Foorum
2014-01-20 22:40
Veebruari alguses külastab Eestit tunnustatud profifotograaf ja teeb siin mõned sessioonid.Nii akt kui portree.Kel on huvi endast väga heal tasemel pilte saada siis kirjuta mulle postkasti. Jagan lisainfot privaatselt
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 22:45
Ja selle profifotograafi nimi on...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 00:09
liba teema jälle kui asja saladuses hoitakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 12:20
Seesamune, et ma olen koguaegmõelnud, et kes/mis see profifotograaf on? Mis on pidlistamsiel ja pildistamsiel vahe?
Parem aparaat ja valguse sättimise oskus või misasi teeb selle päevapiltnikust profipiltnikuks?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 12:38
Tulin ka just seat. Rahvas annab pidevalt oma fotokaid sulle pihku, et tee neist pilte. Järsku olen isegi...

Aga arvatavasti lihtsalt väljamaa mees on leidnud eduka story, millega Ida-Euroopast püksikuid koguda
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 13:35
Kelle poolt ta tunnustatud on? Võimalik, et see on kasutaja OSTA isiklik tuttav, kes tuleb lihtsalt Eestit väisama ja tal on ka isiklik fotokas kaasas?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 14:12
Lennujaamas. Muud esemed läksid tavapagasisse, kuid fotokotti ei julge sinna loopimiseks panna. See läheb käsipagasisse. Tollipunkti läbimisel tuustib ametnik koti varustust, uurib objektiive ja küsib: "Fotograaf?" "Fotograaf," lalisen vastuseks. Tolliametnik noogutab tunnustavalt. Nii sai minust tunnustatud fotograaf.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 14:17
palju arvamusi, aga mitte keegi pole otse tema poole pöördunud ja järele küsinud, millega tegu. või on? aga nii õhku täis vastused, mine või lõhki...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 14:50
Tegu on tõesti mu hea tuttavaga.Ligi kümme aastat portreid ja akti pildistanud ja eri maailma riikides praktiseerinud kusntnikuga. Jagan infot vaid neile ,kes tõesti huvi tunnevad. Seega --kirjuta postkasti mulle ,kui on huvi rohkem teada.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-21 15:08
Sellest rääkimieseks on foorum
Sellest kuulutamiseks on kuulutuste tulp.

Tahad sa sellest rääkida? Räägi, mis teeb päevapiltinkust profifotograafi?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-22 10:31
päevapiltniku ja profi eristamiseks on mimeid voimalusi.
Yheks on sissetulek - päevapiltnik teeb pilte yldjuhu tasuta voi siis mingi suguse sissetuleku eest. Proffil on pildistamine phisissetulek, mis peab katma kogu kulutused.

Kuid mulle endale meeldib rohkem teine eristus - proff on see, kes teab valgusest palju (nii fyysikalises plaanis kui ka kunstilises) ja toesti oskab valgusega "mängida" et saada soovitud tulemus. Päevapiltnik.... tjah.

Samas igalyhel on omad arvamused ja definitsioonid
˅ näita rohkem ˅
2014-01-29 01:12
Mul tekib küsimus, et miks peab üks tunnustatud fotograaf läbi seksiportaali endale kliente otsima?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-08 16:12
no kas otsib kliente. tegelikult pakuti võimalust ju. iseenesest tahaks ka nime teada. kuigi kui pole maailma tippudest siis ei ütle nimi midagi. ka eestis ju maailma tippe on ja mitte vähe.
profi ja valguse jätaks küll teemast välja. iga natukenegi fotoga tõsisemalt tegeleval inimesel peab sellest mingi ettekujutus olema. lisaks olenevalt shanrist ei pruugi valgus üldse tähtis olla. pressifotograafjäädvustab olukorda
portree meehele valgus väga oluline teema.
Profifotograaf ikka see kellele see elukutseks ja kes elatub sellest. päevapiltnik on huvitav süna, assotseerub inikesega kes käib ringi kaameraga ja jöö

äädvustab asju. just nende piltide põhjal mäletatakse ajalugu
˅ näita rohkem ˅
2014-02-12 21:04
Uurisin selle profi vahe välja.
Päevapiltnik räägib oma ägedast aparaadist ja mõnest uuest vidinast.
Proff aga räägib õhinaga pildistavast objektist ja selle pildiaparaati saamisest.

Igasugune sissetuleku jura ja muu säärane on jama.
˅ näita rohkem ˅