Foorum
2009-12-20 22:57
miks üle poolte lahutustest kujuneb poriga pritsimiseks üksteisele?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 23:12
...sest mõlemad osapooled on porised
....analüüsi ennast kõigepealt.....siis osapoolt....
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 23:14
see vist enese ego alalhoidmine ja kaitse.ma ise selles staadiumis,et lahutada,aga ma ei pritsi poriga.....kuigi süüdistan ka teda selles,et nii läinud.Mis sest,et algeks olen ikka mina
aga jah....ka mina kurdan oma elu enda vaatevinklist....ma ei saa öelda,et teda poriga pritsin,aga üritan ennast õigustada ikka,sest leian,et ma pole 100% süüdi.Mingil ajal..mingis episoodis kindalsti,aga miite ainult mina
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 23:49
lahutuses ei saa süüdi olla mitte kunagi vaid üks pool 100% !!!

Tihti on nii, et üks osapool teeb k6ik selleks , et lahkujat takistada ja tagasi hoida ( isegi äärmuslike vahenditega)

Teine osapool aga teeb k6ik selleks, et vabaneda isikust, kes ei soovi lahkuda ( isegi äärmuslike vahenditega)

...ja sinna vahele jääbki k6ntsa, pori, laimu vahel ka moraalset ja füüsilist vägivalda

vähesed suudavad lahutada jäädes s6pradeks

Reeglina on mehed, kes murduvad ja siis algab kättemaks igasuguste vahenditega, kahjuks
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 03:32
see on õige ,et kui ühel kaasadest on kirg alles ja ei soowi lahku minna siis on riid aga kui mõlemil on lahutuse soow ja tunnewad ühtemoodi et suhe on jahtund ,siis minnakse lahku sõpradena .......
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 10:30
Arvaks et isegi kui mõlemad tahavad lahutada aga ei suudeta varas ja kohustustes kokku leppida siis kisub ka asi inetuks. Asi ikka väga kinni inimeste iseloomudes.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 11:39
lahutuses paljastub inimese tõeline pale
kui sebid endale kaasaks isikut kes inetult lahutab, siis tea, sama saatus ootab sindki
elukogemus
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 11:48
minu kooselu kesstis pea 30 aastat ja ka läksime lahku- oleme sõbrad, aga vahel ikka nagistame ka....D
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 13:33
lahkumineks jah enamasti jube-eks ole tunded ju veel mingidki ja siis mõelmad pooled kange kaelsed ja tahavad teineteisele haiget teha veel.nii see läheb???
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 18:49
Armastus ja vihkamine on sama kire kaks poolust, s.t. vihkamine on negatiivne armastus. Kui lahutus on rahulik, tähendab kirg on jahtunud. Kui aga kakeldakse, siis on kirg vaid poolust muutnud.
Raha on muidugi ka üks tüli pòhjus.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 19:00
Huvitav kui suur sellel teema algatajal see kogemus on palju eestlasi ta teab siis? Minu oma läks küll rahulikult. Nähtavasti ma selle teise poole peal.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 20:52
Ega jah juhtub ma ka neid maha jätnud elus ja ka rahulikult-ma lihtsalt viskasin vällja ja kui ei taiband siis sai tappa ja ikka kadus ära!!!!
˅ näita rohkem ˅