Foorum
1
2
2009-12-27 14:23
Kui sa mees oled hetero,miks passid teise mehe alasti pilte,kahtlen,et ei ole hetero!
Ja see just nende kohta,kes seda pidevalt teevad,ehk kogu aeg passivad meeste pilte
peale selle proovivad tutvuda ja siis vastavad kommentaarid.
Olge ausad nii endale kui teistele,tehke selgeks,kes te olete
Te ju ei ole heterod pigem kas bid või homod
Ja selliseid kasutajaid on siin väga palju!!
Vahepeal tekkis lihtsalt olek,et siin portaalis naisi ei olegi,kuna profiilil pesitsevad miskid nii väidetavad
hetero mehed,kes tahavad mehega tutvuda irwwww
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 15:20
Kurb eks ole Siin ikka kuuleb ühelt ja teiselt et uue pildi lisamisel on aktiivseimad kommijad just teised mehed.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 18:10
no aga tore, kui salajased austajad e. fän club on
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 18:15
Mis sa siis näitad oma paljast pilti kõigile!!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 22:16
Õige!

Pane vildid jala otsa ning puhvaika selga ja mitte ükski mees ei vaata sind enam.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 22:43
Mina ei näe seal miskit imelikku - isaste värk! Vaatavad ja võrdlevad iseendaga.
Mina vaatan ka naiste pilte, see ei tee minust veel lesbit.
Vaatan ka tänaval naisi, neid kes kenad on ja massist eristuvad.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-05 23:33
süsteem on nii tehtud: kui hindad naise pilti siis järgmiseks saad kohe mehe pildi. sa võid rippmenüüst valida mida tahad, see asi ei tööta. kindlasti mehed vaatavad/hindavad pilte rohkem kui naised, seepärast mehed näevad rohkem ka meeste pilte. meeste poolt meeste piltide kommenteerimine on muidugi teine teema
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 08:24
Mina vaatan ka naisi, aga ma ei ole lesbi!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 10:29
Ma vaatan ka naiste pilte olen vist lesbi
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 10:30
ka vahel vaadanud aga enamjaolt juhtub see siis kui hindan ja jätnud määratlemata et just naisi hindan, samas mis seal ikka egas nad ju miskit ee kui neid vaadata.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 12:36
ma ei näe siin miskit probleemi
kui paned siia oma pildid , siis pead ka valmis olema selleks, et seda vaatavd k6ik---ja mis siis?
ja mis siis, kui mees vaatab mehe pilti??? ilus keha on kunst ja kunst kuulub meile k6igile vahet pole on ta mees vai naine
mina vaata ka saunas v6i mujal mehe kehasid( m6eldes ise: see ilus keha, hoolitsetud mees, ilus vaadata, v6i siis l6dva, lohakas....... ikka v6rdled, see normaalne
Ärge tulgu mulle mehed siin rääkima, et nemad saunas v6i kuskil mujal mehi ei vaata st, v6rreldakse keha, riist suurust jne
see on nii oli on ja jääb
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 12:38
Jep õigust räägid. Paned aga laksti lauale ja siis hea võrrelda kummal on suurem.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 12:45
on ka selliseid mänge mängitud johmas peaga
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 12:56
Tähtis ei ole, kui suur on, vaid kui suureks läheb!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 12:56
Pisikene aga käib pikalt välja.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 13:37
ikka ei taha et vaadakse, pärast mingi lööb veel pildipeale pihku väkkkk
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 13:40
? (märgi) peale on ka hea pihku lüüa!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 13:52
to tushka, selle peale ütlen, et ära tee ennast rohkem meheks kui oled
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 14:36
netis liigub palju spermaga garneeritud pilte (st neid on omakorda veel pildistatud ja siis netti pandud).
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 14:36
Ja siis neile veel omakorda peale lastud.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 14:42
õnneks ihas vist sellised pildid üles ei lähe, mujal saitides on selliseid kuhjaga. see on nagu fetish juba
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 15:06
no mina olen vahest tahtnud lugeda, mida naised kommenaariks on kirjutanud, ja noh kui miski näiteks tsikliga pilt on avalehele sattunud olen ka ära tsekanud, loodetavasti pole keegi sellepärast pedeks pidanud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 15:30
eks turuuuringuid olen ma ka teinud (harva). vaatad milliseid mehi naine kommenteerib, kui kommenteerib. eks sellest saab palju aru kas on mõtet midagi aretada või mitte.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 00:47
ah, et vaataks oled originaalne? et kas keegi juba ei ole selle mõttega lagedale tulnud
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 15:58
kle tushka, mida sa vingud siin ? ära topi oma pilte siia siis, raami ära ja pane keldrisse kus keegi neid ei näe siis ja paljud mehed vaatavad teise mehe pilte kuna need on nii jubedad et vaadatakse mis sodi see on(võis segane lause tulla) aga sellest järeldus, et äkki su pildid on nii jubedad hoopis ?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 16:16
Mind absoluutselt ei huvita mehed, olen 101% hetero. Aga see ei tähenda, et ma meeste pilte aeg-ajalt ei vaata, ning vahest võib öelda, et sinna isegi satud juhuslikult, hinnates vahest viskab ju otse riista näkku kinni.

