Foorum
1
2
2010-02-17 14:00
Oli teema messengeri kohta nüüd küsiks numbri jagamisest. Kui kergesti jagad inimestele oma telefoni nri? Kas selle saab iga soovija või nö. mõtled - vaagid enne kui kellegile selle annad? Millal on õige aeg näit. Iha tutvustele oma numbri jagamiseks?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 14:05
Õige aeg...on siis, kui selleks on aeg õige . Selliseid asju planeerida ei saa...nad kas tulevad...või ka mitte
Täitsa tunde küsimus... (minu arvamus oli see)
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 14:10
täpselt nii kui tekib usaldus ja miski tunne ütleb et võib siis siss ka jagatakse nr või kui vaja suhelda aga muud võimalust pole ja ikkagi eeldus et tekkinud miski usaldus
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 14:17
Mingit õiget aega ei ole, kui on olemas tunne et võib anda ja et ehk on ka millest rääkida, siis ka annan.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 15:42
Tavaliselt antakse oma kõnekaardi nr.üsna kiiresti ja sooduskõnedega lobise palju tahad
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 18:30
arvan, et see on tunnetuse asi ja iga inimesega erinev
m6nega vestled m6ned korrad ja annad nr aga m6nega pool aastat ja miski ütleb, et ei taha veel nr anda
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 18:57
Nõus kaksmeest'ga, see on varieeruv.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 20:08
kõik on suhteline ja oleneb tõesti sisetundest, kellele nr annad
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 20:23
marihaga ühel meelel.Kui tekib tunne et, on tegeist inimesega kellega võib suhelda sel tasanadil siis saab.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-17 20:35
ma tean naisterahvast, kes oma kõnekaardi numbrit jagas rõõmuga igaühele...kuna sai iga sissehelistatud minuti pealt omale kõneaja näol boonust!
kuna tegemist on üsna sõnaseadja naisterahvaga, oli tal ikka tükk aega enda helistamine mureta...ma arvan, et ma ise niimoodi ei viitsiks...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 11:01
Tõepoolest - kui oma ajaga midagi muud targemat pole peale hakata, siis võib ka nõnda kõnekaardilegi krediiti peale koguda, endal ilmselt sellist tahtmist ei oleks.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 11:25
Telefon on suhtlemiseks ja kellega on vaja suhelda, saab ka numbri. Igasuguste bla bla bla juttude jaoks on siiski msn, postkast või jutukas.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 15:29
Teema ajendatuna just Iha tutvusi silmaspidades. Üldjuhul siin naistelt kohe numbrit ei küsita, soovitakse eelkõige messengeri. Meenub üks esimestest kohtumistest siin. Kuna oli kindel kokkusaamine andsin inimesele oma nri. Küsisin numbri vastu. Sain. Päev enne kohtumist tehti numbrilt kõne. Veidi juttu ajanuna ütles noormees et annab mulle nüüd oma õige nri. Küsimusele et mis numbrilt ta siis hetkel helistab, vastati et see on ajutine nr mis ostetud spetsiaalselt selleks et teha kindlaks kes või mis ma olen ehk kuna tema jaoks oleks see olnud esmakohtumine Ihast siis kartis ta et minu näol võiks tegemist olla maniakki või homoga. Olles kindel et kõik klapib ja see tõesti mina olen, anti ka oma igapäevaselt kasutusel olev number.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 16:41
Eelnevalt ikka veidi uuriksin kellele nr läheb ja siis võiks anda ka vast. Vahet eriti pole kas kaardi või lepingu nri. Kaart on vist ka juba 3 aastat kasutusel olnud ja isegi pervod ei ole ära tüüdanud. Tavaliselt keegi väga ei helista ja ise ka väga jutupaunik ei ole... siis küsige ainult ja ilmselt saate nri
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 17:04
MSN sobib ikka nooremapoolsetele inimestele,kel püsivust arvuti ees olla.Moblaga saab rääkida igaltpoolt.Siin lööb kindlasti ka inimeste erinevus välja.Naised tahavad pikemalt kirjateel targutada aga ülekõige minge ikka reaali kokku saama
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 17:27
õnneks saab ju osadel uuematel telefonidel teatud numbrid blokeerida ning ma olen nii põhimõtteline mees, et kui tahad suhelda siis näita numbrit Kui ikka aru ei saanud siis jah, ma annan väga lihtsalt
˅ näita rohkem ˅
2010-02-18 20:32
pingviiner: Oli näha jah
