Foorum
2013-11-25 21:57
on see, et natukenegi asjalikuma teema külge haagib end lõpuks ikka keegi, kellele on läpakas mõne omasuguse poolt palati ukse alt sisse lükatud ja rikub kõik ära.
Vägivald seegi.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 21:59
Täiesti nõus sinuga
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:14
Mul on ka kahju, niiiii kahju -

http://www.youtube.com/watch?v=WaF2Zi1lglg
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:16
Teate, millest minul südamest kahju on.

Istub kena neiu internetis. Ootab oma printsi, seda imetabast ja kõikvõimast meest. No nagu kõik eksju.
Aga vot suhelda ei oska. No tee mis tahad aga tulevad niiii keerulised ja kirjavigadest kubisevad laused, et ..........

Ja istub neiu edasi internetis ja ikka ootab oma imetabast printsi... Ning kirub, et mehed on labased ja ei oska tüdrukut ära rääkida.

Minul on kahju, et ilusat tüdrukut "sebida", peab minema ajas tagasi, siis kui veel kirjutada ei osanud.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:18
Ega nende vastu aita miski, mida rohkem neid tähele pannakse ja nendega tegeldakse, seda enam nad hoogu satuvad.
Ja peamine - neil on siin ka viisakad kontod olemas.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:24
Parmaleikin - nad leiavad oma printsi, kui muud ei aita, lepivad ka printsi hobusega. Või mõtled sa tõsiselt, et neidised, kes ei suuda lühilauseid kirjavigadeta ritta lükkida loodavad siit vähemalt doktorandist miljonäri leida?
jfjm, seda viisakate kontode asja.. no ei usu. Konto võib ju viisakas olla, inimene selle taga on ikka sama loom, lihtsalt korraks kammitud ja pestud.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:27
Parma, aga kui järgmine kord mõne sellise ära sebid, siis kingi talle raamat. Ja mitte tänapäeva naistekat, vaid ikka klassikat. Ehk juhtub ime ja loeb läbi. Midagi ehk ikka külge hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:30
Lytt, jah nad tõsimeeli unistavad intelligentsest ja edukast mehest.
Kas labasus on tänapäeval moes äkki? Appi, olen vanaks jäänud?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:31
Jott ma ei jõuagi niikaugele. Tekib koletu kommunikatsiooni auk.. Ma võin oma raamatu teate küll kuhu susada.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:34
Lytta, vat nende samade pestud kammitud tegelastega kohtud sa iga jumala päev ja ei usu, et klants fassaadi taga sellist saasta leidub.
Samas mõni joodikust prükkar võib jälle tõeline vaimuhiiglane olla. Lihtsalt ta on olnud liiga heasüdamlik ja heauskne elust läbimurdmiseks.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:34
Hea raamatu vastu poleks midagi... Kas ma võin selle ise välja valida või pean ütlema, millised teosed pole oodatud?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:37
Ano, kas Bulgakovi tippteose täisversioon on jua eesti keelde tõlgitud?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:39
Kas pole mitte laia ampluaaga sait- kõigile midagi: mehed on "vanad" ja labased ning naised müüdavad düsgraafikud..
Vaid mõni üksik "kõik hinnas" indiviid ja seegi vaid kaastundest saidi ilmet värskendamas
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:42
Leht, nagu unenägu.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:44
Ma loodan, et ''vanad ja labased mehed ning müüdavad kirjaoskamatud naised'' ei ole lõplik valik, see on vaht. Aga vahtu on siin palju.
jfjm- ma pole naiivitar, ma tean, et tegelikult pole siin ka kõige hullemad tegelased kusagil saarel üksi ja eraldatult.
Loodan karma peale
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 22:55
need kroonilised roppsuudest läbustajah, jah....osa neist teeb omast arust "nalja", nii naljakas ju. ei tea, minu arust mitte. teine osa ongi sellised "ajuhiiglased", kes arvavad et nett ongi vaid läbustamiseks...
millist Bulgakovi teost silmas pead,jf?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 23:04
Küllap ''Meister ja Margarita'', mis muu.
Nüüd on sellest ka kärbeteta variant emakeeles olemas.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 23:06
hmm...kärbeteta polegi lugend. nõukaaegne varjant oli kunagi omalgi olemas, kuniks vargad arvasid heaks mind sellest vabastada...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 23:13
Raamatuid varastavad vargad?
Kuhu on jäänud korralikud hõbelusikaid ja perekonnajuveele pätsavad pätid?

