Foorum
2013-11-27 23:02
TLC pealt jookseb (no nimetame seda sarjaks) "Swingerite naised"kui paljud on teist sellele pilgu peale visanud?
Kas on siinsetel swingeritel samad küsimused, probleemid kui sealses saates?
Minu jaoks oli üllatav, et kuigi on mees- naine sõlminud eelneva kokkuleppe paarivahetuseks, kui keeruline on see siiski tavaelus, kui palju on armukadedust, valestimõistmist, ja seda et lubatud justkui on aga tegudeni jõudes selgub, et siiski mitte.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-27 23:32
Mõnda suvalist osa olen vaatama jäänud ja kuidagi väga mögana tundub see asi. Tunduks nagu inimesed kuidagi teevad asja endale ägedamaks kui see asi tegelikult on. Tüüpiline ameeriklane pole ka väga suurt ilus inimene.

TLC on omamoodi kanal üldse. Huvitavaid asju näitab.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 08:57
Kunagi oli sarnane teema yleval.
Mina isiklikult arvan,et hilisemas elus maksab selline asi kätte.
Ehk sellises nö.vabas maailmas see asi toimib paremini,kuna ka inimesed yldjuhul on meie pubekatega samal tasemel.
Filmis on film,päriselu hoopis teine asi.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 09:10
Miks ta peaks hilisemas elus kätte maksma
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 09:17
Lihtne.Tylide ajal hakatakse yksteisele nõrku kohti ette heitma
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 09:26
Tegelikult on olemas naisi, kellega ei tülitseta või õigemini, kes ei provotseeri tülisid.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 09:42
Sa ise ka ei usu,millest räägid.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-28 10:58
Iga suhte saatus sõltub sellest, millele see suhe on rajatud
˅ näita rohkem ˅
2013-11-30 22:17
Huvitav sari oli, vaatasin/meeldis
˅ näita rohkem ˅
2013-12-02 18:47
Köik on tipp topp
˅ näita rohkem ˅
2013-12-05 17:36
selles sarjas jäi ainult kolmekatega asi poolikuks...
˅ näita rohkem ˅
2013-12-15 13:49
Kui suhe on rajatud räigele sadomaso seksile koos kohustusliku paarivahetusega, mehed+mehed omavahel ja naised+naised omavahel, siis on sellel pikk ja roosiline tulevik.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-15 14:19
Kõik roosid närtsivad ja mida kuumem, seda kiiremini.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 18:01
Loll jutt. Osad kaklevad, osad lahutavad ja osad elavad sõbralikult. Paar, kelle elu koosneb tülidest, see leiab põhjuse tülitsemiseks igal juhul. Pole seda sarja näinud, aga päris elus pole mitmekesi keppimises midagi keerulist, kui KÕIGILE meeldib, mitte mees ei keelita oma naist, et kallis ole nüüd kallis ja las Juhan natukene kepib sind
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 15:18
Mees tahab keppida Juhani naist. Meelitab mees naise nõusse ja teevad kepi ära, pärast mees heidab naisele ette kui viimane keppis Juhaniga Kepis endas polegi probleem, probleem on selles, kes saab õnnelikuks ja kes jääb õnnetuks.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 21:37
Kle Rock, loe hoolega, loe mitu korda. KÕIK OSAPOOLED PEAVAD TAHTMA. Kui nt 2 inimest kepivad ja mõlemad tahavad, siis kes sinu teooria järgi saab õnnelikuks ja kes jääb õnnetuks
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 22:23
annaleenax, enne kui mulle midagi korrutama hakkad, vaata seda saadet TLC kanalilt.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 23:13
Kindlasti vaatan, aga sa vaata nt vanake hotabõtsit , kas sa pärast tõsimeeli tuled siin rääkima, kuidas vaibad lendavad. Ma eiole vaadanud, aga ma olen grupikaga aastaid tegelenud ja kümneid kordi oma naise käest küsinud, kas meeldib, ning meeldib ja meeldib nii, et ta ise koraldab kohtumisi. Endiselt ma ei saa aru, kes on kannataja
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 23:26
annaleenax, mis sa tont klähvid kui saadet pole vaadanud? Kopp ees juba sellistest.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 23:28
Ok ok vaatan ära
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 23:50
Reaalset elu ei saa hinnata, sest me keegi ei näe seda. Realitys tuuakse sulle kõik ette ja seda vaatadki
Igavate inimeste suguelu ei huvita ju nagunii kedagi, ikka suhted on need mis asjale põnevust annavad.
Praegu seda saadet neil vist enam pole. Nüüd on neil miski Extreme Cougar Wives saade, mis ka jumalast hull
˅ näita rohkem ˅
2013-12-18 13:20
Tervitus
Naisega grupitame juba mõned head ajad. Mõlemile meeldib. TLC-s vaadanud korra. Ei ole küll selliseid olukordi kogenud . Vaadake vähem sellist jura. Häid lähenevaid pühi kõigile seksihuvilistele
˅ näita rohkem ˅
2014-01-06 11:38
Olen paar osa seda saadet näinud ning vaatasin seda suure üllatumisega.
Olen ise swingerlusega tegelenud vaata, et 8 aastat ning ma pole selliseid paare veel kordagi kohanud nagu seal saates.
Kuid kui neid probleeme seal lahkama hataka, siis enamus neist on põhjustatud ühe poole armukadedusest ning armukadedus on ju teatacasti inimese enesekindluse puudumine. Siinakohal aga ütlekski ära, et inimesed, kes ei ole endas või oma kallimas 100% kindlad ja ei ole 100% usaldust, siis need võiks swingerlusest küll eemale hoida. Ilma usalduseta oma partneri vastu swingerlus ei toimi.
˅ näita rohkem ˅