Foorum
1
2
2009-12-27 13:24
mis siin lehel toimub kas adminnid ei näe yldse. kasutaja laperla e siis piret ja kasutasja paulo e siis paul on abielu baar ja mees myyb naist elavad sauel on yleni v6lgades . kohutav mis inimesed siin on pooldavad hoorasid uskumatu laduge aga 10 neid ja neil aga raha jookseb edu
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 13:38
aga mis see sinu asi on???
vähemalt püüavad nad probleemi mingilgi moel leevendada, kui neil üldse on probleem, mida sa "hästi" tead
aru ma ei saa, miks teatud tüüpidele jäävad asjad ette, mis neisse ei puutu???
ma neid inimesi ei tunne aga see, mis nad teevad on nende asi
kuluta oma energi oma asjade lahendamiseks, mitte maailma parandamiseks
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 13:47
Ja mis siis, vähemalt aus äri. Kaup on olemas ja kes ostab ilmselt petta ei saa. Väike kaklus parima müügikoha eest käib asja juurde. Palju hullemad on need, kes müüvad pòrsast kotis vòi òigemini tühja kotti pòrsa pähe.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 13:52
Me kõik oleme müüdavad!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:00
Ma tean seda juba ammu mis ta teeb, aga mind hoopis huvitab, kuidas saaks raha teenida, nii et keegi kümneid laob.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:00
hästi öeldud jfjm !
kusjuures laperla ankeedis v6rratud seksikad pildid, nagu kunst-----aga kunst kuulub ju rahavale !
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:18
arusaadav ju ,et vastajateks on mehed ,kes ona 500 sed sinna prao vahele jätnud on ,siis ju peabki kaitsma ja õigustama
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:23
austatud suvekuumus: Kui SA nii korralik oled, miks SA siia oma ankeedi tegid???
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:30
Miks ma pean kohtuma meestega tasuta??? Ma parem ühendan meeldiva kasulikuga... ja ma pole kunagi abielus olnud, ega ei ole, ega ei abiellu kah ning see, et ma meest nimega Paulo tunnen ja tean, ei tähenda seda, et ta minu elukaaslane oleks...vähemalt hetkel... Mul on kurb meel, et sa minust selliseid jutte siin räägid (siin hetkel nime all suvekuumus, sul ju neid kasutajaid siin mitu), mul on kurb meel, et sa mul tookord külas käisid ning minu külalislahkust kasutasid...Aga ju sa siis ei saa üle sellest, et ma sinult su mehe üle lõin...
Aga edu sulle ning laima siin mind edasi - vähemalt mingigi reklaam...
Ja selle saidi meestele nii palju, et ma vähemasti kohtun reaalselt, ma olen olemas... mitte ei kiimle siin ainult virtuaalselt...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:35
suvekuumust ka tean, on teine üks hale lehm
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:43
lahe, ma olen 7 minutiga 9 s6imukirja saanud, need vist k6ik erinevad "suvekuumuse" ankeedid
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:44
tubli Laperla !, nii peabki !
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:53
kaksmeest, lihtsalt oled populaarne, võta seda nii

täiskasvanud inimesed siin,neil õigus teha, mida tahavad ja õigeks peavad kui ei tee teistele kahju. kõrvalseisjatel ei näe küll põhjust olevat selles osas midagi arvata. igaüks meist elab ikka ainult oma elu, oma arusaamadele vastavalt. veelkord: mõõdakäija pidagu lõuad, nagu vanarahvas ütles
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 15:02
nüüd tuli trobikond 1-sid ka veel
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 15:17
kaksmeest: Ära heitu! Need pehmendame 5 - tega
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 15:22
tänan BarbWire lohutuse eest
aga tegelt mul savi hinnetest
aga Sinu pildid lähevad järjest kaunimaks,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 15:45
kaksmeest: Ma tänan!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 16:01
Ja miks mina sòimukirju ei saa? See pole ültse aus.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 16:58
Asja tuum on mulle täiesti ebaselge. Kas siin peab kedagi sõimama ja kedagi õigeks mõistma? Mis need modekesed siia puutuvad?
Kulla jfjm. Mind ka muideks ei sõimata. See mitte sõimamine vist nakus haigus. Hullem kui sea gripp, vaktsiinigi pole.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 17:30
Siin üks teine teema oli et mis on püsiva kooselu saladused. Näete kui hästi see paul ja piret toime tulevad. Elu nagu unenägu. Raha mured murtud ja mõlemil on lõbus kah veel takkapihta. Tehke järgi ja MASU nagu pühitud ja kooselu ka tore.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 17:30
miks ebaselge....
mulle küll selge,"suvekuumus" jäi mehest ilma ja nüüd laimab seda naist, kelle juurde ta mees läks
aga naised, mehed ei lähe heade naiste juurest kuhugi ära
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 17:32
ja pealegu suekuumus. Sul ju tutvumises kirjas et tahad sõprust. Mis see teiste temgised sin düldsegi huvitavd. kui ei taha är aole nende sõber. Ja pauli-pireti poolt õige kah: Mis ripakil see ära!!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 20:34

jääbki arusaamatuka, et kuidas peaks adminnid selle "abielu baari" võlgadest ülevaadet omama!?
