Foorum
1
2
2013-11-07 09:42
Kuna siin on ikka suht palju virtuaalseid inimesi, kes ajavad selgelt segamini virtuaal- ja reaalmaailma ja tekitavad pärisinimestes palju segadust, siis mul 1 ettepanek lehekülje arendajatele. Lisaks VIP staatusele (mida saab siis raha eest osta) võiks sisse viia PÄRIS staatuse. Näiteks tingimused võiksid olla sellised, et konto on üle aasta vana ja 5 PÄRIS kontot soovitavad. Nii oleks lihtne vahet teha PÄRIS, VIP ja mängu inimestel. Säästaks aega ja närve. Kahjuks või õnneks tundub see siin olema ainus portaal Eestis, kus üldse midagi toimub. Teeks ta siis veel paremaks. Kontol võiks ka näha olla, kes need soovitajad on. Siis on väga lihtne ka mingi sigaduse korral soovitajatele kaevata ja soovitusi võiks saada ka maha võtta. Ehk siis on võimalik ka PÄRIS staatus kaotada. Probleemiks saavad olema muidugi libakontod Aga kuna asi peab saama alguse päriselust, siis äkki ei olegi see probleem.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 10:43
Mängu inimesel? Virtuaalsed inimesed? Segadus on teil "päris inimestel" ilmselt ikka tõesti suur, tuleks mutreid pingutada. Libakontode taga on samamoodi päris inimesed!
Teiseks, mida annaks mulle staatus PÄRIS? Minule ei anna see mitte midagi ja ma ei hooli teiste arvamustest enda kohta. Ei pea vajalikuks kellelegi oma eksistentsi kinnitada.

Jätku!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 10:57
Mulle ka ei anna VIP staatus midagi ja ma ei vaata seda. Kui sulle ei anna PÄRIS staatus midagi, siis vaata ka sellest mööda. Fakt on see, et kellel vaja, sellele on sellest kasu ja teisi see ju ka ei sega

Eestlane on 1 tubli kriitik alati.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 11:04
jaja, tahate siin inimjahi endale kergemaks teha
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 11:10
Palun seletage lahti see kasutegur, see on jäänud arusaamatuks. Ma saan aru, et sellega soovitakse teistele kinnitada midagi aga mis see miski siis ikkagi õigupoolest on?

Meie loomuses on kriitikat negatiivselt näha ja unustame ära, et ka "kriitikutel" on (oma) subjektiivne vaatenurk
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 11:13
Osad inimesed kasutavad seda kohta siin nimelt tutvuse sobitamiseks ja kohtumiste kokku leppimiseks. Ja väga ebanormaalne on, kui keegi siit teeb sulle ettepaneku ja lepib asjad enamvähem kokku ning siis hüppab alt ära. Ja siis selgub, et see keegi on seda teinud sama päev vähemalt 4-5'le paarile.
Ka meie oleme vahel jahitavad. Aga tahaks teada, et jahtija on ka nõus ekraani tagant välja tulema. Vaata päriselus on palju d asjad tihti seotud ka kulutustega. Ja isegi, kui ei kulu raha, siis kulub aeg.
Kes siin lihtsalt suhtlevad jutukas ja muid ettepanekuid ei tee, las nad suhtlevad. Nemad ei sega kedagi.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 11:17
vaimukas (vist), aga see oleks ka ühtlasi kõik, mida ma sedalaadi üleskutsetest arvan. edu, kui millegi targemaga tegeleda pole
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 11:38
Tsiteerin: "Kontol võiks ka näha olla, kes need soovitajad on." Vähe sellest, et tingimuseks on kohtumine vähemalt viie inimesega/paariga (mis tundub kaunis litsakas), peaksid need partnerid olema ka teistele kasutajatele nähtavad ... Tule taevas appi!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 11:44
Kes selle esimese või esimesed 5 PÄRIS inimest ära valideerib?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 12:21
See on nagu lõustaraamatu süsteem, teame, kes on kellegi sõbrad ja saame teha tausta uuringut. Mõneti on see reaalselt tutvust sobitavatele inimestele vägagi kasulik, teised, kes reaalselt kohtumist mittevajavad kasutajad saavad jääda oma mallide juurde. Mind selline liskateenud küll ei häiri
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 12:27
Ma kujutan seda vaest edminni ette, kes peab esimeste mitmemkümmne inimesega tutvuma.
Ja siiski saan kõigile lahmida, et tunnen neid
Ja kui on valik, et see isik ei saa mind tunda, siis saan kõigidest keelduda ja ikka olen tundmatu.

