Foorum
1
2
2013-03-15 14:37
Katakaru küsib kepi eest müstilist summat kui keeldude saad ploki päris haige inimene
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 15:01
Ja kes sinu mõttetu arvamust palus roni oma turgu tagasi sa samasugune segane mine ravi ennast
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 15:09
Mis lärmad, see 50 euri mida sa pakud on naeruväärne
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 15:16
Sa võid selle 50 euri mulle ka anda aga keppi ikka ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 15:19
sa oled kuidagi kadedaks muutunud, raitsx
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 15:27
Pead sa silmas mehi nett või naisi?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 16:26
sõltub, kellele sa kade oled
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 16:28
mind hakkas hoopis huvitama et miks utha alati neid tasulisi naisi kaitseb
täiesti lambist lendas peale teemavälise urinaga

teemasse, selliseid naisi on siin väga palju. mul isiklikult paar lehekülge selliseid bloklistis
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 20:19
võtkem asja loogiliselt kokku. need kes (asjatult) kõige rohkem küsivad, neid lastakse üle. need kes (lambist) kõige rohkem pakuvad, need hoopis lasevad üle. seega - mõõdukus kõiges. lihtne.
muidugi ettemaksukad, kõneajakerjajad ja lihtsalt lunijad on eraldi klass.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-15 21:44
miks on tursunud peenisega mees loll??miks neid on vaja peksta??
igem peaks keegi kaitsma kogu iha rahvast üleolekut ja ülemõtlemist eksponeerivate naiste eest!
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 08:31
@ Kiremammi
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 08:44
kust need daunid tulevad, kas kaks mõttetut tegelast teevad seks. umbes nii 0+0=0
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 11:34
Mnuarust Utha ütles täpselt ja õigesti, antud teema kohta.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 11:50
Parma soojendab utaga suhteid.See aga tore ju.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 11:57
Mis suhteid. Raits tee üks naise konto, siis näed mis illi mehed sinna kokku kirjutavad.
Ullumaja (justnimelt u'ga)
Ega naised samas paremadki ei ole. Aetakse totaalset paska, samas ise tahavad tarka ja võimekat meest.
No ja siis saavadki, kaks lolli siin kokku ja mõlemad arvavad, et on ilgelt ägedad tegelased. Ise aga panevad mõlemat täielikku saasta suust välja.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 12:05
Nimelt antud tegelane pakus et 400 ja roni selga,kui julgesid öelda et sellise summa eest ma küll selga ei roni,oli plokk kas pole haige, mitte et ma nii igatsen temaga suhelda vaid see näitab et pole kõik korras pooningul
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 12:05
Parm,kusjuures olen seda tahtnud teha,et saada kinnitust naiste jutule,kui palju perversseid meeskodanikke on eestimaal.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 12:27
To yzx,

