Foorum
2013-09-14 01:21
olen kuulnud doktor Simeonsi dieedi kohta. tundub, et tegemist on väga tõhusa dieediga. hea lahendus ülekaalu probleemile ning võimalus saada ideaalsesse vormi. koduleht ja info: http://www.simeonsidieet.ee/
mida arvate?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 01:36
Ei ma neid doktoreid tea, aga kõik algab inimese enda mõtlemisest st. peast. Lühemakasvulised vajavad vähem toitu. Ja seegi on vale arusaam, et rasvast ei tohi süüa, sest siis ahmitakse rohkemgi. Mitmekesisus on asja pluss.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:23
Olen mina eeltooduga täiesti ühel meelel. Süüa võib kõike, peab ainult omal ajud olema,mitte pärast kuskilt abi otsida aga eesti inimesed on oma ajud vatti täis toppinud ja nende eest mõtlevad teised inimesed oma kasu püüdes, sööge lollid meil raha tuleb aga on ka teisi teemasid mitte ainult söök.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:46
muidugi peaks tasakaalus liikumisega olema, aga seda ikka ise tunnetama.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 09:56
kummaline konto ja veel kummalisem postitus. selle teema sihtotstarve jääb segaseks. kas postitaja kardab ennast avalikustada?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:01
Mida siin kummalist on? Kindlasti on tegemist programmi müüjaga.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:03
või näiteks müüjaga jah. mulle tundus veider teha konto ainult selle postituse jaoks. ja miks just dieediprogramm
kas buduaaris poleks sellised arutlused.. hm kohasemad?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:22
Ta ei teinudki teemat selle üle arutamiseks, see on puhas reklaam ja eklaame topitakse kõigisse võimalikesse aukudesse.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:28
kes teab, miks. ma pole viitsinudki seda linki uurida. mul tekib vastumeelsusest mingi tingrefleks, kui ma sellist reklaami vaatan. sellele ma reageerisingi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:48
Utha,katseta ära. pärast hea kogemusi teistele jagada.
kui pole uurinud ja katsetanud? võib olla polegi vastumeelne
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:49
ära poe, risto
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:51
teemaalgatajale,

Mul on Sulle kõigepealt küsimus :

Miks Sa reklaamid oma profiili avaleheküljepeal seda, mille kohta palud infot ja arvamust ?


Tahan öelda Sulle ja kõigile teistele, et ärge olge rumalad ja naiivsed taoliste lehekülgede suhtes.
Kui kõik nii lihtne oleks, oleksid maailma tänavapildid teistsugused ja poleks vaja ei aeroobikat ega muid trenne
Kui mäletate, siis mõni aeg tagasi oli pressi esilehekülgedel inimeste kaebused seoses analoogilise "toote" kohta ( kaalulangetamise kapslid), kus inimesed kurtsid, et kaal ei kao, tuli hoopis juurde, raha tagasi ei saa, keegi telefoni vastu ei võta, emailid tulid tagasi jne jne.

Meie riigi Tarbijakaitseamet aga esines selle kohta AK-s ja ütles: " nad on jõuetud selle probleemi lahendamisel, kuni firma, kes müüb on registreeritud USA-s "
Tol ajal sai Tarbijakaitseamet kaalulangetamise kapslite kohta üle 1000 kaebuse üle Eesti !

Tutvusin ka "selle" "juudidoktori" leheküljega, millest teemaalgataja räägib------ Mind ajas see asi naerma, ma mõtlen sellest 1000 korda halvemini, kui suudan end väljendada
Kuidas on meditsiiniliselt VÕIMALIK "maailmakuulsal" "doktoril" lubada kaalu langetada kuni 15kg 40 päevaga ???????
Miks müüakse toodet, millest me ei saa ega tea mitte kui midagi???, mis see on ??? mida see sisaldab??? mis on võimalikud kõrvalnähud???

Miks tänapäeval ma pean veel neile helistama ja ütlema, et TEGIN ÜLEKANDE ÄRA ???

Jumale eest naised ja mehed, kõndige sellistest lehekülgedest mööda ja kui teil pole kuhugi 97-t eurot panna, siis viige loomade varjupaika ja ma luban, et saate parema enesetunde !
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 10:59
sucker34- nii see paraku on. kahjuks neid lihtsameelseid leidub kellele sellist jura pookida soovitakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 11:24
sucker34 Olen sinuga ühel nõul, pole mõtet isegi vaidleda kellegil, nii ta kahjuks on kuid viia raha loomade varjupaika? ka to on üks rumalamaid tegusid, armastan väga loomi, kuid kui te ei tea mis selle rahaga seal tehakse ja kuhu pannakse ja milline äri seal käib siis soovitan ka sinna mitte paigutada oma raha, kirjutan sellepärast et tean ja olen kursis selle asjaga, parem viige sööki ja sellist mis inimesele ei kõlbaks, kuid ka to on kahe otsega asi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 12:17
Sucker, sellele küsimusele on ju lihtne vastata. Lauljad ja näitlejad peavad olema füüsiliselt väga heas vormis. Voodiserval võib(kui võib) küll rasva põletada, aga jõudu ja vastupidavust sellest ei tule. Aga ega need rasvad vist kah ilma liikumiseta taha kaduda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 12:23
jo-jo efektist olete midagi kuulnud? kapsleid ja eratreenereid on vaja selle jaoks, et lava-, ajakirjakaane- jne vorm saavutada. vahepealsel ajal sellest "puhatakse" ja ollakse "tema ise"
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 12:36
kunagi olen lähemalt uurinud neid nn edulugusi,,,väidetavalt eestis elavad inimesed,kes on kaotanud kymneid kilosi, pole reaalselt olemas mitte yhtegi,,!!!! kõik nimed on väljamõeldud ja programmi myyja isegi möönis ,. et tegemist on niiöelda "tüdi Maalidega" maalt, keda kõik teavad aga keda keegi näinud pole,
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 13:24
Aga tutt, tead, sul on ikkagi väga ilusad tissid
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 13:36
Ära põe. Äge olid ja mitte keegi ei arva sellest halvasti. Mulle küll meeldis see mis ma nägin
˅ näita rohkem ˅
2013-09-14 13:44
tahaks ka näha
˅ näita rohkem ˅