Foorum
2013-07-29 02:55
meie carmen voidab
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 07:07
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 07:20
Tisside eest- kui pealkirja vaadata
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 07:58
Siis me telemeedilises hariduses samal pulgal
˅ näita rohkem ˅
2013-07-30 10:57
Mis nende tissidega siis on?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-10 09:50
ei, see saade on suunatud alaealistele ja alkohoolikutele, kes mõtlemisvõimet ei evi. ma ei ole kunagi selliste telechattide fenomenist arusaanud ega hakkagi.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-10 10:42
Küllap on sellelegi saatele oma publik - pakun ka, et pigem mehed. Hea meel, et keegigi julgeb avalikult tema ise olla. Seksuaalsus on mitte ainult Ihas ja Perekoolis tabu, ikka kogu Eestis on, samas on vajadus julguse järele olemas.
Tubli tüdruk, Carmen, go!
˅ näita rohkem ˅
2013-08-10 16:15
Juhtusin täna lugema siin teemat. Ma tahan öelda, et tänud sucker34 toetuse eest ja ka Leedileale tänud . Mida ma oskan aga saate enda kohta öelda. Saan seda öelda, et olen tavaliselt oma saateid teinud nädala sees ja pühapäeviti ja teadlikult olen jätnud mängust välja reeded ja laupäevad seega seekord oli aga erand ja loomulikult nädalavahetusel vaatajaskond koosneb paljuski juuatäis meestest jne. Õnneks o minu saadetega jäänud seda vähemaks ja tean seda paljuski , et minu vaatajaskonnas on palju naisterahvaid ning vanemaid inimesi vanuses alates 30 ja isegi üle 70-ne on olnud. Eilses saates andisn üle pika aja inimestel võimaluse siis tõesti saada koheselt otse-eetrisse ja see oli mõnes mõttes vale samm ja sama ka sellega , et olin nõus laskma inimestele soovilugusi ning asi pööras koheselt ära nagu vana night chat ... möla, sõim , soovilugude pärusmaa .... enam ma seda taktikat ei kasuta ja jätkan oma tallatud rada kus ma ei lase ikkagi kõnesi eetri kohe ja ka ei hakka vastu tulema soovilugudele ... eelnaved minu saated on olnud suhteliselt viisakad ja rahumeelsed ning inimesed on isegi teemasi saanud arutama hakata. Saan öelda , et olen jäänud eelnevate viimaste saadetega väga rahule intelligentsed inimesed on helistajad, sõnumite saatjad jne. Saade 10.08 aga oli vaieldamatult samm tagasi night chati aegse kuulajaskonna poole ja seda viga ma enam ei korda...olen võtnud oma eesmärgiks vähemalt oma saated muuta prahist võimalikult puhtaks ning meeldigu see nüüd või ei aga seda ma ka kavatsen teha edaspidi. Kahjuks ei ole ma suutnud saatesse saada sedavürtsi mis on minu unelmates aga ma tegutsen selle nimel ja ka on ikkagi muuta saade seksuaalsemaks kuigi ma saan aru ja täiesti aksepteerin oma vaatajate arvamust, et ega seksist latramine ainult ei olegi oluline. Püüan anda endast seal parima ja vabandan kui kedagi olen oma suunitluste ja oma väljendusviisidega solvanud kuid ikkagi on lood nii , et osa sellest saatest on antud minu teha ja ma teen seda oma näo ja oma suhtumise järgi. Samas than väga tänada neid kes tõesti mind on vaatama hakanud ja kelle suust n head sõna kuulda, seda sõimu ja muud jama on liiga palju siin meie elus....vahest tekib küsimus, et kas inimene ei oska tõest muud enam suust välja ajada kui kaasinimest sõimata ja ähvardada aga see on meie hetkeühsikond mõnes osas ja kahtlemata vaatajate hulgas on ka neid kelpole antud eriti perssest mõistust pähe .. pigem tundub tihti , et ülevalt osast võetakse aina ära...sündis arukana aga mida vanemaks seda segasemaks .Oki .... mis ma ikka jahun , ega ma pole eab mis suur kirjanik ja minu mõtted mulle endale ka vahest nii keerulised, et nende kirja panemisega puhta suur tegu
