Foorum
2013-03-05 21:34
Alustuseks pean mainima,et antud nimekirjast pole kellegagi suhelnud.


Antud nimekiri on juhuslikus järjekorras,kuigi peaks mainima,et Kenasuudlus ja MAIUSTAJA peaksid seda tabelit juhtima
kenasuudlus;umarmen;crosser;DeGrand;elohim;ImetanSind;kadi55;kiisummmm;MAIUSTAJA;nurrukiisud;transake;xpaarx



MIDA NEED INIMESED SELLEST SAAVAD?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 22:07
Huvitav, miks arvad, et just nemad? Mind on näiteks sellest nimekirjast blokeerinud vaid üks, transake, ja temagi tegi seda, mulle teadmata põhjusel, mitu aastat tagasi.
Palju kõnekam oleks vast enimblokeeritute nimekiri.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 22:19
Mina ilmselt pean YtleJaanusega nõustuma. Hetkel on mul 3 blokeeringut ja nendest 2 on siin nimekirjas, kummagagi suhelnud pole.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 22:31
Seltsimehed,sellest oli kusagil juba pikk arutelu,nendest blokkijatest yldse.Mul on tunne,et olen sattunud luurajate(spioonide)kodulehele.Ebasoovitavad isikud blokitakse ehk elimineeritakse.Naised on maskeerunud meeste kontode alla ja vastupidi.Valeandmed ehk valefotod.Valed,petmised,manipuleerimised on muutunud siin igapäevasteks+topeltagendid ehk varikontod.Kuradi kgb,fbi või jopptvõimatt ehk isegi cia.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 22:52
Ka see blokeerituks olemine on nii tähtis, et tuleb lausa uus teema teha? Kah asi, blokeeris, ja mis siis Saage juba ükskord üle ja elage vahelduseks reaalset elu ka
Aga varikaid ja valesi pilte on siin tõesti lademetes.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 23:23
Kindlasti ei ole see oluline,kuid on huvitav,et miks inimesed täiesti suvaliste inimeste kontosid blokivad...
Ning samas ise käivad siis Su kontot uudistamas jne.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-05 23:42
Mis te ikka seda blokijama jahute.Huvitavat Jan pole siin midagi,ma eelmises kirjas selgitasin,millega,kellega võib tegu olla.Pealegi seisad sa mingi kahtlase masina taga ja loomulikult blokitakse sind ära,sest nad arvavad,et sa võid nende salamissioonile jälile saada.Muuda oma identiteeti,seejärel bloki nad ise ära,seejärel,kui oled omale uue identiteedi teinud saad nende tagalas ehk andmebaasides ise segamatult tuhnida.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 10:27
tegelikult on seetäielikult nõme,kui vaatad kellegi profiili,järsku tuleb ilge sõimukiri ja blokk.just blokitakse ,et sa midagi vastu ei ütle.ma arvan,et need salakontod ongi selle jaoks,et kedagi vastu sõimata.mõnel ehk neid isegi kümneid.ise sain ka täna bloki,mille eest???pole õrna aimu ka
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 10:29
nii,et musirull555,see käib sinu kapsaaeda,suur blokiprintsess või mis iganes sa oled,mees või naine
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 10:42
See blokeerimise teema vana teema . Mind ka nii paljud blokkinud , et vahest ise ka mõtlen mis ma nii halba neile teinud olen aga olen saanud ühele asjale pihta, reeglina need inimesed kes on blokeerinud on omavahel tuttavad ja siis omavahel on arutatud , et näe see on igavene jobukakk või mis iganes ja siis selle jutukaaslane ka blokeerib kohe. Ega tema blokeerija tegelet tea kui paha ja kole olen aga lihtsalt ta Blokib ära selle alusel mis tal see tuttav rääkis või jutukaaslane . Tavaline siin eestis keegi loll kuskil midagi räägib ja siis sada lolli usuvad ka kohe ning loovad oma arvamuse
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:11
no ma sind küll ei blokiks,mis alusel.ja kui keegi vaatab mu ankeeti,siis las vahib aga milleks blokkida???siiani jääb arusaamatuks.ühte tean kindlasti,et pilte ei hinda,kuna pole vip ja viisi pannes olen rahvavaenlane ja blokitud number üks.huvitav aga kes võiks olla kasutaja ,keda kõige rohkem on blokitud?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:16
Lugesin ära - mind on blokkinud 19 kasutajat
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:20
19,see ju vähe,mind siiani kolm .ma saan aru kui 40 või on see ka vähe?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:21
OI mul neid küllaga kes mind ellimineerinud oma viis lehte juba ootan huviga järge , et kas õige pea saabub kuues leht ka .....