Teemasse: Leidub ka neid kes meelsasti oma numbrit anda ei taha, sellest ma aru ei saa. Inimene väidab end vaba olevat, soovib naisterahvaga tutvuda, kohtuda aga numbrit anda ei soovi. Endal on põhimõte, küsides tutvudasoovijalt numbrit ning seda mitte saades on minu jaoks pilt selge, selle inimesega ma ei kohtu. Üks noormees kes tükk aega siin nillis väitis lõpuks kui msnis numbriküsimiseni jõudsin ( olin otsusele jõudnud et kohtuks temaga ) et tema on selline kes oma numbrit ei jaga vaid hoopis ise küsib seda naisterahvalt. Noormehega ma ei kohtunudki. On mõned kes esmakordsel numbri küsimisel selle andmisest on keeldunud kuid kuuldes et mina oma põhimõttest ( numbrit mitteandvate isikutega ma ei kohtu ) ei tagane on lõpuks ise seda pakkuma hakanud. Minu jaoks on siis hilja Ise olen oma numbrit siinolijatele ikka jaganud, kurjasti eriti pole kasutatud kuid meenuvad mõned juhtumid kus laupäeva öösiti on mõni ebakaines olekus minuga pikad kõned maha pidanud Õnneks pole need ( kõned ) korduvateks jäänud
˅ näita rohkem ˅
2010-02-19 01:15
vaba ei ole aga numbri võin ikka anda. öösel ebakainena ei helista
˅ näita rohkem ˅
2010-02-19 09:19
Osa inimesi teeb sellest numbri andmisest ise numbri Tänapäeval enamusel kaks moblat.Olgu siis üks tutvumisel leitud suhtlemiseks,teine ameti-või peretuttavate vaheliseks suhtlemiseks.Ööseks saab teise ikka välja ka lülitada vajadusel
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 10:51
mina pole kade numbrit jagama, NII KUI NII keegi EI HELISTA! aga mis võttis jahmatama.... sai helistatud siinsle inimesele, minul siis see vaeseinimese helistamine (loe: kõnekaart) ja mida ta teatas "sul ju peale teist minutit rääkimine tasuta"!!! huvitav, et ma ise seda ei teadnud, et sõrmenipsust on teisest minutist kohe tasuta ise omasin infot, et pean suurema summa eest kaarti eelnevalt laadima, aga mehelt selline suhtumine ja kõne venitada ja venitada ja venitada...hoolimata minu korduvast püüdest viisakalt kõne lõpetada! (sai mu kaardi tühjaks kah ) väga härrasmehelik käitumine

see oli minu üks esimesi kogemusi siis siinsetega suhelda, mitte kirjutades eks õpetuseks veidi, et ei saa sinisilmselt igaühte kuulata ja arvata, et ongi normaalne ometigi oli inimene vanuses juba 40+ krt kui siis ka mehepojal arupähetulnud pole kuulub ta mahakandmisele, säästaks ta ennast ja teisi

kokkuvõteks, numbrit võib rõõmsalt kõigile jagada, helistajaid pole mul oli kunagi ka ankeedis number, mitte ainsat kõne ka ei tulnud seega ei näe jagamises probleemi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 11:24
Ei mina se polnud
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 12:47
Nende sooduskõnedega peab ikka ise teadma kui palju aega ja kuhu numbrile on soodus.Muidu võib ühe kõnega kaardi tühjaks rääkida.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 13:38
Kunagi sai koos kuulutusega antud ka telefoni numer (mitte siin). Hullumaja puhvet on paradiis sellega võrreldes mis lahti läks. Üks kõne ei jõudnud õppeda kui oli juba kolm kuni kuus vastamata kõnet sees. Smsidest ma parem ei räägi neid tuli veel aasta hiljemgi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 14:32
Kuulutusega küll ei tohiks koos numbrit panna.Ikka valikuliselt anda kui suhe juba algamas.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 14:44
Aike: Vanasti sai paar korda lehte kuulutusi pandud. Tutvuda soovija pidi kümneka ohverdama et saada sinu number. Mäletan et neid kõnesi ikka tuli, tööl ei saanud ka rahus olla, üks kõne teise otsa
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 15:32
Egas siis oma ametliku nummert keegi anna ikka simpel või midagi selle laatset. Aga jah pulli sai kõvasti. Nüüd see enam pinget ei paku ei mina teistele ega nemad mulle. Lihtsalt tore mälestus jäänud.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 16:42
Pulliga peab ka piiri pidama. mõned pullid ei ole naljakad.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 16:54
Ise annan ikka oma privaat numbri, ei meeldi selline ajutiste kõnekatega liputamine.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-20 17:37
Loomulikult kui inimene on tekitanud tõsise huvi minus ja asi on väärt küünlaid saab minu ametliku. Nüüd jah aga need nalja tegemised juba ammu unustatud. Kindlasti mingi ealineiseärasus.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 13:20
mina jagan numbrit ikka oma sisetunde järgi.mõnele kohe üldse ei kipu oma numbrit jagama ja hiljem on selgunud pikema kirjavahetuse teel et nii oligi parem.ja muidugi kui kohe peale mõnda kirja küsitakse numbrit siis ma ka eriti ei anna.enne peab ikka selgusele jõudma kas olex ka midagi telefonis rääkida selle inimesega või ma pean tal vaid sõnu suust välja kangutama (nii on ju igav).