˅ näita rohkem ˅
2013-08-12 00:19
täna jah
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 02:03
vaatame just saadet. carmen tore nagu ikka mis saate puhul kergelt üleviskama hakkab on see et inimesed ei suuda nagu kuidagi saatejuhist üle olla. iga teine kõne on saatejuhti solvav, pidevad norimised oled sa mees või naine, sa ei näe just piisavalt naiselik välja jne, mille jaoks? miks ei võiks inimene lihtsalt nautida vahvat saadet, ei, ikka on vaja vinguda ja oma rahulolematust välja näidata.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 02:13
nõus, soul. või teha nagu mina-keerata mujale kanalile lihtsalt. keegi ei käsi ju vaadata, kui asi ei meeldi, nii lihtne see ongi.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 10:35
Minupoolne tagasiside nii positiivne ei ole, leian endal õiguse seda Carmenile ka jagada:
Mul ei ole midagi transvestiitide vastu, võtame või transvestiit Naomi, imeline inimene! Carmeni kohta ma seda öelda ei saa.
Carmenit tajun mina läbi teleekraani katkise ja endassesulgunud inimesena. Võlts, kohmetu, ei oska suhelda, hajameelne jne.
Otsisin kaua temas seda, mida tegelikult temas ei ole: sära, vabameelsust, kelmikust, seksapiili... Tegelikult on ta puine!
Kas ma eksin, kui arvan, et haridustee on pooleli jäetud üsna vara?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 10:55
Järgnevatesse saadetesse võta kaasa siirus, avameelsus ja priske kotitäis naeratusi ning ma kinnitan, sind saadab edu!
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 15:09
Teder .... mida ma sinu soovitud eduga minule peale hakkan ? Vabanda aga seda edu ei oska mina hinnata , ma hindan nende inimeste häid soove kes leiavad minus positiivset aga need kes ainult halba ja negatiivset minu kohta oskavad öelda nende soovitud "edusi" ma ei vaja ... arvamust avaldada on iga inimese õigus ja ma täiesti aksepteerin seda aga sinu nn. minule edu soovimise peale pskan ma ainult vilistada ja no ... ei ole mul neid sinu edu soove vaja.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 16:03
Ära pabla, ka urmas ott oli alguses puine, mitu aastat, rääkimata helar osilatest jne. tegelikult kõik nad on alguses puised olnud, kui peab minema, läheb mööda. Mis saates sa üldse oled muidu, ja kus seda antasse, või on maha magatud juba?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 16:34
MicKhan .... ära muretse , Sa ei ole midagi maha maganud , lihtsalt ma sattusin kokku asjatama Kanal 12-ga nu ja mõtlesin, et lähen lillutan öises night chatsi mis muudeti vallatuteks tissideks nuh ... see pole ju kunagi olnud eriline saade ja kuskohast ma arvata oskasin, et see sellise paanika mõõtu furoori tekitab inimestes .... nuh seal pole ju erilist ajumõõtu vaja ja nuh mis see ikka seal ekraanillugeda ette smsse ja jagada juuatäisjobudega eetrit ..... aga nuh kuna ma pole tüüpiline naine vaid natsa midagi muud nuh , siis otsustasid inimesed hakata sellest rääkima , mina küll ei tea täpselt mis sellest heietada aga igatahes jah ... nagu näed ühest viimasest kommist , siis ma ei oska saadet teha , ma olen katkine, puine , ma olen veel miljoni veaga ja vähese kooliharidusega ja üldse igatepidi loll ... nuh aga oleks seal yks blondi peaga suurte tissidega tibi , siis polekski siin teemat mida Sa saaks lugeda, sest siis poleks ju millestki kirjutada , kes ikka viitsib neid suurte tissidega blonde tibisi sõimata ja kiruda , neil kõik paigas ja korras ....
