Foorum
2012-07-17 22:10
et siis kaasal tulemas sünnipäev kohe üldse ei oska miskit kinkida...keegi midagi ägedat oskab soovitada=?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-17 23:44
Jah oskan, LolaLuna stringid või Luxxa pesu kinkekarbis. Super kink naisele
˅ näita rohkem ˅
2012-07-17 23:47
Lisan, et Lolaluna on Svarowsky kristallidega kaunistatud, lisaks on ka pakkuda ülekullatud niklivabast metallist detailidega püksikud. Odav see lõbu ei ole aga naine peabki KALLIS olema
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 00:51
Kingi omatehtud kook! Kui kokata ei oska, siis sebi tordikarp, mahuta sinna paar muna jupp jahu, natca võid jne edasi.... sisekaanele kleebi retsept.

A.

P.S. Tähtis on tahe mitte selle kingi väärtus.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 01:15
Pooli, naisena ma tean mida tahaks kingiks saada
Ja kindlasti ei tahaks mingit poolikut koogi valmistamise retsepti kooskoostisainetega
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 01:46
Tõsta naise väärtust ja kingi seda, mida endal vaja läheb
Kallis, ma lähen homme su spinninguga kalale
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 09:40
Enda naisele? Kui jah, siis midagi praktilist, sest tuleb ju see teie pere eelarvest. ja vaevalt temake rõõmustab, kui kuu lõpus viskab pesu lauale, söö seda
Armukesele võid küll kallist pesu ja muid kulinaid osta.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 10:14
Parma, miks oma naine ei vääri ilusat ja luksuslikku pesu? Eks see ju ikka oma mehe silmade jaoks, seega on mehel ka kasud sees.

Tead, sellise pesu nimel võib paar päeva ka makarone ketshupiga süüa Aga hea sex on garanteeritud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 10:26
Kindlasti väärib head ja ilusat pesu. Jah oleneb naisest. Mõni on pesu nimel valmis nälgima.
Ja eelkõige oleneb see pere eelarvest.
Pärast ketsupi kuuri, kaks kuud seksi ei saa.....

