Foorum
2010-01-09 23:12
Vaadates siin lehel ringi siis tundub küll, et naised on siin endast natukese liiga heal arvamusel. Naised kirjutavad oma proffili seda laadi lauseid "kui omad ainult munnist pilte siis ära kirjuta" . Naised võttke mõistus pähe ja tulge maa peale. Naised kas teil kõigil on siis oma näost pilt olemas ankeedil. Ma arvan, et ei ole ja nii see ka on. Olen näinud palju kontosid kus on jalgadest, riides naisest, puusades vms. Naised pange endast ka näost pildid üless ja hakake siis meestelt midagi nõudma.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 23:33
TaiPoh, kullake, viisakale ja meeldivale küsijale pole mina, näiteks, oma näpilti kunagi keelanud!
ja, kui ma hoolin...sadan juba hoiatuseks....et illusioone mitte tekitada
arvan, et selle saidi omapäraks on vast...rõhutada, rohkem erootilisi piirkondi, alati ei pruugi tõesti näolapp see olla...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 23:52
Pohh, joo ennast pildituks ja kasuta kujutlusvõimet.. Tegelikult ma arvan, et sa tahtsid öelda, et naistel peaks kohustuslikus korras olema pilt nii näost, kui ka häbemepiirkonnast..?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 07:46
Pole midagi imelikku,kui naine tahab mehest näha rohkem,kui paljast riista.Lausa koomiline on kuulda sama nõudmist nende suust,kel endal üleval pilt paljast hargivahest
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 14:57
Miks ma ei pane siin pilti ülesse? Vata selliste vingumiste pärast. Pane nägu oled kohutav ja laksatakse komme mis kaotavad iga suguse süntsuse piiri, kui paned kiisu siis letakse ka sellele mingi kohutav komm.
Miks ma peaksin koraja endale ebameeldivusi??
Olen parem seal pildiga kui on pildi hindamine tasuline ja kommitakse ainult süntsuse piirides.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 15:04
AIke juu on sinu piltidel midagi viga.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 15:23
Lugedes kommentaarse seal siis viga ainult positiivsuses. Aga eks seegi ole mõnele viga.
NB! Sinu pildi kohta võin küll avalikult arvamust avaldada. Kindlasti täiuslik. Mõnele.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 15:34
Kallis Aike aga lisa endast üks pilt siis saan ka kommeneteerida. Mina kedgai ei sõima olen leidnud mõtte, et kui pilt ei meeldi siis ka ei vaata seda.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 19:16
TaiPoh, alati võid võtta ju sihikule naised, kes ei ole endast nii heal arvamusel!!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 20:52
Paistab, et Sa ei saa lihtsalt asjale pihta. Siin on ka selliseid naisi, kes ei ole huvitatud riistast, vaid eelkõige mehest, kes seda omab: romantilisest suhtlusest, mis kulgeb loomulikku rada.
See, kui mees oma riistvara fotod siia üles riputab (muide, kunstipärased ja ilupildid on ok) saadab signaali: olen lihtsalt põrutamise peale väljas ja mu riist on selline.
Ja milleks peaks naised oma näopilte üles panema? On see Sul mingi tootekataloog siin või?
Mina isiklikult pean normaalseks suhtluse alguseks seda, kui tutvutakse teineteise soovide, ootuste ja maailmavaatega. Kui tundub klappivat, siis vahetatakse fotod.
Mind isiklikult ei huvita, kui suur või väike üks riist on.
Aga igaühe jaoks on kuskil keegi, nii et võta oma sihtgrupiks need, kes ei tundu endast natukene liiga heal arvamusel olevat ja on oma pildid ka ilusasti üles riputanud.
Ei maksa eeldada, et peab olema ligipääs iga naise juurde: see ei ole päris elus nii, ammugi siis virtuaalmaailmas.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 21:06
Virtuaalmaailma võlu ongi see, et saab igasugu asju endale ettekujutada.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 21:31
Ja keppi küsida naistelt,kellele reaalis ei julgetaks otsagi vaadata
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 21:34
Ja keppides ka ei julge otsa vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 22:25
kui kõik suudaks kõiki kuidagi sundida käituma nii nagu tahaks mis siis saaks, kas olekski kõik rahul või poleks keegi mitte kunagi enam rahul. Vähemalt mina lepiks mitmekesisuse nimel kõigiga ja kõigega millega ma rahul ei ole. Ärgu olgu kõigil pilti, olgu mõned kommid labased, õnneks osadel on ja kõik ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 22:29
6ige Mikham
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 22:39
pessimistid olete
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 23:42
deMerteuilil on õigus.

