Foorum
2009-12-29 19:41
..taset näitavad ainult haiged memmepojad ja egolaksud ja puberteedi eas.
nimelt, mingi kasutajanimega bakter, komenteeris mu pesu, tavaline tiigripesu sekspoest ei ole mingi just persevahekas jne .. ja ütles, et nuh mis siis..et las olla. ärgu vaadaku. päevi läks mööda.. panin ühele mehepojale ühe noormees83, ei salli selliseid .. võib. üks isiksus võib. mitte.
igastahes, päevi hiljem mingi bakteri kasutajanimi hakkas aga ropendama ja rõvedusi rääkima, kuna julgesin talle vastu hakata. ja siis et nuh blokeeri mind ära jne.. ise blokeeris ette ja loopis ühtesid..jeerum, ega see mingi rate pole. ja mõistus on ka puberteedi raske arenguga poisinolgil. mõistust ei ole peale oma imeliku pesu..
lasteaed.
moderaatoritel soovitan ka muudatusi teha et kui on ebamugavatele inimestele blokeering, siis ei saaks ka komentaare ega pilte ka nii näha, ei taha, et iga kõnts käib mu lehel. kes mõtleb, et võib öelda igasugust jura mida sülg suhu toob.
aga üldiselt, norm. seksikatele inimestele ja väheke mõistusega.
seksikat aastavahetust!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:04
Noh,,,kui rate jutuks tuli,,,siis usun,et 35% siinviibijatest on rates ka,,,,,"korralikud",,,,Siin siis elavad välja ennast,,,seal adminnidele kaebad,siis on kohe blokk peal,,siin teevad,mis tahavad,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:25
No aga lihtsam on ju endal need ebameeldivad inimesed endal ära blokeerida. Üks klõps ja mure murtud ja käib palju kiiremini kui nii pika ja segase kaebelaulu siia kirjutamine
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:31
viimasele. kõik eelnimetatu on tehtud. blokeering blokeeringuks, aga kui ollakse nii argpüks ja lihtsalt käitutakse ise väga halvasti ja igatmoodi pigem end nimetatakse sõimusõnadega või sobiks kokku, siis.. eesmärk, oli , et inimesed sellisest inimesest eemale hoiaks. kui oleks võimalik kustutaks ka selle teema ära. aga mis ma ei või siis arvamust avaldada või.
ning mis segane kaebelaul..sa vanem tädike.. kõik ei saagi olla iga sekund perfektsed ega kõik hoida endas ja teha lihtsalt nii nagu sina ütled.
meil on sõnavabadus ja seda võib kasutada tolerantsuse piirini leian mina.
ülejäänud ...jopakollad võiks areneda ning rahus olla.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:37
Asi pole ju selles kes keda plokib vaid kes mida kuhu kirjutab.
Tuleks iha.ee registreerimine tasuliseks teha ja asi ants.Muidugi ei kaoks topeltkontode loojad ära aga usun,et nende protsent kahaneks kaalukalt
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:43
Sõnavabadus on kõigil, ka minul Nii et see oli minu arvamus ja see ei peagi teistele meeldima. Nii lihtne see ongi Aga kahjuks jah minu vanainimese mõistus ei saanud päris hästi igast lausest aru, kuid andke andeks, kallis rahvas, need on ealised iseärasused, ei mõista seda va noorte keelt ja kirjaviisi
Rahulikku aasta lõppu!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:46
Avastasin ühek päeval,et keegi jasutaja NYMFUD on mind blokeerinud. Mitte et see mind häiriks,aga huvitav oleks teada mille eest?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:50
Sorry, kasutaja loomulikult
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 20:54
asi ei ole isiklikus vihas. vaid vahel nooremad, soovivad et pea oma vanused vaatavad. mitte foorumielukad naljaga pooleks. vahel on tujud sellised ja seda keegi keelata ei saa. sest keegi ei tunne mind ja mina teisi ning ei ole millekski kohustatud. muidugi kui tundub et kõik on toredam jne..siis võib olla lahti blokeering. samas no täpselt ei tea..aga nuh ei meeldiks eriti kui mingi pea vanemate vanused vaatavad. ebamugav
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 21:47
Siin on kasutajaid, kes blokeerimisega lausa prominendiks saanud, kelle blokk on kujunenud omamoodi kvaliteedimärgiks.:-)
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 22:23
nymfud, kas saan õieti aru, et sulle ei meeldi, kui sinu pilti vaatavad inimesed, kes on su vanematega ühevanused?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 22:47
nymfud: Kas Te omavahel kah räägite sellise keerulise lause ehitusega? Ise saad ikka aru?