Aga mis sest. Niikuinii on poiss juba otsapidi iha lehel. Seega on see kaasa pmst juba armukese rollis.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 10:28
Üks hea naine peakski olema oma mehele ka armuke
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 10:34
Nii et Ray. Sebi mustadeks päevadeks paar tibinat, kui sa juba siin oled. Osta kellade ja viledega pesu ja mure murtud. Seksi saad ja kuu lõpus kasutad uusi tutvusi
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 10:52
Teaks kingimures oleva mehe varanduslikku seisu võiks talle isegi ehtsast kullast ja sertifitseeritud briljantidega kaunistatud naiste pesu väärtusega 2500 EUR paar.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:02
Teine küsis nõu, ja kapitalist hakkab kohe oma trääni pähe määrima, sheeba sa oled ikka ehtne juut
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:14
Ja kui lillemüüja oleks lilli pakkunud oleks ta ka kapitalist ja juut ? Tema küsis, mina soovitasin. Kus on see koht et ta peaks seda ostma. Naisena andsin nõu ja kuna mitte keegi teine sellist pesu eestis ei vahenda siis paraku ei jää mul ju muud üle kui mures olija pealt kasu teenida Samas on jällegi väga hea meel inimest tema hingehädas aidata ja leida murele lahendus.
Sa võid selle teadmise kust ilusat ja head kinki saada oma naistuttavatele kõrva taha panna ja kujuta ette see on sulle täitsa tasuta info
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:17
(Abielu)paarid kipuvadki tegema teinetisele praktilisi kingitusi. Kingitus peakski olema, aga veel olulisem, et see tuleks südamest. Mina olen väga rahul kui koos lilledega tuleb kinkekaart. Ise tean, mille järele mul parasjagu tahtmist on. Üllatusmoment jääb muidugi ära, aga kinkida kinkimise pärast... Väga hea võimalus on ka ühine nädalalõpp veeta mõnes spaas või hotelli romantikapakett.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:20
mis on romantilist hotelli romantikapaketis või spaas. Jumala eest ma olen elu lõpuni nõus sellistest kingitustest ilma jääma kingi talle õhupall.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:23
Mykhan, sinu naine küll olla ei tahaks
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:29
misasja, mind tuleb hellitada pidevalt, aastaringselt ja ma olen parim. sünnipäev, milleks dramatiseerida.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:30
Tegelikult, kui mees kingib naisele Sheebatüdruku pakutud eksklusiivpesu, siis teeb ta seda ju mitte vaid selleks, et naisel oleks hea meel, vaid ka selleks, et mees saab kaunis pesus, kaunist naist vaadates emotsionaalse laksu ja ...edasi on juba, kuidas jumal juhatab ja naine otsustab
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:32
Aikonpoiss, sa oled Sheebatüdruku missioonist siin ilmas aru saanud õigesti Ühendama peab alati kasuliku hea ja meeldivaga
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:38
Voval on kõikse originaalsem lahendus. Sellist kingitust ei oota naine kindlasti ja jääb kauaks meelde Ning samas sõbrannade küsimuse peale, mis kingiks said, punastab ja muheleb...
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:45
Ostes oma kallimale Sheebatüdruku pakutava disainpesu, olete te alati naerusuine ja rahuldatud ,kaovad kortsud teie armsama laubalt ja eurokopkas teie tengelpungast €...Eesti Reklaamfilm
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:48
ps. Reklaam on ihas keelatud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:55
Aga isand Parma, kus sa reklaami näed? Kas kusagil on viidatud sellele kust sa mida osta saad?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 11:59
Reklaamid, "LolaLuna stringid või Luxxa pesu kinkekarbis" firmasi
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 12:06
Need ju kõigest pesu brandide nimed. Kusagil pole viidet kust neid soetada saab, ega ka konkreetset kutset ostma
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 12:07
MA pole siia isegi mitte toodete pilte kopeerinud ega andnud ü htegi viidet kust neid näha saab
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 15:00
Sheebatüdruk, ega sa selliseid stringe paku?

http://www.youtube.com/watch?v=Ue2Nrvf9H_k
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 15:03
Vanasti tuli naistel trussikud kõrvale lükata, et kannikaid näha tänapäeval tuleb kannikad laiali lükata, et trussikuid näha
O tempora, o mores
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 15:05
Aikonpoiss, kas sa arvad, et sellistes trussaarides naine on sexikas????

