kui tüüp mingismõttes juba huvitab, saab ka nri.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 00:40
noh jah aga jutt oli plokkimisest. Et kui oled juba jaganud, siis ei tohi enam plokkida ja suhtlemist katkestada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 01:11
Eks sellest on siin ennegi räägitud ja olen ka ise seda kogenud, et tuleks kohtuda võimalikult vara, kasvõi korraks - et ei tekiks mingeid illusioone, ettekujutusi, ootusi ja maeiteamidaveel, mis kogunevad kuudega, aga purunevad sekunditega...

Mul mõne isikuga, kellega ikka suht kaua virtuaalselt suhelnud, ka nii jäänud on. Sest ma ise tean, et kõik ei ole nagunii selline, nagu ma ette kujutan. Parem jäägugi nii see helesinine unistus või vaibugu ära.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 01:27
Seda küll, et vahest võiks kohtuda võimalikult vara. Endalgi korra ette tulnud et sain lambist inimesega kokku, võtsin msni ja nägin läbi cami, see mida nägin, meeldis ning samal õhtul kohtusime. Samas neid meeldivusi on palju olnud kuid pole kohe tormanud kokkusaamisele ning hilisemal suhtlusel jõuan tõdemuseni et hea et nii ei läinud, oleks puhas minu ajaraisk olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 06:37
Kui ma poolyeist aastat tagasi siin alustasin,seisis mul ankeedis,et ma ei otsi seksi.Ja ma mõtlesin seda tõsiselt.Vahepeal olukord muutus,aga ega see ei muutnud mind teiseks inimeseks.Jutulinnust ei saanud paanilist seksiotsijat.Ma lihtsalt ei vaata enam tekkinud võimalustest mööda.Kuna seks pole minule ainueesmärk,vaid üks võimalik suhte arenemistee,siis ei tekita selle võimaluse äralangemine,ka sellist kibestumist,mis sunniks kogu suhet lõpetama.Kui teine pool arvab teisiti,siis on see tema valik ja ma pean seda aktsepteerima.Blokeerimisega pole seda küll vaja rõhutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 10:04
Vaatasin järele, ei ole ühtki tüdrukut sõnumitoojas ära blokeerinud. Olen nad lihtsalt nimekirjast eemaldanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 12:03
Kui ei teki klapp, siis ei teki. Sellepärast nüüd msn-is blokkima ka ei haka. Sellised suhted enamasti hääbuvad niisama. Kui on vaja otse öelda, ütlen, kui saab ise aru on hästi Inimesed on ju erunevad. On ka neid kellega msn-is edasi suhtlen ja aeg-ajalt ka niisama kohvitassi taga lobisemiseks kokku saan.
nagu keegi eespool ütles, kõik suhted ei vii seksini, seksini jõuab läbi suhtluse.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 12:11
msn on suhtluse surm
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 18:43
ära iaga msn siis kas said nüüd aru
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 19:20
Võtes arvesse minu otse ütlemist siis ütlen alati otse. Vabanda aga me ei sobi. Kaks kellele olen sunnitud seda sai üks aru ja läksime sõpradena laiali. Rohkem ei suhtle. Teisega õnneks või õnnetuseks nii elemenaarselt ei läinud. Inimene leiab et, kui mina temale sobin ja meldin siis ei ole lihtsalt võimalik see et, tema mulle ei sobi. Selline asi pole lihtsalt võimalik tema arvates. Viies kuu läheb ja kirjad ei taha lõpeda. Telefoni panin keelu alla. vastasel juhul oleks telefon umbes tema kõnedest ja smsidest. Kuid pole midagi ehk aasta pärast mõistab et, tulutu tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-22 19:28
pooldan otse ütlemist,kui kokkusaamisel selgub,et miski hakkab vastu
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 11:45
Minu esimene kohtumine siit näit. läks täiesti metsa teha. Siis ei otsinudki konkreetselt kedagi, pigem siis uusi tutvusi, sõprust jne. Suht uisapäisa sai ka kohtumine kokkulepitud kuigi juba piltide näol oli näha et see inimene pole päris minu maitse aga kuna ta käis mitu päeva kokkusaamise sooviga pinda ja konkreetne hetk olin vaba, mõtlesin et miks mitte, saab vähemalt lobiseda. See oli aga viga. Tüüp osutus jube ligitikkuvaks kuigi inimesena oli enam - vähem normaalne Suutsin ta ohjes hoida kuid peale seda oli mingiks ajaks igasugune isu siit kellegagi veel kohtuda, kadunud Tema sooviks oli edaspidigi kohtuda kuid mina ei näinud sellel tulevikku kuigi esialgu kaalusin jätkata temaga niisama sõprustutvust. Peale seda otsustasin et ei kohtu ühegi inimesega kes juba piltide alusel mulle mingit muljet ei suuda avaldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 14:38
Aike,võib-olla oled ise kusagil vea teinud ja andud teisele palju lootusi.Kas siis ikka on selliseid lolle ja järjekindlaid mehi,kes mida kuidagi aru ei taha saada?Minu puhul oleks küll kui naine 2 korda ütleks ei...ma rohkem ei tülitaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 14:42
elmar59: Aga kui sellel naisel on mitu kontot?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-23 21:40
Mis paganama otseütlemine? Ikka läbi lillede, läbi lillede, nii nagu naistele meeldib, kohe saata ei saa solvuvad.
˅ näita rohkem ˅