Foorum
2010-01-01 15:41
kas teie meelest pole sellised pildid tobedad. nagu surnud inimesed silm punnis peas, fuihh kui võigas
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 15:58
Kui pilt vastab reeglitele ja on aktsepteeritav, siis ei näe ma selles probleemi. Igaühe enda otsustada, mida ta lisada soovib.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 16:27
Täpselt sama asi kehtib riistapiltide kohta, milleks need?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 16:38
Aga milleks ültse panna? Ei näitaks kohe ültse ennast, oleks selline salajane ja huvitav. Kuul pähe.
Avaldan kaastunnet kõigile kes siin piltidega üleval. Pane milline tahad sõimata saad ikka. Kord ei meeldi ülemine ots siis jälle alumine.
Kulla inimesed ega maailm ei käi teie tahtsi. Kaua peab selleks ilmas küll elama et sellest lihtsast tõest aru saada, et nii palju kui on inimesi on ka erinevaid arvamusi, arusaamisi, nägemisi ja mõistmisi.
Ehk jätaks need pildid nüüd ükskord rahule. Kui sulle ei meeldi siis mine edasi ja vaata enda oma need meeldivad sulle kohe kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 16:41
Noo... milleks sappi pritsida?Kui mõni arvamusavaldus siin foorumis ei meeldi, siis võiks selle üldse lugemata jätta.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 17:06
Kui mina siia lehele tulin,siis ei olnud siin ühtegi silmade pilti, vähemalt mulle tundus,et olin esimene. Imestasin veel,et miks keegi ei raatsi enda kòige seksikamat kehaosa eksponeerida.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 17:19
aike: ära näitagi, keda ikka huvitab
milleks närvi minna, kui nii võtta siis polegi millegist kunagi rääkida. mulle sellised pildid tunduvad tobedad, keegi teine on õnnejunnis, kama kaks, avaldasin vaid arvamust
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 17:23
Minul pole selliste piltide vastu midagi kuid millegipärast just viimasel ajal siin trendiks kujunenud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 17:43
Ka mina avaldasin oma arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 18:21
üldiselt kipubki meil olema niimoodi, et mitte kui midagi ei saa olla parasjagu
...kui on külma, siis on ikka v ä g a külm, kui lund, siis ikka v ä g a palju...ja, eks nende silmadega on samamoodi
aga...vabandust, kuid kops hakkab üple maksa tõesti vaikselt hüppama
no, ükskõik mis teema siin kerkib, ja, kerkib, ma rõhutan, teustelt arvamuse küsimise vormis....!...leidub kohe grupp, kes asub siis seda vaest küsijat suu pihta materdama, äärmiselt kahju on see, et arvamusi tavaliselt siia ei tulegi, ikka jälle üksjasama:"pead olema tolerant"
ehh...kui seda tolerantsi nüüd laiemalt vaadata, siis...palju asju võib niimoodi puhta käest ära minna, hilja pärast kahetseda, tehtud juba
mina olen püüdnud ikka ka tolerant olla...siin sain ka materdada, et "aikeid" inimesi mõnitan ja...
aga - vabandust!!!...kui ikka räige düsgraafia on paaris kohutava mölapidamatusega..., lisaks patoloogiline padutigedus...raskemad juhtumid peaks ikka isoleerimisele kuuluma küll...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 21:17
Silmad on seksikad minu meelest. Üldse on vähegi kriitikameelt omava pildilisaja pilt ükskõik millisest detailist kena kaeda kellelegi ikka. Maitsed on erinevad, kuid oma eelistustest välja jäävaid hakata maha tegema või lausa mõnitama(pidades oma matslikku esitlust sõnavabaduseks) pole mitte sellisele inimesele kohane, kellega mina meeledi läviksin.
