Foorum
1
2
2013-09-08 09:26
See teemaalgatus sai tõuke teemast: KAS JA KUI TÕENÄOLISEKS PEATE VÕIMALUST ENDALE SIIT SAIDILT KA ABIKAASA LEIDA ?

Aleco 2013-09-08 02:38:44
jfjm (2013-09-08 02:26:12) .... "Nikunäljas naksitralle" ei peleta eemale mitte miski. Nad ei märkagi midagi - kirjutavad naisele ja kui selgub et mees - siis sobib see ka.

jfjm 2013-09-08 02:49:35
Aga kuidas siis suhtuda 110% heteromeeste ankeetidesse, kes teevad meestele ettepanekuid?

Aleco 2013-09-08 02:53:23
jfjm ... Seda on lihtne kommenteerida - need "heteromehed" pole veel kapist välja tulnud.

Kosmosetutt 2013-09-08 02:57:19
Vale, nad on VABAMEELSED mehed

Vabakuulaja 2013-09-08 03:01:32
vabameelsus....meelest vaba...ilma meeleta...meeletus.... vahet pole

Kui vabameelsed siis heteromehed on? Ja miks otsib heteromees sekssuhet mehega, kui ta on tegelikult kooselus iga päev naise kõrval. Ja tavaliselt on nad kõik soovinud olla seksides mehega passiivses rollis. Ja veel seda, et nad põhiliselt soovivad kohtuda bi-meestega.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 09:42
Kõik võivad olla vägagi vabameelsed omades piirides.
Ma ei ütleks, et hetero on vähem vabameelne kui bi või homo.

Kes on vabameelsem:
1) Kas homo kes lesib nagu meritäht ja ainult imeb?
2) Või hetero kes teeb huvitavaid rollimänge ja seksib avalikus kohas?

A) Alatasa kakane riist?
B) Tähistaeva all magamiskottides kõrvuti lesivad heterod kes teevad üksteisele käeseksi ja pai, silmi tähtedelt kõrvale pööramatta?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 10:22
võibolla olid need rõhuasetused sinu küsimustes praegu teadlikult hetero vabameelsuse kasuks mängitud ja sa tahtsidki lasta heterotel võidutseda ning endale, aga võibolla ka teistele - aga eriti heterode „vastastest“ geidele ja bi-dele - lihtviisil seda, et heterod tõesti pole ülejäänud meestegrupist vähem vabameelsed, tõestada, aga ma siiski juhiks seejuures su tähelepanu ühele seigale ja nimelt - sinu vastusevariandid on ümbervahetatavad ja kergesti kohandatavad, ehk siis peale kahe vastandgrupi tunnuste ära vahetamist ja tulemuste lähemat uurimist selgub, et tegelikult on mehed mõlemast grupist võimelised mõlemat varianti tegema ja erilist vahet neil sellise astmelise jaotuse alusel nagu teha ei saa. minu arust heterod sul siin nii ei eristu, kuigi vastandumine on sul juba arusaadavalt vastusesse sisse kirjutatud. ma ei võtaks seda aluseks.
tahad kirjutada heterona heterote vabameelsusest, samas ise kuigi vabalt selle üle sa ei arutlenud. kuhu jääb siis see vabameelsus, mida sa kaitsed?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 11:11
Omasooiharus ei võrdu rohkema vabameelsusega.
Samahästi võiks tuua näite, et vastas soo ihalejad võtavad asja veel laiemalt kui oma sooga piirdujad.

Kas eesli vägistamine võrdub vabameelsusega?
Eelistus ei võrdu vabameelsusega.

