Foorum
2009-12-19 09:56
Barbi maania hullumus . või ma eksin 50 kg ja 170 cm
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 10:31
Kui sa üritasid mind riivata siis kahju sa ei suutnud seda. Kui sa peale teema püsitamist ennast hästi tunned siis onlen rõõmus.
Teistele lugejatele. Mõelge kellega on tegemist.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 11:00
Maitse asi. Kehakaal ei kirjelda päris täpselt kõike. 170/50 vastab üldiselt minu maitsele rohkem, kui 170/80
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 11:02
ja teema pealkiri? mis see peab ütlema?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 12:02
Keha mille mõõdud on eespool nimetatud on väga täiuslik.Võin seda julgelt tunnistada.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 12:28
sittagi ei saa aru sest teemast. või ei peagi saama
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 13:18
Usu mind ei peagi. Inimene üritas mind kirjas sovlata ja ruineerida. Seda saavutamata üritab ta mind solvates avalikult lootes sellega ennast tõsta ja mind alandadad. Tulemata selle peale et see on apsoluutselt võimatu.
Kordan kui ta peale seda ennast hästi tunneb ja on õnnelik siis olen mina seda enam. Hea on ju tead et keegi on kusagil õnnelik ja rõõmus.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 13:30
Vaatasin uudishimust Aike ankeeti.Mehed vaadake(Kloobus), tal on ideaalne pikkuse ja kaalu suhe. Seejuures ei pea ennast üldse näljutama ega dieeti pidama, lihtsalt on head geenid. Kadestage.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 13:42
teemaalgatuses polnud ju midagi solvavat, äkki huvitas lihtsalt inimest mis teised arvavad pikkuse ja kaalu suhtest...äkki ei üritanud ta aiket ka kirja teel solvata, vaid lihtsalt võttis keha mõõdud kõneaineks, noh võibolla näiteks mitte ülearu peenetundeliselt. Aga päris huvitav on vaadata inimest ja üritada hinnata, palju ta võiks kaaluda. 170 pikk ja 50 kilo peaks olema selline väga sale, isegi kleenuke, aga mitte midagi patoloogilist, numbrite järgi küll alakaalus, aga kui loodus on sellise kehaehituse ette näinud, siis nii käibki.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 13:56
Minu nooruses arvestati, kui õppisin, noortel: pikkus -120: keskealised ja vanemad: pikkus -100.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 14:17
Naise keha pole mitte hindamiseks vaid imetlemiseks. Mees kes paneb naise ilule hindeid, imetleb vaid ennast tema kòrval.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 15:12
isver tosver kedagi ma ei püüdnud solvata . lihtsaltr minul on tunne ,et see grammimaania on liiale läinud
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 15:28
hmm, millest selline järeldus, üleüldiselt pole nagu täheldanud, et naiste seas mingi kohutav anoreksia leviks, kindlasti üksikuid ülikõhnu leidub aga kas just näljutamise tagajärjel, mõni lihtsalt ei võtagi juurde...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 15:32
ei ei mitte näljutamine vaid tõesti normaalsed peavad ennast volüümseteks
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 15:37
nojah, see on siis pigem segadus terminites, normaalne naine peakski olema ju volüümikas, st on tissi ja tussi ja puusa ja jalad on ümmargused, st volüümikas ei tähenda ülekaalulist
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 15:50
Keha ei ole inimese enda teha. Kui ta üritab seda muuta siis ta on kohutatud arvestama tagajärgedega mis ei ole tavaliselt meeldivad. Minule teiste kehad ette ei jää olgu ta siis või 170/130le kui ta oma subjektiivse eluga toime tuleb ja on õnnelik siis olgu.
Mulle tehti privas selgeks et olen asjadest valesti au saanud. Hästi teeme siis nii et täna olen mina loll ja lähen õpin pisut lugemist ja aru saama miks tulevad mitte mulle mõeldud kirjad minu postkasti.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 16:03
ei arva üldse nii, kahjuks või õnneks on inimese keha enda teha.
vaadake kui paljudele naistele meeldivad jõusaalis käivad mehed, ma ei mõtlegi siin kohe kulturiste vaid mehel võiks peale mu**nimuskli mujalgi muskleid olla

aga naised ei viitsi ise pingutada, aga endal nõudmised teise suhtes oi oi oi
mis meestesse puutub, osad paneks ükskõik millise välimusega naist, hundinälg noh
kui aga kõht täis, hakatakse valima

ise ma kedagi välimuse järgi ei hinda, aga sümpaatia tekib siiski nendega kes on minuga sarnased
loodan et keegi võtnud nüüd isiklikult.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 17:39
no, eks Barbie- pildid on siia tekkinud viimasel ajal küll..., kui miski riie on seljas, siis teeb vahet, kui mitte, ega siis ei tee ka...salesiredad ja sarnas nägu
samas...olen siin pikka aega lausa imetlenud, puht esteetilisest küljest, tõeliselt kauneid volüümikaid naisi, kellegi jaoks kindlasti "ülekaalulisi", kuid, imekaunilt esitletud ja proportsioonis ...ja igaüks iselaadi, see peamine!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 17:47
kesned, tee reklaami lisaks sulle endale muidugi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:04
vaata, mikhan, karta on, et me ikkagi erineva silmapaariga neid pilte näeme..
