Foorum
2014-01-27 22:18
Sain piirangu,ei saa lisada kuulutusi,kuid samas paljud inimesed kuulutavad ühte sama kuulutust igapäev. Mis ma siis valesti tegin,et sain piirangu ??? Aru ma ei saa
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 15:21
Väga tuttav probleem,ütlen nii,et minu puhul on see pidevalt.Saan kuulutada,ainult VIP staatusega,ja see ka ainult TEENUSTE rubriigis..kui korraks mujale kirjutan,kohe saan piirangu kuuks ajaks..
Olen mitmeid kordi küsinud ja ka kirjutanud modedele,vastust ei saagi nende poolt.
Imelik,et paljud saavad kuulutusi lisada ka muude rubriiki alla..mina aga mitte ei saa
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 15:39
pöördu otse administraatori poole: [email protected]
või tee uus konto
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 17:09
ilmselt otsisid sponsorit vales rubriigis või pakkusid weebiseksi vales rubriigis. Teenuste jaoks on vastav rubriik!
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 17:18
Mummuline ilmselgelt ma ei teinud seda,ma ei ole mingi rott,kes vötab seksi eest raha. Ilmselgelt teed Sa seda use,kui read nii täpselt rääkida !
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 17:26
Vot ei tea täpselt.
Lihtsalt tean enda valdkonnast,et need ma kustutaksin ja piiraksin. Kui sa väidetavalt selle sisulisi teemasi ei teinud,siis mul jäid sa kahe silma vahele paraku
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 20:24
Ma ei tea ühtegi rotti (ega teist looma), kes raha eest seksiks. Ükski loom ei lasku nii madalale, selleks on vaid inimene võimeline.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 21:47
Brillamento, emased pingviinid tegelevad prostitutsiooniga, võõraste isastega ühte heitmisega hangivad nad pesamateriali.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 22:05
Lindude juures on ka muud huvitavat. Mingid pardi või haned tegelesid lausa sutenoorlusega
˅ näita rohkem ˅
2014-01-28 22:13
Jah, selgus, et pingviinid ongi litsid. Å impansid ka, ehkki need on inimestega suguluses.
Aga noh, pesaehitus iseenesest on õilis eesmärk jälle!
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 11:13
Mummuline tore ju et jäin 2 silma vahele, seegi hea krdi lehm
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 11:23
TsikiGiiriga igati nõus. Mummuline lehm alati kas piirab kuulutamist või mida iganes. Kirjutatud on juba administraatorile ka, et eemaldaks selle mummuka siit mummuliselt lehelt moderaatorina. Suht viskab kopa ette see piiramine, milleks - mis vahet sellel üldse on kas keegi kuulutab või mitte, iga ühe enda asi ju!
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 11:55
Tema teeb vaid reeglites lähtudes enda tööd,kuidas saate nii ebaviisakad olla,kas tōesti on nüüd elul kohe lōpp,kui kuulutuste piirang peal?? See et teisele lehm ütlesid näitab ,et sinu inteligentsus tase on väga madal,ning probleemid närvidega.kuna ei suuda viisakaks jääda sellises olukorras.

Nüüd vōin endast hakata enda kohta kindlasti sōimu kuulama.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 16:16
Tead neiud - võin teile ausalt õelda,et siin on palju moderaatoreid kes kuulutusi piiravad. Mina piirdun tavaliselt ühe päevaste ehmatustega ülejäänud panevad siin 4 nädalat.
Ja järgmine kord võite administraatorit minu poolt tervitada
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 16:26
NB! Teenusekuulutused käivad teenuste rubriiki. Teenusekuulutuste rubriiki lisamiseks peab sul olema VIP konto!NB! Vales rubriigis olevad kuulutused kustutatakse ja kasutaja kuulutamisvõimalus piiratakse.