Üks sats on selliseid kes leidsid kellegi kes väga meeldis, isegi kui see oli samast soost.
Teine sats on selline keda vaid samast soost isikud tõmbavad. Nemad on kiiksuga ehk mingi vaimne häda on küljes.
Kolmas sats on sellised Bi 'd kes ei tea mida tahta või ongi need "vabameelsed"
Neljas sats on normaalsed.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 11:25
Õigem sõna oleks "hea fantaasia" kui sa suudad kõik loomad naiseks fantaseerida.
Paned mehele või loomale taha, aga ise fantaseerid naisest.

http://youtu.be/HNMq8XS4LhE?hd=1
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 11:52
Siin videos hetero naine seksib / elab koos transa mehega.
Kusjuures transa tunnistab ülesse, et see oli midagi väga vinget mida ta varem kogenud ei ole ja normaalne on veel meeli ülevdavam kui transarlus.

http://youtu.be/U5qutHb0BUE
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 11:57
Ma parem ei räägi, mis on vabameelsus. See keerab teie maailmavaate pahupidi ja äkki jääb veel maailm seismagi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 12:05
Parma! Vabameelsust mõistetakse erinevalt No kui näiteks külapoes käid jäätist ostmas, nii et on lühikesed püksid ja top-pluus!? Ma olen külarahva silmis ju vabameelne! Aga iha-kassutajate hulgas ma olen kompleksidega vanamutt
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 12:11
Silmaring.
Kui inimene õpib tundma teisi, on ta tark. Kui iseennast, kirgastunud.

Sildistatakse alati iseenda subjektiivsest vaatevinklist lähtudes.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 13:01
Vabameelsus ei kohusta mitte millekski!
Vabameelne ei ela nagu peab, vaid elab nagu meeldib.
Vabameelne eelistab oma arvamust teiste omale, aga ta ei hakka seda teistele pealesuruma.
Kuigi vabameelsus tähendab reeglite eiramist, on olemas reegleid, millest on soovita kinnipidada ja see ei vähenda veel vabameelsust.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 14:59
jfjm-i definitsioon mulle meeldib Olen nõus vabameelne olema
Üldiselt peetakse vabameelseks vist kombelõtvust ja valikuta kõige ja kõigi panemist, sellisel juhul olen pigem konservatiivne kui vabameelne.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 16:29
Ega siis seda vabameelsust ei pea kohe avalikult kõigile näitama, kui on karrtus kombelõtvuse silti saada.
Piisab, kui 2 inimest seda oamvahel teevad vabalt nagu pähe tuleb ja kuidas tuleb ja mis tuleb.

Siin võite jah seda maskeraadi teha ja oi kui viksid ja popid olla. Aga oluline on just selle kahe tegelase vaheline vabameelsus.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 16:36
Aga mis on vahet vabameelsusel ja kompleksivabal???
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 16:41
Vabameelsus on avatud uutele mõtetele, soovidele, ihadele.
Kompleksid on allasurutud tungide kogum, ehk siis mida sa tead juba endas ja millest sa kiivalt kinnihoiad.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 16:45
Näiteks:
Vabameelne paneb selga lühikese moeka topi ja käib sellega küla poes.
Kompleksides aga ei pane seda toppi selga, kuna ta arvab, et ta ei näe hea välja, äkki keegi arvab veel midagi pahasti.

