Foorum
2010-03-12 20:57
Mingist hetkest tekkis mulle VIP konto .. kes seda tegi???
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:09
Mina pole selle eest maksnud... miks selline ülekohus teiste suhtes et ainult mulle see tekkis?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:13
tunnistan ausalt üles : mina seda ei teinud
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:15
Nüüd ilmub ankeetidele uut sorti sponsorluse soov: tahan VIP-kontot, kas saate aidata.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:18
mina pole seda teinud,ausõna aga vedas teil
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:20
Ma ei saaks endalegi teha
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:21
Palun mulle kah...kasvõi üksainus...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:21
igatahes on see diskrimineerimine
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:23
Sünnipäev kah nii kaugel
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:23
lickkar kallike tunnistan ausalt üles, mina ei ole süüdi, vastasel juhul oleksin esmalt ikka enda eest seinusd aga nüüd pead sa 2 nädalat seda "risti" kandma
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:37
Ma kirjutan kohe oodi sellele, kes mind meeles peab
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:38
Keegi tegi, sulle lihtsalt kingituse. Palju õnne!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:41
Kas VIP-staatust saab kinkida???
Ma olen tegelikult suht närvis siin
Kuna olen 2 päeva diskuteerinud selle uue süsteemi teemal ning mitmeid kordi maininud et ma põhimõtte pärast ei maksa... siis nüüd pandi mind sellega nagu "tanki" ... a-la röögib aga näe endal VIP olemas.
Ma olen "masside heaolu" inimene ning üldjuhul seisan ikka masside huvide eest...
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:45
nüüd sain teada ... keegi tegi mulle VIP-staatuse kingitusena...
see kingi ikoon ankeedil ongi VIP-staatuse kinkimiseks
Aga krt mulle ei meeldi kingitused... eriti tundmatutelt
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:49
sa lickkar ära ohi,said mis tahtsid mina iigatahes esitasin kah apellatsiooni,a lammas krt pani selle nahka
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:52
coya ... mina pole seda tahtnud
Siin lehel on vist kõik sundkorras
Tahad tsenseeritud pilte näha? .. maksa
Sa ei taha maksta? ... maksame ise
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:55
Selge,miks sa närvis oled.See on ju pistise saamine
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:56
kuidas sa pole tahtnud,kes võttis sõna????????????mina pole antud teemal sõna võtnud,vip-kontot kah pole karju ikka kõva häälega,ja kõik tehakse su eest ära,isegi,kui ei taha
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 21:58
jfjm .. täpselt selline tunne ongi kusjuures. Päriselt kah
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 22:03
Lickkar: Kuidas sa, siis seda ei teadnud, et VIP-i saab kinkida?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 22:03
Coya,ah et las laps mängib,peaasi,et ei nuta
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 22:06
jaanfgh sest ma ei kasuta üle poole iha.ee võimalustest .. ma käin siin suhtlemas ja tutvumas .. ei muud.
Pole vajadust olnud et mingeid kinke kinkida. Alati olen oma suhtlemisoskusega (või avameelsusega .. või millega iganes) sihini jõudnud.
Leian et kinke tehakse ikka inimesele keda juba tuntakse .. mitte võõrastele.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 22:16
Olen nõus sinu mõttetega. Tegin just oma konto, peaaegu tühjaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 23:00
Äkki mingil rikkal naisel sõitis katus pealt minema. Pane ta proovile, ja kurda foorumis, et näiteks see uus BMW on ikka nii jube masin, et elusees sellega ei sõidaks. Ja kui siis ükspäev võtmed postkastis on, siis võid helistada. Tulen masinale järgi. :$
˅ näita rohkem ˅
2010-03-12 23:02
segane ei kui sellist loogikat kasutada siis ma pigem teeks midagi head massidele.. ma ütleks "Ärge jumala eest tsensuuri eemaldage ilma raha küsimata"
Et nagu "ära viska mind kibuvitsa põõsasse" multikas
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 00:27
Loomulikult ei ole seda kingitust mina ka teinud ei kavatse ka teha. Samuiti ku vähegi võimalik ei kavatse ma ka sarnaseid kingitusi vastuvõtta