Kumb siis lollim on? Kas see kes küsib, et kui palju sex sinuga maksab? Või siis see, kes ütlen ulme summa?
Kui sina kirjutad naisele sellise algatuskirja siis ole mees ka saamaks selle väärilist vastust
Nii lihtne see ongi. Seega ma arvan, et siiski oli see sinu isiklik ämber
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 12:34
See on pigem mõlema äber.
Loll kes küsib ainult 400 ja teine loll kes ikka ei saa aru, et 0-500 pliksidega tuleb ainult jama ja peavalu.
See on nagu säästumarketi kojamehed (auto vidin), mis iga tänava lõpus pead uued ostma.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 13:33
Tuleb tuttav ette:
Mänguasjapoes märkab Juku läikivat krusaautot ja sikutab emmet...EMME, osta see auto, seda ma olen ammu tahtnud Ei pojake, see on liiga kallis ja alles sa said puuhobuse ...EMMEEEEE...ma tahan seda autot TAHAN ...nii nad seal jaurasid, kuni...'MÜÜJA
, miks teil see vana autoloks nii kallis on, as teil häbi pole ostjaid nöörida ...ja üldse, andke kohe kaebuste raamat ja kutsuge Õhtulehe tindisolkija ....
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 14:20
Kuulge üksikud mehed rahuldage see Utha üks kord korralikult ära. Valus on vaadata kuidas vaesekene piinleb.
Püsiva valmidusega valimatult valmis kõrisid läbi närima. Ehk on marutaudis???
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 16:16
Mina läheks Uthaga pontsikuid sööma küll. Aga kardab vist, et paksuks teeb...
Pontsik loomulikult mitte mina
˅ näita rohkem ˅
2013-03-16 18:11
Mulle meeldivad julged neiud kellel on ka arenenud huumorimeel.
Eelistan Eesti või nuh võib ka vene keelt
Pontsikut süüa nalja visata ja keelega tuhksuhkrut limpsida
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 10:53
Utha'le meeldivad lontis peenisega mehed, kes palju pappi välja käivad, no selge - ja just need ongi need lollikesed, keda Uthasugused siin portaalis püüavad
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 12:03
Agulielu, vanad prostituudid sõimlevad omavahel, labaselt ja räuskavalt nagu selle elukutse esindajatele kohane. Kohati löövad mõned mehed ka vahele, sellised vanemad, kiilanevad, robustsed sutenöörid või jobust kliendid.
Ma olen kusagil mingit sarnast filmi näinud. 100-150 aastat tagasi oli see Euroopa ja USA tänavaelu kurb paratamatus. Täna tundub olevat internetti kolinud.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 12:05
Ära aja draakonit üles... pärast saad utkat ja vana, nii et koliseb.
Mina täna sain kahenädala vanuse süütu postituse eest...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 12:06
Sorri... uut ja vana tahtsin öelda.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 12:50
Utha, Sa purukskistud hing, keegi pole peale kaevanud... lihtsalt hoiatasin sõbralikult.
Ja mul on täiega pohlad, mis Sulle meeldib ja mis mitte. Sa pole ju arvamusliider ega eeskuju mulle.
Või oled?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 14:07
Sa teed edusamme, viimaseid Su postitusi isegi jaksab lõpuni lugeda...
Kompliment Sulle - kui nüüd postkast ka sama lühikeseks jääb...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 14:52
damnedam nüüd oleme sinuga ühes paadis. sina oled mina ja mõned nimed veel. kaldun arvama, et utha on siia pahade sekka ära eksinud. vanasti kutsuti neid amatsoonideks, siis sinisukkadeks, olid ka feministid. kuidas nüüd sellist sõjakat hullu nimetada?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 17:08
http://www.youtube.com/watch?v=odG1VCzSTU4
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 21:44
kas see utha on mingi peast segi kodanik?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-19 22:32
Pole tal midagi häda, lihtsalt tavaline labiilse närvisüsteemi ja katkise hingega maailmaparandaja...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 13:17
Lisaks eelmisele postile.
Mida vihasem naine, seda enam pundunud peenisega on mees.
Samas olen ka täheldanud, et see käib sünkroonis teise poole mõtlemisega. Tavaliselt omane veidi närvilisematele, matsliku käitumisega naistele.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 15:11
Ma ei viitsinud välja otsida, et kuidas sa Utha ise teisei sõimad. See peenise pundumine oli kõige lähemalt võtta.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 15:38
Inimene jääb minu silmis inimeseks ka siis, kui ta on "riistvaraga" siia ilma sündinud . Kas on õigustatud inimese avalik alandamine, kui ta on omasooihar kuna sina seda ei ole? Või siis armastab inimene riietuda vastassugupoole riietusse? Kas sellisel juhul ei olegi ta inimene kellel on ka tunded ja väärtushinnangud?

