Foorum
2013-12-22 22:39
postkastis 6 mehe pakkumised, isegi 6 esimest pakkumist minu elus ja kõik mehed.Tegelt vähemalt oli üks MMF pakkumine seas, aga ikkagi kellegi uue jaoks siin kindlasti halb start.
Huvi naiste ja ainult naiste vastu.
Polnud aimugi et nii paljud mehed soovivad seksida teiste meestega, jube minu arust
˅ näita rohkem ˅
2013-12-22 22:53
Nädala pärast oled unustatud. Siis tormavad sponsiotsijad kallale. Aga needki nädalaga kaovad.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-22 23:05
Ega kõik lähegi naistele peale
˅ näita rohkem ˅
2013-12-22 23:18
aga mida siin imestada?

rubriigis "meest - naist" otsib mees naist, kellega tähtsamatel kohtumistel koos osaleda,
rubriigis "meest - meest" see samune mees otsib meest, kes talle suhu annaks ja taha paneks !

! aga oma profiili esimeses tulbas kirjutab: " peded, hoidke eemale, olen 120% hetero !!!

jne jne

erinevus rikastab
˅ näita rohkem ˅
2013-12-22 23:51
Aga mida oled sa ise teinud, et naised sind märkaksid? Naistel pole lihtsalt aega hakata kõiki sisseloginuid läbikammima ja veelvähem mingile täitmata ankeediga, pilditule uustulnukale kirjutama. Tee uus konto ja näed, et täpselt samad copy kirjad tulevad ka sinna ja kui saadad nad sinna, kus päike ei paista, saad vastu sõimukirja, mis samuti copy.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 00:33
Powerful, see on Sinu konto puhul isegi mõistetav, et mehed Sulle tormi jooksid. Kus need õnnetud isendid teavad, kes oled ja miks ihasse saabusid. Nii palju kui mina olen seda saiti mõistnud, on nii vähese infiga kontod põhiliselt bi kalduvustega meestel. Ja nii nad lootsid Sind kohe võrku püüda. Ma siin mõned päevad tagasi tegin ühe Sinust veel noorema noormehe PÄEVA vipiks. Tal oli konto selgelt ja igati kõigile arusaadavalt lahti kirjutatud, keda soovib siit leida. Kuid ikka sai ta kirju meestelt, kelledelt ta neid mitte näha ei oleks tahtnud.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 00:35
Nonoh niina,mul ka ankeet tyhi ega ma pole bi seetõttu.
Ära aja iba suust välja.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 01:05
Raitsx, SORRY, kui Sinu au ja väärikust sai solvatud. Aga kell juba palju ka, silm enam ei seleta mida kirjutan.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 01:54
Issand, päeva vipiks, jumalast järgmine!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 09:09
Kapis on mugav seksisemu otsida mitmel rindel ja mitme kontoga.

Samas naised otsivad raha, mitte maha ja taha.
Maha ja taha pole selles kontekstis pelgalt vaid anaalikas,
naise hellale hingele on perversne provokatsioon eluaegse verevaenu tekkeks ka voodis kogetud mehe jalg mis õrnalt silitas naise jalga.
Seetõttu kuna naine tunneb ennast nüüd seksobjektina.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 10:03
siin 90 prossa mehed ongi kas peded või pervod,õigeid mehi on siin ilmselt väga vähe,sama käib ka naiste kohta
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 10:49
almaz500, sa väga hästi informeeritud? Kes ise oled? Pervo, pede või õige mees?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 11:00
Hm, ma ei ole iial sattunud ühte voodisse naisega, kellele ei meeldiks, kui ma ta jalga silitan. Ma ei kujuta isegi ette, kuidas see võimalik on.
Või käid salaja hotellitubades öösiti võõraid naisi silitamas, M6mmikalli?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 13:58
mõmmi, kurat, ma poleks seda uskunudki, aga minu päevapunktid lähevad sulle
˅ näita rohkem ˅
2013-12-23 14:44
@ brillamento
Siis peab eelnevalt mõni kuu intiimsemalt suhelnud olema, et jalga silitada.
Muidu vaadatakse meest kiimakotina.

2 kuud on sõbratsoon, raha paneb rattad käima, siis tuleb kiindumine ja esimene suudlus.
˅ näita rohkem ˅