Foorum
2010-03-01 01:04
....mis muud moodi ikka oskan kategoriseerida tüüpi,kes haiglase mõnuga ühtesi laob Mitte,et mulle see keskmine hinne elusliselt tähtis oleks.....aga vihjaku siis vähemalt,milles asi.Mul ona ka niisama üksikuid mitte positiivseid kommentaare.....aga need ei häiri.aktsepteerin....Aga lollaka irvituse saatel ja ajuvaba teeseldud düsgraafikust olend,keda ma nagu solvanud ka pole.....ei mõista.Isamorsk.Äkki oled mees ja põhjendad ise.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 06:32
Äkki suudad nime kah kirjutada?
Muidu on mulje "Naised saunas rääkisid."
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 07:35
ta ju kirjutas- isamorsk
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 09:52
mulle on aegade jooksul jäänud mulje, et osaliselt loodavad need "üheladujad" sellisel moel enese kontole tähelepanu saada..., nii, et, jussike, sa populaarne, vaatajaid palju, kuidas ta muidu sulle silma jääbki...!
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 10:07
Pange mulle ka ühtesid Muidu jääb selline loll viielise oiviku tunne
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 10:17
no, punk, kullake, minul kahju pole...hää inimese jaoks, aga, ehteestlaslik küsimus - a, mis ma vastu saan!!??
˅ näita rohkem ˅
2010-03-01 18:12
No mina nüüd nii ahne ka pole nagu lili, et kohe mis vastu saan. Punk sai ühe, aga laisa inimesena ei viitsi ma ka rohkem neid laduda kui esimesele pildile. Kui rohkem tahad, siis peaksid küll miskit vastu andma, kasvõi ühtesid.
Aga ju osad inimesed näitavad sellega oma antipaatiat välja ja ju neile ise need hinded nii tähtsad
˅ näita rohkem ˅
2010-03-02 14:40
Aitähh kõigile kes viitsisid hinnata Kahjuks oli ainuke tragi Aix64.
Mul see ühtedega on puht heategevuslik projekt ja vastu midagi ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 22:19
ma saan ka 1-sid tihti ja mulle see meeldib
ei tulnud minagi siia "top" 10-sse saama , vaid teistel p6hjustel
aga jah, m6nel on see eluküsimus
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 22:24
Minu jaoks näiteks see "Sind hinnanud" lahter on pigem võrdne "Sind vaadanud" lahtriga... see tähendab et ma ei vaatagi mis hinde ma sain vaid alati vaatan vaid inimest kes mu pilte vaatas.
Tegelikult oli see üks brilliantne idee mehe poolt kes lõi eestis rate ning selle kontseptsioon hargnes siis üle eesti interneti maastiku.
Eesti rahvuse loomuses on ju sajandeid olnud naabri "hindamine" .. kellel parem rehe, kellel ilusam naine ... et siis saaks vaid salaja kadestada. Nüüd aga kus on loodud see hindamissüsteem siis saab eesti rahvas lõpuks oma viha "paremate" / "teistsuguste" ja "Halbade" vastu kohe välja elada pannes see 1p. Vähemalt ei jää see viha inimese hinge närima
˅ näita rohkem ˅
2010-03-06 23:37
nii ta on jah ja punk sai ühe täiesti ilma mingit intiimviha tundmata, puhtalt heategevuslikust aktsioonist teeme ära
˅ näita rohkem ˅