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:26
Red! Aga kas keegi on ka põhjuse kirjutanud?? Niisama,huvi pärast küsin
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:29
kohe nii palju,jah kas mingi põhjus ka?mida kuradit
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:34
Jah paar tükki on seepärast blokeerinud , et ma olen seksi pakkunud raha eest ainult ... no nad on seda ka otse öelnud. Neid keda ma olen suutnud välja vihastada oma kärts mürts iseloomuga on ka ehk kolm viis tükki ... ülejäänud aga on minu jaoks täiesti tundmatu maa ... tean aga seda , et osa neist on omavahel tuttavad ja eks üks laterdab seda teisele , teine seda kolmandale ja nii see jutuke tuleb ning blokeeritakse lihtsalt kuuldu põhjal mida keegi kuskil on prääksunud. Mulle ikka aegajalt kuskilt keskilt taas linnuke siristab kes kuskil mida rääkinud on ... nuh need stoorid igati huvitavad ja vägevad , kahjuks tihti ei pea neis stoorides isegi pool paika. Seljataga rääkimine on inimestel moes ja eelistatakse kuulata ning uskuda seda mida laterdatakse kuluaarides ... ah mul savi lihtsalt vahest tahaks neile inimestele otsa vahtida ja lihtsalt küsida, et nad ise ka teavad kes või mis nad on või miks nad nii käituvad. Muidugi on siin staarpaarid kes mind blokeerinud hoolega .... mina neile pole põhjust andnud aga nuh ... nüüd olen õppinud paaridega suhtlust lihtsalt vältima , kui need paarid kõik sellised on , siis parem jätan igasuguste paaridega kohtumised vahele. Tegelikult on need blokeeijad suht mõttetud ja iseloomuta inimesed, ma mõistan ainult neid blokkijaid kes on tõesti seksi müümise/ostmise vastu või siis saan neist aru kelle ma olen suutnud oma suht sellise kärts mürts iseloomuga välja viia endast aga nuh saage üle oma solvumisest ...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:34
Sellised ma blokin ise, kes tulevad paarina mu kontole peretülisid lahendama..Üks kirjutab - tere..Siis tuleb teine sõimama, et ärgu ma ta mehega suhelgu Ok, ei suhtle ega vasta..Siis taas samalt kiri - " kuidas läheb"..Vastata ei saa sest saavad vastata vaid vip-id Lihtsalt tüütud ja vast ka mitte päris "kodus"
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 11:56
Nad blokivad ära,sest sa niisama tyhja tallad nende kontodel.Kui sa poleks ihnuskoi ja paneks neile kymneid,siis oled tehtud mees,naine.On lihtsalt mingi naljakas seltskond aga las nad olla, ongi mitmekesisem see eluke siin.Sinule see arusaamatu,mulle ka,nendel aga mingi elueesmärk pääseda lihtsalt top-i ja,kui sa dogma paned neile viisi,siis see vihastab neid välja kyll,sest NENDE pildid on ikkagi 10 väärt.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 13:30
minu nimekiri langeb kokku teema alustajaga suht sarnaselt, lisaks sak, kellega pole ka suhelnud.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 13:42
sak -ile on väga sarnaseid kontosid,selline tunne nagu üks inimene oleks nende taga
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 16:14
Mind see blokeerimine küll ei eruta, ärrita ega ka solva! Ainuke, mis see mulle annab ,on teadmine, et sellel inimesel on mingid hirmud, kui ta blokeerib ainuüksi selle järgi, kes on teda korraks vaadanud või siis on liiga aktiivne sõnavõtja foorumis. Njahhh.
