Foorum
2013-11-02 20:30
igasuguste idiootide kuulutused kes kuulutavad mingit õhku tuleks bännida nagu seda tehakse foorum 69 ja see puhastaks saastast siin ihas,lugedes neid kuulutusi mees naist või vastupidi siis ikka ihas idioote,perverte ja muid lolle on ikka jubedalt,moderaator võiks sellega tegeleda
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 00:38
Ma arvan, et ei hakka keegi seda puhastama. Kes see moderaator ikka viitsib tasuta oma vaba aega tundide kaupa raisata mingi mõttetu räpsu sorteerimiseks, mis pealegi kohe taas uuesti tekib siis. Oleksin mina saidiomanik, teeksin kuulutuste lisamise tasuliseks, näiteks 10...50 eurot kuulutus, olenevalt teemast. See aitaks juba palju rämpsu ära hoida.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 00:43
ohtlik soovitus. ka kuulutusterubriigil on kindel kasutajaskond, kes sellise otsusega ei pruugiks rahul olla, loobuda kuulutamisest ning siis ka saidist. ja kaudselt ehk suuremad investeeringud koos nendega vastu taevast lendaks. noh, kõik need vipi-topi-mängud ja kümnetega hindamised jne jne jne
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 00:53
Saidist loobumist pole küll karta, ajalookogemused teiste sotsiaalmeediaportaalidega on seda näidanud. Teatud seltskond natuke kiunub siis küll, kuid varsti on taas siin tagasi. Sest sissetöötatud korralikku alternatiivi Eestis õieti polegi. Enamus teisi Eesti xxx-kuulutustesaite on totaalselt spämmitud sisuga ja/või veebikataloogidest juba välja blokeeritud jne. See 10...50 eurot kuulutamise eest on ka tühine summa, kui siin samal ajal kliendid ühe litsi korraks külastamise eest juba 50-100-200 vabalt letti laduma valmis on.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 00:56
nujaa, aga hakkab sul siis ntx prost ise end nii kallilt reklaamima siin? vaevalt küll, kui odavamaid alternatiive külluses seega teatavale huvigrupile muutub asi ebahuvitavaks ja konkurentsi tingimustes on see enesele augukaevamine
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 00:58
teemaalgatajale pigem soovitus, et ei tasu nii õrnapõrnaline olla - mis ei meeldi, see endast mööda lihtsalt lasta.
p.s. aegajalt ja suuremal osal on ju see kuulutuste rubriik paras naljanurk ("huumoriga jah, huumoriga jah", Pehmete ja Karvaste Arnold)
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 14:23
Mina kuulutan vabadust, sõprust, vendlust, õendust, õmblust, rändlust, seemendust....
˅ näita rohkem ˅
2013-11-04 23:44
Tänu kuulutuste rubriigile ongi just võimalik kiiremini ja kergema vaevaga tegelastest aru saada. Kui ikka üks ja sama tüüp pidevalt kuulutab päevast päeva, et pakub soti kõvaksajamise ja lahtiimemise eest, siis sry, kui ta mulle kirjutaks ja midagi küsiks, siis juba teaksin, et ei paku huvi ning ei laskuks diskussiooni.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-09 15:29
Ma pakun soti lõdvaks ajamise ja kinni puhumise eest....
˅ näita rohkem ˅