Aga foorum võik küll olla, et plokitud teineteise kirju ei näe. Lahe oleks. Tekst ja siis tükk tühja maad ja jälle kellegi tekst ja keegi millestki aru ei saaks.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 22:51
Parmaleikin,,,,õnnitlen,,,sa vist said aru,,mida nymfud öelda tahtis,,,,Mulle jäi sõnade-vahe pärast pool teksti arusaamatuks,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 22:52
Taiplik kas pole?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 23:05
siis foorumis alles oli teema inimeste kirjaoskusest. mõne inimese puhul tundub, et lausa emakeelne eneseväljendusoskus lonkab, pehmelt öeldes. hakka või tõesti arvama, et sait hakkab ratestuma.....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 23:07
Klemo, see on pòlvkondade vaheline konflikt. Noored mòistavad seda, kui oma teismelised lapsed tahavad täiskasvanud olla. Siis meenub, et enda nooruses oli sama lugu. Aga muru oli siis rohelisem.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-29 23:35
No mõni räägib ka nii, et ei tee pausigi. Miks siis keegi ei või kirjutada nii? Aga muidu suht keeruline värk jah. Või siis lihtsalt oleme äkki ise lollid, et ei mõista.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 00:25
no mul on ikka nende noorematega ka pisut kokkupuudet olnud. ja ma ei kirjutaks seda ainult põlvkondade vahelise konflikti arvele. leidub nende seas ikka ka päris asjalikke ja arukaid. aga mõnel läheb pubeka east välja jõudmisega lihtsalt rohkem aega....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 01:07
Tule taevas appi!! Kas keegi võtaks asja seletada vanemale inimesele. Mitte midagi ei saa aru peale selle, et inimene vabandust paar paneb oma pildi, pildid ülesse ja ei kannata saidil liikuvate inimeste erinevaid arvamusi välja.
Huvitav kes on kõnts?? Ma vist ka nüüd kuna julgesin armuliste lehte käia vaatamas kui kedagi kodus ei olnud.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 01:38
Aike, asi pole isegi mitte erinevates arvamustes. Selgub, et mitte igaüks ei tohi mõne inimese pilte isegi VAADATA
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 02:49
ma ei saa midagi aru
üks ei taha , et pilte vaadatakse, siis noorte släng ajab kedagi marru, siis hoopis eesti keele grammatika.......siin l6hnab jälle ühe lavastuse järele,
vaja IHA näitlejad kokku ajada jälle ja järgmisel kokkutulekul maha mängida
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 09:50
Täitsa imelik, nii kui ei kirjuta kuidas mõnele meeldiks ja ei ole ei tea mis, midagi tarka öelda ei ole, siis kirjastiili pärast ikka vaja vinguda, neist inimestest ma aru ei saa. Lasteaed. issand, mis puutub mu kirjastiil, mu vaatajaskond jne jne minu kohta.. ja mis et ei talu või ei või kirjutada oma lehele teised arvamusi. on ikka inimesed, kas kõik roppus jne jne on siis normaalne arvamus? mõnele on ka sama vähe mõistust, peaset ikka ära saaks panna ja vinguda ja ikka kuskilt otsast norida teemaalgataja kallal.
tõesti, iha on liiga "roosa" sait. ikka leidub igasuguseid igal pool, kord ühel saidil anonüümselt kõik on ennast täis, siis mõnel saidil on liiga vanad inimesed, ja kolmandas kohas lihtsalt ...
aga targem jätab järele, mai viitsi teiesugustega siin jamada.
tuled teistele vastu või räägid halvast kogemusest, et teised teavad eemale hoida, ja siis hoopis sinu enda kallal hakatakse võtma.
isegi jõulud ja uus aasta poole pealt ei ole teil südant.
vas... hakkab.
ja arvad, et mõni mõistab sind, aga siis ühildub samasuguseks tro..karjaks.
palju õnne teile!