ja, mida vahutad siin foorumis kõikseeaeg!...pilte piiluma ja omale lemmikuid leidma, marss!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:09
minu naine kaalus 130+ kilo, kui tutvusime ja nüüd peale aastast usinat suguelu 87 volüüme võiks tegelikult rohkemgi olla, mulle meeldib.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:10
no ma piilusin ka vahepeal...pärast piilun veel
no äkki nii erineva paariga ei näegi, ütle mõni siis sina ja, miia ja, ...ja,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:24
miia!!!???...volüümikas ja "ülekaalus"...???
kasutajanimega "suureke" on siin esinenud suurepäraste piltidega daam...ajastaega imetleda, minu meelest kõigile...
siis on edita, mu lemmik, palju on neid siin....aga, äkki ei ole ilus siin nimetada, kuigi, siiras kiitus minu poolt neile!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:27
ikka rohkem pilte plus suuruse daamidelt paluks!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:33
eiei ma ei pidanud seda silmas, et miia ülekaalus on vaid noh et kelle pilte imetleda noh ma tean ju et miia su sõbranna on ja tahtsin osavalt pugeda
ma nüüd inspekteerin neid teisi ka
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:42
esiteks...ei mõista, mis kasu sul talle pugemisest oleks...aita aru saada!
ja, teiseks...kardan, et meie miiaga oleme kindlalt need 2, kellele igasugu pugemine umbes sama tähendab, mis härjale punane rätik
ja, miial, muuseas, on sellistel puhkudel varuks ikka tunduvalt paremaid vastuseid kui minul...
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 18:48
haa aga kaks nime pugesin ikkagi välja sult, dämm aim guud
ega ma muud kasu präegu taga ei ajanudki, lihtsalt et kui juba sulle pugesin siis igaksjuhuks sõbranale ka ühtlasi
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 19:54
Isver kui hea-ma tean kes ma olen,muidu kogu aeg kompleks küljes Tean mehe kellele ma meeldin ja teised mind ei solva.Plaju on inimesi ,sama palju ka erinevaid arvamusi!!! Kes armastab kala-kes seda jälestab jne.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 19:56
See on läbi käinud teema
Kysimuse esitaja on nyyd sarim6rvar Ma tean mida Sa tunned
˅ näita rohkem ˅
2009-12-19 23:58
lugesin, mis mina lugesin... aga lugesin välja, et ma polegi volüümikas vaid lihtlabaselt paks ja see teema et 170/50 naisekohta on ju meditsiiniliselt juba alakaal... kas piir mitte 56 juures ei läinud? aga vahet pole, kaal ei ole näitaja, kui inimene tunneb end hästi ja on aktiivne, siis olgu ta milline tahes... kuid teadlased avastasid, et paksukesed on rõõmsameelsemad ja neil on ka vähem stressi... ma elan pigem stressivaba naise elu, kui, et hakkaksin tagaajama nooruse parameetreid 163/82 on just ideaal minule ja kui sõna volüümikas ei sobi seda iseloomustama, võin rõõmsasti panna ka sõna paks... kuigi.. kui mina olen paks, pole mõni inimene paksu näinudki
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 00:40
Alakaal alakaaluks, kui inimene selliseks loodud, ei aita tihti ka korralik nuumamine. Teine jälle ülekaalus, mõne arvates paks, mõne jaoks volüümikas. Kui inimene ennast hästi tunneb ja kaal tervise peale ei hakka, pole hullu. Kõiki paraku ei aita eriti ka dieet. Ülekaalus rõõmurull ja särasilm on igal juhul etem, kui kurvalt kõhn. Ka selliseid on, kes tahavad kaalus juurde võtta, ei tule, tee mis tahad On hea, et inimesed on erinevad ja maitsed on erinevad. Igaühele oma. Oleme rõõmsalt sellised nagu oleme ja ei ole vaja kellegi kohta öelda, et nii või teistsugune. Kuhu jääb dolerantsus.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-20 02:38
Mida kondisem seda ägedam. Kahjuks leidub neid väga vähe. Lausa haruldus!
