Foorum
2013-10-16 12:01
Kui paljud mehed tõemeeli loodavad või tahavad leida siit endale püsisuhet ? Kuidas reageerida kuulutusele, kus naine kes reklaamib end vähemalt pool viimast aastat päevast päeva kui raha eest saadavat ( ehk siis otsib õhtuks raha maksvat kaaslast ) ja annab ka mõista, et eilne omees oli tore aga ehk homseks leiab parema ( suurema rahakotiga) ,järsku imestab.,et kas tõesti on naine mehe jaoks ainult auk ? On jah !!! Mina meesterahvana ei usu kunagi , et mees unistab kooselust ja laste saamisest naisega ,keda iga jumala päev võõrad mehed igasse auku keppinud on. Jah korra keerab igaüks sellisele kannikasse ja annab suhu isegi kaks korda, aga oma laste emaks ei taha küll sellist naist ükski terve mees,,,Nii .et kui keegi reaalselt tahab leida püsisuhet ja tõsisemat suhtlust, siis punaste laternate tänaval töötamine ei ole küll parim tee selle jaoks,, Vaielge vastu kui tahate,,,
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 14:20
näe see teemake kohe tasane. enamus siinsetest virtuaalprintsessidest vist istuvad nurgas ja vaatavad enda sisse, ning punastavad
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 15:15
Püsisuhtes mees TOHIB ju ikka oma tilli siin iha.ee-s liputada,aga seda vast ikka juhul ,kui kallis kaasa teada ei saa et ta truu miis,ihas toimetab ja mitte veel püsisuhtes naistega flirdib
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 15:23
arvan ,et ka Sinu naine ....rein53...ei oleks tahtund lapsi soetada mehega,kes ihas oma tilli näitab ja juba pool aastat jälgib,kuidas üks naine raha eest keppi pakub ja samas püsisuhet otsib
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 15:40
esimene ärkaja olemas Noormann tundis end ilmselt kõvasti puudutatud olevat ,aga jah , ootan ikka suuremat materdamist ja tõestamist,et näe minu jalgevahe on nii väärt, et seda peabki kogu aeg välja rentima,,andke aga tuld,,,
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 15:59
Puudutatuna ,oh ei
Pole püsisuhtes ,ei otsi püsisuhet,ei anna raha eest,kuid vahel juhtub ,et naudin naudinguga nauditavat
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:12
Järjekordne issloom, kes arvab, et naised ei naudi seksi vaid kasutavad seda elatusvahendiks
Miks ma peaks püsisuhet tahtma? Pigem naudin meeldivat tuttavat
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:24
Mul ei ole midagi inineste vastu kes naudivad seksi ja see on ju normaalne. Mind paneb imestama et elukutselised.hoorad kes elatuvad.oma jalge vahelt saadava rahaga imestavad et keegi neid omale päriseks ei taha ykski mees pole huvitatud teiste vana syljetopsi endale muretsemisest. Aeg ajalt nad kyll sylitavad sinna maksavad selle eest ja lähevad oma eluga edasi. Aga kuulata halinat teemal et ma olen juba nii vana ja peaks endale päris oma mehe hankima ei viitsi kyll mitte keegi.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:35
Ma siis valesti asjaele pihta saanud- pidevalt mõtlen, et olen liialt vana, et mehe kodustamisega mässata
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:51
Ano just minu mõte...... ei ei ei et ma nüüd vana oleksin Aga milleks peab endale igasugu asju koju tassima
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:54
Tüdrukud. Lugege palun hoolikamalt. Jutt käib rahaeest seksi pakkuvatest naistest.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:56
Parma, aga siis nagu peakski naine jääma sinna punaste laternate tänavale we... No ärkab ükskord hommikul, ja oppaaa tahaks püsivalt ühte ja ainsamat meest?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:59
Üks elutark mees on kunagi kirjutanud, et parima naise saab just ameti mahapannud lõbutüdrukust
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 20:59
Meie armsal kodumaa ühsikonnas on see võimatu.