Niiet võtke rahulikult. Siin ei tehta midagi sellepärast,et teid kiusata tahetakse!
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 16:40
Issand jummal hüljeste rahakerjamise operatsioonidele tehakse ületamatuid takistusi

Kamoon, ma olen 99,9% kindel et selliseid naisi ei paneks mitte ükski mees mitte kunagi raha eest ja isegi tasuta panemiseks peaks pidevalt tropid kõrvas olema ja silmad kinni hoidma

Kes vaidleb vastu, siis lugege nende naiste postitusi ja vaadake pildituid ankeete.
IQ ei võimalda neil sisukamat vestlust ja iga argumenteerimine lõppeb neil seosetu räuskamisega.
Ning fotosid pole neil seepärast, et ükski objektiiv ei suuda seda sülti ühele pildile mahutada
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 19:12
Mis te kiusate "mummulist". Igaüks kes on siia konto teinud on nõustunud ka lehe reeglitega(see,et te sinna lihtsalt Ok vajutate tingimustega tutvumatta on teie enda viga)


KASUTAJA ei tohi ilma TEENUSEPAKKUJA nõusolekuta TEENUSES reklaamida teenuseid, firmasid, tooteid jms. TEENUSEPAKKUJA võib kahju kannatamise korral nõuda KASUTAJA tsiviilmenetluse korras vastutusele võtmist.

KASUTAJA on TEENUST kasutades kohustatud lähtuma eetilisest käitumisest ning mitte laimama, solvama, alandama, halvustama ega ähvardama teisi TEENUSE kasutajaid. Samuti on keelatud moderaatorite (ja nende töö) kritiseerimine/õpetamine!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 22:34
Mõni paneb päeva jooksul ühte ja sama kuulutust 5 korda ülesse ! Kas see on lubatud ? See kedagi ei häiri ?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 00:25
Coma, kade meel vä
Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis olid sina see kes alles mõne päevase kontoga juba vipiks saamist lunis
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 15:34
Ja ss ?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 17:35
Hetke tagasi lisasin kuulutuse, kus pakkusin webseksi, 15 kohalikus. Kirjutasin ka juurde andmed : Karin Eegreid ning netist leitud ja muudetud konto number. Mulle rakendati 2 min hiljem kuulutuste lisamise piirang- millal see eemaldatakse, seda ei tea- hoian silma peal ja annan teada

Ega ennem ei või teada, kui ise ei kontrolli
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 17:01
Kolmanda päeva õhtuks on luba jälle afishsh müürile kleepida. Ise uskusin piirangut kauem kestma.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 17:22
No ja kuhu see afiÅ¡Å¡ jäi siis? Äkki teise korraga saad juba nädalase keelu.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 21:45
Ah minul ka see depressioon ägeneb. Kokuka festivalile ei kutsutud ja blokeeritakse kuulutusi aga ehk ei taha raha eest minuga nikutada....
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:00
Täielik sooline diskrimineerimine! Lisasin uue kuulutuse. Sedapuhku kopeerisin selle Mees->Naist sektorist.

Mees->Naist
Andyesto 2014-02-10 21:01:21
spons 100€, Tartu.

Minu kuulutus kustutati, lisaks jälle piirang, Kodanik Andyesto kuulutus seisab üleval juba terve tunni identse tekstiga. WTH?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:02
Tutt tema ei paku teenust, tema üritab seda osta
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:09
Kus oli kirjas, et mina teenust pakkusin? Minu kuulutus oli identne! Ka mina pakkusin sponsi! Kui nainesterahvas samasuguse tekstiga lagedale tuleb, eeldatakse kohe, et naine müüb oma teenuseid. Mida ma öelda tahan- oleks tagumine aeg hakata piirama ka sponsorluse pakkujaid. Oleks kergem leida üles TUTVUMISE kuulutused.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:16
Kas need, kes sponsorit ei otsi, tutvuvad ka kuulutuste kaudu? Minu arust on seal tutvumise all kõik enam-vähem sponsorimaiad naised ja sugar daddy mehed koos.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:20
No vahel leidub mõni selline imelik ka, kes lihtsalt niisama teiste inimestega suhelda tahab
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:22
Kosmosetutt ära nukrutse,mul siiani piirang peal!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:24
Tegelikolt on ju terve iha leht üks suur tutvumis kuulutuste kogum ja kui mõmi hakkab ennast üldisest massist kuulutades esile tõstma, siis on ilmselt asjal mingi konks juures. olgu selleks või rakkus pihud.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:25
Vabandust, Brillamento, sain aru, et siinne sait ei ole koht eskortnaiste kokkuviimiseks klientidega. On?!