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 16:16
ilmselgelt ju omanikud siin "meelitavad". systivad inimestesse selle teoga lootusekymemeid. "et äkki mina saan ka säärase kingi osaliseks"! jama, rsk!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 19:43
Tundub jah, et omanikud. et alguses kingivad vip konto, ehk siis hakkab asjale kaasa kilkama. Kui seda ei juhtu, siis kustutatakse konto ära. Ehk siis Lickari konto kustutati kriitikapärast ära. Ilmselt mina olen vast järgmine
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 19:46
Lickkar ... see VIP võis tekkida hoopiski mitte iha portaali kingitusena, vaid kui keegi kogemata VIP kontot tehes oma nn koodi valesti sisestas. Ehk siis igal kasutajal siin saidil on oma nn kood, mille sisestamisel SMS-i saadki sellele kontole VIP staatuse. Kui keegi 1 numbri valesti pani, võis see olla siis sinu kood, kuhu tekkiski VIP staatus.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 22:13
Sirtsukeseke#Kui keegi 1 numbri valesti pani, võis see olla siis sinu kood, kuhu tekkiski VIP staatus. Lickkari puhul oleks see lihtsalt ime ja täiesti võimatu kokku sattumus. Postitab muudkui foorumis ja ühtäkki VIP, kas pole ime või kuidas?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 00:39
Jaanfgh: Mina siiani ikka ise teinud oma VIP staatuse ja juba pikka aega enne seda, kui see VIP ralli siin foorumis peale hakkas Aga see "kogemata kood valesti" teema oli mu tuttavaga...tegi ise VIP omale ja ei tekkinud seda kuidagi. Ja siis avastas SMS sisu kontrollides, et oli ühe numbri valesti pannud ja tegi kellegile teisele sedasi hoopis VIP, sest sõnum läks läbi.
Aga see selleks. Ju talle siis meeldib ikka VIP olla
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 01:02
Sirtsukeseke: Sull võib olla muidugi õigus, aga ma ei usu, kui lähtuda Lickkar-i postitustest, et ta seda ise endale tegi. Kui tegigi, siis tema ennda edevuse küsimus ju. Ma ei sooviks kahelda tema aususes ja siiruses.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 22:41
Kindlasti ta seda ise ei teinud, kuna a seda väitis ja kui oleks valet väitnud, siis oleks ta teinud kvip konto ja ennast siit kustutanud. Ilmselt tehti see telle, et vait jääks ja kui ei jäänud, siis lihtsalt ta konto kustutati ku ebasoovitav opositsioon, Samuti ta paarikonto , bipaar
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 23:49
Vipindusest selline tähelepanek, et selgunud siis nö esimene vopvõistluse võitja, keegi neiu XelsuX . Mõtlesin, et kes see võiks küll olla, kuna nimi täiesti võõras ja nende aastatega pole ette sattunud. Igavesti tragi ja kena neiu 11.03 regas, et siis kui asjad teravaks läksid 2123 vaatamist ja 2 päeva hiljem võistluse võitja. Kindlasti juhus ja minupoolsed õnnitlused auhinnapuhul
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 08:24
Oh teid mõistmatuid
juhtunud on see mis pidi juhtuma et portaali omanikud on hakanud TASUTA hakanud vip kontosi jagama neile kes kisa teevad ja veel teatud tegelastele et siin olev kasutajaskond päris laiali ei jookseks ikkagi.Seega kustutage siiki oma tsenseeritud pildid ära ja tehke plats lagedaks siis saate ka vip´iks siva sest omanikud saavad JUBA aru et tegid lolluse aga uhkus ei luba seda tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2010-03-16 09:57
Tahaks jah selle tunnistamise juures olla. Kui uhkus ei alba, siis teeb seda paratamatus, ehk , kui ei ole kedagi enam kes pilte paneb.. Ja ega ratele ei saa ka kunagi konkurendiks.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-17 18:03
Ma ei viitsinud kogu memuaari läbi lugeda aga arvamus on mul selline, et sind võidi puhtjuhuslikult naisena võtta(ühesõnaga arvuti pani pange) ja seega saidki omale vip konto, tegelikult on kogu stsenaarium lihtne, võiks isegi öelda, et ürgne... Mehed liiguvad alati seal kus naistelõhna tunda ja sealjuures trügivad kasvõi läbi kõrgepingekapi, et sihini jõuda, nii ka siin, mida rohkem on naistelõhna, seda tugevam tung on mõnedel meestel, kusjuures sama papi võib küsida kasvõi eur-des, kui mees ikka tiirane, siis maksab ära või kui pappi pole võtab "soodsalt" credit24-st vmtk.-st. Ka ööklubid meelitavad ju niimoodi oma rahakaid meeskliente, kes teevad naistele happyhour-id, et võimalikult palju sugupühvleid klubisse raha laiaks lööma tuleksid...
˅ näita rohkem ˅