Foorum
2013-12-18 23:43
http://forte.delfi.ee/news/teadus/kommenteerijate-12-pohituupi.d?id=23119149
Kelleks te ennast peate?
Mina mahuksin lahedalt kuuenda tüübi alla, aga ega esimene ja kolmaski päris võõrad pole
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 02:02
13. Tavakasutaja.

Käib foorumis harva, loeb mis meeldib ja postitab vähe. Kedagi hukka ei mõista
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 11:22
selle tüübi iha foorumis peaks igaüks ära tundma :
4. „Asjatundja"

Asjatundja on käsitletava teemaga tegelenud juba aastakümneid, tunneb seda kõigist paremini ning keeldub seetõttu teiste arvamust kuulda võtmast. Põhjendatud argumentide asemel kirjeldab ta paljusõnaliselt oma kompetentsi käsitletaval teemal, summutades võimalikud vastuväited juba oma postituste meeletu pikkusega.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 18:31
Selles pole probleemi, et seda 4. "Asjatundja" tüüpi ära ei tunneks Paraku on vähemalt üks selline "asjatundja" igas foorumis olemas.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 19:08
Näe, kurat, paningi ühe numbriga mööda, sest minust paremat asjatundjat ju pole olemas
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 19:30
segu kõigist,samas mittekeegi neist. kusjuures sellised lahterdamised on pehmeltöeldes naljakad.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 19:35
Tegelikult ega nad nii naljakad polegi, mõni on päris hästi äratuntav.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 09:28
kas sellist määratlust nagu „suur titt“ ei tulnud sealt nimekirjast välja? a big silly baby.
või midagi „sõrmuste emanda“ taolist? võiks need ka lisada.
kui esimestest rääkida, siis on mõned sellised, kes veel täiskasvanunagi (seda võib meestel ka veel kuni 40ndate eluaastateni esineda, enamasti näebki seda meestel avaldumas) lapselikult vastutusvaba käitumise tagajärgi ja sellepärast tähelepanu keskpunktis olemist naudivad, endast ise selle keskpunkti loovad. tõukavad väljakutsuva käitumisega sündmusi haripunktini ja siis näevad heal meelel seda pealt, et teiselt nende järelt selle jälgi kasima jääksid, korrale neid kutsuksid, kasvataksid, manitseksid. suur titt.
levinud enesekohane arvamus: parem negatiivne tähelepanu ja tuhm(hall) oreool mu pea ümber, kui üldse mitte kelleltki tähelepanu saada.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 10:35
kas sellist määratlust nagu „suur titt“ ei tulnud sealt nimekirjast välja? a big silly baby.
või midagi „sõrmuste emanda“ taolist?
Vaata ise järgi, kas olid need nimekirjas või mitte. Peaksid lugeda oskama küll. Sa ju megakõrgelt haritud seksiportaali kasutaja
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:07
ma rääkisin vist juurde lisamisest, pipett, ja ma usun, et sa mõtled selle ise välja, miks ma nii ütlesin mõttetu katse irooniaks.
p.s - lõpeta iseendale pähe s...ttumine. võta kuulda mu nõu ja loobu enne, kui sa päris täis ennast teed.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:13
ei ole mina veel endale pähe sittunud. Foorum on vaba kõikidele ja kõik võivad siin võrdselt sõna võtta. Pole sinu asi kogu aeg selluda ja targutada. See pole SINU foorum! Hangi elu endale. Või mees. Rahuneksid maha
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:15
P.S. Lõpeta mu postituste jälitamine enne kui end lõplikult täis teed
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:19
ega sa närvis pole? õnnetu olend. sa situd absoluutselt ennast täis, iga kord. sa peaksid juba sellest midagi õppinud olema, aga ei ole. muidugi võid sa vabalt täis ennast sittuda. situ, kus aga soovid ja tee seda teistega võrdselt. see polegi minu asi
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:21
mida sa seletad kui sinu asi pole?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:23
vaene mees, kas sa oled ikka veel minusse armunud?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:30
Pole kunagi olnud ja ei armu ka. Sul on luulud Nii kibestunud foorumisõltlasest mammisse oleks jabur armuda. Lisaks pole ka rotinäoga vanemad naised minu maitse. Nii, et ära unista
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 11:51
sinu kaunist nägu polegi siin nähtud veel millal seda näidatakse?
ma arvan, et võiks juba aidata sellest rääkimisest, mis probleemid sul minuga on või pole. kuna sa otse neist rääkida pole osanud või julgenud, siis ei jäägi sul muud üle, kui siin läbi hammaste sisiseda mõtle nendele probleemidele mingi nimi välja ja asu lahendama. kui ei oska, õpi. teeskle vähemalt natukegi, et sa pole nõrk ja et sul on iseloomu.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 12:00
Huvitav tähelepanek, kõigil teistel on probleemid, ainult sina Utha, kes kõigile küünte ja hammastega näkku hüppad pole neid olemas. Tegelikult oli Pipett il jumala õigus, see 4. kasutaja kirjeldus oli täpselt sinu kohta. Ma nõustun jäägitult Pipeti arvamusega. Vaata ükskord tõele näkku ja näe ennast ka kriitilise pilguga, mitte ära käi ja targuta teiste kallal.