1. Teised hakkavad näpuga näitama, et nää list ja kolmandad räägivad kuidas nad su naist põrutasid.
2. Keegi sellist naist päristööle ei võta.
Ja lõppsõnaks, et mitteükski selline naine ei taha pärismeest ega muud tööd. Vabadusega ja hea rahaga harjunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 21:48
Muideks, Hamburgi punaste latrnate tänava staažikamatel vaateakende daamidel pidi paljudel kodus pere olema. Nad lihtsalt oskavad töö ja eraelu lahus hoida. Eestlased on juba kord selline näpuga näitaja rahvas ja siin see ilmselt ei õnnestuks.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:04
Eks selle naistega on sama mis autoga vaatad naise, kes on kena üritad püsisuhet luua, siis tuleb välja, et suur läbisõit ja muidugi pole kaasas hooldusraamatut, kus siis eelmine või eelmised omanikud märkinud, et kunas hoolduses käinud, aga käid ise temaga suurhooluses ära ja hakkad korralikult arvet pidama ja varsti nurrub peremehe käes
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:04
Näiteks 1930.-1940. aastatel Pariisis töötasid enamik noori naisi lõbutüdrukutena, kuna elada, üüri, maksta ja süüa oli vaja, ja muud elatusallikat polnud võimalik leida. Hiljem said enamikest neist täiesti korralikud pereemad. Võibolla isegi on selline naine oma mehele parem armuke kui täiesti süütult mehele läinud isend.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:14
On vist selline ütlelus, et kõige parem naine pidi ikka olema köögis kokk, seltskonnas daam ja voodis lits
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:15
Foxy, aga need, kes järgneval perioodil markasid vastu võtsid häbimärgistati.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:18
Holla, aga kui liiga valid võid saada sellise, kes on köögis daam, voodis kokk ja seltskonnas lits
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:22
Kuldsed sõnad jfjm
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:35
jf, siukseid palju-palju
˅ näita rohkem ˅
2013-10-16 23:57
Kui see püsisuhtes ...rein53..läheb külla veel mitte püsisuhtes naise juurde,kes otsib alles püsisuhet ja talle seal kohvi ja v6ikusid pakutakse,mis reinukesele peale voodirallit mega hästi maitsevad,loomulikult
Kas reinul ei käi peast m6te läbi,kuidas teenitud raha eest see nämma kraam ostetud on
Vat ei käi vast,sest v6ikud olid ju head ja k6tu tühi
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 00:02
Ei reinul pole mahti sihukese tünja-tähja pele mõelda. Tema peab ju kous naisele seletama, et kus käis ja kuhu raha kadus
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 04:38
Vaadakem ikka, mis pakkuda on.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 10:06
eks jfjm tea ju täpselt millest räägib vabandused ja krooniline rahapuudus on isegi ankeedis kirjas aga tänud vihjamast, kui mul häda käes, siis tulen kysin sinu käest nõu, et mida ja kuidas luisata,,, aga seda ikka alles siis kui häda käes...
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 10:54
Mina loodan tõsimeeli leida siit endale pysisuhet. Püsisuhe on nii ....
Olen kuulutanud ja minule on vastatud ka. Olen käinud koeraga jalutamas.
Käisin Säästukas, seal oli allahindlus.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 16:08
miks peaks vaba naine tahtma püsisuhet mehelt, kellest on teada et ta veedab aega seksiportaalis? miks peaks unistama kooselust ja laste saamisest mehega, kes iga jumala päev topib oma palja tillu ja anuse pilte ülesse, vahib keel vestil teiste koinimist, ajab lolli iba, on luuser ja muidu inetu, saamatu looder kes pole niigi mees et päriselust omale kaasat leida? mõnel mehel on reaalsustaju ikka väga kadunud jah, kohtuda ju võib aga päris oma meheks sellist küll ei taha
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 17:18
Inimesed on erinevad. On moraalijüngrid ja normaalsed inimesed. Moraalijüngrid on reeglina koledad nagu tuumasõda ja lollid nagu kanakari. Kust on võetud väide, et mehed ei taha omale koju naist, kes on töötanud prostituudina? Pigem on kuival need siinsed moraalijuüngrid
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 17:20
miks peaks mingi rõvedikuga kohtumagi?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 17:49
Tõesõna, kui oled rõve või halb maine, siis ei kohtu siit keegi ega ka real maailmas, samuti tean paari inimest, kes leidsid kaaslase ja tänaseks on konto suletud ja pühenduvad ainult oma elule, mitte siinviibimisele.Samas, kui klapid peas võid kohata ka real ajas naise, mehe, kes tegelikult ei olegi selline, kellena ta ennast välja reklaaminud!!Seega loll saab siin, kui ka realis peksa
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 18:00
huvitav lugeda neid meeste praalimisi, kus nemad aga ei võtaks jne. miks ei võiks tasuline naine soovida püsisuhet, samas aga mööda ilma ringihoorav mees arvab et tema on kindel jackpot.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 18:37
Pealkiri (püsisuhet otsivatest naistest) viitab juskui, et arutlus käib naiste üle, kes otsivad püsisuhet. Sisu vastukaaluks usutleb püsisuhet otsivaid mehi? Autoril on vist kõrvadevahel väike torm
Ma küsin selle küsimuse enda jaoks pisut teisiti ja vastan sellele.