Ning lisaks sulle mõtlemiseks- variante on ka meestel natuke rohkem kui näopilt ja riistapilt. Kasuta oma fantaasiat natuke...

See, et naine ei taha esimese asjana sinust näha seal postkasti vasakus nurgas sinu vellot ja kõrval teksti, "kle, sa kuum tsikk, sex v websex" on pigem normaane. Ning seda ei saa ülbuseks nimetada. Pigem vägagi õigeks nõudmiseks...

Ps! Ennetades- et minul siis pilti ei ole, tähendab tõepoolest, et ma olen ülikole ja sellise riistaga, mida lausa häbi näidata, nii et pole vaja eraldi toonitada
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 00:28
demerteuililm õigus jah, aga samas võib arvata sama ka naiste puhul kellel pildid hargivahest, et tule ja põruta mids, sealt näen selline välja. Lisaks veel, kui ka ankeedis, et otsin sponsorit või, et tutvun rikastega mida. Siis mida on imestada ja solvuda kui kirjutatakse, et palju kepieest küsid.
Tähelepanekud ka sellised, et riistapildid saavad kõige rohkem kommejne. lisaks ka neilt, kes ankeedis c lubavad kõik riistad ära blokkida
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 00:48
kuna mul näoga pildid üleval siis leian et meeldiv olex ka suhelda inimestega kellel ei ole vaid riista pildid.muidugi on erandeid kuid see oleneb paljustki sellest kui meeldiva kirja on vastav isik mulle saatnud.ja kui võimalik siis ikka soovin ka inimese näost pilti kuna ma suhtlen ju ikka inimese mitte riistaga olgugi et virtuaalselt (vähemalt esialgu).
osad mehed pakuvad välja et saadavad oma näoga pildi mulle mailile.ok nad võivad saata ja ma võin ka vaadata kuid fakt on see et kui ma ei ole natu pikemat aega selle inimesega suhtlnud siis ta lihtsalt ununeb mul kuna ma ei vahi nii pingsalt milline mingi riist välja näeb (vaatan neid vaid siis kui pilte aktiveerin ja olen sunnitud neid nägema siis kui kirjadele vastan aga mingit erilist tähelepanu ma neile ei pööra)
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 00:56
Cinderella mina olen sinuga 100% nõus sellega mis sa siia kirjutasid. MIna tahaks ka inimesega rääkida mitte ei tea mi vahe või auguga.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 19:09
aga miks inimesed end ankeetides hästi kurjaks ja ülbeks teevad? kas see on tegelikuses hoopis vastupidi ja inimene püüab varjata oma nõrkusi. pilte vaadates nagu ei raali bitch'e välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 19:10
aga võib olla on tegu salakavalate inimestega
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 19:50
Jänes,kes tsirkuses trummi põristab,pidi arvama,et trumm kardab teda
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 19:53
vot jah, ei oska kuidagi järeldada mis see ankeedis on tõsi ja mis mitte.
pilte kaeda on lihtsam tegevus
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:00
minuarust peaksime meie mehed, hoogu maha v6tma.....elu näitab, et tegelikult naised valivad meid, üksk6ik, kui k6vad mehed oleme.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:06
Kogu loomariigis, valib emane endale partneri. Ka inimene on osa loomariigist
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:07
väga 6ige Hr. aikon
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:08
ihas valivad mehed ja edasi oleneb kas mees osutuks valituks või mitte.
paljud ei kohtugi, nagu ma isegi pole eriti aldis kohtuma.
tulgu või britni spears, ma vist passin
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:12
unistada pole kunagi kahjulik. Mehd ja valivad, no vabandage väga. See vist oli tänase päeva nali
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:13
Aike
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:13
Tushka! Täpselt nii see käibki ju. Isalõvi valib kah endale meelepärase emase aga kas ka see emane teda tahab...