ja kui ma lõpux oma numbri annan siis soovin ka numbrit vastu saada et taksin kes mulle helistab.võõrastele numbritele ma eriti ei vasta.
ml seda probleemi õnnex ei ole et kõnekaardi peaksin kellegi pärast tühjax jutustama kuna mina meestele ei helista niisama lobisemisex....nemad helistavad ikka mulle kui minuga jutustada soovivad.
aga siis kui ma kokku saan helistan vahest ka is et kohtumispaik kindlax teha või siis täpsustada mõningaid asju mida vaja.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 15:14
Mina annan tavaliselt mõne sõbra numbri oi kus siis saab nalja
Aga numbri jagamise päev on kolmapäev B14,O68 jne. bingo
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 15:54
see bingo teema on hea

aga jah ma pool elu kõnekaart olnud,lihtne elu... viiskümpi kuu ja ei mingit mure et suured arved, reeglina ei saa seegi otsa ja siis jääb kuust kuusse jääk ning siis saab lubada ühe maratonkõne, kui juhtub "juhmaka otsa" komistama ja egas ma nii sama helistagi ikka asjapärast

kuid eks jah üks paras riski värk see numbri jagamine ja niisama lampi ju kah päris ei anna, ikka põhjus peab eelnevalt tekkima. omalajal sai ju raadios neid tutvusmis saateid kasutatud ja numbreid jagatud olid ikka lahedad ajad aga nagu eespool öeldi, see on vanusega mööduv nähtus
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 18:55
Sina Leidmataveel oled ikka....väääääga vana jah....
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 20:19
Ega ma numbrit siis lobisemise pärast küsi, ikka kui juba kohtumiseks läheks. Näit. kui lepin inimesega ajad kokku et saame seal ja seal kokku ja kui siis numbrit ei saa ja miskit näit. juhtub või mida iganes, siis poleks ka võimalust teda ette hoiatada.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 20:32
Kui küsitakse, siis ikka annan numbri.Kõnekaarti pole, seega annan ikka igapäevases kasutuses oleva numbri.Iseasi, palju sellele helistada tahetakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 21:58
tegelt mul ei olex vaja numbrit üldse anda kellel piisav huvi leiax selle ka netist kuna kunagi sai paar ütitust korraldatud ja siis sattusid ka numbrid lehte ja egas need sealt ju siiani kadunud ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-02-23 22:54
Punk, mis number homme on??
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 12:20
Telekast tuleb öösel see night chat, ajaviiteks olen sealt numbreid nokkinud ja vaadanud, et mis saab.
Kas on asi minus või kuulutavad seal ainult debiilikud. Purjus pubekad. Tule too viina aga seksi ei tee. Dziises!
Aa üks poolsegi memmeke oli ka, kes nuttis toru otsas, et elu on jube ja tal raha ei ole, kas ma tahaks teda aidata.
Ühe tegelasega ajasin asja niikaugele, et sain järgminepäev kokku isegi. Tahatis et ma talle lõuna välja teeks, ise värises pohmakast ja haises. PRR!!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-24 21:13
parmaleikin:
Kaastunne Night Chati jälgin isegi.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 21:27
vahest juhtun minagi vaatama et parem uni tuleks ja eks ole isegi paar messi sinna saadetud.... tagasisidet on olnud minimaalselt, et siis vastamata kõned vms ainult
aga kel vaja see saab mu numbri kusagilt ikka
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 22:13
limpa17: Kas mina ka saaksin?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-25 23:47
ma arvan et saab ikka tuleb ainult küsida või see ehk oligi juba küsimine (olen pisut blond või kohuke kohati )
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 00:37
limpa17: Just chekin
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 00:48
Kui kellelgi tarvis on siis küsige julgelt äkki isegi annan ja küsida võib kõike välja arvatud küttepuid ja talvekartuleid ... neid saab Edgarilt
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 06:30
Kõige õigem aeg on numbri jagamisex 21. mai Võib-olla natsa varem
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 10:21
Mis siis mais juhtuma hakkab?Vee uputus?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 15:48
Veeuputus peaks minu arvestuste kohaselt ikka varem tulema juba tänagi andis veidike lootust
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 15:55
Jaa jaa.Rotid juba jooksid keldrist välja
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 16:04
aga olid neil mingid numbrid ka või suvalises järjestuses?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-26 16:05
ja loodan et Reisisaatjad olid ka abiks ja toetasid vanemaid / väetimaid elukaid
˅ näita rohkem ˅
1
2