Kas mehed looksid püsisuhte endise prostituudiga? Igaühe jaoks on kuskil keegi! Kindlasti ei taha näha iga mees enda käevangus endist lõbutüdrukut, kartes oma enda maine pärast. Sellist meest ei ihka endale ka naine, kelle mees teda häbeneb. Järelikult ei sobi need kaks teineteisele!
On mehi, kes ei heida naisele ette tema minevikus tehtud valikuid ja keda huvitab vaid käesolev ning ühiselt loodud tulevik. Selline mees ei põe koos ringi jalutada. Ehk isegi mõtleb, et kui ennem oli naisel oma roll paljude meeste elus, siis nüüd on ainult tema see mees. Naine tunneb sellise mehe kõrval ennast hästi ja need kaks võiksid täiesti sobida.
Kui teiste arvamustest vähem hoolida on maailm palju imelisem!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 18:51
kui naine näeb hea välja, siis vaevalt meest huvitab kes või mis ta olnud on. teda huvitab naise keha, seda kui pandav ta tema jaoks on.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 23:50
Ajudega meest huvitab, ajudeta mees muidugi paneb kõike mis liigub....
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 00:04
Päris kummaline mees teema algatajaks. Oled naisemees, imed siin kõigile ligi, ootad mingeid imelisi peksmisi, seksi ja laidad naisi, kes raha teenivad. Tead hälvik, minugi poolest võiksid perse minna ja naistele kes elavad oma elu, mitte jalgu jääda, see ei tohiks su tropi elu küll kottida. Vaata oma ankeeti ja siis ehk näed elu teisiti, tra, te moraali lugejad olete kõige jäledamad pervad, sorry, aga mõte jääb samaks, tülgastav.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 00:05
just-milleks lugeda moraali kui võiks teha hoopis oraali
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 08:54
vanasõna: Ühe vana ju teise uus
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 10:19
Naljakas on vaadata kuidas naised.kes on endale hinnasildi jalge vahele riputamud siin solvunut mangivad kui neisse suhtutakse nagu kauppa ja pole vahet kas nad elavad tallinnas voi valgas
Vingumine on ikka sama
Ja kui moni naine tõemeeli arvab, et mees soovih endale teiste kasutatud kondoomide kogumiskonteinerit siis ta ikka ei tunne mehi yldse
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 10:35
ilmas on olnud ikka juhtumeid, kus naine on saadud litsimajast, kellest sai hooliv ja hea elukaaslane ja hea ema
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 12:40
Kel pappi on see ostab naise ja kui pole, peab leppima allahindluste või tasuta naistega, keda on ülimalt napilt. Korralik naine ei taha seksida paljude erinevate partneritega ja tasuta, neile piisab tavaliselt ühest armsast mehest, kes rangistatakse. Enamus naistel on seks ja armastus sünonüümid. Selline seksimine päädib tihti kooselu või vabaduse kaoga. Litsid muidugi teevad seda eeskätt raha pärast ja makstes raha päästab mees end suhtest. Naist kes seksib ainult seksi pärast, sest see on hää, naljalt ei leia. Libiido on madal, testot-himuhormoone näpuotsga.Orgasmisõltuvuse all, nagu mehed, eevatütred enamasti ei kannata. Vaid 20-30% suudavad üldse orgasmini jõuda. Üksikuid nümfomaane siiski leidub, aga nendega ei jõua üks isane tavaliselt sammu pidada...