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 16:34
Miku see saade on öösel. Vanainimesed tudivad juba sellelajal

Red. Kas üksöösel oli seee susanna ka seal. Ma nagu nägin.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 16:37
kle ....eks sa räägi sellega temast ise, ta käis koos sõbrannaga aga see miks ta enam ei käi, see las olla tema enda selgitada .... mina pole kohtumõistja.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-14 16:49
Aga nüüd mu kallid Fännid ja mitte Fännid ...ma lahkun Teie lahkel loal oma privaataega ja hakkan oma ilusa suure ekraani peal toksima mängu : Might & Magic Heroes 6 , see on see mis on üks parimaid vaba aja sisustamise mänge mis on üldse loodud ja saab unustada raske argipäeva ...
˅ näita rohkem ˅
2013-08-16 13:36
ei no poisid ei hellanud uuesti ...
˅ näita rohkem ˅
2013-08-16 13:58
Just just , nii need asjad on jah exole
˅ näita rohkem ˅
2013-08-19 00:39
Kahjuks ei olnud mul aega temaga suhelda aga eks tulevikus
˅ näita rohkem ˅
2013-08-24 16:20
kuidas carmen ise rahul on? saated rohkem läbuvabaks läinud või ikka läheb vana rada mööda edasi?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-14 13:34
Vaatasin eile seda saadet natuke.
Ma arvasin, et iha skäib debiilikute MM aga tuleb välja, et päris elus on lausa debiilikute guinessi rekordi taga ajamine käsil.

Red kas sa salamisi nendel jobudel seda kõnehinda suuremaks ei saa kruttida või? Las maksavad.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-14 13:51
Oi jaaa , Carmeni käed jäävad kahjuks liiga lühikeseks , ideid on , mõtteid on mida võiks teha ja teisiti , kahjuks ei ole Carmeni sõna määrav , ta väike mutrike lihtsalt kes siis kas mängib rahvale tola või siis püüab vahest ka midagi tarka öelda ... nii-võrd-kui-võrd aga Parma, idee on mõtlemist väärt
˅ näita rohkem ˅
2013-10-14 14:47
Ma püüan aga ma pole ka terasest ...
˅ näita rohkem ˅
2013-10-15 17:10
Ma olen nõus. Tublid olete.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-15 22:39
Keegi veel tähele pani veidrat asja Õhtulehe onlineis, sis kui 2 sarnase taustaga fotot kokku said.
Taustaks bokehlicious rohekollakas mõlemal fotol, paremal oli Carmen ja vasakul fotol oli vihje paremal olevale fotole.

Ai ma olen liiga õel praegu.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-15 23:32
Mõmmik sa oled päris nunnu tegelt
˅ näita rohkem ˅
2013-10-17 16:22
carmen, palju saates kõneminuti pealt teenite?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 20:58
Ma teen oma tööd tasuta !
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 22:15
ühtegi tööd ei tasu teha tasuta. keegi sinu töö pealt ikka teenb, nii et oma osa väljanõuda on igati õiglane.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 22:32
Võtke heaks või pange pahaks, aga see saade elab lihtsalt ebaadekvaatselt inimeste najal.