Said nüüd vahest aru?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 17:01
Nii et ma olen nagu rohkem vabameelne, mitte komplesides?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 17:08
Kompleksid on rohkem nagu sellised asjad, mida sa enda peasees ise mõtetes alla surud ja mis tegelikult ei olegi mingid eriti suured asjad. Nad ei ole teinekord isegi üldsuse moraaliga seotud.
Näiteks meikimine. Mõni meigib ennast kodus ka metsikult krohvialla. Iseeneset ei ole see ju kodus biig diil olla ilma värvimata.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 19:00
nooh.... mina olen vabameelselt omis kompleksides
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 19:05
Kompleksid on erinevatest hirmudest tekkinud kinnismõtted. Ka vabameelsel võib olla komplekse, aga tal puudub hirm olla teistest erinev.
Vabameelne on isiksus, mitte osake hallist massist.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 21:21
Jama lugu on see, et kõik naised arvavad, et nemad on just see ainukene erinev sellest hallist massist.
Krt kuidas siis saab vahet teha, et kes on kes.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 21:26
vat, sellest ma kah aru ei saa, et mingi pildi põhjal reis soojale maale või ole sponsoriks.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-08 21:49
Parma, viga ongi selles, et tahetakse olla erinev ja ka püütakse selle poole, aga eeskujuks võetakse selle sama halli massi koorekiht, või nende poolt heakskiidetu. Seega püütakse vaid halli massi pinnale pääsed, aga mitte sellest eralduda.
Vabameelne allub vaid enda tahtele. Tahetega, aga on selline lugu, et seda teised eriti mõjutada ei saa. Ühiskond võib küll üksikisiku allutad enda tahtele, aga isiku enda tahet see ei muuda. Ta lihtsalt teeb, mida peab, mitte mida tahab.
Ainuke võimalus, et teine tahaks, mida sina soovid, on soovida seda, mida teine tahab
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 00:01
Saage palun aru, et vabameelsus ja sxuaalne orientatsioon on kaks täiesti erinevat mõistet ja ei kattu tõesti ühegi kandi pealt.
Veelkord ERINEV SEXUAALNE ORIENTATSIOON EI TÄHENDA, ET INIMENE ON VABAMEELNE!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 00:02
samamoodi ei tähenda seda ka "hallist massist" eristumine. aga mis kurat siis tähendab? kõigetegemine? noh, mitte keegi ei tee kõike!
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 00:04
ergo: mina väidan, et vabameelsus on vaid sõnakõlks.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 00:43
Päris sõnakõlks see ikkagi pole. Vabameelne ei häbene olla, mingite lollide reeglite pärast, see kes ta tegelikult tahab olla. Ja kui talle meeldib olla osake hallist massist, siis ta ka on seda, aga soovi korral ta ei karda erineda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 02:28
köh köh, ei taha väga irooniline olla aga mis värk neil pededel selle vabameelsuse ja heterodega on?

kas nad näevad igas sõnas mingit võimalus seksuaalseks diskrimineerimiseks ja vaenu õhutamiseks?
ps. tuletan siinkohal meelde, et lugege teema algust ja siis mõelge edasi enne kui minu postitust nokite
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 20:47
Vabameelsus-hmmmm. Üks asi on see kui vaadatakse oma soo esindajaid aga kui korrektne härrasmees ööklubis iharalt mu kingakontsa silitab ning talle pea armastust avaldab siis minu närv seda välja ei kannata. Jama pisut ka ju kui kingad enne mind mehele saavad
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:07
Natureboy sai ka söna sekka öelda. Aga ega siin midagi uut olnud. Mis teha kui tal pidev köha. Köhi aga, ega sa nagunii suuda midagi muuta.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:16
Looduspoiss ei pannud lihtsalt tähele, et juttu pole lihtsalt pededest, vaid kapipededest ja nende puhul on asi vabameelsusest ikka väga kaugel. Nemad on enda himude ja hirmude orjad.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:21
Ehk see loodusepoiss kuulub ka kapipedede hulka, kuid kahjuks ei julge seda avalikult tunnistada. Kõhib siin kahtlaselt ja ehk sellega tahab oma kalduvust ääri-veeri tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:28
Olen vabamelene ja tahan mehega nõka-nõka teha. Aga on kompleks, et äkki ei mahu.
Mis siis teha?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:30
Parma, kasuta libestit.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:31
Parma, vaata, et su kurk ikka piisavalt sügav on, muidu köhid pärast ka nagu looduspoiss
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:31
Libestit ei saa kasutada, SET AINULT LITSID KASUTAVAD LIBESTIT JA MINA EI OLE LITS

