Foorum
2013-10-23 20:18
Kellel siin kasutajatest on faceboogi konto?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 22:03

http://lmgtfy.com/?q=iha.ee+facebook
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 08:48
Oo, mis küsimus! Aga hea küsimus!
Kindlasti väga paljudel ja nii mõnelgi on lisaks oma nimega kontole ka libakonto. Viimane on muidugi eriti informatiivne: meeskasutajate puhul profiilipildiks sini-valge püstise tukaga pilt peast, taustapilt hall, kasutaja on ilma kindla töö- ja elukohata, sõbralistis ainult naissoost sõbrad, ei mingeid postitusi, laikimisi. Kindlasti on arukamatel ja privaatsust austavatel naistelgi sellised libakontod loodud. Minul pole ja seetõttu hoian need keskkonnad rangelt eraldi.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 14:50
Mul on, aga kuna mulle meeldib avalik alandus, siis see pakub ka pisut põnevust. Teiste anonüümsusevajadust ma mõistan samas....
Ise tahaks samasugune olla!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 15:04
Siin võiks mõni veel küsida, kes on soomes käinud. Mul ei ole facebooki kontot ja ei tunne temast mingisugust puudust ning ma olen püüdnud mõista, mis selle asja point on, aga siiani on see mulle arusaamatuks jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 17:31
Ou mai gaad!
Pole ime et te siin nii metsalised olete, elate nagu mingis kotis, pole teil ei facebooki ega sõbralisti
Ikka totaalne talupojarahvas. Vaat et linna ei tule, saate kultuurishoki
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 17:48
Konto mitteomamine on ju lausa inimsuse vastane kuritegu. Kurjad onud lka'st ei saagi vaadata, kas sul on sõbralistis juhuslikult mõni terrorist
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 19:17
Kas just kuritegu, aga piinlik on küll. Päeval käin ringi silmad maas, ei julge kellelegi otsa vaadata
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 20:41
No arvamusi on ju seinast seina nagu elus ikka
On facebook--on häbi...ei ole --on ka häbi
Oled flirticus--on mõttetu koht (mis ongi vist nii)
On iha konto--teed näo, et pole sellest kohast teps mitte kuulnudki--nii häbi on /mõnedel/
Tegelikult mul on küll jumala ükskõik, kes kuskil kontot omab ja miks just seal!!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 22:45
Facebook puudub, sest see on siin ise juba paras pukk!!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 23:27
Facebook....lahe
Saab lugeda uudiseid.....retsepte (kookide,tortide ),inimestega suhelda ja muud huvitavat
˅ näita rohkem ˅