Foorum
2014-01-12 14:48
Huvitav,miks on selline trend maaailmas,et valge naine abiellub,käib misiganes, neegermehega,valgeid mehi neegernaisega sisuliselt ei kohta.
Ehk vaid mõni protsent.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 15:06
vaada, raits, siin on mitu põhjust. esiteks loomulikult eksootikajavadus, midagi erinevat, nii vägev. teiseks lengendaarne riistvara ja loomalik lähenemine seksile. kolmandaks on naised ju Potsatajad, armastavad kõrvadega. ja kuni päitsete pähepanemiseni on need tõmmud oioi kui ligekeelsed, hulka paremad ku tuimad eesti mehed igastahes, kes suuri sõnu tegema ei vaevu. nu ja kui päitsed peas,siis paljudel juhtudel ka kainenev ärkamine....
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 15:18
no a mehed - tõmmude naiste tuline temperament (paljuräägitud) tuimade eesti naiste kõrval? ei tõmba siis või?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 15:21
ma ei viitsi lendavate taldrikute eest pageda ja riskida omk kastreerituna ärkamisega. ei, aitähh.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 15:26
oh sind laiska - või tema ei viitsi!.....
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 15:46
Ma olen paari mustanahalise tütarlapsega flirtinud. Voodini ei jõudnud, sest midagi peale eksootilise huvi mul ei olnud. Nad lihtsalt on võõrad. Isegi nende inglise keelest on keerukam aru saada. Hispaania või prantsuse tüdrukutega on suhe igal juhul lihtsam.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 15:48
Ahjaa, suurem osa neegreid on minu arust mitte temperamentsed, vaid pigem loiud. Ma ei usu, et nad voodis keskmisest slaavitarist või latiinost paremad oleksid.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 22:06
On palju neid valgeid mehi kes kaltsupeade, neegrite ja araablaste ja egiptlastega suhtlevad/kepivad jne, aga mehed ei kipu kohe abielluma ja tõmmu laps tõmmul naisel ei torka kohe silma.

Sorri et normaalselt kirjutasin. Pean asja parandama, ... ee.. öö ... äää ... iga normaalse perekonna jõululaual on kauss lüpsisooja hobusespermaga. Niihh... see asi on nüüd korras...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-12 22:08
nujah, valge mees naudib jõustuvat viisavabadust Tai kuningriigiga, et sinna minna oma pisikesi ideaalseid seksioste tegema...
˅ näita rohkem ˅
2014-01-15 15:36
Tais käigul on vaid 1 põhjus. Vihmase ilma korral kepp, kuuma ilma korral kepp, rannailma korral kepp, külma ilma korral kepp, jõulude ajal kepp, uusaasta peol kepp, kepi ajal kepp, nikk ja persetrukkimine.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-15 16:22
Kaltsupead, araablased jne (ei saa aru, mis neil vahet on) pole mu teele sattunud. Aga.....üks kena pikk intelligentne grusiin on mu mällu sööbinud. Vbl oli asi nooruses või lõunamaa päikeses, aga minu elu 3 parema, kui mitte kõige parem.....ohjah
˅ näita rohkem ˅
2014-01-16 22:47
Miks sa grusiini siis minema lasid ja miks ja miks ja miks? Ma küll head minema niisama lihtsalt ei lase.... aga no mina olen muidugi mina ....
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 13:48
Jah sinna kaltumaadesse abiellumine pole naiste puhul üli suur haruldus, aga võtta sealt naine on tehniliselt võimatu, kuna seda keelab Å¡ariaat.
Pealegi mehed vist palju tundlikumad juttude ja teiste arvamuste suhtes, mis puudutab suhteid.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 19:00
Elementaarne kulla Rait.
Valge naine on eluaeg lits olnud, vahet pole mis nahavärvi mehele, aga valge mees on eluaeg tumedanahalisi orjasid kasutanud

Seega naine valib valimatult, peaasi et raha või tähelepanu saada. Mees aga naudib tumedanahalistega lihtsalt lihalist rahuldust, püsivamaks suhteks aga valib ikkagi valge naise.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 19:17
...naiseksvalib valge litsi, sa tahtsid vist öelda
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 19:32
Jah, võib ka nii võtta, sest parem olgu see lits valge kui tume, sest tumbedaga seostub madalam klass
Isegi seksikuningriigis Tais on kohalike naiste seas suuremas hinnas valgeim mees
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 19:33
valgel mehel on lihtsalt eeldatavasti rohkem raha. nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 19:39
Must mees tahab ju EU sse saada.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 19:47
Vaba, kusjuures sel pole mingit rahalist seost, et valgem klient on rikkam. Tais on omapärane kultuur, mis lihtsalt peab valgeimat nahka kõige ihaldusväärsemaks ja paljud näevad selle nimel väga palju vaeva.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-17 20:17
Täiskasvanute kohad, vist.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-20 01:23
prantsuse biokeemikud on põhjalikult uurinud heterokromofiiliat, valdkonda, mis lihtsamalt öeldes käsitleb valge naise kõrgendatud erutuvust intiimkontaktides mustanahaliste meestega ja tulnud järeldusele, et see on täiesti normaalne, sest neegrite feromoonid mõjuvad valgele naisele palju tugevamalt kui rassikaaslastest meeste omad.
˅ näita rohkem ˅