Foorum
2013-11-17 19:18
See on seni teada olev nelik kontodest, mis koondub ühe tegelase taha. Sai kirjutatud Silverikesele, mis ma temast arvan, kui minu kirjutatud tekst oli copytud ja tuli lisekota kontolt minu postkasti. Vähe sellest, sest mõne minutiliste vahedega nii nadja100, kui imejavelts hindasid mind ühtedega. See on ju ilmselge ühe tüübi tegevus.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-19 00:34
Las inimene rahuldab ennast. Tal peab ka hea olema. Neli ühte võrdub üks mikroorgasm.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-20 19:24
Sain sellise info, et siia nelikusse võib viienda konto ka lisada. See konto on dictator. Ja veel väike vigade parandus. Litsekoita ei ole õige, vaid peab olema litsakoita.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 22:51
Kuule Sina imejavelts, Sa pole esimene, kes mind jumal teab kelle varikaks peab. Kõige tuntum varikas oli mul kunagi Kenasuudlus. Aga mind see ei sega, kui Sina tuled välja uue pakkumisega. Nii et võta asja rahulikult ja ela oma elu. Kas Sa tõbine oled kade, et noort ja ilusat poissi hindan. Ja kui mitmeid kontosid olen ma Vip-Iks teinud võid Sa ainult unes näha. Kindlasti on ka need minu varikad. Sa oled loll kui saabas. Ära ole nii kade ja õel.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 22:59
Niina, pane pilt ja kümme jõuluvana imevad sulle kuskilt kümme kotitäit ühtesid. Aga mis sest, null pole ju number
˅ näita rohkem ˅
2013-12-16 23:05
Jfjm, seda lõbu ma neile ei paku. Ja las see haige Vellost imeja imeb seda samust. Ma püüan mitte ropendada.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 08:14
Ausalt öölda, siis mina näen siin teemas juba 2 nelikut, või ka viisikut aga mis sest tähtsust sõltuvalt krooniliselt haiged, olete ühesuguselt aga öölda tahtsin hoopis seda, et niina40 5+ selle eest, muidugi jutumärkides, et paljusid vipi aidanud oled??? mille kelle arvel ja nimel??? targad inimesed ikka teavad, kust need 10 tulevad!!! aga jõudu ja jaksu teile jõuludeks mowega!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 13:31
Sa ised oled ju ka üks suur varikas, Roka...
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 15:32
Jah, HÄRRA VÕI PROUA,DreamCatcher kes sa iganes selle konto taga oled! Pole üllatus,tean seda sünnist saati, et ise enda varikas olen, vähemalt hindan õiglaselt kui pilte vaatan 1-5-10 ja mingi top või vip mind küll ei huvita, vähem veel teie blokimine, minge lasteaeda, seal paras koht teil potil kükitada
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 16:07
Sama meelt,minge lasteaeda oma top või vip - dega,täiskasvanud inimesed,või saage suureks
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 18:44
Roki77, .
˅ näita rohkem ˅
2013-12-17 20:37
Mõni ime,et siin tõbiseks jääb see tõbi on nakkav
Nii kui ihasse sisse astud, nii siit välja enam ei saa.... tõeline nakkusekolle
Alati tuleb igaks juhuks siia sisenedes,kutsuda ka juba kiirabi,nakatanuid on siin ikka hullult palju...või jätaks mõned 10 panemata,annetaks iha saidile,ehitavad haigla, siinsete haigete ravimiseks.siis pole vaja kaugele minnagi.
Nagu moevärk juba siin,see teiste mustamine ja alandamine.
Need ongi, selle nakkuse esimesed sümptomid
˅ näita rohkem ˅
2014-05-06 19:47
no siia võiks ka pushupist kirjutada
˅ näita rohkem ˅