Pigem tuleb nagu kaasatunda, sest sellel inimesel on ka väga raske tänaval ja avalikus ruumis liikuda, iga üks kes pilgu heidab, sellele tahaks kohe virutada.Kindlasti käivad nad kapuuts või müts kõrvuni pähe tõmmatud ja päikseprillid ees.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 16:21
Mina sain ühelt kasutajalt väga lihtsa blokeeringu nimelt pillekas99, hindasin pilti 5 ja, kui tahtsin ka naispoolt hinnata oli juba blokeering peal ja samas karjub " hetero" hindab mehi! Kahjuks ei jõudnud naispoolt hinnata, blokeering jõudis enne peale!
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 16:44
Olen aru saanud, et see siin on seksikate inimeste kohtumispaik, aga käituvad nagu lasteaia lapsed, täna sain Satinelt blokeeringu hinde 5 eest ja vastutasuks ka hinde 3 temalt, mis ma nüüd tegema pean kas nutma hakkama?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 16:59
Mind on kõik prominendid elimineerinud,mis ma nyyd siis tegema peaks?Ma annaks tutile hoopis 10 punni,kas oma pimeda pildiga pääsed TOP_i?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:12
Ma hindaks sind raitsx, 10p aga siin üks hakkaks kohe karjuma mu peale, et "hetero" mees hindab mehi!

Ma olen tõesti hetero ja, kui ma hindaks meest kas see, siis teeb mu kohe laksust pedeks?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:19
Sõbrad,pole mulle vaja mingit 10-t,sellepärast ma sellel saidil kyll ei istu,ma saan isegi kurjaks selle peale.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:23
Mul on kümme (10). Ma lahkelt pakun, kes tahab!?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:33
Kosmosetutt täiesti nõus sinuga, pillekas99 on väga õhku täis läinud.

Nad pole sellise käitumisega küll ära teeninud. Miks ma pean sellist paari, siis kõrgelt hindama?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:38
pillekas99 ,

Phusup, ole ni hea, vaata hetkeks passi , kui see number sulle ei meeldi, mida näed siis mine vaata peeglisse ka.
Vanust nagu juba on mis võiks , õigemini peaks nagu enesehinnagud ja väärtushinnangud paika panema! Kas iha tip-tom on siis see, millega sina oma väärtust mõõdad?
Hea, et miski koorus ka välja, miks sa seal PushUp kontol neid isetehtud pilte üles riputad , kerjad tähelepanu ja noorte meeste kiidusõnu. Hale.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:47
ma tahaks ka top blokeerituks saada
suured unistused on kunagi enamuse iha kasutajate blokklistis esikohal troonida
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:57
Oi kui meeldiv pillekas, sa võiks mind ka 70a ristida, minu enesehinnangut see ei kõiguta. Ma tean kes olen ja riistapilti selleks ei peaks siia riputama. Ja ühe naise, nagu sa kirjutad...korda ka ei lähe. Sinu kontode omamine on lihtsalt nii läbinähtav, kogu pont on ju selles ,et hinnata enda pilte ja püsida topis, kui püsid topis siis on lootust,et mõni värske noku märkab sind ja poetab meeldiva kommentaari sinu pildi alla.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 17:57
nuuks lausa pisar tuleb silma, nii meeldiv teada et siin selliseid julgustavaid ja toetavaid inimesi leidub
see annab kohe väga palju enesekindlust juurde et oma unistuste poole püüelda
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 18:18
huvitav kelle varikas see fredy38 nüüd on?
tulihingeliselt võitleb pushuka vastu, isegi paljud väljendid on sarnased
küll ikka mõnel eidel leidub palju elumõtteid ja eesmärke, mis päeva kordaläinuks teevad
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 18:36
Natureboy,

Sul aega on, selgita välja! Mind ennast huvitaks ka !
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 18:49
pushu, kahjuks ma su listis pole.
aga sellest priidust räägib juba pool foorumit see sama suur ja vana legend nagu kotionu, kes tuleb ja pahad lapsed kotti topib
seepärast ma ütleks et pole kõigil naistel ka kõik päris korras ja nähakse igas mehes-naises sama tonti
˅ näita rohkem ˅
2013-03-06 22:55
sa pillekas oled ikka nõme ,leidsid koha kus oma pudrumulku esitleda,keda see huvitab.mingi pihkur paneb sulle 10 neid.kui sulle midagi ei meeldi,siis vaiki parem ja istu oma nurgas
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 11:06
mine suhtle uthaga,su kõige suurem fänn
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:32
võib-olla tõesti on nii, et siiani on blokeerimisele täiesti vale nurga alt lähenetud ja tänu sellele on kõige tähtsam point, millepärast seda üldse tehakse, paljudel tähelepanuta jäänud. sellepärast ei olegi keegi asja ideele pihta saanud ja muudkui blokivad ja imestavad saadud blokkide üle, blokivad ja imestavad.