Kui nii siis, sellist seksikust Sheebatüdruk ei paku kahjuks tõesti Aga selleks on olemas mingi teine pood, kus saad sellist osta
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 15:39
Nutikas mees laseks sinna pesu muude kulinate vahele ka miniatuurse GPRS jälitusseadme paigaldada
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 15:40
Ilu, nagu öeldakse, on vaataja silmes ja kandja oskustes ning tõeline daam kannab igasuguse pesu seksikaks
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:05
Jf, kui see pesu on ehtsast kullast ja ehtsate briljantidega kaunistatud, siis on igati mõistlik tegevus see jälistusseade
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:08
Aikonpoiss, selles osas on sul õigus Minu seljas pidi kartulikott ka seksikas olema
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:26
Sheebatüdruk, Aikonpoiss sikutas keldrist ühe kartulikoti välja ja palub alandlikult seda esitleda, kui kauneimat rüüd mis kuninganna iial kandnud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:27
mis seadmed....liiga palju vaeva nende paigaldamisega. palju kavalam on kanda eesti puuvillast pesu. kodunt lahkudes venitad selle endale jalga või sikutad teise pesu peale... kui kodust eemal oled ja mees enam pealt ei vaata, siis viskad teised peidukasse ja kaod nii pikaks ajaks, kui tarvis. enam pole ka keegi sul sabas. ja ei pea vastutama kellegi eest peale enda. keegi ei taha teada, kuhu sa oma pesu kaotasid või miks sind nendega pikalt kodus pole olnud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:34
Aikonpoiss - aga palun väga mul pole midagi selle vastu, et kartulikotti oma seljas presenteerida, kui kauneimat kehakatet mida iial kandnud olen. Aksessuaarid selle ihukatte juurde valin ise
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:37
PushUp aga mina ju just sellisest pesust räägingi, mul käivad isegi naised oma suguõdedele sedalaadset kingitust ostmas. Just sellist, mida kingisaaja igapäevaselt ise ei saa endale lubada, aga kannaks heameelega vahel harva erilistel puhkudel.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:45
Sheebatüdruk, ma hindan Sinu valikuid, kuid pakuksin omalt poolt aksessuaaridena paekivist tahutud rinnasõlge, rukkililleõitest punutud pärga ja metsseanahkset märsikest, elik ridiküli, mis eneses peitmas mitmesugust looduskosmeetikat, nagu: puhtast korstnanõest ripsmetushi, maasikmammudest huulepuna ja kuivatatud lehmakoogi põseruuzhi
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:49
Kõik muu sobib, aga see lehmakoogi põsepuna võib ära jätta, mul on ilma selletagi jumet küll
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:57
Tegemist on ehtsa prantsuse käsitööna valmistatud pesuga, mitte ei ole made in china
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 16:58
ma ei tea teemaalgataja elust ega tema enda eelistustest paraku mitte midagi, aga ta tundub olevat üks nendest Soomes palgal käivatest poistest, kes palju kodust ja naisest eemal peavad olema (ma eeldan, et tegelik kodu ja naine asuvad siiski Eestis).
ja mees ei tea, mida kinkida...lahendus ju lihtne.
kui tavaelu on selline, et mees saab harva koju, siis vaheset tasuks tal alustada just sellistest lihtsamatest asjadest ja kinkida oma kodusele kaasale nt rohkem aega temaga olemiseks. miks mitte teha praegu koos neid asju, mida tavaliselt teha ei saa, aga millest on unistatud ja seda endale ja oma naisele lubada. kedagi tundmata on raske kinki teisele valida. kui oma naist veidigi tunda (oleneb ka kooselu pikkusest jm), siis saab hakkama ka talle heameele tegemisega.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 17:00
Sheebatüdruk, aga aluspesuks soovitan minu poolt voolitud, pähklikooretest rinnahoidjat ja maarjakase peenemaimast spoonist tangasid , mille ma omaenese õrna käekesega Sinu jumalikule ihule kinnitan , kasutades selleks klambripüstolit ja PVA liimi, sest mis kinni ei jää, saab kinni liimitud
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 17:04
Aikonpoiss, Sheebatüdruku siidine ihu pole mõeldud selliseks kohtlemiseks PVA liim ja klambrid ei tule kõne alla
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 17:47
Nõme jutt on ju mingi pesu kinkimine, andkeandeks. Ja kullapoodi minek suurendaks stressi. Ma pigem vajaksin kedagi, kelle materjaalne väärtus on jäänud tahaplaanile.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 18:03
Aaron, siis on sinu kaasal ja sõpradel ju väga hea elu - ei mingit muret kingi pärast, sest sina ju midagi materiaalset ei vaja
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 18:48
Kullaga on see hea lugu, et ta ei lähe kunagi vanaks ja maksab iga valitsusega ja igal maal ja igal ajal.
ehteid saab pandimajja viia jne jne..
Praktiline ja ilus kingitus. Kõige kallim sõmus, mis olen kunagi kinkinud, maksis 8000 krooni. Pole ju kallis.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 19:11
Kui juba läks laristamiseks, siis parem investeerida kalliskividesse
http://www.gemselect.com/sapphire/sapphire-316915.php, mille soovitan ümbritseda 10-ne http://www.gemselect.com/diamond/diamond-289978.php ja raamida valgesse kulda.
Kingitus ilus, lihne ja taskukohane igale mehele, kes oma naist hindab
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 19:21
miks kalliskividesse, võib ka telliskividesse
˅ näita rohkem ˅
2012-07-18 19:22
kuigi jah, telliskivid võivad jube kallid olla...
˅ näita rohkem ˅