Carmen võeti sinna et lisada vürtsi ja panna massid kihama. Toimis. Samas ei suuda carmen ka end kontrollida ja lisab veelgi õli tulle. Toimib. Tekkivad skandaalid, tekkivad uued "staarid", meedia pasundab, ning omanikud hõõruvad käsi kokku ja loevad rahapakke
Olgem ausad varem see saade nii suurt tähelepanu ei saanud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 22:38
no minugi arust on selliste saadete formaat internetiajastul oma olulisuse minetanud. mitte et ma neist varemgi aru oleks saand, aga... leidub lolle, kes maksavad. on alati leidunud, jääb alati leiduma.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 08:31
eks Oksmaa alustas ka kuidagi kunagi
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 10:41
Toetan.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 12:26
Njahhh .... loomulikult on raha kõigil vaja kuid tõesti ma kahjuks ei oska raha küsida ega ka raha teha. Minu eesmärk oli see saade iga hinna eest viia tuntuselt nii lakke kui võimalik , usun , et tegin selle. Mis hinnaga ? Selle hinnaga , et ma olen Eesi sõimatuim ja väidetavalt ka Eesti inetuim trans. Ma olen täitnud oma missiooni , täitnud selle kuid kahjuks ei saa sealt saatest kunagi loota arukust ja intelligentsi. Inimesed ei kuula mind mida ütlen ega mõtle aga ütlen veel korra , see saade ongi mõnes mõttes meie ühiskonna peegelpilt , seni kuni keegi selle peale ei mõtle vaid sõimab , ähvardab ja teeb maha saatejuhte , seni ei saa oodata kahjuks saatejuhtide poolt arukust ja intelligentsi. Ma ei usu , et mul sellesse saatesse enam midagi nii põrutavat anda , hetkel kavatsen seda lihtsalt teha nii nagu on ja midagi uut ega põrutavat enam plaanis pole. Ma ei ole staar , selleks tegid mind saate vaatajad ise ... vale on mind sõimata selle eest mind tariti kollasesse meediasse aga kuna seda tehti , siis panustasin sellesse veel , sest kaotada ega võita pole midagi , see mis toimus PEALE KISA ALGUST saate ümber , see on minu enda puhtalt provotseeritud tegevus ja ma ei kahetse seda. Kõik mis on tehtud mingst hetkest on teadlikult tehtud ja ma polegi tegelikult lootnud midagi positiivset kuulda. Kuna positiivne ja mõistusega inimene ei saa ju olla transseksuaal vaid positiivne ja arukas inimene on nn. normaalne ühiskond, need kes esindavadmidagi muud on ja jäävad alati idiootideks ning väärakateks .... vähemalt veel järgmise 30-ne aasta jooksul. Kahju on sellest , et nn. arukad vaatajad ning kommenteerijad ei saanud aru sellest , et nendega mängiti MINGIST HETKEST ALATES meelega lolli , sest see oli nii kuradi naljakas, see nali kompenseeris alandused, sõimu ja ähvardused. Tänan lugemast.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 13:15
noh, Oksmaa on siiski sootuks teine teema. see ullike promoti teiste poolt üles ja ta vaeseke hakkas ka ise uskuma oma erilisusesse ja annetesse...ja noh, niivõrd-kuivõrd usub vist siiani... samas ei puuduta see antud teemat, saadet ja isikut, sestap jäägu see ääremärkuseks. nagu ma ütlesin, antud...eee...saate?, sihtgrupp ma ei ole, saatejuhi poolt ega vastu mul kah otseselt midagi ei ole. neutraliteet seniks-kuniks üksteise otsa ei komista.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 14:21
Lendab liblik kasteheinas
Taevane sina säramas
Kuldrenetid taamal sillerdavad
Õnn on olla õun
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 15:53
Teate , mul ükskõik , ma parem kuulan ühte mõnusat lugu/soundi http://www.youtube.com/watch?v=Jb4Ay36LpJs seda on hoopis parem nautida kui saadet ja seda kõike selle ümber
˅ näita rohkem ˅
2013-10-19 17:56
Kas seda saab siis saateks nimetada
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 01:38
Böööööö
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 04:56
mulle jääb arusaamatuks, kuidas saab meedias töötada inimene kes ei oska kohalikku keelt? kohati tuleb päris nuputada, et tema teksti mõista...
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 05:29
jah ega see polegi kõigile arusaamiseks mõeldud
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 09:19
Tegemist on iidse Gaypederauskase traditsioonide ja kultuuriväärtuste propageerimiseks toodetud väärtsarjaga.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 18:58
No küll on tark inimene , vähemalt saab aru mida mina propageerin , vaata kui hea , et mul kohe oma isiklik saade on
˅ näita rohkem ˅
2013-10-22 00:23
Mul ka hea meel, kohe ilus vaadata.
˅ näita rohkem ˅