Foorum
2013-12-16 09:27
otsin püsisuhet 35kuni45 seksteenuseid ei pakku kui huvi küsi numbri..........loodan leida normased meest mitte pervod kes mind m6istab hooliks olen üksik kurb mul oleks tore kes vabatahtlikuld aitaks mind 300er sellega kiire kellel huvi v6tta ühendus seks ei paku seks tuleb siis kui 6ige meest leida kellega kohtuda kes hoolib minust ja minu lapsed kui oled selline mees küsi number hel mulle56755603kui ma poleks hädas poleks siin kui huvi aida mind v6imalik et üritame kaks hinged kokku viija kes meist j6ule uut aastat üksi tahab v6tta 6ige mees ei karda vaesemaks jääda ühekorra,aitab kes tahab suhet luua peab vaeva ka nägema kurb kui t6esti mehed enda peale m6tlevad kahju lausa nutttuleb peale....litsidele raiskavad raha korralikud üksikud naised kes on kelle lastega raskusi kedagi ei kotti kes t6esti tahavad suhed luua kahju.(hel kui huvi 54509204 vajan kiiresti ülekannetee midagi head enne j6ule tule mulle vastu kui sul hell süda ootan k6ne et üks 6nnelik r66m mulle tood
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 09:31
Et siis kas iha moded ka oma tööd tunnevad?Mina isiklikult näeks siin vaid yht ip-ban.
Elame kyll nö.demokraatlikus yhiskonnas aga kui selline hull pikemat aega siin möllab,järelikult ka saavutab midagi.
See on avalik kelmus ja lollide,ullikeste kaitseks võiks siiski midagi ette võtta.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 09:34
jestas, see ju meie vana tuttav, juba kuid samalaadseid kuulutusi väljastab
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 09:41
Ei hakka keerutama,see mujalt võetud aga siiski on tal ka siin samalaadsed edasi.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 09:50
Kui see persoon jätta ilma igasuguse tähelepanuta, ehk lõpetab ära, nii selle sõimlemise kui kuulutamise. Normaalsed inimesed juba teavad, kellega tegemist on ja ei reageeri. Ehk on tal ülearenenud tähelepanu vajadus? Ja kui seda siin pidevalt toita, siis ei kao see rõve sõim ja ropendamine siit iialgi. Lihtsalt isiklik arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 10:21
Sa vist Sheb ei lugenud postitust korralikult läbi.
Tegutseb seetõttu,et järelikult,keegi ikka toidab teda ja alati võib öelda,vaata oma probleeme,mis see sinusse puutub.
Aga kui mingi värd tuleb lolle persest tõmbama ja see oma pensionist näiteks mingi raha sellele KAMBALE maksab,siis oma rahva eest seisan ma kyll.Aga moded on siin nagu nad on,mina neile kirjutama ei hakka,nad peavad seda ise märkama,mis toimub.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 12:37
Ja mis sa loodad,et moded kannavad talle raha ja siis jätab teised rahule?Ja teadmiseks,et modedel on väga vähe võimalusi selle asjaga midagi ette võtta.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 14:49
Raitsx, ma olen juba lehe omanikele selle kasutaja suhtes tähelepanu juhtinud personaalselt. Midagi ju tegelikult ei juhtu, teeb järgmise kasutaja ja laul läheb edasi. Ega see kerjamine ja rõve sõim ei lõppegi. Ainuke asi, on kahjukannatajatel see lugu politseisse anda. Keegi teine siin seda lahendada ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 15:11
Tuleb saavutada see,et keegi kahju ei kannata ja hoopis teenivad raha,kõik teenivad.
Mul idee olemas,vaja ainult suursponsorit,mina käin välja äriplaani.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 15:18
Kõige lihtsam oleks kui kuulutustes saaks iga inimene kuulutada ainult ühe kuulutuse. Tehniliselt on see võimalik. Muidugi jääb võimalus luua üha uusi ja uusi kontosid, aga vähemalt üks konto ei saa kuulutada koguaeg järjest. Eks tegelikult ongi asi tahtmise taga, kui moded vaatavad kuulutusi, siis ühed ja samad kerjamise stiilid peaks jääma meelde ja need kuulutused lihtsalt kustutada. Kuidas just ihas see kerjajate protsent nõnda kõrge on? Ikka nende vabade võimaluste pärast.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 15:20
Kindlasti ei võiks saada kuulutada need kellel ei ole pilti. See tõmbaks ka neid uusi ja uusi kontosid maha.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 16:20
EI OLE VAJA JAHUDA SIIN FOORUMIS, VAID "POMMITADA" ADMINISTRAATORIT, KES SIIS ANNAB JUBA KORRALDUSE MODEDELE.

hetkel on see kahjuks appihüüdja hääl kõrbes, kõnts aga tegutseb edasi uute ja uute kontodega, ning irvitab siin meie peale, mida arutame ja paremaks peame siin foorumis.