Aga kui ma tahtlikult mõne mehe pilti vaatan - siis põhjuseid on mitmeid: võibolla on mees pildil mingi kena naisega, võibolla on lihtsalt lihased head, siis vaatad ja võrdled nagu, vahest olen vaadanud tattoosid meestel, vahest vaatan lihtsalt pilti kui lihtsalt pilti, mitte inimest...lihtsalt sportlikust huvist ühesõnaga (ka fotograafia vastu).

Mõned mehed muidugi on mind ka seetõttu ära blokeerinud, nii et ma pean tegema 5 varikontot, et nende tille edasi passida (nali, eks - mul on jumala savi tegelt
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 16:46
msex: võtsin maha juba pildid võivad olla jubedad, mõnel läheb hirmust pauk lahti
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 20:14
Ahjaa. Ka mulle on meeskodanikud kirju saatnud ja mis seal salata, täitsa toredad kirjad ei mingit nõmedust ega rõvetsemist. Viisakad ja puha ja keegi ei tüüta ka. Ma ei saa aru kust naised võtavad neid müüte, et mehed rõvedaid kirju saadavad.
Olen ise ka meeste pilte vaadanud ja isegi hinnanud. Kui on ikka ilus pilt ja hästi välja tulnud siis miks mitte hinnata?!
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 21:19
peded on luulelisemad
˅ näita rohkem ˅
2010-01-07 21:48
äkää peded on peded.
uuri välja mis vahet on pedel ja homol.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 16:22
isegi rikutud mina, ei tea mis vahe on pedel ja homol
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 16:23
m6lemile saab ju möödaminnes taha keerata
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 17:15
Homoseksuaal on intelligentne, endast lugupidav ja oma välimuse ning mõistuse eest hoolitsev mees. Pede seevastu, mida pigem saab kasutada sõimusõnana, on tavaline pederast ilma nende omadusteta, mis on korralikul homoseksuaalil
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 17:19
tänan, Seneca
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 17:20
Homo tähendab ladina keeles inimeste.Seda me teame kõik.
Homoseksuaal on siis inimseksuaal või... hetero pole inimseksuaal?

Eesti keeles on pikk ja lohisev sõna omasooihar, seda peaks lühendama - OMAHAR sobiks?
Või siis kasutame vene keelest laenatud pederasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 17:20
Inimest, mitte inimeste.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 19:16
Teate, selle vahe kohta on üks väga ilus anektoot:

Et läheb mees arsti juurde: kuulge doktor, ma olen vist gay!
Doktor selle peale, et ohooo, ikka juhtub, ikka juhtub. Kes te siis olete? Näitleja?
Mees raputab pead
-Kunstnik? Laulja?
Mees raputab ikka pead
-Kes siis? Poliitik? Diplomaat? Advokaat?
Mees raputab endiselt pead
- No kes siis?
- Traktorist olen
Doktor omakorda raputab peab: Ei ole te mingi gay, te olete täiesti tavaline pederast!