Sulle Uthakene on ainuisikuliselt oluline see "riistvara" olemasolu neil keda sa sõimad. Paraku ei suuda sa aduda, et selle pisikese lisadetaili puudumine ei anna mittemingit õigust selle omajat sõimata või alandada.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 16:01
Utha. Sa oled liigapalju politsei filme vaadanud.
Sa ei ole see kohtumõistja.
Ka sina oled kedagi halvasti kohelnud, seega võivad ka kõik sind vabalt halvasti kohelda.
Su enda sõnade järgi võib seda siis vabalt teha.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 16:47
Ma ei tea kuidas sulle selgitada väga lihtsat asja, ehk sa ei oska lugeda või loetust aru saada.
MA KAITSEN INIMEST JA VAHET POLE KAS TAL ON "RIISTVARA" VÕI MITTE.
Pole tähtis kas on mees või naine alandamine on ühtviisi halb. Millal sa aru saad, et sugu ei mängi siin mingit rolli.
Sa näed alati lõpptulemit mitte seda, kes oli see kes on algataja. Pimesi laskud kohe "kannataja" poole
Ja ma näen, et sinuga vaidlemine pole eriti mõtekas. Jää oma seisukohtade juurde ja peksa mehi nii palju kui jaksad, mis see minu asi on. Mina oma seisukohtadest ei tagan ja jään arvamusele, et nii mehi kui naisi tuleb mõlemaid kohelda võrdväärselt austusega. Ja kedagi peksma ei lähe, kes mulle isiklikult ei ole midagi halba teinud. Ja kui seda on keegi teinud, siis võitlen ma temaga ise
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 16:59
võta ette midagi selle arvamusega, et ma mehi vihkan või kedagi nimelt siin sõiman. see on ogar.

ps. väike vahemärkus.
Ma tean ainult ühte postitust, kus Utha meest kaitseb. Ja sedagi ainult ühe lausega.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 17:21
Jeesuuuuus Maaariaaaa mis jutud siin
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 17:36
Red. Nad kaklevad ühe ja sama asja üle aga tuumajaamani ei ole veel jõutud.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 17:38
Kui ma nüüd siin sõna võtsin, siis paraku pean sulle meenutama, et sina hammustasid esimesena mind. Ma vastasin sulle, selgitamaks omi seisukohti.

Erinevalt sinust, ei ole mul tahtmist kedagi karistada. Ja kuidas ma seda teha saakski?
Miks ma kaitsen meespoolt? Naisena tean ma väga hästi, kuidas naine oskab viia mehe endast piisavalt välja. Paraku oskan ma ennast panna tänu sellele ka mehe olukorda ja näha seda poolt. Naisterahva oskus ja võime manipuleerida meestega - paraku on see elementaarne oskus, mis naistele emapiimaga kaasa antakse.

Ma ei hakka detailidesse laskuma, kui ma olen ka kedagi mentaalselt karistanud, siis paraku on eelnevad teadmised isiku suhtes olemas. Allikaid, kust need pärinevad siiski jätan enda teada. Paraku olen ma aru saanud, et teemad mida on algatatud siiski ei tule taevast ja alati on kuskil küsimus miks.

Paistab, et sa oled juba piisavalt ennast üles ärritanud, et keegi viitsib vaadata mõningaid asju teise pilguga. Näha asju erinevalt.
Mina ei oota, et sina omi seisukohti muudaks. Kui keegi on sinu jaoks antipaatne, ei pea see inimene teiste jaoks samamoodi olema. Teiseks ei käi ma postkastist postkasti kedagi sõimamas, ega oma väljaütlemistele õigustust kerjamas.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 17:54
Aaron. Nüüdseks vast loovus.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 17:57
Ja sheeba. Mitte emapiimaga ei anta seda oskust kaasa, vaid see oskus tugineb suuresti jalgevahel oleva vahega.
Seksiga manipuleerimine on see.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 18:03
Sheeba! Ma ka tean kuidas naine oskab mehe endast välja viia....aga mis mehed on nii nõrgukesed?? Kui ma tahan teada mehelt tõtt?? Selle asemel, et vastata tõtt ja minna oma armastuse juurde--selle asemel pekstakse?? Kas mehed on mehed kui käituvad nii?? Kui ikka annad vabaduse minna ja soovid head--kas see on peksmist väärt?? Ja naine ju süüdi, et ta sai mehe petmisele jälile?? Igatahes mulle kehtib --parem kibe tõde kui magus vale
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 18:10
Ja miks üldse peab keegi kolmas kuskil kedagi kaitsma?
Mingi kaitsevägi olete või?
Tahate kellegide vahel rahu valvata? Minge afgaani, saate valvata nii, et vähe ei ole võõral maal võõra asja eest.