nägemist!
paluks minu teema algatust mõttetute asjadega mitte enam reostada.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 10:58
Asi pole selles, et Sind hukka mõistetakse, vaid ikka pigem selles, et Sinust ei saada aru. Või pigem Teist ei saada aru, sest paari märk on juures. Ja aru ei saadagi kirjastiili pärast. Te ei oska oma mõtteid nii välja kirjutada, et kolmandad isikud suudaksid neid aduda. Tekst on lihtsalt kamaluga visatud sõnade hunnik. Soovituseks: kirjutage lihtlausetega
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 11:04
Ma siis nüüd kõntsa nimistus. Plokk peal ja jutul lõpp. Pole midagi, ka seda peab olema siis saavad ilusad, kenad, toredad ja targad välja paista.
Kahtlen kas tegemist on 24 aastase inimesega ja kahtlen kas tegemist on ikka paariga, jutt käib pidevalt mina aga mitte meie vormis.
Ma usun, et see on ekstra ekemplar ja et enamus 24 aastaseid on oluliselt arukamad ja teavad seda lihtsat valemit. Mida külvad seda lõikad.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 11:45
Õnneks või kahjuks blokeeris kasutaja oma konto! Minuarust suht õige tegu!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 14:12
huvitav jah, milleks siis pilt üles panna, kui seda vaadata ei tohi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 14:15
Vaatamisega võib ju pilt kuluda ja need ajad, kui kunst kuulus rahvale....on minevikku jäänud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 17:38
Aitäh, nymfud, jõudsingi su bloki ära oodata. Mina sinu (teie?) pilti pole vaadanud ega kavatsenudki seda teha - ei tahtnud ebamugavust tekitada. Võiksin ju sind (teid?) ka blokkida, aga milleks laskuda samale tasemele. Võid mind vaadata nii palju kui kulub, mina ennast sellepärast ebamugavalt ei tunne!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 17:54
väga võimalik, et tegelikult oli antud isikul eluaastaid märksa vähem, kui 24. mõni järjekordne pubekas tegi libakonto ja peksis segast, sest haridustase ilmselt ei võimaldanud veel arukat juttu ajada......
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 18:31
Olen ka selle poolt, et võiks ju lühidalt ja selgelt
nagu vanasti no, oma 40 aastat tagasi vahel isegi tegin, et: "NOORMEES 83 ON LOLL!"
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 19:38
Läheb ju läilaks kui ainult kiidetakse kriitikat peab ka olema
see bakter,minu meelest puhas seagripp tembeldas ka mind seksuaalvähemuseks A mul pohui Unistagu edasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-30 23:00
Ma ei tea,et nymfud konto blokeeris,,aga minu ta küll blokeeris,,,Mis siin on nüüd siis,,,järgmine aprikoos?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-31 02:44
Kuigi olen mitmel korral teisi nahutanud analoogse ütlemise eest, ütlen nüüd ka ise: LAPSED PALUN MINGE RATESSE TAGASI!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-31 04:13
Ah mis te põeta , vaadake mind LAS BLOKIB (et siis nagu kodanik Kiir Tootsi Pulmast).
Ühesõnaga minu olemus on samahästi ära tabatud. Aga kiusliku ja üldiseltvastiku inimesena no ei bloki vastu, ei bloki
Aga head aasta lõppu teile kõigile , sealhulgas nümfudele
˅ näita rohkem ˅