...ja, miks see neid üldse huvitama peaks?...iseasi, kui kümnekaid võlgu loobiks või...
vahvad inimesed, ma ka natuke neid tean, aga, näed, polegi märganud mõelda, et mis ja kus
seekord, sa jfjm, siin kohe kõik ära oled öelnud, ma nõus sinuga kahel käel ja lisadagi miskit ei oska...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 20:37
Tegelikult olete kadedad,et APRIKOOS ei ole Paulot ära blokkerinud,,,,Vähemalt üks mees,kes Aprikoosilt blokki pole saanud,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 21:55
nüüd läheb asi segaks, kes see Aprikoos siin näidendis veel on?
kas "kuumasuve" "suvekuuma" ema v6i tütar?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:13
Kes selle näidendi nüüd lavale tooks ?? Kas Roman või Eino Baskin? Eints mul vana tuttav Vb toob selle näitemängu siin lavale
Kes veel tahab kaasa teha kes kellega veel siin magab? Või Abielus on Võiksite ikka kampa lüüa jätke enda kontaktid ja lavastaja võtab Teiega ühendust

Head Vana Aasta lõppu kallid näitlejad
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:14
adminnid võiks nii teha et topeltkontosid oleks vähem. eks siin paljudel naistel ole 10neid kontosid. kui väheke süüvid, siis hakkad ära tundma. kas see nüüd oluline kõik muidugi on, aga selline asi ajab nagu elu hästi sogaseks. lehe maine kindlasti langeb selliste inimeste käitumistest
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:17
Paulokene, tegelikult ju peakski siin lehel olijad võimalikult rohkem teineteisega maganud olema!...siis olekski kõik ok!
aga...kui ei ole abielus, kas siis näidendisse ei saagi???
tahaks küll...siis Hamleti isa vaim, näituseks...või Kuri Võõrasema või...?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:17
eks siin on omajagu selliseid "õngitsejaid" ja "pisisulisid" kes üritavad igahinnaga raha väljameelitada. inimesed elatuvadki nii. käivad foorumist foorumisse ja kõikjal võrgud sees. nii et see kõik pole mingi saladus
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:27
Tore hakkab juba looma mu kallis Lili sa oled Hamlet
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:48
ok, mina olen siis Juan-Carlos, "suvekuum"-a eelmine mees, kellega meil oli tütar "Aprikoos" aga "Paulo" l6i minult "suvekuum"-a üle
...peagi sai "Paulo"-le selgeks, et 6iget elu "suvekuum"-aga ei tule ja kolis "La Perla" juurde, kellega nad on 6nnelikud
"Aprikoos" ei blokkinud "Paulo"-t sellepärast, et too oli vahepeal tema kasuisa
"suvekuum"-ale muidugi see ei meeldinud ja haub kättemaksu....................................................................
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:48
heh...too Hamlet ju igavesti ohkija ja Kurb Kuju...kahvatu kui kartuliuss!...tahaks ikka intriigi punuda ja...
oih...vabandan, loominguline tüüp nagu ma olen, lasin ennast ideest kaasaliialt kiskuda, luban, et ei kujunda seda foorumit siin kahekõneks ja edaspidi teemast kõrvale ei kaldu...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 22:54
ja, "kaksmeest", kes salamisi sooviks naida Paulo tütart eelmisest abielust, Suvekuuma võõrasemaga..., ei saavuta juba pikka aega enam edu ei isiklikus ega loomingulises elus...seriaal, mille käsikiri tal ikka pooleli, on ammu kurjade adminnide "hammaste vahel"...eelarve lõhki aga teemat ei kusagil
viimases höädas saab ta abi Iha foorumist...kuid siingi!!!...vananev nümfomaan lili, kes ihaldab seebikasse peaosa, võõrasema rolli, üritab teda sängi vedada, pakkudes altkäemaksu kümnekate näol ja nurjates pidevalt katseid läheneda tegelikule naispeaosasse kandideerivale, noh, ikka sellele kasutütrele
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 23:09
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 05:02
Irw, mis teema
Inimestel pole ikka tõesti muid muresid, kui kellelegi ajudesse siin käia !? Ma saan aru, et lahkuminekud teevad haiget ja ilge kehv lugu on tõesti, kui meest/naist enam pole Aga no mida krdit hakata kuskil Iha.ee´s musta pesu pesema... omg
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 05:09
Ja see millega mõni naiska taskuraha teenib, no kelle krdi asi see veel on Väga vahva, et ollakse leidlikud masu´st/täpe´st ylesaamiseks Iha foorumis kellegi sõimamine nyyd kyll maailma paremaks ei tee
Ja see Laperla on ju ysna magus tykike, oleksin pmst minagi nõus pisut meelehead talle, temaga kohtumise eest tasuma
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 09:03