No ei saagi siis mehega nõka-nõka teha ?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:33
Parma ära piparda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:35
Et kui pepusse ei saa, siis peaksin suhu võtma
Vot, see on vabameelsus.
Aga pipardamine on kompleks.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:43
Aga milles siis probleem, oled vabameelne ja võta aga suhu. Ja küll need kompleksid ka aja jooksul kaovad. Vähe kannatust ja kõik laabub.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:46
Suhu võtmisega on järgmised jamad. Alla ei julge neelata ja välja ei raatsi sülitada. Mis teha?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:47
Parma, Dogma on kindlasti nõus aitama, aga siis ära unusta luupi kaasa võtta. Muidu loed ka pärast foorumist, et ei oska tilliga midagi peale hakata.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:51
Jumal küll, õpeta nagu väikest last. Kasuta kummi ja siis saad seda head kraami mustadeks päevadeks hoida. Kes teab mida tulevik toob. Pane külmikusse ja kui peaks isu tulema saad kasutada.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 21:59
Kas see on kompleks, kui mulle miski ei meeldi, ei mõju erutavalt ja ma ei soovi seda teha? Kas siis on vabameelsus ja kompleksivabadus, kui ollakse kõigeks valmis?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:00
Küsimus on mõttelaadis. Muud ei midagi.
Kas oled valmis kõike tegema või ei ole valmis. Alati EI PEA tegema hakkama. Asi on mõtlemises, et kas oled seda valmis tegema või ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:09
Vaevalt on olemas keegi, kes on valmis KÕIKE tegema ... Järelikult on siis kõigil kompleksid? Järelikult pole ühtegi vabameelset? Või kus see piir siis õieti jookseb?
Mõttes on paljud valmis teab-mida tegema. Kui tegelikkuseks läheb, siis paraku ei suuda. Kas see on vabameelsus või kompleksides olemine?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:14
No mõtle kuidas tahad aga enda orientatsiooni ümber mõelda ei oska!!(mina vähemalt) ...........aga näiteks oma naist suudaks vabalt ilma armukadeduseta jagada mõne teise mehega.(siinkohal võimalikud variandid) Loomulikult eeldusel, et see ka naisele meeldib! (samas ei kohustaks see naist mingiks vastuteeneks mulle jne) ...........usun, et olen paljude standardite kohaselt vabameelne, mis aga mõistagi ei tähenda, et lausrõvedusi teeks(ei liputa kuskil pargis ei pane alaealisi, loomi jne.)
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:15
No mõtle kuidas tahad aga enda orientatsiooni ümber mõelda ei oska!!(mina vähemalt) ...........aga näiteks oma naist suudaks vabalt ilma armukadeduseta jagada mõne teise mehega.(siinkohal võimalikud variandid) Loomulikult eeldusel, et see ka naisele meeldib! (samas ei kohustaks see naist mingiks vastuteeneks mulle jne) ...........usun, et olen paljude standardite kohaselt vabameelne, mis aga mõistagi ei tähenda, et lausrõvedusi teeks(ei liputa kuskil pargis ei pane alaealisi, loomi jne.)
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:16
Näiteks suhuvõtmine. Kui inimesel on kompleks selle suhtes, siis ei tee ta seda kunagi. Vabameelne võib sul suhu võtta, aga kui see talle ei meeldi, siis ta ei tee seda. Ja vabameelsus peitubki selles, et temale pole suhuvõtmine seksi kohustuslikuks osaks
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:18
No kui mõtetes on juba valmis tegema, siis on asi väga hästi.
Jah, üldistades, vabameelseid ei olegi olemas. Alati on mingi piir, mida see aju ette seab ja asi jääb tegemata.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:22
No kui inimene teeb seksis seda, mis talle ei meeldi, siis pole ta vabameelne vaid pehmo, keda kasutatakse või kellega manipuleeritakse. Olgu siis vahendiks raha või midagi muud.
Mulle meeldis tegelikult rohkem see mõte, et mingi tegevus pole seksis kohustuslikuks osaks. Laiendaksin seda mõttega, et ükski tegevus ei ole seksis kohustuslikuks osaks
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 22:25
Meeldivus ja tahtmine teha on erinevad asjad.
Mulle ei meeldi suhu võtta aga kui ma tahan siis ma teen seda.
˅ näita rohkem ˅
1
2