Foorum
2009-12-28 17:27
Vaadates siin pilte ja hinnates,,,siis olen tähele pannud,et kõige rõvedamad kommentaarid tulevad pildita kasutajatelt,,,,Usun et on siin ka teisi kes minuga nõustuvad-PILDITA TEGELASTELT KOMMENTEERIMISÕIGUS ÄRA KEELATA!!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 17:28
Lugesin just äsja mingi tegelase-liiz-kommentaare-kurat-ise ei tihka pilti üles panna ja siis teeb kõik maatasa....Närvi ajavad sellised!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 17:39
vähe sellest, et n6medad ja kohatud kommid, siis kirjad sama moodi, saadetakse m6ttetuid s6imukirje....
adminnid ei peaks üldse ankeeti aktiveerimagi, kui puuduvad pildid ja kui alla poole täidetud ankeet
samas on see k6ik m6ttetu, sest idioot leiab uue lahenduse
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 17:42
siin on administraatorid ju küll kes teawad ja saawad aru et kontod kes teisi mõnitawad awalikult blokeeritakse mõni on teadlik küll administraatori töö süsteemist . kriitikal ja mõnitamisel teeb ikka wahet ju .....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 17:48
Ok,,,adminnid ei ole kõikvõimsad,,,Aga siis võiks välja mõelda süsteemi,et pildita kasutajatel vähem õigusi oleks siin,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 17:59
Kõik inimesed ei pruugi soovida oma pildi avalikustamist ning seda neilt nõuda oleks vale.
Kui pildil on näiteks jalalaba, siis vaevalt see annaks midagi kommenteerija isiku äratundmiseks kommenteeritavale või pakuks leevendust.
Samuti jääks veel ka variant, et inimene paneb üles pildi, kommenteerib isu täis ja seejärel võtab pildi maha.

Sobimatud kommentaarid saab iga kasutaja ise ära kustutada, samuti on võimalik sobimatutest kommentaaridest teada anda.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 18:15
See on ju siin juba mitu korda läbi arutatud erinevate teemade all, milleks jälle otsast alustada?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 18:17
Aga siin on ka palju toredaid pildita kasutajaid, milles nemad süüdi on?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 18:21
on jh super toredaid inimesi on siin ka pildita kontode taga seega need kurikaelad tuleb administraatorile teatawaks teha . kellele ikka Mitte keegi ei meeldi selles inimeses on endas wiga mitte teistes ....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 18:23
Ma olen kunagi juba ammu avaldanud arvamust, et peaks olema komm kommi vastu, st, et kui ei ole pilti ei näe ka teiste omi. Muidugi ei taha kõik oma pilte näidata aga siis peaks puuduma ka võimalus teiste omi näha. Alati ei saa läbustajaid ja intrigante eemale hoida, küll saab aga neid vähendada. Lisaks saab ju kasvõi osadele adminnidele anda õigus eemaldada kasutajaid oma suvajärgi ja kelle otsused ei kuulu vaidlustamisele.
Varikontodepuhuks võib ju lisada ankeeti lahtrikese, kus on näidatudstiilis, et selle ip aadressilt on veel need ja need kontod. Kasutajatel võib olla vajadus mitmele kontole (näiteks mees, naine, paarikonto) aga aus oleks ka sellele viidata. Nii mitmedki on seda teinud ja tihti ka viidatud fotode autorlusele
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 14:14
minul on ka varikontode probleem siin tahan mina sebida kasutajat Sabrina . aga administraatorid pidid siin teadma kõik et see konto on sex in estoniast pärit tütarlapse perla, laperla konto . tüdruk ise oli tunnistanud seda . ma mitte ei saa aru miks tal naise nimi on kontol ja kirjas et mees ? samuti on sies üleval pilt naise alakehast kus paistavad küll häbeme mokad ja sugu . samuti pole kontol kuskil viidatud et tegemist oleks transaga ja miks pole märget juures et naisel mitu kontot ? millisele kontole siis kirjutada tuleb ?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 14:43
Ma panin tähele sellise asja et sa võid neid blokeerida teevad uue konto ja alustavad uuesti!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 15:06
Eks virtuaalses maailmas käitumine annab aimu sellest mis inimene sisemas tegelikult on.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 15:33
Aiks see samalt ip aadressilt tulevate kontode näitamine on üsna huvitav idee.Siis ei saaks ju abikaasad teineteise eest salaja ihas seigelda ja vanemad näeksid ka kui nende teismelised lapsed siin kolavad.Eriti huvitavaks läheks mõnes firmas,kui naised hakkavad arutama,et milline riist millise meeskolleegi küljes on.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 18:08
Vat see oleks huvitav jah. Ma ei ole küll ässitaja, aga ...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 18:11
ip ei või vist näidata. terviklikult ei tohi ja kui just see oluline lõpp on puudu siis pole sellest kasu.
midagi ta muidugi näitaks
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 18:29
Eks me kunagi logime igalepoole oma id-kaardiga sisse, iseasi palju siin noku ja tussupilte ja üldse kasutajaid alles jääb. Mina vaatan sellest kõigest mööda üldse, minu arust käib see iga (suhtlus)saidiga kaasas - osa on haiged, osa libakontoga, osa pervod, osa lambad. Nagu elus.

Mina olen ju segane, ja ei varja seda kuidagi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 18:33
et tunda ennast hästi tuleb kohaneda sellega mida sa muuta ei saa ja muuta seda mida muuta saad. Ei usu mina et keegi selle saidi koodis midagi muutma hakkab
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 20:06
mikhan: ega jah, see kes siin progeja on/oli, käib sellel lehel väga harva. teised mitte keegi progeda ei oska, muidu areneks leht või vähemalt paljud kasutajate poolt väljatoodud veidrused oleks parandatud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 23:57
Tehke mulle lollile selgeks, miks peab üleüldse mingit pilti kommenteerima?! Kui sulle meeldib, mida näed, siis saad ju alati oma emotsioone vahetult jagada?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 07:36
Põhjus lihtne,see ju üks lisa võimalus pildil püsimiseks.Samas ka valijal hea vaadata,kuidas ta teisi kommenteerib.Pole vist eriline vaimuhiiglane see,kes kõiki pilte samade sõnadega kommib.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 08:11
V6ib olla v2hem möla ja rohkem tegusid....
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 08:44
Aga Tamiil,kes keelab sind tegutsemast?Foorumis mölaajamine pole ju üldse kohustuslik.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 13:27
Vaatasin teemaalgataja kommid üle ning ei näe solvavaid kommentaare Usutavasti on need kustutatud ja ebameeldivad inimesed blokeeritud. Mina ei ole kellelegi ühtki solvavad kommi teinud, aga vaatamata sellele olen saanud blokeeringuid. Ühesõnaga mis on mõnele solvav on teisele vaimukas. Liiga õrna põrnaga ei maksa ka olla, need kes solvavad reklaamivad ju ennast ja arukas pildivaataja teeb sellest kommentaarist ise oma järelduse. Mina ei kustutaks debiilikust kirjaniku vaimukust...
˅ näita rohkem ˅
2010-01-10 13:39
Tarbulkin, mina olen ka mitmeid blokke saanud ja ei saa aru mille eest ma nad välja ilen teeninud. Ei pea silmas selliseid kohustuslikku blokeeringuid mida vist kõik saantd teatud tsitruseliselt
˅ näita rohkem ˅