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 14:36
Ei taha ykski mees seda teiste meeste poolt äratarvitatud vana lihu. Vahet pole kas ta siis kepib raha eest voi mitte. Libu on libu ja selleks jaab. Et libust voiks saada hea naine on myyt mida need libud ise meeleheitlikult propageerivad. Tegelik kurb tosiasi on see et vanu libusi ei ole kellegile vaja isegi tasuta mitte
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 14:38
Naljakas on see ,et juba viimased pool aastat jälgid sa....rein53...ühte püsisuhet otsivat,peret luua tahtvat ja raha eest anduvat naist
Arvan ,kui poleks raha pakkujaid ,siis poleks ka raha eest andujaid.
Ja nagu siin eespool kirjutajad juba mainisid ,siis igale Oma,kellele kulda ,kellele karda.kellele kepp raha eest nämma ja kes naudib seda ilma rahata.
Vat kui sa olek endale l6bumajast naise v6tnud,siis sa siin praegu jäurand poleks,vaid naudiks ikka neid kuumi Araabiaöid mida kunagi nautisid raha eest,aga nüüd saaksid iga kuise koju toodud palga eest.
Kas selline naine ,kes ilma rahata igale annab ja siis püsisuhet otsib,oleks ühe terve eestimehe unistus?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 15:54
selles suhtes olen ma reinuga nõus, et prostituudi unistus leida omale töömaalt (!) rikas kena ja muidu igatepidi vinks-vonks meeskodanik, kuulub siiski rohkem Hollywood'i valdkonda. kõok ei ole Julia Robertsid. sestap ka rusikareegel näitab, et neet kes "töötavad" välismaal, tulevad koju nn. "puhta lehena" ja siin kellegile ikka koti pähe tõmbavad. nood aga, kes kodumaal "töötavad", on need suurimad kodumaiste meeste sõimajad ning väljamaiste meeste kiitjad. ei tea miks küll?
lihtsalt ei kannataks vast ühegi heal järjel oleva mehe ego välja "sõprade" ja muidututtavate kommentaare tema kalli kaasa arvel, kes kuidas ja kui suure summa eest tema naist põrutanud on. muuseas, ega naised kah vist eriti õnnelikud ei ole oma sõbrantsidelt kuuldes, kui hea või halb tema kallis kaasa voodis ja voodi kõrval on eksole, aga siis vähemasti ei pea nad kuulma (enamasti,) et tema kallist kaasat ostetud on....
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 19:21
Olen alati armastanud öelda, et ainult lollid teavad kõike täpselt, sest neile on nii õpetatud ja kahtlemine on tarkade privileg. Ühe kunagise foorumiskirjutaja lemmikütluseks oli, et maailmas võib kõike ettetulla, peale iseenese perse.
Tuli meelde lugu, kuidas eesti ehitusbrigaad saadeti soome mingit tööd tegema. Õhtul otsustasid mehed litsid tellida ja üks meestest saigi oma väga voorusliku naise, kes pidi kuskil pärapõrgus lapsi hoidma. Kes, keda siis rohkem pettis?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 19:36
Naised ei otsigi püsisuhet, vaid mehed.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 20:01
Tegelikult tabas Loovus seekord kümnesse.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 20:50
Ah mis sa jf plärad
Sa ei suudaks elusees vaid üht naist kummardada


Aga lõtvadest naistest ja püsikast. Ei taha ükski normaalne mees omale naist kellest pool küla üle käinud või kellega ringiliikudes pidevalt "tuttavaid" kohtab
Sellesmõttes on naistel elu keeruline, palju partnereid omav naine on lits aga palju partnereid omav mees tegija
Hea et ma ikka mehena sündisin
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 21:02
Miks peaks naine ühe litsi mehe kodustama?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 21:10
seepärast võetaksegi süütu naine, keda hiljem petma hakatakse.
˅ näita rohkem ˅