Siin on loomulikult palju pilte mis tekitavad küsimusi lisaja mõtlemisest, kuid samas on see vaatas kinni(antud kontekstis minus), kuid iga inimese pildivalik end eksponeerida annab päris palju infot ja sarnane leiab sarnase või vastandi, kui soovib.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-01 23:45
njaaaa
osad lõikavad silmad näost välja, teised lõikavad näost silmad
paras detektiivimäng
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 01:25
m6ni v6ks riista l6igata kyljest ja panna hoopis nina asemele
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 05:37
kui on ilusad silmad ,miks mitte neid eksponeerida
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 08:52
Õige, diamond Ja ilusaid silmi....neid siin on
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 10:50
Mulle küll ilusad silmad meeldivad! Tushkal endal ju ka ilusad silmad
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 11:05
tushka on kobe tükk jh
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 14:19
mu meelest on selline pilt, kus vaid silmad, ikka võrratult parem, kui oma suguelundi demonstreerimine. silmi peetakse ju ikka hinge peegliks, aga suguelundit.......
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 14:45
Klemo: mis selle hingega peale hakata? Selleks on omad lehed. Sellel lehel saab aretada teooria silmade ja suguelundite kokkuviimisest.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 15:17
ma olen juba selles eas, kus niisama lihtsalt "maha ja taha" ei paku enam pinget. aeg on õpetanud pisut kaugemale vaatama. ja ma pole ka kunagi kuulunud nende meeste hulka, kes "panevad kõike, mis liigub". naist "ilusaks juua" ma ka ei oska. saan aru küll, et olen "vähe metsa poole", aga mis teha- minu eas karu enam tantsima ei õpeta
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 15:28
Kui silmad on hinge peegel ju siis suguelundid ihu peegel.
On silmi, mis tõesti ilmekad ja nagu säde sees, aga on ka täitsa tühja pilku või veel, et silmist vaatab vastu sulaselge lollus ja tühisus. Nagu ikka ei viita konkreetselt kellegile
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 15:57
Pimesiku mäng on popiks saanud silmi julgetakse koos ninaga esile tuua aga täis pilti ei soovi paljud avaldada,kes abielu,kes muude põhjustega ,seega mängime peidust ,kuigi paraku osasi silmi tunneks päris hästi ära,nii,et kel tahtmist see tunnistab ka moonutatuid silmi.
Kuigi sama hea on ju kehadega peata ratsaniketa pildid .Avalik erootika ei ole veel kahjuks ihas ja eestis popiks veel saanud,paraku see võtab oma aega enne, kui rahvas muutub julgemaks ja alaväärsus komleksid kaovad.
Aga mine tea ,millal meie rahvas muutub julgemaks ja vabamaks,et ennast esile tuua ja särada alasti teiste silmede ees!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 16:15
aix64, võtsid mul sõna suust...just tahtsin sedasama kirjutada, on "silampilte",mida vaadates tahaks võimalikult eemale joosta, mitte rohkemat uurima hakata
ja, endiselt arvan, igat asja ikka parasjagu, ei ole üleni koledaid inimesi, lihtsalt on võimalus rõhutada...seda kõige kaunimat enda puhul
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 19:28
Eks meil vist ennegi asjadest sama arvamine olnud Lili. Ruff, ei ole sinagi prii nendest peataratsaniku piltidest
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 20:02
Või siis on nii jube pilt, et enam ei panda lausa 1 tesigi mitte. Või siis keegi tänaval tunneb ära ja näitab näpuga ja kõik vahivad ja sosistavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-02 20:44
mitte alati pole pildi puudumise põhjuseks julgusetus. mõni inimene hindab privaatsust lihtsalt rohkem, teine vähem.....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-04 08:56
Parem ilusad silmad kui üldse mitte midagi või ülisuurelt ja inetult suguelund
˅ näita rohkem ˅
2010-01-04 10:28
ma ei julge oma silmadest pilti panna ja vända pilte lihtsalt ei pane. silmad on ilusad pruunid küll aga sellest jääb natuke väheks.
˅ näita rohkem ˅