Muidugi on siin selliseid kuulutusi, kus otsitakse tuvusi(miks mitte ka sekstutvusi) mis ei ole üles ehitatud kapitalile.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:25
Miks naised yldse kuulutavad,kui pakkumine yletab nõudluse?
Või pakuvad ehk liiga vähe.
Tundub,et iga vändakoll pakub 100 eurooplast puhtalt peio.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:31
Mina isiklikult soovin tutvuda kuttidega suhtlus eesmärgil,kunagi ka kohvitada,väljas käia ja sobivusel seks jne. Miks panen kuulutusi ? Äkki ei ole leidnud seda Härra Õiget,kellega kõike Seda teha. Ja mingi suvalise tondiga,kes arvab et tal on raha nagu putru,ma tegema ei hakka!
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:33
Miks mehed kuulutavad?? Tead, raits--see siin on paljudele ajaviite ja huumornurk---ka mulle näiteks Kas te tõesti võtate kõiki kuulutusi päris tõe pähe?? Ma ka panin mingi 2 aastat tagasi niisama, nalja pärset kuulutuse, et võtan Kalevipoegi enda juurde elama--tasuta elamine ja söök Ja vastuseid tuli üle 100 Ja mehed nutavad, et naised otsivad sponsoreid??
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:42
No kuule,siin jääb sõna mehed ära.
Ullikesi pole viisakas narrida Sirru.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:43
Kuulutades paraku saadaksegi neid sponsoreid. Mõistlikum on kasutajate ankeete läbi kammida. Kõik tutvused olen mina sel teel leidnud. Kuulutusi ei loe ma tavaliselt üldse.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:48
Rait ära põe, viisakus pole enam ammu voorus, eriti ihas
Siinkohal pean Sirrukesega nõustuma, ma juba ammu olen seda öelnud et iha on vahel hea ajaviite koht, kus iroonilisi loomkatseid teha
Ning samas nõustun ka Brillamentoga, endalgi parimad tutvused leitud ankeetide kaudu, mitte kuulutustest, seal rohkem ostan-müün-vahendan
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:52
Ankeete?? Jummel--ma võin ju oma ankeeti iga kell muuta!! Eiile tahtsin korra kuus seksi--täna aga päevas 10 korda??? Eile oli mu liiklusvahendiks jalgratas--täna aga uuema mudeli mersu Nii naiivsed mehed ihas--usuvad ankeete
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 22:53
Millestki peab alustama. Ankeet on kuulutusest kindlasti usaldusväärsem.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 23:03
brillamento--vast jah lolli algaja ankeet on vast tõene--nagu ma oma kogemustest tean..Aga ma ka vahepal muutsin ankeeti--niisama, nalja pärast
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 23:07
Pigem peaks selle ankeedi tutvuse all silmas seda, et tutvutakse ankeete vaadates mitte kuulutusi lapates. Info ankeedil on jah suht teisejärguline, lähema tutvuse korral saab ju kõik huvipakkuva järgi uurida
˅ näita rohkem ˅
2014-02-10 23:21
Jah, ankeet (nagu ka kuulutus) on tähelepanu võitmiseks, millele alles järgneb suhtlus. Misasja Sa seletama hakkasid, Sirruke? Keegi ei räägi sellest, et ankeedi lugemise peale abieluettepanek tehakse.

Mida esimesena ankeedis vaadatakse? Mina vaatan kohe pilti (kui on), vanust ja lisainfot. Kui need sobivad, siis tutvumissoovi (ega naine lesbi ole või sponsorit otsi, mida ta üldse otsib?), välimust (kui pilti ei ole või kui pilt on arusaamatu) ja seksuaalsust (ehkki see info on esmaseks juba vähetähtis). Kui kõik pakub huvi, siis loen ka töö ja huvid läbi. Ja siis kirjutan või kommenteerin pilti (üllatavalt paljud kirjutavad kommenteerimise peale ise postkasti ja sealt on lihtne edasi minna).

Mida kuulutuses paremat teada saab? Et keegi tahab kohtuda? Seejärel peab ikka ankeeti vaatama. Ja kui juba siia keskkonda ankeet tehtud on, siis valdav enamus tahab kohtuda, seega võib kuulutuste peale aja raiskamise vahele jätta.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-11 18:32
Eks kuulutuse eesmärk ongi ju tähelepanu enda ankeedile tõmbamiseks või mõnele konkreetsele murele lahenduse otsimiseks.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-12 10:36
Raporteerin, minule rakendatud piirang on tühistatud. TG, kas tõepoolest sinu piirang veel kehtiv on?
˅ näita rohkem ˅