Vot nii on lood
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 20:42
tushka, aga kust tead et mõnel pauk lahti läheb ?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-08 21:27
@margus7
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 00:17
Seneca: Õigel teel oled. Tubli
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 00:33
mul ükskõik, aga mehed ei peaks mind küll vaatama
mulle ei meeldi selline asi, paned pildi ja 50 esimest vaatajat on mehed
no kukupikali onju

muud teha pole?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-09 22:34
Ole õnnelik, et sind üldse vaadatakse.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 11:22
Usun et tean sellise käitumise tagamaad.
Nimelt naised ju ei taha eriti tegemist teha bi-meestega. See ongi põhjuks miks bi-mehed märgivad oma seksuaalsuseks "Hetero" - selleks et ikka ka naiste seas lööki oleks.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 11:36
Seneca seletas mis vahe on homol ja pedel.Nüüd tekkis mul küsimus,et milline võiks olla analoogne vastand heteromehele?
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 21:26
Täitsa pekkis kus on alles arutelu...järelikult tunnevad meesisendid asja vastu sügavat huvi...nagu turumutid juba . Mina isiklikult arvan...toonitan...SEE ON AINULT MINU ARVAMUS , oluline ei ole mitte see kas gay,lesbi, hetero vaid oluline on see et IKKAGI INIMENE .
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 11:42
Teemaalgatajale! Mehed on ju nii edevad! Kõik tahavad, et nende riist oleks kõige pikem, suurem, sirgem, munad ilusad ühesugused ja ümmargused, head nii endal kui teistel pihku võtta! Ja kus sa seda siis võrdled, ikka vaatad teiste omi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 18:35
Mina ei ole ja ei vaata ka teiste omi.Vähemalt meelega mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-02-05 19:18
Vaesekene mis nüüd küll saab???
Ega muud pole teha kui pidid maha ja postkast kinni. Nii hullus hädas et, paned pildid ülesse ja ei saa reguleerida kes tohib kaida kes mitte kohe on küll väga raske. Aaa.. üks mõte veel. Pane nimekiri inimestest kes võivad näha ja kes mitte.
Ja oleks mida näha. Suhtlus toimuks mingi peenisega. Ei kutsu apsoluutselt vaatama. Kuigi käisin, külmaks jätab.
Tõenäoselt saan ploki.
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 02:44
Aike,enne,kui teiste ilu,piltide ja riistvara üle hakkad siin mainima,ehk lisad endalegi pildi ,siis saaksime ka sind läbi vaadata,kas oled ikka nii kutsuv ja kena ,nagu väidad ennast olevat.Või on sinulgi pildi lisamisega alaväärsus kompleks juures,et teisi kiruda julged,kuid ennast näidata ei julge?
Nimekirja kahjuks ei saa lisada,sest see valik puudub,kuid on ainult postkasti ligi pääs tehtud,kes kirjutada saavad,paraku,seda pole kommentaaride osas!
Selles see iha mõte ongi suhtlus toimub inimkeha osadega,ei ole kohustuslik näidata enda nägu .Kui sulle ei meeldi võid ka kenasti mujale minna.
Ja sinu konto vaatamine ei teinud ka mind soojaks,ka su lisa inf oli suht juhtmevaba!
Ploki ei saa aga ei paku sinu sugune pildita kasutaja huvi !
Seega enne lisa pilt,kui teisi kritiseerid!
Vähemalt punkil on õige vastus selle teema puhul
õige hetero mees ei vahi teiste meeste riistvara niisama!
apelsin irww edevus ajab vist kalduvusele jah seda on näha!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-09 09:31
Alustuseks ütlen kohe, et ise ei saada netisügavustesse kunagi pilte, kus mind oleks võimalik üheselt tuvastada. Samas, mingi anonüümse kehaosa pilt erilist julgust ei nõua, sest see ei võimalda kedagi tuvastada ja isiklikult ei näe üldse mõtet selliste oma piltide ülesriputamisel, eriti veel, kui sooviks tutvuda. Meeste kontosid vaatan küll, aga mitte piltide pärast, vaid mind huvitab, kes foorumis räägib ja pildi puhul huvitab, mida inimesed kommenteerivad. Aga jah, sisened foorumisse, et ehk arutelus osaleda, aga siin - peaaegu poole lehekülje ulatuses "rastut vsjakie Å¡ampinjonõ"! Selline tunne, et vabandage mind väga, räägid nagu Munniga või siis Vituga või Perseauguga. Vabandan veelkord nilbe sõnakasutuse pärast, aga nii sain ehk kõige täpsemalt oma arvamust väljendada.
˅ näita rohkem ˅
1
2