Foorum
1
2
2013-07-29 22:39
Kelle millised kogemused on alasti ujumisest? Kas olete käinud öösel või päeval? Kus olete käinud alasti ujumas?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 22:40
palju on vahet alasti ujumisel või sellel, kui on paar riideräbalat ümber
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 23:10
alasti ujudes jäävad riided kuivaks. Selline kogemus siis, loodan et sellest on sulle kasu
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 00:39
Käisin õhtul Jägala-joal. Seal küll paar meest ja naist ujusid või noh mulistasid paljalt vees.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 00:50
nu. perverssust ikka tegid selle peale siis ?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 00:53
Natuke tegin. Pärast viisin tüdruku metsa, mustikaid sööma. Siis oli keel mustsinine nagu tsau-tsaul.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 00:58
nojah, sounds natuke like perverssus, aga vähe. Oleks pidanud sinine keel väljas põõsast välja kargama ja onama, siis oleks ok olnud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 01:12
Nii, et ärge alasti ujuma minge. Lõppeb see põõsas onamisega.


Aga, et perverssuse poolelt. Ai ei ma ei kommentaari....
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 01:17
Aa. Miski lahja perverssus siis
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 09:43
Mina küll ei leia, et alasti peaks ujuma. Kui vastavaid riideid veekogu ääres kaasas ei ole siis kõrini vette ei lähe. Saab ka lihtsalt jalgupidi vees sulistada, ilma, et üleriideid märjaks teeks.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:29
Vahet pole, oma või võõras mees. Minu veendumust selles osas see ei muuda. Olgu või cm2 sed ribad ümber, aga peavad olema.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:31
Üldiselt alasti ujutakse põhiliselt öösel, see on vist selline traditsioon
Kuid leidub ka erandeid...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:33
Sheebatüdruk, aga riided saavad ju märjaks ja kus Sa neid ikka kuivatad, pealegi Sa mõtle...võtad Aikonpoisil kõvasti käest kinni, ja koos astute , päikesekiirtest kullatud ihud, otse hiidlaintest loksuvasse ookeani, saatjaks albatrosside lembelaul ja uhkelt ukerdavad mõrtsukhaid... Onju ilus?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:37
Alasti ujumisel on üks häda, siis ei saa naised kurta, et neil pole midagi selga panna
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:40
Need riided, mis märjaks saavad Aikonpoiss, võetakse seljast ära ja ega mind ei häiri, kui suveklidikese all on paljas ihu.
No kui illustreerivad mõõkhaid ja albatrossid välja jätta, siis pole sellel fantaasial suurt vigagi. Ja sedasi käest kinni hiidlainetes hullata saab ku ka siis kui ujumiseks või veeprotseduuride nautimiseks ettenähtud kehakatted üll on. Ma ei näe nagu erilist pointi alasti avalikus kohas kümblemiseks. Ja kui aus olla, siis ega ei meeldi ka visuaalselt vaadata teisi seda tegemas. Pööran viisakusest pilgu mujale, kui peaks sellise stseeni peale kusagil sattuma.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:40
Sheeba, aga Sul olid ju pildid. Seega on olemas reegleid kinnitavad erandid
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:44
aikon, ära lase ennast kõvasti käest hoida, kui hai ta ära hakkab tassima võtab ka sind kaasa
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:45
Jf, see et mingil kunstilisel eesmärgil või mingi kuvandi saavutamiseks riided seljast võetakse, ei tähenda veel alasti ujumist

