Foorum
2009-12-26 14:31
Mille järgi määravad moded milline pilt peab olema tsensuuri all ja milline mitte, iseenesest olen rahul selle uuendusega ja kasutan isegi! Täna aga õnnestus mul see sama kamuflaaz saada oma pildile kas mu pilt oli siis tõesti nii...ei oskagi öelda tsenseerimist vajav? Ja mina rumal mõtlesin veel, et seebivaht ajab ka asja ära
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 15:55
Tere, Sinu pilldil on näha rinnanibu, mida avalikul pildil ei tohiks paista
Siinkohal siis ka reeglid, millest piltide tsenseerimisel lähtutakse:

Kehaosad, mida avalikul pildil näha ei tohiks olla on rinnanibu, häbe, peenis, munandid.
Tsenseerimisele kuuluvad pildid millel on:
1. sugulises vahekorras või seda imiteerivad inimesed, sealhulgas ka suuseks (kuuluvad tsenseerimisele ka siis, kui ükski keelatud kehaosa ei ole nähtaval).
2. täiesti paljad inimesed eestvaates: naistel/meestel katmata alaosa ja/või naistel on nähtaval rind koos nibuga
3. paljad inimesed selja tagant juhul kui suguelundid on näha või aimatavad
4. inimene, kellel on seljas läbipaistev või läbikumav kehakate (nt võrk) ning sealt on näha mõni „keelatud kehaosa“

Seksikat pühade jätku
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 17:02
Uurisin oma pilti niipidi ja naapidi aga seda salapärast nibu ma pildilt ei leia no nuta või naera...hakka või arvama, et mul prille vaja või tunneb keegi teine minu rindu minust paremini P.S. Vasaku käe alumises servas on käe tekitatud vari aga kus on NIBU???
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 17:13
Kui jäädakse kahevahele, kas tsenseerida või mitte, siis tsenseeritakse.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 17:19
see pilt on silmaga ju näha et tsenseerimist wajaw . aga meidonkaks ära heida meelt kellel tsensuur maha wõetud näewad sind ikka ju sellisena nagu sa oled pildil ...... see pole ju probleem .....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 18:02
Ega ma heidagi, see oligi rohkem naljaga pooleks tõstatatud teema, sest palju neid siin ikka on aga kui aus olla siis põhjendus ajas muigama...siin on pilte kus on seda kõike küll ja küll mis eespool väidetavalt tsensuuri alla käis aga ometi seda pole. Alles täna lisati paar sellist
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 18:38
mina arvan, et siin lk-l ei peaks mingit tsensuuri olema
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 18:43
peab ikka kaksmeest . nagu sa näed on siin inimesi kes ei soowi näha suguelundite pilte ,seega peab arwestama ka nende inimestega
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 19:57
Pòhjus on ikka juhuslikes kiibitsejates. Ja kui lapsed juhuslikult lehele satuvad.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 23:38
Jah lapsed surfavad ja satuvad kogemata sellisele lehele. Ilmselt on nad juba terve google läbi kamminud ja teavad asjast kõike. Ja veel natukene rohkemgi kui meie kõik kokku.
Aga vihjeks see, et enamus tänapäeva ruuterid kodus suudavad teha proxyt ehk siis saab veebifiltrit rakendada ja iha.ee domeeni kinni lasta konkreetses masinas või terves elamises.
hosts faili annab ka kirjutada: localhost iha.ee
˅ näita rohkem ˅