Keeruliseks läheb selle õiguses. Mingiaeg ehk toimib aga siis on tohuvapohu ikka käes.
Aga pappi saba leht ikka küsida. Küll makstakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 12:55
Arendaks mõtet edasi, et selguks idee läbimõtlematus

Kui kuues inimene soovib oma profiilil kinnitada, et on reaalne kohtuja siis tuleb tal sundseisus kohtuda esimese viiega. Alati inimesed ei sobi omavahel ning sellisel juhul tuleb jääda ootepingile kuniks "lülisi" selles "ketis" on juurde tekkinud ja valik on avardunud. Ma näen ette, et selle staatuse levimine võtab sellisel kujul meeletult pika aja.

Või siiski siiski, kui esimesed viis saaksid olema prostituudid, küll siis tekiks neid PÄRIS inimesi nagu vett peale põuda
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 13:02
Ja kes üle 5 inimese tunneb, on prostituut!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 13:09
Prostitutsioon on seksuaalteenuste müük raha eest, tasu saamine ei ole alati primaarne. Aga litsakad ja ringi tõmbajad, seda kindlasti! Tänapäeval nimetatakse seda muidugi leebelt vabameelsuseks
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 13:14
Aga seda, et tundmine ei tähenda alati seksimist. Kui just nüüd "ajuseks" (mõelge seda ropu sõnaga) välja jätta.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 13:23
Õige ta ole, sedand küll. Mina naiivne naine arvasin, et antud saidil tutvutakse ja kohtumise plaane tehes mõlgutatakse peakeses ka kebensi plaane.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 13:42
Oh Riina. Sedapsi ei ole see asi enam ammugi moes.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 15:50
Esimesel sajal pärisnaisel saab ikka kohutavalt raske olema. Kui ikka kogu see meestevägi neile korraga peale lendab ja milline pahameele torm, kui kõigiga kohtuda ei jõua. Siis oleks kohe hoiatustes saja uue petise nimed.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 16:08
Selliseljuhul on olemas reaalsetele naiskasutajatele kohtingukaart. Nagu vanasti oli ballidel tantsukaart
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 16:49
kahe teraga mõõk see ettepanek. jah tõesti, olematute inimeste ja libakontodega ON probleem, aga niimoodi poolkohustuslikus korras kõiki kasutajaid "soovitajatega" kohtuma saata...no ei tea. sellestki annab ju kõrvalehiilida- libakonto omanik "soovitab" endale kuuendagi.
mida ma öelda tahan, on see, et sunniviisiliselt ausaks ei sunni kedagi. sa kas oled seda või sa lihtsalt ei ole seda.
p.s. mina endale soovitajaid sebima ei hakka. kes kahtleb minu reaalsuses, sellele võin ma ka virtuaalkuju olla.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 19:47
Vaba virtuaalne sina sobid kenasti
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 19:57
Jah, ihaldatud või ihaldatav olla on hoopis midagi muud kui siin virtuaaalsuses keerutada.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 20:07
Mõneti huvitav idee.
Viie inimesega kohtumine ei tähenda tõesti ju kohe seksi. Olen siinsel lehel kohanud inimesi, keda tegelikus elus tunnen juba kooliajast ning kohe kindlasti pole plaanis oma tutvust teistele alustele viia
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 21:01
Milline kokkusattumus!
Just täna päeval arutasime ühe siinse kasutajaga teetassi juures, et võiks teha mingi nimekirja nendest, kes on REAALSED ja TÄITSA OK inimesed.
Mitte nii, et mõistata ja mõtle end hulluks, kas tasub ja mis ja milline...
Näituseks neid, kes on meid "välja praakinud" selle tõttu, et armastame loomulikkust, võiks keegi valgustada, et me ei ole "ahvid metsast", oleme toredad
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 21:05
Vahelepõikena võib öelda, et armas näha Karvaseid siin ikka toimetamas
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 21:06
Eks see selline ,,manus manum lavat" värk oleks, aga miks mitte proovida?
Kohtuma ei võrdu ju seksima , küll saab inimesest aimu.
Meie võime enda listi kohe teha, kel huvi on
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 21:07
täname, ano, sa oled meie listis
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 21:14
Armas
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 21:43
Utha, sind ei võta ma arvan ammu juba ükski normaalne inimene tõsiselt. Absull igas foorumi teemas on sul vaja ainult kiunuda. Aga ideel on jumet, mina olen poolt. Eks peab selle ainult läbi mõtlema ja toimivaks lihvima. Võibolla ka lehekülje omanik suudab sellelt mingi kasu lõigata.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-07 22:14
Mis sest kasu oleks? Need kes siiani kuival olnud on seda ka edaspidi, ainult et kurb tõdemus jõua ehk kiiremini kohale.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 06:58
milline tõlge„nunuche“-st on täpne - kas „deadhead (dull person)“, „bird-brained“, „silly“ või „lame“?
huvitavaid vasteid leiab. tegelikkusest väga palju maha need vist ei jäänud. tead kui hea on end harida?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 08:40
Teeme siis algust.
Lisame enda konto avalehele mõned soovitajad(loomulikult küsime neilt enne luba)
Tööle ja koolides teatud stipendiumitele kandideerides on samuti tarvis kahte soovitajat.
Võibolla on see abiks neile, kes tänasel päeval veel ei tea, kas oleme reaalne paar või mitte(uusi kasutajaid lisandub iga päevaga)
Tervitades, 2karvast.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 08:48
jfjm'i vastust lugedes meenus mul äsja loetud artikkel Eesti laste funktsionaalsest kirjaoskamatusest. Tundub, et see on laialt levinud ka siinsete täiskasvnute seas. Artikkel ise on siin: http://teadus.err.ee/komment?id=10502&cat=1&pgk=1