Üks asi on pildile meeleolu loomine, teine asi on ujumine. Ära aja kahte asja segi.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:49
Ehh Sheebatüdruk, ma just mõtlesin, et pakun Sulle oma kuldsete liivadega privaatrannikut, kaugel India ookeanis, et Sa seal siis vabalt ja vallatult saaksid ennast lõunamere tuultes hellitada lasta aga Sina, ehh Sina ...
Boom, tänan tähelepanu juhtimast, kindlasti jätan meelde Su õpetlikud sõnad
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:54
Sinu kuldse liivaranna vastu pole mul midagi. Ma võin ju seal patseerida ringi oma imenappides rannariietes. Need küll otseselt ei katagi midagi eriti, aga annavad pigem rohkem fantaasiale lennukust
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:02
Njaa, Sheebatüdruk, Sinu mõttel on jumet ja oh neid kauneid imepeeneid triibukesi, mis Sinu nappidest niidikestest jäävad kuldsele ihule Hakka nüüd sumadane pakkima, ma tellisin just omale uue aadamarüü ära.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:03
Sheeba, ehk on viga hoopis selles, et need imenapid rannatiided pärinevad mõnest kuulsast prantsuse moemajast
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:07
Vaata Jf, tegelikult need nöörid millega rannas võiks patseerida on hoopis USA päritolu. Viisakamad pärinevad Kolumbiast Ai kurja, jah on olemas neid riideribasid ka udupeenest Prantsuse käsitöö vallast. Mul neid nii palju, et koheselt ei meenugi, kus need valmistatud on kõik. Mis teha kui mulle selline udupeen peenike pesu meeldib
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:12
Aikonposs, kas see uus aadamarüü on ikka pruunikarva ilmega
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:14
Sheeba, niiet tunnistad ennst asjade orjaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:15
Sheebatüdruk, mu uus aikoniaadamarüü on pronksja helkega, eest avatud ventilatsioonisüsteemiga
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:23
Jf, kas nüüd asjade ori oleks, aga jah, mulle meeldivad ilusad asjad ja kui need lisavad olemasolevale visuaalselt lisaväärtust, siis jah olen asjade ori. Aluspesu pead ju sinagi kandma. Mina eelistan ilusat ja kvaliteetset. Ja üldse ei häbene kulutada selle peale rohkem raha. Ja oleks see siis ainult pesu mille peale ainult kulutan.

Aikonpoiss, okey ma siis pakin oma rannariiete kollektsioonid kohvrisse ja hakkan tulema. Ma loodan, et sa ikka aitad mul seda kolme kohvritäit tassida
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:30
Sheebatüdruk, mu amuur, otse loomulikult aitan ma need kohvrikesed eesli turjale upitada, et siis enne minu saarekesele jõudmist läbi põigata idamaa bazaarilt ja kogu see mittevajalik nänn seal kolme hõberuupia eest laiali jagada, et siis õnnistatud ilmel ja kaks kätt taskus edasi reisida
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 11:47
Sheeba, paraku mina ei ole eriline pesufänn. Ja kui ma seda kannan, siis mugavus on tähtsam, kui firmamärk.
Sinu kirjutisi lugedes jääb mulje, et kuulud nende hulka, kellele romantika tähendab ainult lilli, veini ja küünlavalgust. Minu jaoks on romantika ootamatu tavalisest erinev meeldiv olukord, mis pole kammitsetud ühiskonna poolt pealesurutud normidesse.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:26
Jf, see mis on minu jaoks tähtis ei pea olema mitte kellegi teise jaoks oluline. Üleüldse ei arva ma, et kõik inimesed peavad olema sarnased. Erinevus rikastab. Sinu jaoks on romantiline ootamatus, minu jaoks loob romantilise ja meeldiva tunde see, kui mind hellitatakse ja külvatakse komfordi ja luksusega üle.