Hm, kuhu küll maailm jõudnud on...
(See ei ole teema, kus peab kindlalt alguses antud noodi juures püsima, lohutan end. Võibolla eksklikult.)
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 23:17
Ma tean tegelast, kes sai ENE köidete kogumiku eest, pileti kümmneks aastaks Murmanskisse.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-25 23:24
nu see läks koos muude asjadega, oli valel ajal vales kotis. aga muidu on mul elu jooksul niimõnigi väljalaenatud raamat "unustanud" koju tagasi tulla...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 06:34
Jaa, ammu tuntud-teada tõde, et raamatute kergemeelsus ja reeturlikkus on uskumatu, käivad käest-kätte ja unustavad selle, kes nende eest kunagi maksis (mitte, et ma nüüd väga tõsine oleks või midagi...)
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 07:20
Kas siiski ei arvata, et need alandusihad kuuluksid asja juurde, pannes huvitatud asjaosalised mõtlema.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 07:35
Sa arvad, et ropendajate eesmärk ongi koguda etteheiteid ja nad saavad oma ''laksu'' kätte sellest, et neid põlatakse?
Täiesti tõenäoline.
Seega on iga regeerimine nende etteastetele neile mõnu allikaks, sisuliselt ''ulatame neile oma pihu''
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 07:39
asi on pisut keerulisem, vist aetakse üksteist taga, et kättesaamatu kätte annab.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 07:46
Jaht..
Kõik taandub jahile.
Kes paneb lõksud üles, kes jookseb niisama jalust maha, kes mängib ajujahti - ühe oma kontoga peletab ja teisega näitab, et ''ollaalaa, ma olen hoopis teistsugune kui SEE'' ja murrab siis.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 09:09
roosike2000
2013-11-25 16:54:06
kohtun tutvun viisakas mehega täna keegi kohtuda tahab kirjuta postkasti saad ka numbri ei vasta küsimustele kirja ,,,kellel t6si taga huvi küsi numbri enne loe minu ankeet läbi kui oled 39kuni49 kirjuta küsi postkastis numbri saax täna kokku otsin püsisuhet mitte seks kellel huvi küsi numbri saax kokku välimus ei loe oled kole v6i ilus peaasi hea lahe südamlik aus mees jne kui pakub huvi oleks tore,,,rahalist toedust vabatahdeskellel kahju polevaesemaks ei karsda jääda äkki oled m ige mees hooliv keda otsin ei peagi j6ule eedma lapsega üksi,,,kui huvi küsi umbri same kokkutäna väga kurb üksi olla
Sellistest on kahju.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 12:26
raits,see vana tuttav ukrainka. lastakse tal siin kenasti edasimöllta. hmm, või siis õigemini-neil. kirjapilt ja postitused kontolt eineva tasemega.see selleks.
ropendamisest. mõni mees lihtsalt peabki seda mehiseks, kui vulgaarset juttu välja aetakse. ikkagi suur, ropp ja karvane. mis kõige hullem, (noored) naised on sellest kuidagi sissevõetud. see on fenomen, mille üle ma ise juba nii aastat 30 pead endamisi olen murdnud. õigemini, enam ei murra - igale potile oma kaas, igale lollile oma lõbu.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 12:48
Kas see nyyd hullem noorte naiste puhul,vaid nad on lihtsalt naiivsed,pole elu näinudki.Põhimõtteliselt on see kaudselt sisestatud inimeste(loe noorte)ajukoorde,et mida suurem seda uhkem,olgu see kasvõi autonäol,paraku see nii on ropp mees on karm ja mehelik mees
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 15:48
See on kõige ehtsam olelusvõitlus. Noortel pole veel mõistus täielikult instinktide üle kontrolli saavutanud ja nii jüuabki kõige suurem ja tugevam sihile. Paraku inimühiskonnas jääb sellest väheks. Mõnele jõuab see kohale ja mõnele mitte. Kõige hullemad on need, kes ei taha sellega leppida.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 15:52
olgu, kui sellist labasust ajavad välja pubekad ja noored kahekümnendates kuked, aga kui sellist teksti tuleb eeldatavalt 30+ mehe suust, siis... noh, ka taandareng pidi arengu üks osa olema. ja kui selle peale lähevad liimile kah 25+ naised, kellelt võiks juba oodata mõistuse kodusolemist....
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:17
Vaba. Eile suhtlesin 35a neidisega. Tunnistan ausalt. Ma ei saanud millestki eriti aru. Ropp ei olnud aga ega tühikut oli ka nii vähe kasutatud, kui võmalik. Aga komasi oli selleest mitukorda rohkem. PEaaegu iga tähe tagant.
Nii, et 35 veel ei ole kõik okei..
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:20
Aga sind Parma tean ma ,kui abivalmit indiviidi ehk oled tore mees ja käid õhtuti neidist õpetamas?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:22
No õpetaks küll. Aga niipalju uurisin ikkagi välja, et mida siis "targemat" ka tehakse.
Vastus: Otsin netist normaalset meest.
No ma saan aru, et iga sekund peab onlines olema, et seda imetabast meest maha ei magaks turdom!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:28
Ma usun,et see neidis saabki omale normaalse mehe,kui sa kohale lähed.Kas sa Parma otsid ka endale normaalset naist?Või oled lihtsalt yks järjekordne seelikukytt?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:34
Raits, sa nii vana küll, et peaksid teadma, et normaalsete meeste/naistega on nagu parkimiskohtadega. Normaalset ei ole vabalt hulkumas. Seega ei ole mõtet seda otsida, silm punnis vastu ekraani.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:40
halleluuja
raits, sa said vist vastuse
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:43
Ei saanud,sest peale eilset pyha on just normaalsed naised oma nö.normaalsete meeste juurest jalga lasknud,et leida endale veelgi normaalsem mees.Eile tehti ju yleeestimaist propagandat naistele.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:44
Raits, peaks teadama, et ma mehi ei küti. Krt kuigi nii mõnelgi mehel on siin seelik selgas. Keerulised värgid...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 16:58
Ei meeste kyttimisest ma paotanud suudki Parma.
Eilsetes 3 uudistes Hr.Ken-Marti Vaher rääkis 10-9 juhul on siis lausa 9-l juhul syydi mehed naistepeksmises.Kes või kust need andmed võetakse,mind igatahes huvitab kyll.Ken nagu võis aru saada oli siis see 1 10-st,kes on korralik ja muidu kena meesterahvas.
Aga parmud,kes elavad tänaval,naistetud mehed?Palju neid on?Mis imeasju välja mõeldakse,see on ka kurb.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-26 20:35
Jott- loen seda varianti, mis riiulis olemas. Kärbitud või kärpimata aga mulle on see oluline seal olemas, mis mõtte liikuma paneb.
Lühidalt- Ainus, mis võib päästa surmavalt haavatud kassi on lonks petrooli
˅ näita rohkem ˅