samas, olen üpris veendunud, et EI võeta miskit ka ette, sest nad ju alalised "SISSETOOJAD" ostes ja hinnates omi pilte 10-ga ja panevad kuulutusi 1.60 hinnaga jooksma pealehele

lehekülje "juhtkond" aga soovitab pöörduda politsei poole.
"prügilitsid" irvavad, leheküljel vastutust ega kohustust ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 16:28
Tegemist on ju rahvusliku vaenu õhutamisega, seega on adminnidel täielik põhjus asjale ise ametlik käik anda. Ja just nimelt adminnidel, sest kui mõni kasutaja kaebama läheb, võib järgneda lehe sulgemine.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 16:43
jfjm, just
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 17:12
Et luua juurde töökohti(teoreetiliselt see toimiks)tuleks luua Mtü ''Pettunud sponsorid'' ja Mtü ''Vabameelsete Naiste Liit''kes siis võiksid korraldada teeõhtuid ja vahest ka mõne rajuma peo korraldada.
Hilisema yhinemise korral,mis niikuinii toimivate äriettevõtete puhul toimub,otsitakse klubile vastava suurusega ruumid,kus on toimiv puhvet,lastenurk jms.Kasu saavad kõik,sponssi pole vaja maksta,puhvetisse vaja baaridaami,koristajat,kokatädi,lapsehoidja neid kohti oleks ysna palju juurde vaja.
Saaks arendada yhinenud jõududega tootmist,millest lõikaks kasu isegi riik,kes nagu ma usun oma toetava õla paneks sellisele uudsele yritusele alla.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 17:18
eeeee..... kas päriselt ka leidub mõni mees, kes sellisele kuulutusele vastab? nii loll lihtsalt pole võimalik olla....
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 17:29
Mina jälle ei usu,et see tädi nii loll on,et mitu kuud tyhja peksab.
Keegi kusagil väitis,et need olla mustlased.
Sellised murjanikurjamid ei jäta midagi ripakile ja lolle kes siin ennemgi ulgunud,et hävingu said kyllaga.
Keegi peab lolli ka kaitsma.Keegi ennem rääkis midagi Politseist,hahahhahahahhah,see on muidugi naljanumber.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 17:54
raitsx, kuhu jäi MTÜ kokkusaamise üritusel laste värvimisraamatud, pallimeri, kiikhobused ja mängunurk?
Lisaks emmedele tualetis suuremad peeglid meikimiseks ning "issidele" buffet' õllelaud?
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:03
Mul vist Napoleoni syndroom aga kõik see tuleb ja enamgi veel,sponsorit vaid vajan.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:06
a pane kuulutus, et sponsorit otsid
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:16
Kahjuks on sellest suursugusest sõnast sponsor saanud orjalik tähendus.Sponsor peaks olema tähendama midagi yllast,suursugust,et tuleb härra Sponsor ja aitab näiteks ärile jalad alla panna.
See sama,et kui keegi ytleb Bmw,siis kujutelmas näeb tagurpidi nokatsit,suu nätsu nii täis,et ei jõua enam lõugu liigutada ja tossu tuleb kummide alt.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:23
mees - riist püsti ja rahatäht näpus, valmis torkama kellele tahes - selline on selle saidil sponsor...
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:42
Ja mis on pealegi ajendiks, et seksi ei paku.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:44
Hoiatuste rubriigist, alapealkiri "Ukrainka" :

"

2013-12-16 00:48:20

jfjm vaene loll estlane ime türa mida sa ajad pede pole ma mingiukrainka vaid mees kes keeraks su haisukottiletaha urood selline loll pede_D"
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 19:01
need paistavad jah sugu- või tutvuskonna ühised kontod olevat. kirjastiil ja väljendused erinevad tuntavalt. 4B teeb "nalja"
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 19:31
Kysimus ei ole praegu ennast myyvatest naistest ega nende kupeldajatest,vaid sulaselgetest petistest,kes petavad ullikeste just nimelt selliste käest,kes mingitel tervislikel põhjustel saavad nn.pensioni ,raha välja,saamata selleeest isegi perset katsuda.
Ma saan isegi aru,kui naine ennast myyb,selleks võivad tõesti maj.raskused olla,kuna me elame ju heaoluyhiskonnas
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 19:49
vaata, müük on siiski aus tegevus, raha vastu saab midagigi. iseasi, mida eksole, aga see selleks. aga petturlus on petturlus on petturlus ja sellised teiste seljas liugulaskjad tuleks pikema jututa.... minimaalselt intensiivravvi komandeerida. ja siin ei ole (minu silmis) vabandusi stiilis "lollidelt tulebki taha ära võtta". ei tule. ka loll on raha saamiseks midagigi teinud. ja tal on õigus oma raha eest mingitki reaalset väärtust saada, olgu see siis materjaalne või mõtteline.
teiste müüjad on ka mingil määral petturid- nad petavad seda, keda nad müüvad ja ka neid kes ostavad. kui müüdav ise end müüb, on tal sellest tegevusest mingigi kasu, aga kui teda müüakse, võetakse talt ka suurem kasu. seda nii finantsilises kui ka ajalises ja soovimislikus vaatenurgas. ja ostjat petetakse näilise muljega, ngu müüdav, ehk kaup, ise sooviks seda. noh, on ju piisavalt nümfomaane ja muidu suure seksuaalihaga inimesi. kui selline indiviid otsustab meeldiva kasulikuga ühendada, mis seal's ikka. leiudb neid, kes selle üle rõõmustavad ja ka maksavad. aga kui inimest sunnitakse vastutahtmist ennast müüma, siis...jah.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 20:05
Seda ma enam-vähem siin yritangi selgeks teha.
˅ näita rohkem ˅