Kust sa loed minu teemapüstitusest välja, et me oleme kuival, või et me üritame sellise lahendusega pääseda kuival olemisest. Millest sa üldse räägid.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 09:38
Vaatan, et anorektik siin jälle oma nina topib asjadesse, millest tal endal pole aimugi
Kaua sa jaksad end tolaks teha?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 11:57
mitte halligi ei saanud aru.
kas sul on tõesti nõnda kõrge eneseteostuse ja enese kehtestamise vajadus või sa ainult näid mulle sellisena ja see pole „päris“?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 15:44
Teemaalgataja, aga miks arvasite, et ma teist kirjutasin?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 15:48
Karvakerad, see soovitaja pole just kõige parem sõna. Võib mitmeti tõlgendada. Aga teie eksisteerimist võin mina küll kinnitada.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 16:21
Täname, Jotimees
Paljusid sõnu võib mitmeti tõlgendada.
Meie arvates - soovitama- tähendab peale reaalse eksistentsi kinnituse ka seda, et võib küll kohtuda , "on karva ja on moodi" See tsitaat pärineb ühe vahva tegelase suust, kes on elus palju seigelnud Eks mõtte muugib igaüks ise enda jaoks lahti
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 20:13
Ja kes minu eksistentsi kinnitab ?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 20:19
Jah, täiesti asjalik mõte!!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 20:34
Hmm... minu olemasolu saavad kinnitada, ainult 3 paari
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:18
Hmm...pilditud pärisinimesed...hmm!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:23
hmm, pärisinimest saavad identifitseerida ainult paarid hmm
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:25
Lihtsalt ajab naerma
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:25
Aga minu olemasolu ei pea mitte keegi kinnitama. Kes teab, see teab. Kes usub, see usub, aga kes ei usu... See on juba tema probleem.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:32
ühinen, jfjm
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:33
Meie võime kinnitada. Jfjm on 24/ 7 reaalne foorumi inimene.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 22:38
Ihapaarike, ärge nüüd kohe valet ka vanduma hakake. Viis püeva nädalas olen ma 8 tundi tööl ja magada tahaks ka
˅ näita rohkem ˅
2013-11-08 23:46
mulle ka tundub,et jfjm ja vabakuulaja on elukutselised kommijad,ükskõik kes midagi kirjutab neil kahel on kohe midagi õelda,edu teile
˅ näita rohkem ˅
2013-11-09 00:05
Lihvi klaasi palju tahad, briljanti tast ei saa
Miks sa ALMAZ enda eilse teema kustutasid?
˅ näita rohkem ˅
1
2