Britney....siis Sa vaevalt passid
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 20:25
Aike,mõned mehed ikka valivad jah neid,kelle valituks tahavad saada.Aga paraku ei paista need selle suure piigirünnaku taustalvälja.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 21:53
aike: oled sina siis siin mõnele mehele ettepaneku teinud?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-11 21:54
britni on vaba, ma lugesin. britni võtaks ära küll, ta on selline omapärane kuju ja mulle ta täitsa meeldib
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 08:34
Tushka! Aga milles siis küsimus....Tee Britneyle ettepanek ja vaata, mis ta vastab Sulle Kui osutud väljavalituks oled koheselt staarvõrgutaja
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 10:42
tubli,deMerteuil... olen sinuga nõus
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 16:28
Aitäh candyshop69
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 20:27
tänapäeval on suhetes reaalseks valijaks naised. iseasi, et osavamad ja kavalamad neist on valmis pakkuma mehele illusiooni, justkui oleks mees see otsustaja. aga igaühele see pildipanek lihtsalt ei sobi. küllap pole mina ainus inimene, kes mõningast privaatsust vägagi oluliseks peab. pealegi ei pruugi pilt inimese kohta midagi öelda. virtuaalmaailmas võid ju mängida , keda tahes. alles reaalsel kohtumisel näed tegelikku tõde......
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 21:45
TaiPoh tore seda kuulda

tushka minul on ankeedis kirjas vaid tõde mida minult oodata ja mida mitte.kunagi kui mu ankeedil oli päris pikk text peeti mind ka ülbex (kuigi seda ma ei ole ju enda arvates......vähemalt seni mitte kuni minuga ilusti ja viisakalt käitutakse).paljud ei julgend mulle isegi seepärast kirjutada kuid viimax võtsid julguse kokku ja siiski tegid seda.
paljud normaalsed neiud panevad karmi teksti et perverte eemale peletada kuid omadest kogemustest tean et see ei aita.olgu üxkõik milline text su ankeedis seda ikka ei loeta.paljud vist unustavad lugemise ära kui pilte näevad
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:49
klemo-tänapäeval on suhetes reaalseks valijaks naised. iseasi, et osavamad ja kavalamad neist on valmis pakkuma mehele illusiooni, justkui oleks mees see otsustaja....vat see on üks õige tähelepanek
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 20:57
Coya,see süsteem toimib ka teistpidi väga hästi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 21:19
Hea, et mehed seda usuvad
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 21:35
Ju siis on põhjust uskuda.On olnud võimalus seda protsessi üsna lähedalt pikalt jälgida
˅ näita rohkem ˅
2010-01-13 22:09
Arvatavasti tead, millest räägid jfjm!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 11:02
Kui lõvidest ja valikust rääkida, siis puudub lõvidel võrdõiguslikkuse geen täielikult. Emasel pole seal mindagi kosta, kui praidi juht teda võtab. Seevastu eksisteerib võrdõiguslikkuse geen loomariigis näiteks partidel.
Inimeste kohalt niipalju, et selline geen arvatakse pärinevat neandertallastelt, kellega homo sapiens viimastel andmetel siiski paarituda suutis. Neandertallastel eksisteeris nimelt sugudevaheline võrdsus. See seletab ka asjaolu, et põhja pool elavatel inimestel on suurem võrdõiguslikkus (skandinaavlased), asusid ju neandertallased homo sapiensist jahedamatel aladel.
Niisiis, mida põhjamaisem naine, seda rohkem tahab ise otsustada ja valida
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 11:39
slavetodomme-braidi juht on ikkagi emane...ja valib tema see et lõvidel puudub võrdõiguslikkuse geen..no see on ka vaieldav..
inimloomariigis tahavad juhtida mehed ja naised teevad näo,et lasevadki seda teha mehed kahjuks on tykati nii rumalad,et lihtsalt ei saa aru sellest,et tegelikult on naine pea ja mees kael
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 11:42
coya-tädi, sa pole üldse animal planetit vaadanud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 11:47
millal ma su tädiks sain? animal planetit vaatan ikka aegaolles
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 11:54
Oh õudu Nüüd tuli küll selline tõehetk, et peaks hakkama sugu vahetama
Nii julmalt saab vaid naisterahvas öelda .
Ei miskit ligimesearmastust meeste vastu
˅ näita rohkem ˅
2010-01-14 13:04
kõik naised keda pole pand, on tädid siis lõvide saate ajal sul aega polnud järelikult, niiet loodusloos paneme sulle täna kahe
˅ näita rohkem ˅