Elgreco andis idee. miks mitte vaadelda blokke kui ühte osa üldisest pedagoogilisest kasvatusprotsessist. nagu järeleaitamistunnid täiskasvanutele lugemises või midagi kasvatusteemalise täiendkoolituse sarnast.
kui piisavalt suure sagedusega vastastikku blokkimise nuppudele vajutada, siis saaksid ehk nii mitmedki selle vahepealse aja sees ennast arendamas käia, oma kirjutamisoskust lugeja oskustele vastavaks lihvida jne. kasutage seda aega parem kasulikult.
mingi stiimul peab olema, muidu inimest inimesest ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:37
no, samas, pohlad nagu ei ole kui keegi sind blokib? mina antud ajahetkel 16 indiviidi poolt blokitud ja ei nuta üldse. blokkisid siis blokkisid, maakera pöörleb ju edasi. kuigi aegajalt ei saa aru jah, miks, aga samas - mis vahet seal on? blokkimine ja mitteblokkimine on iga kasutaja vaba tahte avaldus.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:42
kuna küsimusele ei eelnenud nimelist pöördumist, siis jäi praegu arusaamatuks, kellel see mõeldud oli.
kellega sa vaidled, vabakuulaja?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:46
Alati ei pea ju olema kellegi vastu ja ilmtingimata vaidlema!!!!!!! ------vahel foorumites lihtsalt arutletakse........avaldatakse omi mõtteid...............
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:48
püha püss luukera, kas püssitoru oli sinu tagumikule suunatud?
sinuga ei vaidlegi keegi kuigi iva oli sul jutul sees
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 13:52
luukeral õigus seekord. alati ei pea vaidlema, alati ei pea püss olema tagumikule või muule suunatud. aegajalt lihtsalt mõtiskleks pisut...
Runnelgi vist väitis kunagi, et mõtelda on mõnus...
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 14:04
Mis on siis see stiimul, et peaks ennast arendama?
Mingi suvaline kasutaja on blokkinud, milles siis mina süüdi olen ja miks mina pean ennast arendama hakkama?
Kus siin see õpetamise effekt on?
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 14:04
teid ja teie tagumikke.
ma kaldun arvama, et luukera tundis siiski toru oma teatud kehaosa vastas.
järeldan seda tema ülepingutatud reaktsioonist. pöörata tähelepanu täiesti teisejärgulistele asjadele...
aga kui mulle küsimusi ei olnud, siis ma loeks sellega ka oma postitused siia teemasse tehtuks.
˅ näita rohkem ˅
2013-03-07 16:52
Irw , mina aga iga päev saan targemaks , et paarid mind ikka ei salli karvavõrdki , pole nagu enam päeva kus mind mõni paar ei ellimineeriks. Irw...ei tea mis ma neile teinud nii olen No on olemas ka mõni paar keda mina ei salli aga noh nemad teavad seda ise ka et mina neid ei seedi silmaotsastki ... aga vaevalt siin enamik mind ellimineerivatest paaridest teab miks nemad mind ei saali ... seega edetabeli tipp on minu käes õige pea ... irw
˅ näita rohkem ˅
2013-03-08 04:58
Redlight on ok aga jõudsin nüüd nii kaugele ,et siis suur mölaurn Pillekas pani mulle bloki peale.virises ja jonnis aga ei pidanud vastu vaesekese närv))))))))))))))))))))))))))))))))
˅ näita rohkem ˅
2013-03-08 12:12
pole läbustanud piltide all,lihtsalt tundsin su ära.ja see kui ma mujal käin ei tohiks sinu paksu tselluliidist perset torkida.ela omas mullis ja kelguta oma varikate vahel.teisi ära oma intriigidesse mässi,on ikka inimene.täiega ajukääbus
˅ näita rohkem ˅
2013-03-08 12:43
oo ma siis kah peaks õnnelik olema..ma kah blokkitud
˅ näita rohkem ˅