PS! Võid oma mürki pritsida nii palju, kui tahad, aga minu kõri läbinärimiseks jäävad sul hambad nüriks, teiseks su mürk ka mind ei tapa
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 12:30
ja hakkaski jauramine peale.
minul on omad probleemid, omad!, millega ma tegelen ise ja ainult ise, sheeba. minu probleemid ei ole sinu probleem. ma ei nõua mitte kelleltki nendega tegelemist. millegipärast tahavad aga mõned teised probleemitsejad siin minu eest mulle neid välja mõtelda ja siis veel vägisi nõunikuks ka mulle tulla, nagu oleks see nende asi, mida ma teen, rääkimata enda probleemide mulle sokutamisest. viimaks tahate selle eest minult tänugi saada? tahad või?
vaesed ängistatud kannatajad. küll on teil minuga vaevaline ja raske, tunnen kaasa.
kui sa ei püüaks kogu aeg nii väga minuga võidelda, siis märkaksid, et mingit võitlust tegelikult polegi ja keegi sinust ei huvitu, sa vaene hambuline nahkhiir.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 16:14
Sa tegeled kõigi teiste probleemidega Utha, seega ju on oodata, et varem või hiljem teised hakkavad Sinu omadega tegelema. Ära seepärast vihaseks saa. Sa oled lihtsalt huvitav persoon ja muidugi Sind seega pannakse proovile. Mõtle kui kurb oleks, kui Sind lihtsalt ignoreeritaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 16:42
kõigi teiste? oleneb, mida sa pead probleemidega tegelemiseks.
ma ütlen liiga otse probleemi välja, selles on ka küsimus ja sellega populaarsust ei kogu. lahendama peab oma probleemid igaüks ikka ise. mind inspireerivad arutlema siiski rohkem ideed ise, mitte nii palju isikud ideede taga, aga vahel ka nemad. kui on tegu mind huvitava inimesega. hm, kas ma oleks kurb? ei oleks. ma arvan, et ma tunneks isegi mingit tiinet rahulolu sellest, kui mind ignoreeritaks. vahelduseks.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 17:15
Keegi ütles üsna tabavalt Utha kohta kunagi (tsiteerin mälu järgi, seega võib kirjapilt väheke erineda):
"Utha peab igas pulmas olema pruut, igal matusel kadunuke ja igas teemas ekspert."
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 18:03
olen DC päris nõus
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 18:47
las olla nii, nagu arvate, aga kas teile ei tundu huvitav teada, et teie räägite mind taga, mitte vastupidi? mind ei takista miski teistest rääkimast või üldse kellest tahes teist siin, elamast teiste elu, toppimast oma nina teiste tegemistesse nii nagu nemad topivad oma nina ajalehte või nii nagu vahiks telekast oma lemmiksaadet, aga millegipärast ma ei taha seda teha. pole midagi rääkida. mina olen teiste jaoks huvitav, aga vastupidi see pole. kummaline?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 19:23
Tore, et sa ise ennast huvitavaks pead.
Ning edu sulle "huvitavate", pikkade tekstide vorpimisel!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 19:46
ehh, mitte mina ei pea ennast huvitavaks on palju huvitavamaid inimesi, kellest rääkida. ausalt on. ma ei ole eneseimetleja. ma just üritasin seletada. lihtsalt mina ei leia minust rääkimises üles seda iva, miks seda tegema üldse peaks, aga tehakse. samas ilma huvita ju ei juhtuks seda. nagu olekski foorum põhikoht, kust infot endale hankida. kahju, kui see nii on.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-20 21:23
tra te ka ei väsi....
aegajalt imestan isegi mina
˅ näita rohkem ˅
2013-12-21 09:05
jälle tuleb Utha sinule peegel anda
˅ näita rohkem ˅
2013-12-21 09:26
ja üleüldse ei saa aru,mis krdi pärast te üldse siin jaurate. Inimesed elage rõõmsalt ja ärge tülitsege ning vaielge mingite tühiste asjade pärast,seda enam,et mingis iha.ee foorumis. Ilusaid jõule.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-21 12:56
Räägid vähe,aga õigust!
˅ näita rohkem ˅