Utha. Sa kaitsesid umarmenit, kadi jne. Kas midagi muutus? Oli sellest kasu?
Sa delegeerid enda probleemid kellegile kaela ja siis asud võitlema.
Hakkab sinul sellest parem?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 18:19
Parma, ma ei tugine pelgalt selle jalhevahelise tühimiku peale.

Sirruke, ühe mehe järgi ei saa hinnata tervet meessugu. Keegi pole peksmist väärt, kui mees laseb käed käiku, siis järelikult saivad sõnad otsa, või tuleneb see kodusest kasvatamatusest.
Kui annad mehe vabaks ja soovid talle head teed, ehk see mees siis tegelikult ei tahtnudki ära minna? See kuidas keegi oma isiklikke suhteid lahkab on iga inimese isiklik teema. See on sinu seisukoht ja selle situatsiooni nägemus (mis kindlasti on õige) ma ei kahtle selles, aga siit kontekstist ju puudub selle vägivaldse mehe nägemus ja selgitus oma teole. Palun ära võta seda selle löömise õigustamisega, ma ei õigusta inimesi, kes ei suuda erimeelsusi sõnadega lahendada ja võtavad käed appi. Minu jaoks on need nõrgad tegelased.
Aga kui sa vaatad seda situatsiooni läbi huumoriprisma, siis selge, et oligi ju see kes jälile sai süüdi Ja kui sa nüüd paned situatsiooni pöördvõrdelisse situatsiooni, siis oleks ju sina ka pahane, kui oleksid vahele jäänud. Puhas inimlik lähenemine. Pahameele tekitab sellises situatsioonid häbitunne teise inimese ees ja selleks, et enda häbitule teole õigustust leida siis oligi agressiivsus esimene asi mis pähe tuli.
Aga veelkord, ma ei õigusta vägivalda, vaid püüdsin enda nägemust asjast selgitada.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 18:22
Sheeba! Mul pole enam palju aega jäänud siiin ilmas, et kogu meessugu tundma õppida.....ja ega tahagi enam
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 18:30
Ma loodan, et sa said aru Sirruke, mida ma sulle tahtsin selle mõttekäiguga selgeks teha. Vahel võib see nii absurdne tunduda, aga kui sa suudad panna ennast teise kohale, siis temal oli ju oma teo osas õigustus olemas. See on vaid pelgalt selline näide.

Sirruke, keegi meist ei tea, mis meid veel ees oodata võib, ehk homme tuleb see kõige õigem mees ja astub sinu uksest sisse. Elu on selles osas ettearvamatu. Iial ei tea, millise kivi all see õnn ennast peidab.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-20 18:43
Arvan, et oma onn peab säilima, siis peetakse rohkem lugu. Klubitamas sain soki osaliseks kui suur tüdruk, kellele külge sai aetud, võttis kätte ja tuulas mu läbi. Jäi vaevama nädalaks, siis meenus, et ennegi juttu rääkinud aastate taga. Aga just see on külge ajamine, paljud ei jaga, see ongi elu. Pean ütlema, et lähenemine ja teema on igalühel erinev.
˅ näita rohkem ˅
1
2