Mina ei tule sulle halvustavalt nähvama, et sa oled liiga lihtne. Jah, kui sulle piisab rukkilillest põlluservas, siis see on tore. Mina eelistan orhideesid ja nende saamiseks, pean ma kordi rohkem vaeva nägema. Samas, ei hakka ma ka silmakirjalikult eitama, et ma olen valmis selle nimel rügama, et saada just nimelt seda, mis minu hinge helisema paneb
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:30
Jah Aikonpoiss, mina võin kerge südamega, selle riidekuhja bazaaril kolme hõbeseekli eest ära anda Ning siis selle saadud kolme hõbeseekli eest hoopis kanamuna suurune briljant endale kaunistuseks soetada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:35
Ka Eesti looduses esineb orhideesid. Peab loema vaid oskus ja soov neid ülesleida.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:47
Jf, ma olen sellest teadlik, et ka eesti looduses seda liiki esineb, paraku ei seedi ma looduses esinevate tüütute, kuid flora ja fauna jaoks väga oluliste putukate seltskonda ning eelistan pigem kaugetelt maadelt sisse toodud selle taimeliigi vorme. Erinevus rikastab, seega jääb tänu minu pirtspeklusele sulle suurem ruum avastamiseks ja metsailu nautimiseks. Ja nii lihtne see elu ongi. Nii palju, kui on inimesi on ka erinevaid soove ja arvamusi.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:48
Sheebatüdruk, kuhu ma selle briljandi võin Sinu külge kinnitada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:51
Ma jätan selle koha valiku sinu otsustada, kuhu see hinnaline tahumata kivi riputada Aikonpoiss
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 12:58
Sheebatüdruk, kui lubad, siis punun ma palmilehtedest udupeene kee, kinnitan selle külge tolle kivikamaka ja riputan "kahe tee ristumiskohale", kus siis vaene teekäija, nagu ma olen, saan ajati rammu ja tarka nõuannet kogumas käia, asetades oma saua kivialusesse altarikambrikesse.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 13:01
Aikonpoiss, miks ka mitte, sellel ristumisteel mul veel ehted puuduvad
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 13:11
Jess, ühtlasi on lahendatud ujumisrõivaste probleem, sest neid asendab too kivikene aga nüüd Sheebatüdruk, korja oma padajann kokku ja asume teele, sest enne bazaari sulgemist peame me kohal olema, et kasulik diil vormistada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 13:17
Ok, Aikonpoiss, panen padavai oma sumadanne pakkima
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 14:07
Vabameelsed my ass
Nüüd võiks keegi järgmise teema teha kus räägitakse leilisaunas riietega käimisest

Loomulikult on alasti ujumine fun ja hoopis teise fiilinguga on öösel kuuvalgel koos kaaslasega paljalt ujumine
Kes ei usu proovigu järgi, ainult ärge mind süüdistuse kui meeldima hakkab
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 14:52
Kuuvalgel alasti ujuda!!!!! ..............koos kaaslasega(eeldan, et vastassugupool) .........ärge seda nüüd küll jumala pärast proovige!!!! ............kogemused ütlevad, et see tegevus lõpeb neetult tihti kindla sexiga!!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 15:17
Igal mõnul on oma ohud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 16:37
Mõni teadjam võiks nüüd rääkida ikka hüdrodünaamikast ka! kas paljas till, mitte vees takistust ei moodusta ja kas kottide taga turbulentsi ei teki, kas ikka saab sama kiiresti ujuda kui pükstega?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 17:03
Miku, kui till nagu ankur põhja kinni jääb ja seljataga hai oma lõugu lõksutab, siis või turbulents tekkida küll suurest hirmust. lisaks on palja tilliga ujumisel oht et seesinane lipendis, langeb mõne krabi haardesse või kogunisti vee all hulpiva naistuukri raudhammaste vahele.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 17:46
Aiku, mis ajast tuukritel hambad väljas on vee all?
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 17:49
Dream, sellest ajast alates, kui mehed hakkasid tillpaljalt ujumist harrastama.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 19:30
Ja mina omas lihtsameelsuses arvasin, et mehed eelistavad paljalt ujuda kuna siis saab mõningaid osi tüürina kasutada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 20:16
kui on veetlev naine kes ka palja vallatusega ühineb, siis võib suurest rõõmust seda sõudekruvina ka kasutada
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 20:19
Mina sain täna oma supluse täiesti riides olekus ja kesklinnas kätte Ühtegi sõukruviga noormeest paraku silmapiirile ei sattunud
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 21:27
äge on vaadata videosi alasti langevarjuhüpetest
˅ näita rohkem ˅
1
2