Läheb küll teemast mööda aga Sa Lili pane see jutt kenasti kirja ja siis sinna seksikate juttude alla, seal polegi ammu miskit uuemat ilmunud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 09:09
Puhas reklaam ju Usun, et kliente jätkub kauemaks
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 12:44
Mind paneb jälle imestama et kui ühes teises teemas on mehed üsnagi vaenulikult meelestatud n. ö. tasuliste peale siis siin naq vaadatakse kuidagi üle?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 12:51
mõtetu kisma mingi räpase libu pärast . sellist ei tahaks isegi tasuta soovitan soojalt naine SEEP, aga ilmselt isegi see ei aitaks ikka saaks sügelised ja tripperi . nii et mehed minge ja pange aga seda magusat sivkat.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 15:22
BarbWire: Usun , et kisatakse siis kui petta on saadud või siis üldse pole saadud või on kaup kehv olnud.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 15:28
Nagu totter on, et täiskasvanud inimesed tekitavad asjadest probleeme millest ei peaks tegema. Et asitõhusam oleks, siis tehakse seda veel erinevate kasutajakontode alt. Ehk kõrvaltvaatajana paistab see eriti silma. Rohkem tolerantsust teiste suhtes. Isiklik arvamus on selline, et iha.ee ei peaks olema prostitutsiooni vahenduse koht ja seda lisaks veel tasuta ja mis iganes vormis seda nimetatakse. Samuti on totter arvamine, et ku keegi kellegilt seksi küsib, siis on ta kohustatud saama positiivse vastuse. Eitava vastusepuhul peaks iga mehepoeg suutma jääda viisakaks, mitte lajatama ropu sõimuga. Kui lastetuba seda ei võimalda, siis olgu vait.
Hea oleks kui saidi omanikud paneksid täpselt paika millisena nad seda näha tahavad ja adminnid ajavad asju täpselt nii. Kui prioriteediks ei ole prostitutsiooni vahendamine, siis ei tohiks sellised ankeedid ja kuulutused siin üldse ilmuda. Mida keegi ankeediväliselt teeb, see tema vaba voli.
Muide prostitutsiooni vahendamine on seadusega keelatud ja karistatav.
Ilusat aastavahetust teile kõigile, kes te siin ka iganes ka poleks
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 15:32
iha.ee poolt on asi J.O.K.K ju. Kui on vastav hinnakiri ja pakkumised siis on asi kurjast. Ja uskuge mind kui eoleks JOKK siis oleks leht ammuilma kinni juba.
Aga muidu Aix64 täitsa nõus.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 18:33
No ma siis ei oska ütelda milles siis asi, kas need kes peaksid hea seisma saidi kujunemise ja käekäigu eest ei tee oma tööd korralikult või on neile selleks liiga vähe õigusi antud. Selliste õiguste saamine ei peaks olema mitte eneseuhkuse upitamiseks vaid eeldama seda, et vastav persoon teegeleks talle antud õigustega omakasupüüdmatult ja ausalt ja aegajalt peab ka vastuvõtma ebapopulaarseid otsuseid ka oma tuttavate vastu. Nii mõnelgi saidil (nimesid nimetamatta) võib täheldada adminnide sõpruskonda.
Ei tasu ka unustada, et elu ei seisne feimi kogumises.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 19:33
Kas Laperla peab päriseks ostma või saab ka rentida?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 20:32
parmaleikin: Ju siis enamus saanud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 21:48
Täiesti tühja koha pealt tüli üles kistud.
Jääb mulje, nagu inimestel enam muud meeleahutust ei olegi...
Väike soovitus, selle asemel, et siin hakata laimama, võiks ju televiisorist mõnda titanicu taolist filmi vaadata ja end tühjaks pillida(omaette).
Ei, aga tore, vähemalt kõrvalseisjatel lõbus lugeda
˅ näita rohkem ˅
2009-12-28 23:09
Mis siin imestada? Meil on ju totaalne sõnavabadus, ajuvabadus ja .....
Pole viisakas kedagi keelata või tema tähelepanu juhtida sellele, et tema tegevus võiks teisi häirida. Imestama paneb ainult see kui usinasti sellise lollusega kaasa minnakse.
Kui on nõudlus peab olema ka pakumine.
˅ näita rohkem ˅
2010-01-06 01:04
Ei saa öelda, et minu arvamus Laperlast (oli ikka see?) peale tema kommentaari lugemist eriti paranenud oleks. Mitte, et kedagi peaks minu arvamus eriliselt kottima, vaid tasub mõelda, mis toimub naise peas ja väärtushinnangutes, kui ta esitab endale (või ka teistele) küsimuse "miks peaksin ma meestega tasuta kohtuma".
˅ näita rohkem ˅
2010-01-12 23:22
to :slavedomme ega ta peas suurt midagi toimugi . pole ju normaalne selline naine kes teeb varikontod ja kiusab teisi . ärritab inimesi ja laob nende piltidele massiliselt ühtesid 10 eri kontoga . siis veel reklaamib oma ankeedis varikonto Sabrina saavutusi mida sai teisi vihastades . sugugi veel muutmata sel sabrinal . kena 49 aastane mees irw
˅ näita rohkem ˅
1
2