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 13:24
Teema siin volüümikus aga ikka ja jälle hoopis kõhnadest kirjutatakse'
Aga tahtsin öelda, et kui on väiksem kaal ei tähenda see alati kondisust....mul sõbrannasi ja tuttavaid küll kel ilusti naiselike vorme ainult väiksemas mõõdus ja kindlasti pole nad kondised. Ja mis piirist saab öelda paks ja võikski öelda...ja eks arvamusi ongi tegelikult niipalju kui ka inimesi on
Mina ennast paksuna ei tunne, küll aga volüümikana kui paljud on ja samas tean ka kui ise ihusilmaga inimesi pole näinud, siis mõõdud ei ütle küll mitte miskit
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 15:10
mulle meeldivad küll tugeva kondiga naised
samas on ka hea k6hnasid enda peal pilduda
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 15:39
Eks see kas keegi on volüümikas või paks see ole ikka kinni vaataja, või siis õigemini hindaja kriteeriumides, mina konte ei armasta naine peab pehme olema eks kõik olene ikka inimesest ka kuis ta ise end oma kehas tunneb
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 18:24
Tublid! Hakkab tulema.
Meeldivad mullegi naised, kes pehmed. Pigem olgu naist rohkem, kui vähem.
Ja sellega ei taha ma mitte öelda, et pisikeste naiste võlud mulle ei meeldi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 18:37
vanasõnagi ütleb:head inimest peab palju olema,head naist veel rohkem
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 19:08
Palju tahad vähe saad, vähe tahad ültse ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 20:37
Ei taha väha, ei taha ka palju. Olen lihtsalt olemas ja n.n. kõhnad. Me ei peagi meeldima kõigile peamine et me ise rahul oleme sellega mis meil on ja suudame olla õnnelikud. Sama käib ka ju n.n. volüümikte kohta pole ju tähtis milline tegelikult inimene välja näeb vaid see kes ta on. Võimekas inimene kes teab kes ta on suudab sellega lepida.
Armsad inimesed kes teab poe aadressi kust endale uus keha muretseda annab ehk selle aadressi avalikusele teada. Kui sa seda ei tea siis vaiki igaveseks. Sa ei tea miks on osad meist volüümikad sa pole nede elu elanud, sa ei tea miks on kondine kondina äkki on ta vähk?
Kui sa pole võimeline vastutama oma sõnde eest ei siin ega reaalsuses siis tõesti vaiki igaveseks. Aamen
˅ näita rohkem ˅
2009-12-21 22:51
Kes kuramus selle füüsika küll välja mõtles oma võrdlustega. Kes on paksem kes on peenem, kes on kiirem kes on aeglasem. Vot oleks kõik ühe vitsaga löödud.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 17:21
Ok,,,Nüüd ma otsustasin asja natuke uppi keerata,,Mina olen näiteks selline,kellel millegipärast satuvad alati JUBE kõhnad mehed(vastandid pidid tõmbuma),,,Ja ma ise ei ole 50kg-ne,,Aga samas pean ütlema,et õllekõhuga mehed mulle ka ei meeldi,,,,,,,,,
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 17:56
minu jaoks on üldjuhul pilkupüüdvamad saledamat sorti naised( aga mitte anorektikud!!). ometi olen kunagi tõsiselt imetlenud tüdrukut, kelle kaalu/pikkuse suhe omajagu paigast ära oli. tüdruk oli pikka aega tõsiselt tantsimisega tegelenud ja tänu sellele omas treenitud ja hästi proportsioonis olevat keha. mis loevad mingid numbrid, standardid jnejnejne, kui üldmulje on lootusetult alla "harju keskmist"? iseasi, et mõne inimese arusaam volüümikusest või saledusest on tõesti "pisut" kummaline......
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 19:53
Kunagi kui noorem olin imetlesin ka ise kõhnu inimesi, olin siis ise ka äärmiselt kõhnake. Nüüd, vanemast peast kui endal liha luudel, tekitavad sellised ülikõhnad pigem tülgastust, räägin siis eelkõige naisi silmaspidades.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-26 23:46
BarbWire: Kas sa mitte viimati 18a ei olnud enne kui konto andmeid muutsid, või ma ei mäleta.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 00:28
parmaleikin: Ajad kellegagi segi! Mina pole kunagi siin sitel oma vanust avalikustanud.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 13:21
Naise välimus on tähtis neile, kes vajavad teda teiste ees eputamiseks. Voodis on kòik ühepikkused. Mind mòtlen siis vaid sellest, et kuidas ja millist muusikat sellest instrumendist välja saab meelitada.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 14:18
Volüüm on ikka see mida ümbermõõduks nimetatakse Pikkus on iseasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 15:11
Sorry, tahtsin kasutada väljendit, kus pikkus on nats laiemas tähenduses.
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 20:53
Pikkus laiemas tähenduses on siis sama pikk kui lai?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-27 20:55
Ja kui pikkus ja laiaus on võrdsed või natukene vähemast suhtes siis ongi see kokku volüümikus.
˅ näita rohkem ˅