Foorum
2010-02-16 11:04
Jutukas...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 11:05
Ühe sõnaga kes selle nunnu mõtte peale tuli ,et jutukas nii teha,et kui avalik konto pole siis sisse ei saa????
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 13:26
aga miks peaksid ebaavalikud sisse saama
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 14:44
sa ei saanud põhimõttest aru
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 16:01
Jututuba on mõeldud kõigile avalikele kasutajatele. Kui keegi blokeerib oma konto ning soovib jututuba kasutada, siis peab ta selle tarbeks oma konto blokeeringust vabastama.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 16:51
miks mulle tundub et seal siiski aegajalt inimesed kelle konto on blokeeritud, Aga oma tähelepanekutest jagaks rahva jutuka inimesteks siis on need kelle jaoks oluline pidi top siis foorumirahvas ja siis pildiga otsijad ja pilditud piilujad
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 17:02
ega hästi ei saanud aru jah.
aga ei käi jutukas,, pilditop jätab külmaks, isegi ei viitsi siia eriti pilte panna, foorumis ka väga usinalt ei suhtle, ei ole ka pilditu piiluja, pilti on aga otsimisega ei rabele.Kurat ma ju täitsa mõtetu mees siin, peaks hakkama kuidagistki muutma end. Alustaks vist piltidega. Kohe teen vähemalt 5 varikat ja kukkun ennast uppima
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 17:16
Aix ma arvaks et kui foorum jagaks tiitleid postide järgi nagu mõni teine foorum teeb siis sa võiks siin kõrgel auastmel olla
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 19:43
hmm, no mul suht ükskõik, kas kasutajal on avalik või mitte avalik konto... siiani sai ju jutelda blokeeritud kontodega ja nende omanikud olid lahedad samas mul ka sellest topist ükskõik, kuid siiski on lahe.. nagu saan 10 on kolm kindlast nime, mis käivad ühtesid panemas ju tõesti on kellelegi see topp tähtis ja ta näeb mus konkureti (juhuuu ego laks, ma olen ohtlik ) Aga nagu arusaan, siis meie "salapärased" ei pääsegi enam jutukasse? iseenesest on see ju kurb...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-16 20:01
Marxs, minu eneseteadvus kohe tõusis. Mina, kui avalik meesterahvas peaks ikka vast vahest sinna jutukasse nina toppima
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 19:12
minu konto on avalik,aga sisse sinna ikka ei saa,korraks sain,aga enam mitte.Tegin eile ka siia teema selle kohta,aga see on nagu üleöö kadunud kuskile.
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 19:28
karuke40 - sa teinekord pea meeles, kuhu teemasse oma postituse kirjutad - see ju täitsa olemas - pole keegi kustutanud. Omadest kogemustest nt võin õelda, et on internetiühendused millede puhul on keelatud sellistes jututubades käimised. Mina nt ona eelmises töökohas sisse ei saanud..
˅ näita rohkem ˅
2010-03-13 23:15
no,täna päeval ma igatahes sain jälle sisse,seni pole mu kodu netiga ükski jutukas keelatud olnud.Millest see siis oleneb,kas saan siin jutukasse või ei?
˅ näita rohkem ˅
2010-03-14 13:03
Jääb üle hakata otsima vigu oma internetiühenduse kiirusest (aeglusest), oma arvuti seadetest, oma arvuti tarkvara uuendustest (eriti flash) ning (viiruste) puhastamisest. Küll siis jutukad ka jooksma hakkavad...
˅ näita rohkem ˅