Foorum
1
2
2013-09-26 18:41
olgu. niipalju võin libertinega nõus ju olla, et misiganes teema ka ei tekkiks, alati on kohe klõpsti kohal teatavad tiimid kes üksteist suudavad igas teemas sopaga ülekallama hakata. eks seegi ole viisakus, viisakus teemaalgataja suhtes. samas see, kui teemas esmapilgul kõrvalist iba aetakse, ei pruugi olla see mis ta esmapilgul tundub, isegi iba võib teemaga haakuda.
mikk, lisa mind siis neljandaks, ma kah oman arvamust ja avaldan seda nii siin kui seal. aga oma arvamuse omamine eipole vist viisakas. eriti kui see mainstream arvamusest lahku jookseb
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 20:32
Vana tarkus on ju see, et enim tõde kuuleb narri suust.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 20:43
Ano, aga selle kohta öeldi ka, et ega tola loll pole.
Tark teab, mida räägib, loll räägib mida teab.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 22:51
jotimees, seleta lahti see point mida sa selle kommentaariga öelda tahtsid. ma küll aru ei saanud. vaatan, et sul on selline parastamise komme, parastamine on hästi naiselik tegevus. kuna sulle meeldib selliseid imelikke tarkusi koguaeg poetada, mis seda võiks põhjustada?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 23:27
Rocky, seda nimetatakse edevuseks
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 00:44
Näiteks eile. Keset kolmapäeva ööd oli vanalinnas paras ports noori joobes tegelasi.
Mingi tibi kakerdas keset teed ja arvas, et tal on täitsa pohhui, kui ma talle otsa sõidan.
Ma roolitaga mõtlesin, et mul on ka pohhui Aga ma ei hakanud seda kõva häälega üle linna karjuma.

Teine näide. Talvel paras lumetuisk oli ja tibin tahtis üle tee minna. Pidasin kinni ja lasin üle minna. Keset teed jäi seisma ja tegi kniksu
Võtsin tibina peale ja viisin koju.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 10:33
On ta sul tänaseni kodus Mul üks tuttav tibin tõstis endise kalevi juures t-särgi üles, kui ta üle tee lasti ja elab siiani selle juures, kes ta üle tee lasi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 14:03
Ei, ei ole kodus. Vahel külas käin....

kalevi platsil üksõhtu üks tibin tegi tantsides strippi. Täitsa alasti kiskus, korraga tuli mingi tume mersu ja tibin korjati autosse ära.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 21:49
Enam ei ole viisakas ega täna neid, kes sebra ees peatuvad- muidu pean veel mõne juhi koju ka endale kolima, kus ma ta panen
Tegelikult ongi just mehed janooremad naised need viisakad, kes viitsivad hoogu maha võtta enne ülekäigurada. Soliidses eas mammid ja papid üritavad veel vastassuundagi pöörata, et ikka üle saaks sust sõita
˅ näita rohkem ˅
2013-09-28 06:33
Püüan ka märgi-margi maha panna. Olen aus ja tunnistan, et kogu teemat ei viitsinud läbi lugeda. Tegelikult tahtsin soovida Ano-le head isu. Märkasin, et ta on hakanud jäätise sõbraks. Ja seda ka et mina vett ei joo ja jala ei käi. Nii et sebraga pole mul mingit pistmist. Aga jalameestele soovin head teed.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-28 17:03
Muide Raitsx, ma ei mõtle vaid tean, et oled Võru tropp. Kui praegu juhtuksid mulle tänaval juhuslikult vastu tulema, siis ilma mõtlemata saaksid lõuga.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-28 18:32
Tänan, Kallake,- korra aastas võib ju ka jäätist limpsida
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 21:19
Kurat midagi on nihu,ma ei karda Kallakest aga seda jama ma pole kirjutanud.Netitargad,kas keegi saaks minu konto all kirjutada?On olemas kyll programm,kus teise konto all võid teha,mis iganes?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 21:27
Asi selge,sai kyll.Muide sellist sõna kuulsin isegi esmakord.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 21:42
Raitsx, tänud kirja eest, mille mulle postkasti viskasid. Kuid olgem ausad, asi on tõesti jabur. Ehk olid viinauimas, kui siin oma tekstiga laineid lõid. Laupäev oli vist see päev, kui siin ringi tuigerdasid ja mingit mula ajasid. Nüüd oled oma soperdise ära koristanud, kuid minu hinge said paraja portsu paska lasta. Ma ei andesta Sulle seda surmatunnini.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 21:50
Ära andesta,mina sulle seda paska ei kirjutanud,viinauimas või mitte olen ma alati adekvaatne ja pole vist kedagi siin sõimanud ,ähvardanud ega sopaga yle kallanud.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 21:55
Olgu pealegi, ega ma pikka viha suuda pidada. Teeme väiksed õlled Sinu kulul ja asi ANTS. Kui Soomest tuled, või sinna lähed, siis astu läbi mõne õllega ja unustame selle jutu.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 22:00
Õlled võime ikka teha aga mitte minu kulul,ma pole sponsor,klapime ja asi klaar.Igatahes tean ma kes nn.nalja tegi.Selle saab minu syyks panna kyll,kui ma jh laup väikest uinakut tegin
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 22:10
Raitsx, ära nüüd nii kooner ka ole. See ju kõigile teada, et ajad Soomes rasket raha kokku. Mis see mõni euro siis ära kulutada Sulle ikka teeb. Kuna Sul sõbrad sellised, kes Sinu kulul halba nalja teevad, siis pead selle eest lõivu maksma. Ära siis järgmine kord jäta oma arvutit ripakile. Pane oma arvuti alati seitsme luku taha, kui lähed uinakut tegema.

See oleks Sinu poolt elementaarne viisakus minu suhtes, kuid mõne õlle välja käristad.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 22:15
Vaata,ma selline nõukaaja mees,kes eriti ei lepi mõne õllega,asi läheb ikka korraga terava peale ja lausa mitu päeva.Iseasi,kui sa vastu pead Kooner ma ikka pole.
˅ näita rohkem ˅
1
2